Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.04.2018., 15:06   #10651
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Kontrast takodjer ima veliku ulogu. Npr. ak je philips ips sa kontrastom negdje 800:1 a sony ips 1200:1 ta razlika se primjeti itekako bez obzira na tip videosadrzaja koji se prikazuje i svakako moze dati obol sveukupnom dojmu
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2018., 15:49   #10652
iggyone
u borbi protiv sna
Moj komp
 
iggyone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Kruge, ZG
Postovi: 175
Pozdrav!

Molio bih preporuke za TV. Budžet je 3600kn (+-150kn).

Opis za kakvo gledanje se generalno koristi TV:
- 2 filma tjedno ili 4 serije tjedno, ostalo crtići
- spojen komp (direktno ili preko mreže) za streamanje sadržaja, uglavnom FHD/720p
- Android integriran je poželjan ali nije uvjet, Kodi je ionak na kompu
- VA panel poželjno, nije uvjet
- 4K poželjno, nije uvjet. Jednog dana kroz godinu dana bi se probao i 4K sadržaj
- montirat će se na zid
- iako bi za udaljenost gledanja pasala veličina 50 do 55", zbog ograničenog budžeta zamisao je ići na 43" zbog kvalitete slike, eventualno nešto veće ako je kvaliteta prikaza OK

Unaprijed puno hvala!
__________________


Asrock B550M Pro4
AMD Ryzen 5600 @ Thermalright Assassin King 120SE
2×8GB Corsair DDR4 CL16 3600MHz
Sapphire Nitro+ RX580 4GB
Kingston KC3000 SSD 512GB + Kingston NV2 SSD 2TB
LG DVD-RW
XFX ProSeries CoreEdition 550W
Dell S2716HN
Fractal Design Define Mini
mouse&keyboard Logitech vulgaris
Predzadnja trgovina | Zadnja trgovina

Zadnje izmijenjeno od: iggyone. 22.04.2018. u 15:51. Razlog: dodan zadnji redak :)
iggyone je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2018., 16:03   #10653
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Kod mene na soniju hdripovi od 2 gige izgledaju izvrsno. Ovisi kakav Tv imaš s kakavim upsaclingom i kakav je program koji koristiš za puštanje.
Pitaj si ekipu sa 9 sony serijom kako izgleda kada pustiš 720p film preko nekog dobrog programa kao što je power dvd koji još i sam ima algoritme za popravak slike.
Tak da ono
Mogu potvrdit za sony seriju 9.Cak i youtube u fhdu izgleda jako dobro a di nebi neki rip.A tek nogomet u 4k.To se nemoze opisat kolko je to dobro.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2018., 19:19   #10654
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Pohvala kolegi animatrix, jer sam uspio složit stream s kompa na mrtvom tizenu.


Citiraj:
Autor Full Throttle Pregled postova
2018. je godina i sve nacionalne televizije nemaju ni HD signal. Prestani filozofirat. Uostalom da i odu to uopće nije bitno.

4K je prvenstveno marketing ko i sve rezolucije i to ljudima mora biti jasno.
Ja isto imam tv 7-8 godina. FHD je. Kroz sve te godine, nikakve koristi nije bilo od FHD rezolucije. Mogao je komotno biti 720p. Većina ljudi budu uzeli 4K tv i onda budu gledali HDripove od 2 gige. Odlično.

U pravilu ja bi uvijek dao prednost većoj dijagonali nego rezoluciji. A ko baš oće veću rezu nek samo uzme. Njegovi novci. Al nije ok promicati rezu ko nekakav najbitniji faktor.


Stvar je samo što ove fhd telke nisu proprcionalno jeftinije naspram 4k telki. Nema razloga zašto bi kupio inferiorniju telku za iste pare il 200kn uštede.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2018., 23:04   #10655
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
Citiraj:
Autor Full Throttle Pregled postova
Naravno da treba uzeti 4k ak će se iskoristit.

Al dobar dio ljudi neće iskoristit nego će dobiti čari upscalinga.
I nije samo stvar planiranja unaprijed. Udaljenost od tevea isto igra veliku ulogu.


