Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.02.2003., 02:02   #1
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
zna tko dobar e-book sajt??

zanima me ako ko zna dobar sajt gdje ima dosta e-booksa (svih formata) ... naime zanimaju me sajtovi a ne oni koji imaju popis knjiga na drugim sajtovima posto imam namjeru wget-om skinuti sve...ne isplati mi se jednu po jednu...

a kad skinem se mozemo dogovoriti i o tome da sprzim na cd za onog koji mi da neki dobar sajt...naravno ako ste iz zg-a posto mi je bad slat postom i sl...

tnx...
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2003., 18:23   #2
Lovac
Premium
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 48
Lightbulb e-book

Kaj ti je to e-book? Ako te zanimaju popisi izdavača koji izdaju knjige na CD romovima ili popisi knjiga na CD romovima, sva to već postoji u Nacionalki. Oni su već oformili veliku zbirku takvih zapisa s obzirom da im iz svijeta već gotovo svi informacije šalju samo na taj način. Sprženih CD-a je kao u priči. Ako je to ono o čemu ti pričaš...Multimedija kroz literaturu itd... časopisi na CD-u, službeni dokumenti na CD-u, to sve već postoji. Informacija je provjerena!

Lovac:confused:
Lovac je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglas Oglasni prostor

Staro 20.02.2003., 22:56   #3
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
e-books su knjige u digitalnim formatima...tipa pdf,html,doc,txt i sl...

tipa c++ za lijencine samo sto jeu pdf-u..vec imam veliku kolekciju toga ali me zanima jos...ne koristim ih aktivno nego kad zatreba..a kad zatreba moram imati dosta literature inace se vrtim u krug..
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2003., 22:31   #4
numa
I feel devilish today ...
 
numa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 423
Ja vec dosta dugo gledam i moram priznati da nisam vidio NI JEDAN dobar (besplatni) e-book site sa beletristrikom. Sve se skida preko P2P servisa.

Sto se tice manuala i slicno, (to nisam toliko trazio), toga vec ima. Baci pogled na

http://www.hackersplayground.org/books.html
__________________
Athlon 64 X2 4400+; Gigabyte GA-M57SLI-S4 nForce 570 SLI MBO; 2x1 GB DDR800 AData; Gigabyte 8600GTS Silent; Antec P180; Tagan 380W SuperSilent; 3x120mm FAN; 3x320 GB Seagate 7200.10; Samsung 226BW 22" LCD
numa je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2003., 20:43   #5
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Cool I-buks

Ajde da se malo reklamiram: www.horza.host.sk
Tu imate neke ok knjige. Molim da me ne gnjavite zbog designa ;-)
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2003., 20:51   #6
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Re: I-buks

Citiraj:
Originally posted by Horza

Tu imate neke ok knjige.

:confused:
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2003., 03:56   #7
Exa
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: Karlovac
Postovi: 59
Re: zna tko dobar e-book sajt??

Citiraj:
Originally posted by msvrtan
zanima me ako ko zna dobar sajt gdje ima dosta e-booksa (svih formata) ... naime zanimaju me sajtovi a ne oni koji imaju popis knjiga na drugim sajtovima posto imam namjeru wget-om skinuti sve...ne isplati mi se jednu po jednu...

a kad skinem se mozemo dogovoriti i o tome da sprzim na cd za onog koji mi da neki dobar sajt...naravno ako ste iz zg-a posto mi je bad slat postom i sl...

tnx...
Za informaticke knjige postoji samo jedan za koji ja znam i to je forum (vjerojatno si cuo za njega).
http://www.onlinereferences.org/forums/index.php
Morat ces replayat za svaku knjigu, ali izbor je ogroman, vecina knjiga su u pdf ili MS press formatu, obicnih knjiga mislim nema, ali knjiga za mreze, C#, Cisco, MS certifikati blablabla tructructruc, odi pogledaj i uzivaj
Exa je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2003., 22:37   #8
RippeR
Premium
 
RippeR's Avatar
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Podgorica
Postovi: 68
Citiraj:
Originally posted by numa
Ja vec dosta dugo gledam i moram priznati da nisam vidio NI JEDAN dobar (besplatni) e-book site sa beletristrikom. Sve se skida preko P2P servisa.....

Dosta je lako naci bilo koju knjigu, ali na engleskom jeziku, ja sam nasao citavu sagu Diskworld-a od Terrie Prachet.
Svih 26 knjiga, za manje od 12 minuta, zato p2p je mucenje sto se tice toga skidanja sa neta preko irca botova promenljivih ftp-ova i tih stvari google je majka za sve.


Power to the Google.........
Google for president...........
The right way, the Google way.....
See with the right eyes, the Google eyes......


e stvarno sam ga precerao
__________________
I AM Dominating
RippeR je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2003., 13:10   #9
numa
I feel devilish today ...
 
numa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 423
Citiraj:
Originally posted by RippeR
Dosta je lako naci bilo koju knjigu, ali na engleskom jeziku, ja sam nasao citavu sagu Diskworld-a od Terrie Prachet.
Svih 26 knjiga, za manje od 12 minuta, zato p2p je mucenje sto se tice toga skidanja sa neta preko irca botova promenljivih ftp-ova i tih stvari google je majka za sve.
Ja preko google-a ne uspijevam naci nista, a preko kazaa sam do sada skinuo 600tinjak knjiga (beletristrike)...

Ako znas neke linkove koje si nasao preko Google-a slobondo podjeli sa nama ostalim smrtnicima...
__________________
Athlon 64 X2 4400+; Gigabyte GA-M57SLI-S4 nForce 570 SLI MBO; 2x1 GB DDR800 AData; Gigabyte 8600GTS Silent; Antec P180; Tagan 380W SuperSilent; 3x120mm FAN; 3x320 GB Seagate 7200.10; Samsung 226BW 22" LCD
numa je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2003., 13:18   #10
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.04.2003., 15:57   #11
RippeR
Premium
 
RippeR's Avatar
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Podgorica
Postovi: 68
Citiraj:
Originally posted by numa
Ja preko google-a ne uspijevam naci nista, a preko kazaa sam do sada skinuo 600tinjak knjiga (beletristrike)...

Ako znas neke linkove koje si nasao preko Google-a slobondo podjeli sa nama ostalim smrtnicima...

Ajde E-mailnime sta ti treba na knikola@cg.ac.yu sta ti treba pa cu potraziti ako budem imao vremena, a ovo je fin sajt ako ko voli terrie prachet-a i discworld sagu,tamo nema nista osim terrie pracheta.
A numa ako nadjem nesto slobondo cu ti reci.


http://shorty.wz.cz/download.php
__________________
I AM Dominating
RippeR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na