Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Overclocking > Hlađenje
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.06.2005., 11:37   #1
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Kako pravilno nanijeti pastu na proc

možda je već bilo ali volio bih malo detaljnije objašnjenje i koji je najbolji način jer puno je o tome savjeta bilo pa me zanima najbolje rješenje........

tnx
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2005., 12:03   #2
Denzil
Secret Undercover Agent
Moj komp
 
Denzil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Parallel Universe
Postovi: 1,127
ja necu odgovarat jer nisam bas tolko iskusan u tom podrucju al cu malo..
...prosirit thread na: kako nanjeti pastu na CPU i NB..
Ako postoji razlika naravno...
kad se naredaju odgovori mogli bi ovo napraviti Sticky..
__________________
"I can resist everything except temptation"
Denzil je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.06.2005., 12:25   #3
Ivan_1
Premium
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 823
Citiraj:
Originally posted by Denzil
ja necu odgovarat jer nisam bas tolko iskusan u tom podrucju al cu malo..
...prosirit thread na: kako nanjeti pastu na CPU i NB..
Ako postoji razlika naravno...
kad se naredaju odgovori mogli bi ovo napraviti Sticky..
da...mogli bi iz toga napraviti umjetnost, knjigu napisati o tome....
Ivan_1 je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2005., 12:27   #4
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
dakle ovako.
ovo sve već postoji u provm threadu Čišćenje i održavanje računala po ostalo.
alo nije za odmet ponovit
1, ukoni strau pastu s kulera
2. staiv malu količinu paste na jezgru ( kod Athlona Xp 1/3 do max pol zrna riže
3, razmaži tu količinu u tanki sloj ( ili prstom ili zdravstvenom/xicom/osobnom)
4. vrati kuler.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2005., 12:30   #5
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Tamo gdje je jezgra direktno vidljiva (tipa AthlonXP ili mobilci 64-orke) treba nanijeti pastu na cijelu jezgru te postaviti cooler.
Tamo gdje postoji veća površina koja nije pretjerano osjetljiva (Pentiumi, A64, NB...) stavi se u sredinu kap termalne paste veličine zrna riže ili veća i stavi se cooler te dobro pritisne da se pasta razmaže.
Sve fore sa žiletima, karticama i slično su gluposti i nepotrebna kompliciranja.
Cijela mudrost.
edit : naravno, treba staviti tanki sloj, na kilu paste. A dodatno razmazivanje je nepotrebno jer cooler i tako razmaže sve bez problema.

Zadnje izmijenjeno od: Sky. 14.06.2005. u 12:50.
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2005., 12:49   #6
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
bolje razmazat pa kuler još dodtano raspredi.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2005., 13:11   #7
Tooma
Premium
 
Tooma's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: malo st, malo vz
Postovi: 2,043
Citiraj:
Originally posted by Sky
Tamo gdje je jezgra direktno vidljiva (tipa AthlonXP ili mobilci 64-orke) treba nanijeti pastu na cijelu jezgru te postaviti cooler.
Tamo gdje postoji veća površina koja nije pretjerano osjetljiva (Pentiumi, A64, NB...) stavi se u sredinu kap termalne paste veličine zrna riže ili veća i stavi se cooler te dobro pritisne da se pasta razmaže.
Sve fore sa žiletima, karticama i slično su gluposti i nepotrebna kompliciranja.
Cijela mudrost.
edit : naravno, treba staviti tanki sloj, na kilu paste. A dodatno razmazivanje je nepotrebno jer cooler i tako razmaže sve bez problema.
to i nije bas tocno
da bi hladnjak dobro rasporedija pastu treba dosta vibrirat

to nije slucaj ni kod koristenja blokova za vodeno, hladnjaka kojima veci dio s ventilatorom stoji na heatpipeovima koji ublazavaju vibracije ili kod hladnjaka ciji se ventilatori jednostavno vrte na malom broju okretaja

pastu je pozeljno nanijet u tankom ravnomjerno razmazanim sloju
ja osobno pastu razmazem nozem od skalpela