Uzevši sve u obzir, 4k nije must have za svakoga nego ovisi od čovjeka do čovjeka.
FThrottle, nema ti se svrhe raspravljat, i sam prolazim kroz takve rasprave, nema tu pobjednika

dzaba nekom objasnjavat da je 2 gige rip smece u startu i da nema tog tevea koji ce to korigirat....da parafraziran poznatu izjavu ivora tiefenbruna ''garbage in - garbage out''
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2018., 09:24   #10656
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor Full Throttle Pregled postova
2018. je godina i sve nacionalne televizije nemaju ni HD signal. Prestani filozofirat. Uostalom da i odu to uopće nije bitno.

4K je prvenstveno marketing ko i sve rezolucije i to ljudima mora biti jasno.
Ja isto imam tv 7-8 godina. FHD je. Kroz sve te godine, nikakve koristi nije bilo od FHD rezolucije. Mogao je komotno biti 720p. Većina ljudi budu uzeli 4K tv i onda budu gledali HDripove od 2 gige. Odlično.

U pravilu ja bi uvijek dao prednost većoj dijagonali nego rezoluciji. A ko baš oće veću rezu nek samo uzme. Njegovi novci. Al nije ok promicati rezu ko nekakav najbitniji faktor.
Slažemo se da se ne slažemo.

Uzmi taj isti 2GB Bluray rip i pogledaj ga na 130cm 4k tv-u i 150cm FHD TV-u (uz pretpostavku da sjediš nekih 2-3m od TV-a), vidjet ćeš razliku. Uzmi u obzir da većina ljudi sjedi na udaljenosti od 2-3 metra od TV-a. Gdje je opće poznato da je 4k > FHD jer na toj udaljenosti vidiš baš te sitne detalje, tj. razliku.

Ako gledamo da li se isplati uzeti 4k ako već imaš ok FHD TV, definitivno se ne isplati, ali ako već kupuješ TV, zašto ne 4k?

Enivej, moje mišljenje i dalje stoji. Ne kažem da je to dobro za kolegu koji traži TV za 6k kuna, ali kažem da ja tako mislim i stojim iza toga. Ja ću svojih 6k kuna potrošiti kako ja znam i želim, isto kao i ti.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2018., 09:26   #10657
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
U odnosu FHD vs 4K jednake kvalitete uvijek presuđuje veća dijagonala.
Bar meni.
Amd_Shill je online   Reply With Quote
Staro 23.04.2018., 10:33   #10658
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Ti koji sjede 2-3m od tva, mogu li ispruziti noge dok uzivaju u filmu ili zapinju za regal? Morao sam malo...

Inace sjedim na 4m, ali se priblizim na 3m kada gledam neki QHD ili 4K film jer na mom FHD tvu nekim cudom vidim razliku. Ono kad te vlastite oci lazu.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2018., 11:49   #10659
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,155
Ovo uopće nije debata jer FHD TV-i osim onog zalutalog LG OLED-a ne postoje iznad low enda.

A razlike ima, 4K izgleda ozbiljnije. Prava dvojba je u izboru source materijala - da li je izvor fileova Bluray ili neka druga (stream) metoda. Tu je često kompromis između oštrine i detalja (4K) i generalno glađeg osjećaja, boljih pokreta i boja kod FHD Bluray izvora. I naravno, 4K ne daje neku prednost ako nije snimano i masterirano u 4K.

Pošto je format već toliko raširen i standardan, bilo bi ga glupo zaobilaziti.

I da potvrdim, na Sony serija 9 720p ripovi s bluraya izgledaju odlično.
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2018., 15:44   #10660
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
da li imate na Sony seriji 9 problema sa androidom(xe559005)? npr da se nekad ne želi uopće upaliti? ili da dok se stisne home da čeka unedogled i onda napiše da preporučeni sadržaj nije dostupan? kao da se android blesira. To mi je na zadnjoj verziji firmware-a dosta izraženo...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2018., 16:26   #10661
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,155
Ne, sve radi normalno, s updateom.
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2018., 01:03   #10662
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
prije updatea bilo tak,sad sve ok

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2018., 01:16   #10663
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Planira netko uzeti ovogodisnji model Samsunga Q7F ili mozda ima proslogodisnji da kaže koju riječ o njemu?
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2018., 16:24   #10664
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Inače, vani je nasljednik x900F, na rtings ima bolju ocjenu od x900E 0.1 jer je malo svijetliji
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2018., 16:33   #10665
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,155
Znači nismo ništa propustili, meni je brightness ionako na 5/100 A kad zasvjetli cijeli ekran, ionako je kao eksplozija atomske bombe, trebaju sunčane naočale.

