Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 02.03.2015., 12:37   #4651
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
Citiraj:
Autor robimarko-bug Pregled postova
Što bi mi preporučili do 800kn(Sa svim troškovima)
Mislio sam uzeti Eachine M1 iz UK,ali banana jer su sve prodali.
Onda nađem T6 Pro za 111 dolara iz Španjolske,ali su isto svi prodani.
thl imaš i na eu skladištima coolicool i efox-shop, za istu lovu pa provjeri kod njih..
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću
darmarH je offline  
Staro 02.03.2015., 12:55   #4652
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Ok,mozda sam malo preburno reagirao,ali ispalio si nesto neprovjereno bez dokaza...

jasno je da kinez od 100$ ima losu kameru jer na necemu moraju ustedjeti...
MX4 i Mi4 sam isprobao i i imaju jako dobru kameru,pogotovo MX4.za ostale navedene i jos neke imas kvalitetnih recenzija pa se uvjeri...
S3 i njemu slicni tu nemaju sta traziti...
A ti si iznio dokaze?

No evo, dpreview kaže za Mi4 "With a 13MP rear camera the Mi 4 does not offer anything too exciting."
Prilažem detaljni review kamere na Galaxy S3 pa slobodno me demantiraj sa nekim linkom na review neke bolje kineske kamere, nitko sretniji od mene. Ja ju još uvijek nisam našao, uz sve pompozne najave.
http://tiny.cc/iicvux
GoodLooker je offline  
Staro 02.03.2015., 13:38   #4653
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
A ti si iznio dokaze?

No evo, dpreview kaže za Mi4 "With a 13MP rear camera the Mi 4 does not offer anything too exciting."
Prilažem detaljni review kamere na Galaxy S3 pa slobodno me demantiraj sa nekim linkom na review neke bolje kineske kamere, nitko sretniji od mene. Ja ju još uvijek nisam našao, uz sve pompozne najave.
http://tiny.cc/iicvux
Mi Note recenzija i test kamere....

http://www.racunalo.com/xiaomi-mi-no...lte-recenzija/

Odlcna recenzija na gsmareni

http://m.gsmarena.com/xiaomi_mi_note-review-1212p8.php

Mx4 kamera

http://mob.hr/meizu-mx4-recenzija/3/

Mi4 kamera

http://mob.hr/xiaomi-mi4-recenzija/3/
locks je offline  
Staro 02.03.2015., 14:05   #4654
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Hvala ti locks, ali mislim da si samo potvrdio moju teoriju, sve je to maksimalno do razine S3. Ne vidim u tim recenzijama bolje rezultate nego one što daje estrica, osim što se u međuvremenu pojavila 4K opcija.
GoodLooker je offline  
Staro 02.03.2015., 14:11   #4655
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Da,ali vidis da napominju da su kamere na Mi Note i MX4 u razini brand name flagshipova...s tim da je kamera na Mx4 Pro jos bolja od ova dva gore...
locks je offline  
Staro 02.03.2015., 14:17   #4656
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Ovdje ima par slika za MX4 Pro, http://mobiteli.geek.hr/recenzije/me...ljeg-mobitela/

ja inače imam LG G2, a imao sam Samsung Note N7000 i moram priznati da nisam vidio neki preveliki skok u kvaliteti fotki.

Zadnje izmijenjeno od: chief_wolfinjo. 02.03.2015. u 15:50.
chief_wolfinjo je offline  
Staro 02.03.2015., 18:16   #4657
kruno11
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Pozdrav svima!
Pratim ovu temu već dugo i vidim da ste prilično informirani o kineskim mobitelima. Vrijeme je da zamijenim svoj iphone 4s koji mi je postao premalen i prespor sa ios8. Budžet je oko 1100 kn sveukupno. Veličina ekrana između 4,7 i 5 inča. Razmišljao sam o ZTE V5 Red bull 2GB/8GB ili Coolpad F1. ZTE nema 3g na 900, ali živim u Zagrebu pa mislim da mi to neće smetati. Nekako sam najbliži ZTE-u za 128$ http://www.aliexpress.com/store/prod...877669984.html
Ima li itko iskustva iz prve ruke, ili možda drugi prijedlog( ali isključivo top kineski brandovi)?
Unaprijed hvala.
kruno11 je offline  
Staro 02.03.2015., 18:35   #4658
schjor
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Slavonija
Postovi: 75
Citiraj:
Autor kruno11 Pregled postova
Pozdrav svima!
Pratim ovu temu već dugo i vidim da ste prilično informirani o kineskim mobitelima. Vrijeme je da zamijenim svoj iphone 4s koji mi je postao premalen i prespor sa ios8. Budžet je oko 1100 kn sveukupno. Veličina ekrana između 4,7 i 5 inča. Razmišljao sam o ZTE V5 Red bull 2GB/8GB ili Coolpad F1. ZTE nema 3g na 900, ali živim u Zagrebu pa mislim da mi to neće smetati. Nekako sam najbliži ZTE-u za 128$ http://www.aliexpress.com/store/prod...877669984.html
Ima li itko iskustva iz prve ruke, ili možda drugi prijedlog( ali isključivo top kineski brandovi)?
Unaprijed hvala.
Ako ti je bitna kamera bježi od njega jer je kamera preloša, malo slabija osjetljivost ekrana (u odnosu na mi3) i to je to što se zamjerki tiče...ostalo šljaka jako dobro!
schjor je offline  
Staro 02.03.2015., 18:58   #4659
kruno11
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Citiraj:
Autor schjor Pregled postova
Ako ti je bitna kamera bježi od njega jer je kamera preloša, malo slabija osjetljivost ekrana (u odnosu na mi3) i to je to što se zamjerki tiče...ostalo šljaka jako dobro!
Može još malo o njemu, ako je iz osobnog iskustva. Radi li sve fluidno, kakva je baterija, wi-fi, zvuk kod razgovora, kvaliteta izrade? Nije mi posebno bitna kamera.