ot: btw sorry sta jos nisan uplatija lovu
rijesim to sutra
__________________
Untitled Document
Abit AN7 w AMD Barton XP-M 2500+@2530MHz (11.5x220,1.813V) Water Cooled
Chieftec ca-01bbsl-w, big mesh
Enermax 460w, eg465ax-ve(g)fma
Gainward GF4 Ti4200 (260/520 MHz)
2x256MB Corsair TwinX512-3200C2
2xSegate Baracuda 80GB sata (Raid 0)
2x IBM Deskstar 40 GB
Pioneer DVD+-RW DVR-107D
Cretaive Live Player 5.1
bolje zivit pet dana kao kralj nego jedan dan kao prosjak
Tooma je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2005., 13:35   #8
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
dakle baš me zanimalo to sa slojem...netko kaže stavi na sredinu jezgre i razmaži sa hladnjakom....netko kaže razmaži prije na cijelu jezgru tanki sloj....a možda bi bilo bolje razmazati ultra tanki sloj i onda stavit na sredinu jezgre malo paste pa okretat hladnjak pažljivo...
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2005., 13:38   #9
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Nema frke.
Nije mi jasno to sa vibracijama. I ja sam prije nanašao sa žiletom pastu dok nisam vidio hladnjak od NB-a na svojoj ploči. Po rubovima je imao malo paste, u sredini nije bilo kontakta, a na samoj sredini je pasta izgorila. Otada idem samo sistemom "zrno riže na sredinu i pritisni cooler, okreni ga par puta i mirna Bosna".
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2005., 15:51   #10
Denzil
Secret Undercover Agent
Moj komp
 
Denzil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Parallel Universe
Postovi: 1,127
da ja podjelim sta znam o tome...samo malo teorije a vi razmazujte to cime zelite..
dakle pasta sluzi da popuni mikro pukotine na povrsinama..i mikro razmake izmedu istih jer je SAVRSENO ravnu povrsinu nemoguce napraviti i kad su dvije takve to NIKADA ne sjeda savrseno jedno na drugo... tu pasta dolazi do izrazaja..dakle JAKO MALE kolicine da popune JAKO MALE razmake/pukotine..
i pogotovo sto se tih pukotina tice (na samom hladnjaku), ili bi ih bilo bolje nazvat ogrebotine (nastalih zbog nepravilnog rukovanja)-bilo bi najbolje stavit malo paste, razmazat i onda obrisat s recimo prsom u gumenoj rukavici "visak"... pod visak podrazumijevam onak 99% paste jer je onih 1%, BITNIH 1%, ostalo u mikro ogrebotinama..dakle RIJEČ DANA: MIKRO! .. i nakon toga na cistu jezgru/cip nanjeti standardnu kolicinu, stisnuti cooler i stisnutog ga rotirati da se pasta razmaze i to je to. s tim da nakon toga nikako ne odvajati cooler od chipa (da "VIDIS KAK JE ISPALO") jer ce ostati mjehurici zraka ispod kad ga vratis i to vise nije to...
nek me neko ispravi ako grijesim...
__________________
"I can resist everything except temptation"
Denzil je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.06.2005., 16:09   #11
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
Citiraj:
Originally posted by Denzil
da ja podjelim sta znam o tome...samo malo teorije a vi razmazujte to cime zelite..
dakle pasta sluzi da popuni mikro pukotine na povrsinama..i mikro razmake izmedu istih jer je SAVRSENO ravnu povrsinu nemoguce napraviti i kad su dvije takve to NIKADA ne sjeda savrseno jedno na drugo... tu pasta dolazi do izrazaja..dakle JAKO MALE kolicine da popune JAKO MALE razmake/pukotine..
i pogotovo sto se tih pukotina tice (na samom hladnjaku), ili bi ih bilo bolje nazvat ogrebotine (nastalih zbog nepravilnog rukovanja)-bilo bi najbolje stavit malo paste, razmazat i onda obrisat s recimo prsom u gumenoj rukavici "visak"... pod visak podrazumijevam onak 99% paste jer je onih 1%, BITNIH 1%, ostalo u mikro ogrebotinama..dakle RIJEČ DANA: MIKRO! .. i nakon toga na cistu jezgru/cip nanjeti standardnu kolicinu, stisnuti cooler i stisnutog ga rotirati da se pasta razmaze i to je to. s tim da nakon toga nikako ne odvajati cooler od chipa (da "VIDIS KAK JE ISPALO") jer ce ostati mjehurici zraka ispod kad ga vratis i to vise nije to...
nek me neko ispravi ako grijesim...
ima tu nesto, znas vise od 99% ljudi koji radi u prodavaonicima i servisima informaticke opreme u hrvatskoj. nezelim nikoga od tih sarlatana prozivati javno osim svih dubrovackih firmi gdje rade KEFIRI... negazirani.

to sto si rekao bih skratio na ovaj nacin.

ocisti povrsinu jezgre i dna hladnjaka od stare paste.

common sense znaci ne carli i spuzva, ili u masinu za pranje, vec jeli... precizno, gumica, stapic, maramica, neko otapalo benzin itd.