U ranijoj verziji je pri paljenju youtube appa čitav ekran otišao na jarku, jarku crvenu i tu su me doslovno zabolile oči gledajući u ekran tih 5-6 sekundi. U zadnja dva updatea su to promjenili u sivu.
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2018., 17:03   #10666
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Inače, vani je nasljednik x900F, na rtings ima bolju ocjenu od x900E 0.1 jer je malo svijetliji
Xf900 je poprilicno skuplji od xe900 tako da je novi model neisplativ trenutno. Skoro u svemu je bolji npr proslogodisnji xe9305 a ponesto je bolji i dizajn (barem meni) na proslogodisnjim sony modelima.
Samsung svim modelima televizora pa tako i qled-ima prije par mjeseci cijena je osla u nebesa i nije mi jasno zasto. Q7f nelos tv ali preskup. Dobar prikaz boja i nesto bolji vidljivi kut u odnosu na standardne lcd televizore sa va matricama ali mana mu je inferioran sustav lokalnog zatamnjenja u odnosu npr na sony xe900. Dakle nesto slabiji kontrast i prikaz crne boje u odnosu na ono sto se ocekuje od tv-a te cijenovne kategorije
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2018., 21:26   #10667
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,155
Jedno brzinsko na blef. Dosad sam na staroj Phillips led telki slao zvuk u Denon pojačalo kroz scart i sve 5. Kabel je scart na rca. Scart u telku,cincheve u pojačalo i vozi miško. Sad je novi Phillips smart tv koji sam nabo isključivo jer ima scart i novo Denon pojačalo i neće da mi da zvuk kroz scart istim kabelom niti kroz jedan scart to rca adapter glanc novi s prekidačem input/output. Ubo sam se u izlaz slušalica i stvar radi ali kopa me što neće kroz scart. Ima u postavkama masu opcija za zvuk al nijedna mi se ne čini vezana za problem. Koji mu je muški spolni organ?

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2018., 16:13   #10668
oliol
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 17
Ima li koja dobra stranica za kalibraciju sony 49xe8077.Hvala.
oliol je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2018., 19:58   #10669
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Na kraju nisam reko šta sam uzeo.
Odluka je pala na tcl i nisam znao dal uzet 49 ili 55 inča. Na kraju sam uzeo veći 55p6006, ali greškom. Ciljao sam na android verziju i nisam skužio razliku kod naručivanja pa se sad moramo zadovoljit sa smart 3.0 (ukratko smeće).
Stvar je u tome da se tv koristi samo za gledanje ripova filmova i serija, čak više serija neg filmova i jako smo zadovoljni.
Tv je spojen na office računalo sa i5 2400 di je ubačen ssd i gt1030 low profile. Monitor je spojen na intelovu integrirku, a tv na gt1030 i sve radi odlično. Jedino što je na tvu 30hz a ne 60 kako bi trebalo bit. Tv je 60hz 4k i grafa također, tako da očito problem leži u kablu.. al 30hz za filmove je sasvim dovoljno tako da se sljedećih 5 god neću zamarat s tim.
Odluka je pala na tcl najviše zbog 5god gare i zato jer razlike u slici ne vidim, a cijena je također prihvatljiva.

