Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.04.2018., 16:28   #361
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
kog interesira take a look

__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 18.04.2018., 19:19   #362
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Zanimljiv video
Uvod odličan
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2018., 19:47   #363
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
1:50

Far Cry Brown
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2018., 19:49   #364
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 889
Ne znam, evo nakon 2-3 sata sam setting igre, lokacija, nikako mi ne pase, totalno ne zanimljivo... mozda postane bolje s vremenom...
MadManBD je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2018., 20:12   #365
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor MadManBD Pregled postova
Ne znam, evo nakon 2-3 sata sam setting igre, lokacija, nikako mi ne pase, totalno ne zanimljivo... mozda postane bolje s vremenom...
Prestani igrati. Neće biti bolje. Ako ti sad ne valja, gasi i anin stol

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2018., 20:37   #366
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Neznam, prica na stranu. Izvedba je dubiozna.

FC1 je imao rupe na pjesku ako bacis granatu, dmg na objektima, rupe od metaka na lesevima. Em je izgledao odlicno za ono vrijeme, bio je vraziji tech dmo koji je postao hit igra.

FC2 (brown), negiram postojanje tog smeca.

FC3 tropski otok, gusari i bezakonje, ok, mogu progutat, ako izuzmemo one LSD djelove. Vass je bio zabavan negativac.

FC4 Nepal, opet negdje u supku svemira, neki warlord radi probleme, opet se moze prica progurat. Krajolik sa maglom i snjegom je dobar. Pagan Ming je dobar negativac, jos bolje sta ti cjelo vrijeme govori istinu

FC5, danas u Montani, pored radija, televizije, interneta, mobitela, neko paralizira cijelu pokrajinu, digne kult, robi i ubija ljude i radi svakakva sranja. A FBI posalje 2 agenta i done. Kao da je planet EMPan i nema komunikacije nikakve i raspalo se drustvo.

Noc nije noc nego dan sa malo manje boje, osjecaj pucanja mi je meh. Covjeka sa 2 metka ubijes, al pasa il purana sprasis clip u njih i nista. AI je glup ko top, samo trebas cucnit i odjednom su svi sljepi, dok ne dodje na metar od tebe samo laju i trce okolo. Taganje meta i dobivanje wallhacka mi je imbecilno do bola, jel se to moze kako izgasit? Ako sam ga tagao i vidim ga, mogu samo znat da je tu, nemogu ga vidit da je iza zgrade, gdje nisani, gdje je okrenut, jel pije zuju il whatever.

Inventorij je poglupljen doboga, dogodilo mi se isto kao i Brki, inventory full, jel mogu bacit sta da skupim ovaj rare skin, nope, maknes se 5 metara i despawna se les, ma fuck off. Svaki lik kojeg ubijem ima par metaka za svaku vrstu oruzja, pokoju strelu i dinamit. Jel bi bilo normalno da shotgun guy ima samo shotgun shells? Ubijem lika sa bacacem vatre i dobijem 3 strele....

Sad sam ocistio podrucje jedno, 2 to go, stao na sred ceste i sjeo za turetu, tamanim ih kako dolaze, horde... oslobadjam zatvorenike, punim progress brze nego sa misijama. Vozim misiju s onim widowmaker kamionom, zgazim zivotinju i lansira me 500m u zrak... the fuck? Kao da igram skyrim i zakaci me gigant.

Nije igra losa, da je remekdjelo nije sigurno, da je najbolji FC, ni blizu. Al da se moze zabavit, to da.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2018., 20:44   #367
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Spremite si save i počnite novu igru. I onda kad vam Seed pruzi ruke, nemojte ga hapsit see what happens then

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2018., 20:53   #368
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Spremite si save i počnite novu igru. I onda kad vam Seed pruzi ruke, nemojte ga hapsit see what happens then

Sent from Mobara
I see what u did there
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2018., 20:54   #369
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Isto ko u četvorci na početku ako poslušaš Pagana i ostaneš ga čekat za stolom nekih 10ak min. Best ending ever.

Btw, kaj fc primal ste zaboravili
nub je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2018., 20:55   #370
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Haha.. Probao. Jebeno!

Primal nije FC i gotovo :P
Ma primal je smeće.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2018., 22:14   #371
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Primal je sa razlogom preskocen. Isto kao sta se BF hardline ne smatra BFom.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2018., 20:25   #372
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2018., 20:59   #373
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,346
Što vam piše kada pauzirate igru u gornjem lijevom kutu, posebice ljudi iz videoteke?
Meni Far Cry 5 1.2.0
Pitam jer se meni uvijek zrakoplovi i helikopteri kada padnu ne eksplodiraju do kraja pa me zanima ima li razlika.
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 20.04.2018., 21:03   #374
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Najgore od svega je kaj je FC5 trebao izaći 2019. Ovako izgleda kao poluproizvod. Ofrlje napravljen.

Ali ušminkan i izhajpan pa se ne kuži sa FC2. Iako je i FC2 imao bugove. I to grde.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2018., 21:29   #375
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Vjerojatno kalkuliraju u kojem periodu izlaska će najviše zaraditi (tj. gdje imaju najviše lufta). Istina bog u slično vrijeme je izašao i God of War, vjerojatno igra godine, no to nije isti tip igara i samo PS4 eksluziva. Van toga, pogotovo glede pucačina, trenutno nema ničega
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2018., 21:31   #376
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 889
Fizika helica je presmjesna... veze s nicim...
MadManBD je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2018., 22:51   #377
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
@ag

Kazu da je to 1.4.0.0 verzija al je dev zaboravija to promjenit u fileu. Svejedno ti je, helici i avioni padaju u komadu.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2018., 07:12   #378
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Najgore od svega je kaj je FC5 trebao izaći 2019. Ovako izgleda kao poluproizvod. Ofrlje napravljen.

