Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.12.2018., 12:27   #1021
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Sharkoon Rush ER-3, jel' k ćemu? Vrijedi 130kn?
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2018., 12:42   #1022
Stanky069
Premium
Moj komp
 
Stanky069's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Stuttgart/Strizivojna
Postovi: 124
Susjed ih ima,probao ih par puta,za tu lovu ok slušalice,jedino bas je malo čudan kad su jače pojačane...za igre su ok,za glazbu tako-tako... Dosta su udobne ako nisi klempav,čini mi se kao da su rađene za manje uši... Ovdje su oko 15€,i preporučuju ih kao jedan od boljih budget headsetova ispod 20€..
Stanky069 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2018., 12:45   #1023
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Mikrofon je okej?

Tražim nešto kao zamjenu za svoj headset koji me ubija. Poklonit ću ga prijatelju jer je neudoban, a njemu je super, a ja ga ne mogu prodat ... tako da ... Gledao sam SGH 1 neko vrijeme, izgleda jako jako cool s onim platnenim nastavkom, umjesto od umjetne kože .... a onda sam vidio taj ER 3 pa .... SGH 1 je duplo skuplji. Dal' SGH 1 vrijedi duplo više od ER 3?
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2018., 12:50   #1024
Stanky069
Premium
Moj komp
 
Stanky069's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Stuttgart/Strizivojna
Postovi: 124
Po meni mikrofon je ok,ne kupi previse pozadinske zvukove...susjed je zadovoljan i kaze da su njemu dosta udobne... A sad,jel SGH 1 vrijedi te razlike to ti ne bih znao reći...nisam ga probao,moje su sve slusalice dosad bile budget ispod 20€. Uvijek sam na tome škrtario pa sam se bome i nakupovao smeća. Sad sam se napokon počastio malo boljim headsetom.
Stanky069 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2018., 12:53   #1025
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Ma meni su svi preporučivali Corsair HS50 kao super udobne, pa me zanimalo dal' ima budget verzija toga. xD

Jbg, imam velike i klempave uši pa ..... Mislim da će headset onda još malo pričekat. Nije toliko hitno da ga nabavim pa ....
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2018., 12:59   #1026
Stanky069
Premium
Moj komp
 
Stanky069's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Stuttgart/Strizivojna
Postovi: 124
Onda ER 3 bih ja izbjegavao,stvarno kao da su radene za manje uši,ako imas malo vece ne sjede najbolje.
Kad sam kupovao bezične(obične slušalice) otisao u Media Markt i jedno sat-sat i pol isprobavao koje mi najbolje sjede...na kraju uzeo neke Philipsove... Najbolje ako se može probati pa odmah vidis jel u startu sjede kako treba ili ne
Stanky069 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2018., 13:01   #1027
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
I SGH 1 izgleda na isti kalup, a oboje 40mm driveri kao i moj trenutni headset. XD A moj headset super prekriva uho. Ali okej. Onda ću zaobići Sharkoon ... i super dobro razmislit o headstu.

Jbg, HS50 je 600 kn najmanje, a tako darežljiv nisam. xD
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2018., 20:15   #1028
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,726
ili nema ili ne znam tražit,što ne postoji volume control adpater za usb headphone točnije razer kraknen 7.1 v2??

recimo ovo,samo s druge strane umjesto jackova mi mora bit ženski usb.


https://www.aliexpress.com/item/GS3-...6-d32c6804e261
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2018., 15:27   #1029
trex
Premium
Moj komp
 
trex's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 649
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
ili nema ili ne znam tražit,što ne postoji volume control adpater za usb headphone točnije razer kraknen 7.1 v2??

recimo ovo,samo s druge strane umjesto jackova mi mora bit ženski usb.

