Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.07.2004., 23:42   #1
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
"pobojani" AMD za MP

Dakle ima li tko i da li tko do vas vozi AMD XP kojima je pobojao L5 tako da postanu SMP, odnosno da odglume MP, za neupučne da dva obična Athlona XP mogu raditi u dual ploči. Trebao bi ovaj vikend dobiti dobre dual AMD ploče pa bi malo bojao pocesore pa bi jednu složio da je dva puta AMD XP 2000+ Thoroughbred, pa sad jel ko to radio, ima, zna nekoga ali da mu je unutar prvog koljena, a ne frendicine sestre poznanik koji ima poznanika negdje a ovaj pak zna nekog koji ....
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2004., 11:18   #2
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
ovak informativno, jel moguce stavit razlicite procove na dual plocu?
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.07.2004., 11:31   #3
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Originally posted by miato
ovak informativno, jel moguce stavit razlicite procove na dual plocu?
Ne
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2004., 12:18   #4
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Pa sad, da i ne ... u vrijem Pentiuma II (slot1) tip je imao 350 i 450 koji su uredno radili, 500 i 550 su radili, kada sam planirao uzeti ovu SuperMicro ili Gigabyte 6VTXD bilo je dosta ekipe koja je imala kombinaciju starih Coppera gdje je 1 bio 1Ghz a drugi 933 pa je onaj od 1 GHz povukao za ušio onog drugog i stroj je radio kao 2x1GHz ali uglavnom nemoj to raditi i stvar ne hoda često, mislim procevi se znaju posvađati ne samo ako nistu isti speed, isti steping već i ako nisu skoro pa proizvedeni jedan za drugim ... uvijek kupi 2 ista iz iste serije, po mogučnosti da su iz iste pošiljke i da su im serijski brojevi što bliže. Dakle moguče je ali ne preporučljivo, to ti govorim kako je bilo nekada, a kako se slažu noviji - različiti procevi stvarno ne znam. Nitko nije probavao od ljudi koje znam ...
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na