Ali ušminkan i izhajpan pa se ne kuži sa FC2. Iako je i FC2 imao bugove. I to grde.

Sent from Mobara
Da, igra ima dosta bugova. Npr, ubijem frajera a on se odmah respawna. Ubijem opet i opet respawn. Tako par puta i odustao. Okrenuo se i amo u drugom smjeru, nek frajer puca kolko hoće...
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2018., 08:44   #379
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Inače pentium G4560+ GTX 1060 na max detaljima 1080p

Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2018., 08:46   #380
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Mimo ovih sranja i bugova, nešto ste tihi glede progressa i samog gameplaya? Ili ste odustali, ili ste razočarani, ili ne igrate jer ste si spoilali igru gledanjem endinga na YT ?

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2018., 09:07   #381
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,346
Ja došao do kraja. Po meni su trebali staviti uvjet da predes sve side questove prije finala.
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 22.04.2018., 09:58   #382
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ja sam oslobodio prvi grad i nisam igrao već 3 dana. Zašto? Igram pubg koliko imam vremena zadnjih par dana, a nemam ga, nemam volje FC pokrenuti. Ali budem ovaj tjedan probao stisnuti.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2018., 10:50   #383
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ma ja bacim tu i tamo. Glupo mi je sta je repetitivno do boli.
A jos gluplje da bi advancala prica, posalju na mene huntere koji me moraju uspavat, vozio ja avion il helic na 2km visine, dodje dart i ja zaspem. Divna ideja forsiranja indoktrinacije.

Sad sam na 2/3 progresa da ubijem drugog brata i onda ona zenska i brate dopizdili su vise.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2018., 11:20   #384
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Očekivao sam više od igre, imao sam hype oko ubijanja vjerskih fanatika po Amerikama, ali eto... Kao da nešto fali. Meni osobno Far Cry 3 i 4 puno bolji. Bolja priča i atmosfera. Fali mi lov na životinje za craftanje, tu sam znao sate i sate spizditi. Jako malo oružija ima... Barem mi se tako čini. Ma uglavnom, OK mi je igra, ali nisam oduševljen.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2018., 11:33   #385
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Igram po pol sata, sat vremena, igra je vizualno odlična, ali jednostavno joj nešto fali. Ne drži me onaj “još samo ovo” osjećaj nego “daj odhebi više s glupostima”. Kao zbilja zgodna žena koja je glupa ko noć, ono, yay na prvu i onda brzo dosadi.

Eklatantan primjer: skinem snajperom lookouta na checkpointu, maknem se deset metara da dignem u zrak supply truck, vratim se prema checkpointu, evo lookouta živog i zdravog kao da ništa nije bilo. Fak of, exit to desktop, čak mi se nije dalo ni sejvati.
Garro je online   Reply With Quote
Staro 22.04.2018., 12:44   #386
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Nisam izdrzao, pogledao krajeve na YT. Drago mi je sta se nagradi hard work. Casey Hudson syndrome.
Delete.

@garro

Slicno i kod mene, pokusavao one 150m+ headshotove. Dodjem do neke lokacije, lik sjedi u pickupu, ja ga headshotam. Spawna se na tom mjestu jos jedan pickup sa likom za volanom. Ali na prethodnom kamionu. Skinem i njega. Spawna se treci kamion sa likom za volanom. Pa sve eksplodira i digne se uzbuna. Imao sam 3 kamiona jedan na drugome.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 22.04.2018. u 12:55.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2018., 13:07   #387
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ma igra je dobra za proći jednom (ili ako ste pacijetni kao ja, izganjati ačivmente ) i to je to. To se ne igra ponovno.
Osobno sam 2x u opsegu 100% prelazio FC3 i FC4.
FC1, FC2 i FC5 sam odigrao jednom i nikad više.

Tako bude i FC6 jednog dana. FC5 ima identični početak kao svaki FC do sada osim FC1. Odmah na početku imaš susret sa glavnim antagonistom od kojeg bježiš da bi na kraju došao do njega i skužio di si ti bad guy a ne on.

Ali žalosno je da uz svu tu šuplju priču, bugove i pizdarije, sami setting igre kao FPSa je odličan, kao i grafika, i da nema od sličnog žanra ništa ni slično vani. Sad da se i oćeš napucavat u SP, nemaš od novog ništa.

Samo da Metro ne krene FC putem

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2018., 13:30   #388
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ma brko, mi smo stari jarci koji traze nesto vise od besmislenog napucavanja. Nakon Witchera3, kad vidim danasnje igre koje nisu ni graficki blizu, pricu netreba ni spominat, overall samo uzmi lovu i bjezi.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2018., 13:32   #389
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Zar nitko nema problema sa nasumičnim rušenjem? Koliko vidim problem je u zadnjim nvidia driverima, navodno novi bi trebali riješiti taj problem...

Inače, ok je igra, ima nekih nelogičnosti kaj ste već spomenuli (tipa da ubiješ purana trebaš puno više metaka nego za recimo cucka ili vuka). Neprijatelja ko dreka, samo dolaze i dolaze.. Za razbibrigu je ok
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2018., 13:35   #390
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ma brko, mi smo stari jarci koji traze nesto vise od besmislenog napucavanja. Nakon Witchera3, kad vidim danasnje igre koje nisu ni graficki blizu, pricu netreba ni spominat, overall samo uzmi lovu i bjezi.
Nisam mislio da ću to ikada reći, ali slažem se s tobom, pogotovo oko ovog dijela sa Witcherom 3. Sve ostalo je lukac i vodica.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na