Naravno da ne postoji u obliku u kojem ti očekuješ
USB headsetovi su zvučne kartice na istom kablu zajedno sa zvučnicima, za razliku od analognih slušalica koje su zvučnici koje spajaš na postojeću, ugrađenu zvučnu karticu.
Ovo iz tvojeg linka je zvučna kartica koja ima kontrole glasnoće na sebi.
To što bi ti htio bi defakto trebala biti obična volume kontrola (HID device iz device managera) koji bi u sebi imao ugrađen USB hub na koji bi ti mogao spojiti USB slušalice (s integriranom zvučnom) ili bilo koji drugi USB uređaj, ali funkcijski ne bi imao nikakve veze s uređajem koji je spojen na njega. Znači taj volume kontrol bi se vezao na Windows volume kontrol i pojačavao i smanjivao trenutno odabrani sound device u Windowsima.

Ima nešto slično, ali nema ugrađen USB hub, pa bi svoje USB slusalice trebau uštekati negdje drugdje, a ne u njega :
traži na ebayu : "USB Controller USB Volume/Audio Adjuster PC Speakers Switch Control Module"
trex je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2018., 20:10   #1030
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,726
da li bi ovo rješenje pomoglo, ovo prvo mogu odmah probat,spojit moje slušalice na extender,pa kupit najjeftiniji head seat sa usb-om i volume controlom,odrezat extender kabel i od slušalica pa spojit žice trakom??

https://www.aliexpress.com/item/USB-...f-2445f6a9f363

https://www.aliexpress.com/item/Hot-...b-d0a7661488eb
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2018., 21:17   #1031
Stanky069
Premium
Moj komp
 
Stanky069's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Stuttgart/Strizivojna
Postovi: 124
Zar nije jednostavnije kupiti obični usb controlor i mir?? Ja sam ga imao...neku jeftinjaru s ebaya i radio je ok sa starim laptopom... Spoji se na USB i s njim pojačavas i smanjujes u Windowsima,kao kad odes na tray pa volume control...
Mislim da ti je to bolje i jednostavnije rješenje bez igranja sa izolirkom...
Stanky069 je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2018., 21:32   #1032
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,726
link?
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2018., 21:47   #1033
Stanky069
Premium
Moj komp
 
Stanky069's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Stuttgart/Strizivojna
Postovi: 124
https://www.ebay.de/sch/i.html?_nkw=...c3%a4rkeregler


Evo kod švaba...ima par modela... To je sto prvo iskoči kad tražim...
Ti prvi plavi,takav je neki bio i moj,samo crni,mogao se vrtiti skroz u krug,bez granicnika...
Stanky069 je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2018., 22:05   #1034
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,726
https://www.aliexpress.com/item/USB-...7-2e9911346bc3

to sma gledo da,ali nisam vidio di ubost moje sluašlice pa odusto,ovo znači 100 kuna,srećom imam razer tipkovnicu pa reko nje mogu stišavat i pojačavat slušalice.

za 5$ se mogu izolirkom igrat pa javit rezultat.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2018., 08:58   #1035
trex
Premium
Moj komp
 
trex's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 649
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
https://www.aliexpress.com/item/USB-...7-2e9911346bc3

to sma gledo da,ali nisam vidio di ubost moje sluašlice pa odusto,ovo znači 100 kuna,srećom imam razer tipkovnicu pa reko nje mogu stišavat i pojačavat slušalice.

za 5$ se mogu izolirkom igrat pa javit rezultat.
Slabo čitaš. Slušalice ubodeš u bilo koji drugi USB i s volume kontrolom pojačavaš. Ovo što ti hoćeš rezati žicu, mislim da ti neće raditi jer ćeš sa tom žicom pojačavati drugu zvučnu karticu a ne svoju. Ako odrežeš slušalice, odrezao si samo zvučnike dok ti je zvučna kartica i njezina kontrola i dalje na kablu i samo ćeš pojačavati zvučnu karticu na kojoj nema spojenih zvučnika dok će ti druga zvučna kartica biti neaktivna (jer po defaultu u windowsima ne mogu biti aktivne 2 zvučne u isto vrijeme kao system device)
trex je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2018., 16:40   #1036
Norty
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: OS
Postovi: 43
Citiraj:
Autor Norty Pregled postova
ne bih se složio da su roccatice loše sluške, imam ih nekih mjesec dana, i slušalicama jedino zamjeram na kvaliteti izrade budući da su kompletno izrađene od plastike, izuzev one metalne vrpce za proširenje veličine.

a zvuk je odličan, malo lošiji nego u frendovim corsair void sluškama, mikrofon je isto super.imaju sound signature kakav meni paše, bez pretjerano jakog basa, glazba i filmovi zvuče odlično, u gamingu su isto dobre.

i još bih dodao da su iznimno udobne, jastučići na ušima super mekani, bez znojenja uški, doduše ja sam ih ubo za 250kn, a vidim da ih ima od 300 pa naviše kuna sada
Evo da prijavim, crkle su mi ove Roccatice - polovne bile - crkle su mehanickim kvarom nista do samih slusalica.

