Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 29.12.2017., 13:00   #1
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Crypto Exchange Lista

Nemogu da vjerujem da nema ovaj topic u forumu. Znam da mnogi kao i ja kopaju rdirekt na exchangere iako se to ne preporucuje, ali kad odmah kad iskopamo to trgujemo vise puta...

Ajmo napravit listu, ja cu napisat o 2 koja sam ja koristio. isto takodjer vi napisete vasa iskustva sa svim tim exchangerima. znam da su neki sa foruma imali bolna iskustva.

KRAKEN
Izbjegavati u sirokom krugu. No tesko ga je izbjec jer je jedini u Europi koji ima kakvu takvu neku garanciju. mada sam jako skeptican po pitanju toga, jer kakva je to kompanija koja u godinu dana ne sredi servere, scriptu, connection issues i tako? Kada se BTC pocne naglo kretat u bilo kojem smjeru oni bacaju error 404, 500 i sta ti ja znam koje sve ne. Cak si mislim da to oni namjerno rade da smanje gubitke ili sta ja znam...

Neznam koji bi drugi razlog bio da se to ne popravi u godinu dana?

Isto tako nase banke znaju kraken i znaju da cete kupovat cryptovalute sto one zabranjuju pa nece provest transkaciju FIAT na Kraken racun. Osim ako imate fakturu da ste nesto kupili s BTCom. Znam smijesno, zastarjelo i glupo, ali hebiga takav je nas system.

Poloniex
Cudan trading platform. No kad se priviknes zavolis ga. Jer za razliku od Krakena ovaj trading paltform nikada ili ajmo rec gotovo nikada ne baci error. Kad ukucas, to ce se i sprovest. Tak da je u tom pogledu nebo i zemlja naspram Krakena.

No sad su uveli verifikaciju. Verifikaciju za sve korisnike i ove stare. To sam ja. I sad se moram verificarti preko njihovog glupog systema sa web camerom koju nemam...

Odnosno poceli su i oni komplicirati stvari. I kako je Poloniex u USA onda znaci da ga bilo kada moze FBI ugasiti i uzeti sve pare... Znate one price kazu da je neki t amo lik oprao neki tamo novac, pa ce oni lijepo uzet sav novac od svih ljudi, a ne samo njegov. Desilo mi se to sa e-goldom i liberty Reserves, pa mi je nekako malo strah u ocima kad cujem da je neka kompanija u USA. Znam da mogu to napraviti i kompanijama van USA, ali ovima u USA to lakse naprave.

Ajde dajte brzo napisite svoje neke reviewe jer moram s Poloniexa skoknuti na neki drugi exchanger.
__________________
dada-as je offline  
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na