ako hladnjak ima zvaku dignuti je i polirati povrsinu.

kapne se kap na mali prst. i razmaze se tanko na jezgru procesora.

tako mokrim prstom namaze se po cijelom dnu hladnjaka. tako da povrsina bude mikronizirano vlazna. to sam sad izmislio

i to je to za sve je dovoljna jedna mala sitna kap.
gospar je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2005., 23:13   #12
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Citiraj:
Originally posted by Denzil
da ja podjelim sta znam o tome...samo malo teorije a vi razmazujte to cime zelite..
dakle pasta sluzi da popuni mikro pukotine na povrsinama..i mikro razmake izmedu istih jer je SAVRSENO ravnu povrsinu nemoguce napraviti i kad su dvije takve to NIKADA ne sjeda savrseno jedno na drugo... tu pasta dolazi do izrazaja..dakle JAKO MALE kolicine da popune JAKO MALE razmake/pukotine..
i pogotovo sto se tih pukotina tice (na samom hladnjaku), ili bi ih bilo bolje nazvat ogrebotine (nastalih zbog nepravilnog rukovanja)-bilo bi najbolje stavit malo paste, razmazat i onda obrisat s recimo prsom u gumenoj rukavici "visak"... pod visak podrazumijevam onak 99% paste jer je onih 1%, BITNIH 1%, ostalo u mikro ogrebotinama..dakle RIJEČ DANA: MIKRO! .. i nakon toga na cistu jezgru/cip nanjeti standardnu kolicinu, stisnuti cooler i stisnutog ga rotirati da se pasta razmaze i to je to. s tim da nakon toga nikako ne odvajati cooler od chipa (da "VIDIS KAK JE ISPALO") jer ce ostati mjehurici zraka ispod kad ga vratis i to vise nije to...
nek me neko ispravi ako grijesim...
Kako´š pogriješiti kada si prepisao iz BUG-a br:150 str 82:clap:
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2005., 23:38   #13
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Originally posted by ziky
Kako´š pogriješiti kada si prepisao iz BUG-a br:150 str 82:clap:
Onda znamo da nije točno

Ja pastu stavlja ko sky. Samo životinjski pritisnem koler za svaki slučaj.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2005., 01:05   #14
MRKONJA
M.U.P.
 
MRKONJA's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,277
Citiraj:
Originally posted by ziky
Kako´š pogriješiti kada si prepisao iz BUG-a br:150 str 82:clap:
Zašto bacate nofce na te gluposti? Rađe šparajte za neku komponentu a ne davat klošarima 50kn svaki mjesec -dva.
I onak sve kaj unutra piše se može naćna netu. Ili tu na ekspertu čim se vijest objavi a ne nakon 3mj kašnjenja.
__________________



Abit AX8 VIA k8t890//Venice 3000@2250//1x1gb PQI//POV 7600gs silent//Seagate 7200.10 250gb(16mb//sata)//Hitachi 7k160 120gb@mobile kučište//Seagate 7200.7 200gb
//Samsung SH-w163A//Seasonic S-12 380w//Sharkoon silvation



MRKONJA je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2005., 01:35   #15
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
http://forum.pcekspert.com/showthrea...threadid=16231

Evo pa čitajte moje mišljenje i stajalište. Tu već dosta dugo stoji.

Metodom kartice (jebo Vas BUG) možete napraviti samo zračni čep ispod coolera. Tu je i odgovor Isusu kako se Zalmanovo ljepilo može staviti a da njega ne bude. Staviš na sredinu, zarotiraš cooler na jednu pa na drugi stranu. Sav zrak je otišao van jezgre.

Pa nije stavljanje paste kvantna fizika.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2005., 11:09   #16
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Khm, khm ja inace stavim malo povecu kolicinu paste na procesor koju s prston posli razmazen i kad stavin hladnjak malo ga zaokrenem u obe strane i pricvrstim. Inace razlog zasto stavin povecu kolicinu za razliku od vas je jer koristin silver5 pastu koja je masu gusta (ima san P4 a sad a64) i dogodilo mi se kod P4 kad bi skinija hladnjak procesor bi osta zalipljen na hladnjaku i tribalo bi mi cca. 5 min da ga uspijem relativno njezno skinit sa hladnjaka. to mi se dogodilo 2 puta i od kad san pocea stavljat malo vise paste to se nedogadja a u ostalon neman athlona xp da moran puno pazit oko jezgre i onih cuda okolo.
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2005., 14:01   #17
srkyno1
Premium
 