I evo na black friday sam kupio HyperX Clound Stinger headset i sad mogu prijaviti da mi Roccatice imaju bolji zvuk.

Cisci - HyperXice imaju dosta basa - i nizi tonovi su onak... mutavi...

Mikrofon jos nisam isprobao.
Norty je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2018., 17:51   #1037
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Cloud stinger imam i bez igranja po equalizeru i dobre zvucne su govno. Da ih nisam platio 200 kn prakticki nove s trznice debelo bi pozalio. Za usporedbu superlux hd 661 slusalice su bolje tri puta u svim segmentima zvuka.
Znam da je to i ocekivano od "gaming headseta" vs slusalice ali kad se kolega vec spomenuo stingera nije zgorega napisat.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2019., 11:39   #1038
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,441
konačno nasljednik G933

https://youtu.be/SN3mfAVdEEs

nije da sam nezadovoljan sa 933, ali već mi dopizdio najlošiji mikrofon na svijetu valjda, e sad hoće li ovaj bit bolji neznam

pošto su kupili one Yeti Blue microphones, očekujem implementaciju, al možda i nebude

https://www.logitechg.com/en-us/prod...g-headset.html
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 05.02.2019., 12:30   #1039
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,755
Toplo se nadam da uz slušalice dolazi neki lubrikant za škripavu plastiku. To je najveći minus G933. Ne znam koliko to ekipa iza mikrofona čuje (nisu mi se žalili) al kad namještam slušalice, meni u ušima to dosta glasno škripi... Sreća pa su koštale debelo ispod cijene jer ovo nije premium izrada. Ne razumijem zašto počnu škripati nakon nekog vremena od kupovine, ne odmah.

Ave ostalo je vrhunski i nemam prigovora, zvuk, postavke, RGB (jk), trajanje baterije... Peri, deri, škripi!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2019., 12:40   #1040
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,441
šrkipe ko blesave da, prošao sam 3 modela, sve škripe

ovako od oka, 935 izgleda identično skoro kao 933 što se builda tiče, tako da ne očekujem nikakvo poboljšanje u tom pogledu, samo eto mic bolji
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 07.02.2019., 14:37   #1041
tabana
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 60
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
konačno nasljednik G933

https://youtu.be/SN3mfAVdEEs

nije da sam nezadovoljan sa 933, ali već mi dopizdio najlošiji mikrofon na svijetu valjda, e sad hoće li ovaj bit bolji neznam

https://www.logitechg.com/en-us/prod...g-headset.html
Postoje li uopće neki wifi headset sa zadovoljavajućim mikrofonom? Imam Cloud II i super mi je, ali ima kabel

Volio bih nešto što mogu koristiti i na PC-u i na PS4. Za PS4 mi nije bitan mikrofon, ako to ima ikakve veze.

Koristile bi za muziku i gejming, ali ništa pro. Mic netreba bolji od ovog na Cloud II, samo da mi se ekipa ne žali da zvučim ko robot ili da im smeta moja tipkovnica.