Inače ako nekog zanima Meizu MX3 za 187$ http://www.aliexpress.com/store/prod...228062657.html
kruno11 je offline  
Staro 02.03.2015., 19:02   #4660
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor kruno11 Pregled postova
Pozdrav svima!
Pratim ovu temu već dugo i vidim da ste prilično informirani o kineskim mobitelima. Vrijeme je da zamijenim svoj iphone 4s koji mi je postao premalen i prespor sa ios8. Budžet je oko 1100 kn sveukupno. Veličina ekrana između 4,7 i 5 inča. Razmišljao sam o ZTE V5 Red bull 2GB/8GB ili Coolpad F1. ZTE nema 3g na 900, ali živim u Zagrebu pa mislim da mi to neće smetati. Nekako sam najbliži ZTE-u za 128$ http://www.aliexpress.com/store/prod...877669984.html
Ima li itko iskustva iz prve ruke, ili možda drugi prijedlog( ali isključivo top kineski brandovi)?
Unaprijed hvala.
http://www.coolicool.com/lenovo-gold...e-4g-s-g-34395

navodno vraćaju pdv, tako da je unutar cijene
__________________

Zadnje izmijenjeno od: de.fang. 02.03.2015. u 19:09.
de.fang je offline  
Staro 02.03.2015., 19:19   #4661
marko_st
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 204
Moja preporuka je redmi 1s. Izrada odlična, baterija 1-2 dana, ovisno o ekranu (5 sati SOT bez problema), kamera za dnevne slike vrlo dobra, u mraku nisu baš nešto. Ima 3g na 900. Sve govorim za custom rom ;CM11 R20 i custom kernel-odlicna podrška na xda. Ima samo 1gb ali radi skroz glatko. Cijena sada već dovoljno povoljna obzirom da je već na tržištu dovoljno vremena.
marko_st je offline  
Staro 02.03.2015., 19:37   #4662
kruno11
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Citiraj:
Autor de.fang14 Pregled postova
http://www.coolicool.com/lenovo-gold...e-4g-s-g-34395

navodno vraćaju pdv, tako da je unutar cijene
to bi bilo super, procitao sam sad na njihovom forumu da su vratili 25€ PDV-a. ali pricekat cu da netko ovdje potvrdi, ionako neću naručivati prije petka

Citiraj:
Autor marko_st Pregled postova
Moja preporuka je redmi 1s. Izrada odlična, baterija 1-2 dana, ovisno o ekranu (5 sati SOT bez problema), kamera za dnevne slike vrlo dobra, u mraku nisu baš nešto. Ima 3g na 900. Sve govorim za custom rom ;CM11 R20 i custom kernel-odlicna podrška na xda. Ima samo 1gb ali radi skroz glatko. Cijena sada već dovoljno povoljna obzirom da je već na tržištu dovoljno vremena.
iako su recenzije za 1s dobre, ipak bih radije uzeo nešto sa 2gb rama, a i ljepši mi je zte jer je 1s dosta velik s obzirom na veličinu ekrana, bar po meni
kruno11 je offline  
Staro 02.03.2015., 21:05   #4663
schjor
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Slavonija
Postovi: 75
Citiraj:
Autor kruno11 Pregled postova
Može još malo o njemu, ako je iz osobnog iskustva. Radi li sve fluidno, kakva je baterija, wi-fi, zvuk kod razgovora, kvaliteta izrade? Nije mi posebno bitna kamera.