Za kraj, još antenu nismo kupili, probali smo zaštekat neku staru i lovi samo neke mađarske programe.. jel moram kupit neku posebnu antenu ili? One plosnate?
domina je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2018., 20:53   #10670
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor domina Pregled postova
Na kraju nisam reko šta sam uzeo.
Odluka je pala na tcl i nisam znao dal uzet 49 ili 55 inča. Na kraju sam uzeo veći 55p6006, ali greškom. Ciljao sam na android verziju i nisam skužio razliku kod naručivanja pa se sad moramo zadovoljit sa smart 3.0 (ukratko smeće).
Stvar je u tome da se tv koristi samo za gledanje ripova filmova i serija, čak više serija neg filmova i jako smo zadovoljni.
Tv je spojen na office računalo sa i5 2400 di je ubačen ssd i gt1030 low profile. Monitor je spojen na intelovu integrirku, a tv na gt1030 i sve radi odlično. Jedino što je na tvu 30hz a ne 60 kako bi trebalo bit. Tv je 60hz 4k i grafa također, tako da očito problem leži u kablu.. al 30hz za filmove je sasvim dovoljno tako da se sljedećih 5 god neću zamarat s tim.
Odluka je pala na tcl najviše zbog 5god gare i zato jer razlike u slici ne vidim, a cijena je također prihvatljiva.

Za kraj, još antenu nismo kupili, probali smo zaštekat neku staru i lovi samo neke mađarske programe.. jel moram kupit neku posebnu antenu ili? One plosnate?

ima li kakve app taj tcl, pogotovo za iptv ?
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2018., 21:31   #10671
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Ima netflix, al ostalo bezveze neka sranja i jako ih je malo, obavezno uzet android ako se uzima tcl.
domina je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2018., 11:42   #10672
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
može li pixel na led tvu explodirat, ali explodirat baš da se na površini tv-a vidi oštećenje kolki je i pixel? imam na jednom tvu slučaj bijeli pixel i na površini je kad noktom prođem oštećenje malo

sumnjam da je netko to oštetio, pa pitam jel moguće uopće da explodira na taj način
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 03.05.2018., 11:48   #10673
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
Planira netko uzeti ovogodisnji model Samsunga Q7F ili mozda ima proslogodisnji da kaže koju riječ o njemu?
Šta te interesira?
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2018., 11:58   #10674
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
Citiraj:
Autor domina Pregled postova
Na kraju nisam reko šta sam uzeo.
Odluka je pala na tcl i nisam znao dal uzet 49 ili 55 inča. Na kraju sam uzeo veći 55p6006, ali greškom. Ciljao sam na android verziju i nisam skužio razliku kod naručivanja pa se sad moramo zadovoljit sa smart 3.0 (ukratko smeće).
Stvar je u tome da se tv koristi samo za gledanje ripova filmova i serija, čak više serija neg filmova i jako smo zadovoljni.
Tv je spojen na office računalo sa i5 2400 di je ubačen ssd i gt1030 low profile. Monitor je spojen na intelovu integrirku, a tv na gt1030 i sve radi odlično. Jedino što je na tvu 30hz a ne 60 kako bi trebalo bit. Tv je 60hz 4k i grafa također, tako da očito problem leži u kablu.. al 30hz za filmove je sasvim dovoljno tako da se sljedećih 5 god neću zamarat s tim.
Odluka je pala na tcl najviše zbog 5god gare i zato jer razlike u slici ne vidim, a cijena je također prihvatljiva.

Za kraj, još antenu nismo kupili, probali smo zaštekat neku staru i lovi samo neke mađarske programe.. jel moram kupit neku posebnu antenu ili? One plosnate?