Kolko sam prokužio za 1000 kn nema ništa što bi mi odgovaralo... Gledam Artics 7, Cloud Flight i sl. ali nisam siguran hoće li i to udovoljiti. Protegnuo bi se i na skuplje ako to ima smisla.
tabana je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2019., 14:43   #1042
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,441
ma nije loš mikrofon, baš sam jučer na diskordu pitao i svi su zadovoljni kako me čuju, samo ja zbog cijene valjda očekujem veću kvalitetu

imaš već par recenzija G935 i mikrofon testiraju isto, ok je
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 07.02.2019., 15:55   #1043
tabana
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 60


Misliš li da je bolji izbor od Steelseries Art 7 i Cloud Flight? Ima li još koji model za razmotriti?
tabana je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2019., 16:11   #1044
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,441
IRL frend ima arctisa, skroz je ok i mikrofon i sve, doslovno nema greške koji god se kupi

ja sam nekako u Logitech ekosistemu (G513, G933, G Pro Wireless) pa imam jedan softver za sve i onda mi se neda imat razer tipkalo, steelseries sluške, logitech miša
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 07.03.2019., 16:49   #1045
arrow
Premium
Moj komp
 
arrow's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Zd
Postovi: 609
Gdje nabaviti jastučiće za Asus Echelon slušalice? ne nalazim ih baš na netu

Pašu li neki drugi jastučići, neka kemija?
arrow je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2019., 18:00   #1046
Godfather0501
Tata
Moj komp
 
Godfather0501's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 127
@ arrow
Pa probaj poslat mail na njihov support direktno,ništa te ne košta...
__________________
Fuck them & their law!
Godfather0501 je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2019., 15:11   #1047
arrow
Premium
Moj komp
 
arrow's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Zd
Postovi: 609
Citiraj:
Autor Godfather0501 Pregled postova
@ arrow
Pa probaj poslat mail na njihov support direktno,ništa te ne košta...
Hvala ali jad, bijeda i žalost od asus supporta, nikad mi se nisu udostojili odgovoriti na mail tako da...

Naručio sam neke univerzalne preko ebay, budem već nekako upasao
arrow je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2019., 21:14   #1048
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
da li bi ovo rješenje pomoglo, ovo prvo mogu odmah probat,spojit moje slušalice na extender,pa kupit najjeftiniji head seat sa usb-om i volume controlom,odrezat extender kabel i od slušalica pa spojit žice trakom??

https://www.aliexpress.com/item/USB-...f-2445f6a9f363

https://www.aliexpress.com/item/Hot-...b-d0a7661488eb
Imam ti ja kontroler na usb kablu sa starih slušalica,jedino što su slušalice 5.1 pa imaš 4 potenciometra na kontroleru,prednji,zadnji,centralni i sub.E sad ne znam je bi to išlo na neke druge slušalice.Speedlink medusa 5.1 USB su sluške pa ti vidi.I te kablove nećeš izolirkom spojiti jer su to oni superextra tanki u bojama i bez bužira klasičnog,jedva se zaleme moraš ih dobro ugrijati da otopiš tu njihovu izolaciju.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2019., 10:50   #1049
Tin_95
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 24
Pozdrav, stari logitech g430 mi se poceo raspadati pa bi mi trebao novi headset u tom rangu. sa zvukom logitecha sam prezadovoljan tako da bih definitivno htio nesto slicno tome. Sto se koristenja tice, povremeno gameam i pretezito slusam muziku i gledam filmove. Surround mi je 90% vremena iskljucen na logitechu tako da mi to nije toliko bitna stavka.



Gledam da dosta ljudi hvali hyperx cloud seriju ali opet ima par ljudi koji govore da nisu bas nesto..


Uglavnom što biste mi preporučili za nekih 700kn ?


unaprijed na odgovorima
Tin_95 je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2019., 10:59   #1050
rap_4_life
Premium
Moj komp
 
rap_4_life's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 359
Citiraj:
Autor Tin_95 Pregled postova
Pozdrav, stari logitech g430 mi se poceo raspadati pa bi mi trebao novi headset u tom rangu. sa zvukom logitecha sam prezadovoljan tako da bih definitivno htio nesto slicno tome. Sto se koristenja tice, povremeno gameam i pretezito slusam muziku i gledam filmove. Surround mi je 90% vremena iskljucen na logitechu tako da mi to nije toliko bitna stavka.



Gledam da dosta ljudi hvali hyperx cloud seriju ali opet ima par ljudi koji govore da nisu bas nesto..


Uglavnom što biste mi preporučili za nekih 700kn ?


unaprijed na odgovorima
Meni je osobno hyperx cloud najbolji headset do sad, imao i logitech i steelseries više modela...
rap_4_life je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na