Inače ako nekog zanima Meizu MX3 za 187$ http://www.aliexpress.com/store/prod...228062657.html
Mob je ženin, nisam se nešto previše koristio njime osim prilikom instalacije novih romova, znam da je baterija jako dobra za taj kapacitet (dan i pol s 4-5 sati ekrana), ekran je dobar (prikaz odličan osim što je osjetljivost malo slabija u odnosu na mi3, što sam već rekao), kvaliteta izrade je dosta dobra (osim što je po mom ukusu presjajan stražnji poklopac), ništa ne škripi i mislim da je dosta čvrst (kažem to zbog toga jer je ženi ispao u više navrata i preživio)! Što se tiče wifi i zvuka kod razgovora ne mogu ti puno pomoći, ali budući da žena dosta razgovara i visi na netu (wifi većinom), a nije se nikad žalila niti na jedno (u pola godine koliko ga ima) mislim da tu nema problema...na mobu je trenutno najnoviji original softver (ver. 1.17) i mob je fluidan bez ikakvih trzavica (barem ove osnovne operacije, za drugo ne znam). Jedno vrijeme je bio instaliran cm11 ali je bio nekakav bug s kamerom (bijele mrlje na slikama) pa sam vratio origonalni softver (iako je za taj cm11 bilo updejtova poslije ali mi se više nije dalo zavrkavati s tim)...
E da, nema 3g na 900 mhz...ali nema problema u gradu (Đakovo), za sela ne znam (mreža je tele2)
schjor je offline  
Staro 03.03.2015., 07:31   #4664
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
I onda ćete opet plakat kad vam se podijele kartoni jer opet pricate o carini i dućanima u krivoj temi... postovi pobrisani.
Brko je offline  
Staro 03.03.2015., 09:35   #4665
Brzi Joe
Premium
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Karlovac
Postovi: 26
kineski glupfon s ogromnom baterijom:

link: xiaocai x6

Evo kupio sam i ja kineski mobitel pa da se pohvalim. Nije smartphone, ali ima jednu veliku prednost; baterija mu je 5000mAh (npr. moj galaxy S4 ima "samo" 2300mAh).
Mobitel je kopija onih neunistivih mobitela s baustele, tipa land rover. Trebao bi biti i zasticen od vode, ali nije. Gumeni bumperi su mu po svuda, i to je ok. Mob nije pretezak s obzirom na bateriju, i ima dual sim. Uz to ima i radio (radi bez slusalica) i lampicu.
Meniji su sturi, ali sve je OK. Jednostavno, i sve radi kako treba. Zvuk je dosta glasan pa bi ga preporucio i za starije osobe. Cijena manja od 200kn
Ja sam ga kupio preko ebaya iz kine, mada sam ga skicao preko banggooda. Posto je jeftinjak, onda sam mogao riskirat s ebayem zbog par dolara ustede.

I jos nesto; uz mob se dobiju kablovi s kojima mozete pripuniti svoj smartphone (micro usb, normalni usb, iphone i jos neki nastavak meni nepoznat) direktno preko xiaocai-a x6. To radi super, jedino zapamtite da xiaocai mora biti okrenut prema dole kad je u modu da puni drugi mob (slucajno sam to skuzio). I lampica se zgodno pali/gasi dugim pritiskom na tipku "0".

Zadnje izmijenjeno od: Brzi Joe. 03.03.2015. u 09:52.
Brzi Joe je offline  
Staro 03.03.2015., 09:39   #4666
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Stvarno zanimljiv uređaj, dual sim powerbank.

btw. Ima ga na Aliju za $26,51.

Zadnje izmijenjeno od: GoodLooker. 03.03.2015. u 09:47.
GoodLooker je offline  
Staro 03.03.2015., 10:48   #4667
svenzy
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: osijek
Postovi: 61
Citiraj:
Autor Brzi Joe Pregled postova
kineski glupfon s ogromnom baterijom:

link: xiaocai x6

Evo kupio sam i ja kineski mobitel pa da se pohvalim. Nije smartphone, ali ima jednu veliku prednost; baterija mu je 5000mAh (npr. moj galaxy S4 ima "samo" 2300mAh).
Mobitel je kopija onih neunistivih mobitela s baustele, tipa land rover. Trebao bi biti i zasticen od vode, ali nije. Gumeni bumperi su mu po svuda, i to je ok. Mob nije pretezak s obzirom na bateriju, i ima dual sim. Uz to ima i radio (radi bez slusalica) i lampicu.
Meniji su sturi, ali sve je OK. Jednostavno, i sve radi kako treba. Zvuk je dosta glasan pa bi ga preporucio i za starije osobe. Cijena manja od 200kn
Ja sam ga kupio preko ebaya iz kine, mada sam ga skicao preko banggooda. Posto je jeftinjak, onda sam mogao riskirat s ebayem zbog par dolara ustede.