kupio sam i ja nedavno gt1030 i imam spojen tv na njoj.. nudi mi 60hz odmah (10m kabel s aliexpress za 120-130kn), ali nema HDR opcije više (kad je tv bio spojen na rx470, onda je bilo HDR opcije u postavkama). Ugl moguće da je do kabela, ali probao sam jedno 3 komada različitih duljina i radilo je na svima na 60hz
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2018., 13:42   #10675
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Vidiš recimo, meni u win 10 neda uopće upaliti HDR pod opcijama no bez problema mi šalje signal na tv, samo na tvu uključim opciju HDR 10 i film izgleda izvrsno.
Također na sony tvu mi javlja greške kod enchansed mode-a, kad upalim nestane mi slike.
Ali opet, radi mi mi 4k HDR bez problema + DTS zvuk na reciever. Nekad mi zna doduše reciever DTS zvuk prepoznati kao Dobly Digital no to bude rijetko.
Jedino što radim je kada si s kompa puštam 4k hdr filmove stavim si TV kao primaran, odnosno disejblam monitor te mu stavim nativnu rezoluciju 4k.
Kada puštam ovako filmove 1080p onda imam na duplicate.
Imam pitanje vezano za to: ako pustim 4k film na kompu, windowsi su mi na monitoru 1080p i dupliciram ekran, da li to znači da je i na TV-u slika 1080p?
Nisam nikad bio siguran zato i kad pustim 4k film stavim Tv kao jedini ekran i punkem 4k i onda sam ziher.
Spojen je na ati rx47 grafu.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2018., 20:03   #10676
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor V.I.P Pregled postova
Šta te interesira?
Jel to 2018 model? Pa za pocetak, slika, zvuk,kut gledanja. Ak imas doma iptv, dal moze prepoznati tv box da mozes upravljati daljincem od sammya. Nesto jos dodatno sto imas za reci. Jako malo ima osobnih iskustava sa qledu, na ovoj temi koliko sam skuzio nitko nije rekao nista.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2018., 22:57   #10677
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Vidiš recimo, meni u win 10 neda uopće upaliti HDR pod opcijama no bez problema mi šalje signal na tv, samo na tvu uključim opciju HDR 10 i film izgleda izvrsno.
Također na sony tvu mi javlja greške kod enchansed mode-a, kad upalim nestane mi slike.
Ali opet, radi mi mi 4k HDR bez problema + DTS zvuk na reciever. Nekad mi zna doduše reciever DTS zvuk prepoznati kao Dobly Digital no to bude rijetko.
Jedino što radim je kada si s kompa puštam 4k hdr filmove stavim si TV kao primaran, odnosno disejblam monitor te mu stavim nativnu rezoluciju 4k.
Kada puštam ovako filmove 1080p onda imam na duplicate.
Imam pitanje vezano za to: ako pustim 4k film na kompu, windowsi su mi na monitoru 1080p i dupliciram ekran, da li to znači da je i na TV-u slika 1080p?
Nisam nikad bio siguran zato i kad pustim 4k film stavim Tv kao jedini ekran i punkem 4k i onda sam ziher.
Spojen je na ati rx47 grafu.

promijenio sam kabel.. imao sam 10m, sad sam vratio na 5m stari kabel ali ova nova gt1030 grafa.. u opcijama display settings sad nudi HDR i WCG.. kad sam uključio slika blješti.. moram sad to naštimati
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2018., 09:56   #10678
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
Jel to 2018 model? Pa za pocetak, slika, zvuk,kut gledanja. Ak imas doma iptv, dal moze prepoznati tv box da mozes upravljati daljincem od sammya. Nesto jos dodatno sto imas za reci. Jako malo ima osobnih iskustava sa qledu, na ovoj temi koliko sam skuzio nitko nije rekao nista.
2017 godina je.
Zvuk, slika, kut nesto najbolje sto sam uzivo dozivio.
Stvarno ne znam sto bi ti napisao, najbolje bi bilo da ga odes pogledati u ducan uzivo jer tesko je rijecima docarati tv.
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2018., 22:44   #10679
simpleplan
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 261
Ima li netko nešto jeftino preporučiti za aprtman? da je bar 40+ inča, da sam miran na duže staze, nije potreban smart TV jer je ionako internet max 15ak Mbita pa će mi gosti samo prigovarat da yt loše radi. Što izbjegavati, na što obratiti pozornost za cca 3000 kn?
simpleplan je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2018., 23:28   #10680
cro_ryder
cyborg
Moj komp
 
cro_ryder's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: hills of SB
Postovi: 233
Citiraj:
Autor simpleplan Pregled postova
na što obratiti pozornost za cca 3000 kn?
Na što dužu garanciju


https://www.nabava.net/search.php?q=43VLE6621

ili

https://www.nabava.net/search.php?q=49VLE6621

5 godina garancije i to je to. Buraz baš razmišlja koji od ta 2, mislim da će ipak bit veći na kraju.
cro_ryder je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na