I jos nesto; uz mob se dobiju kablovi s kojima mozete pripuniti svoj smartphone (micro usb, normalni usb, iphone i jos neki nastavak meni nepoznat) direktno preko xiaocai-a x6. To radi super, jedino zapamtite da xiaocai mora biti okrenut prema dole kad je u modu da puni drugi mob (slucajno sam to skuzio). I lampica se zgodno pali/gasi dugim pritiskom na tipku "0".
nisam previse obracao paznju niti koristio,ali mislim da kod mojeg to nije slucaj. Sto se tice samog mobitela baterija drzi uz minimalno koristenje i do 45 dana..
svenzy je offline  
Staro 03.03.2015., 11:26   #4668
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Meizu mx4 production:
__________________
de.fang je offline  
Staro 03.03.2015., 14:08   #4669
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Nitko ne komentira MTK Helio čipset?
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 03.03.2015., 14:12   #4670
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
"Unfortunately, we still don’t have real performance details of the chip, so its best to wait and watch how good they are."
Nadj***vanje s brojem jezgri se nastavlja, bez realne potrebe, kao i QHD rezolucija na 5 inča. No, sasvim sigurno zvijer
GoodLooker je offline  
Staro 03.03.2015., 14:21   #4671
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105

__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 03.03.2015., 14:26   #4672
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
"Unfortunately, we still don’t have real performance details of the chip, so its best to wait and watch how good they are."
Nadj***vanje s brojem jezgri se nastavlja, bez realne potrebe, kao i QHD rezolucija na 5 inča. No, sasvim sigurno zvijer
Company says that the first line of the high-end Helio chip powered phones will be available by the end of the year.

Ispada da bi smartphone mogao mijenjati jednom godišnje i to ako samo gledam mediatek kineze...
__________________
de.fang je offline  
Staro 03.03.2015., 15:10   #4673
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,682
Standardno glupo pitanje...koji kinez uzet umjesto G2 ili za te pare nema bolje od G2 (1800 kuna).
Znači cca5 inča ekran, 2 gige rama, dobra do super kamera, 720p ili 1080p...
9800pro je offline  
Staro 03.03.2015., 15:23   #4674
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Citiraj:
Autor de.fang14 Pregled postova
Company says that the first line of the high-end Helio chip powered phones will be available by the end of the year.

Ispada da bi smartphone mogao mijenjati jednom godišnje i to ako samo gledam mediatek kineze...
Realno sve nakon Snapdragona 800 je marketing. Istina svi se razbacuju performansama, ali u praksi i svakodnevnom korištenju nema tu neke značajne razlike.
GoodLooker je offline  
Staro 03.03.2015., 17:06   #4675
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
Citiraj:
Autor 9800pro Pregled postova
Standardno glupo pitanje...koji kinez uzet umjesto G2 ili za te pare nema bolje od G2 (1800 kuna).
Znači cca5 inča ekran, 2 gige rama, dobra do super kamera, 720p ili 1080p...
Jedino mi3. Ako ima garanciju, naravno. Ako ne, onda lg
pokra89 je offline  
Staro 03.03.2015., 17:44   #4676
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor 9800pro Pregled postova
Standardno glupo pitanje...koji kinez uzet umjesto G2 ili za te pare nema bolje od G2 (1800 kuna).
Znači cca5 inča ekran, 2 gige rama, dobra do super kamera, 720p ili 1080p...
Ako ti je 5" dovoljno velik ekran i netrebas dual sim, onda uzmes lg sa domacom garom, inace meizu m1 note, jiayu s3 advanced, coolpad f2, lenovo note8...
__________________
de.fang je offline  
Staro 03.03.2015., 18:04   #4677
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
iOcean M6752
chief_wolfinjo je offline  
Staro 03.03.2015., 18:10   #4678
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Taj ima dobru do super kameru?
Brko je offline  
Staro 03.03.2015., 19:33   #4679
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,682
Citiraj:
Autor de.fang14 Pregled postova
Ako ti je 5" dovoljno velik ekran i netrebas dual sim, onda uzmes lg sa domacom garom, inace meizu m1 note, jiayu s3 advanced, coolpad f2, lenovo note8...
Ma uzeo ženi g2 i sad mi se sviđa pa bi i ja. Al si mislim ajde da nemamo isti pa da uzmem nekaj sličnog... Baš mi ovaj Jiayu S3 zapeo za oko, čini mi se ok, ne znam kakva je kamera gore, na kvalitetu mislim. Opet g2 se da naći za 1500 - 1800 sa garancijom što je ustvari i veliki plus a i comunity za njega je ogroman...
9800pro je offline  
Staro 03.03.2015., 19:46   #4680
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
A i garancija je tu u HR. A za Jiayu S3, pitaj boga gdje i kako...
Brko je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na