srkyno1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: st
Postovi: 1,084
@ Smarty

nemoj stavljat previše paste jer neće hladit dobro.
P.S. čut ćemo se za vikend, pa ćemo vidit za sredit komp.
__________________
ASUS K8N & Zalman NB32K @ HTT x3 / A64 3000+ 263x8 / 2x256MB TwinMOS @ 210 / Club3D 5200 & Zalman ZM80C-HP / Maxtor 30GB, 2MB / WD Caviar 80GB, 8MB / Maxtor DM10 250GB, 16MB / Xilence 420W / CoolerMaster Centurion 5
srkyno1 je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2005., 17:20   #18
Denzil
Secret Undercover Agent
Moj komp
 
Denzil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Parallel Universe
Postovi: 1,127
Citiraj:
Originally posted by MRKONJA
Zašto bacate nofce na te gluposti? Rađe šparajte za neku komponentu a ne davat klošarima 50kn svaki mjesec -dva.
I onak sve kaj unutra piše se može naćna netu. Ili tu na ekspertu čim se vijest objavi a ne nakon 3mj kašnjenja.
he he..good point ja si tu i tam priustim jedan primjerak, ali ne novi nego stari na standu za 15kn ... to mi je recimo prikladna cijena
__________________
"I can resist everything except temptation"
Denzil je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2005., 22:47   #19
Denzil
Secret Undercover Agent
Moj komp
 
Denzil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Parallel Universe
Postovi: 1,127
Malo sam se igrao sa Arcticovom Ceramique pastom..novim Coolermasterovim NB coolerom i svojom ABITovom nFroce2 NF7 v2.0 plocom..

kak sam bas kupio taj cooler da maknem ono ZUJALO sa svog chipseta, rekoh idem vidjet razliku izmedu TONE paste i pol zrna rize... he he..rezultati neocekivani...
prvo sam istreso onak POL TUBE paste na NB i novi hladnjak zakeljio gore..malo paste je iscurilo sa svake strane van no nis strasno. Sloj paste je bio oko pol milimetra (po mojoj slobodnoj procjeni)..mozda malo manje.. u svakom slucaju JAKO PUNO..mislio sam da ce mi otklizat sa chipa ako ga ne pricvrstim
uglavnom, nakon montaze, i par sati rada na OCanom sistemu (doduse OCan je samo proc, Palomino 1.46Mhz radi na 1.66Mhz [11x152] ..no mislim da je to dosta za rast temerature..MISLIM ).. hladnjak je bio JEDVA TOPAO.. sad kad razmisljam o tome mozda toplina nije uopce ni dolazila do njega zbog silne paste

no poanta cijele price je da sam nakon par dana iso stavit normalnu kolicinu paste i bio jako iznenaden sa DVIJE stvari:
1. Promjenio sam NB cooler (tj. REmontirao isti) BEZ vadenja maticne ploce..stovise bez IKAKVOG rastavljanja.. a cooler je inace montiran sa onim kvacicama koje odozada treba stisnut.. ocekivao sam opet jedno sat vremena posla kad sam otkrio da moj PREDIVNI NOVI Shark (this is an unsponsored commercial) ima rupe s desne bocne strane KO SKROJENE za mjenjanje coolera na NBu .. a cak i da nema te rupe, ima removable MB tray koji isto ima rupu otraga i moze se zamjenit cooler bes totalnog skidanja ploce... no otiso sam OT =>
2. nakon upogonjenja kompa sa frisko instaliranim coolerom, sa pravilnom kolicinom paste.. cooler je topliji. nije puno, al je topliji nego prije. Dakle nanio sam oko pol zrna rize paste na centar NBa a na bazu coolera sam sa karticom razmazo jos tolko negdje paste i skinuo visak.. pretpostavljam da je to dovoljno dobro

pa vas lijepo molim da mi objasnite zasto je u drugom slucaju temperatura veca? jedino ak su moje ruke defektne i izgubio sam osjetilo temperature

__________________
"I can resist everything except temptation"
Denzil je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2005., 23:22   #20
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Cijela ideja je da toplina sa čipa prijeđe na cooler koji ju predaje dalje zraku. S obzirom da si u prvom slučaju stavio previše paste, ona se ponašala kao izolator, ne kao termoprovodljivi medij. Dakle, dobro je da je toplina u cooleru, a ne u čipu (laički rečeno).Trebao si probati klokati pa bi ti sve bilo jasno
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2005., 07:33   #21
Denzil
Secret Undercover Agent
Moj komp
 
Denzil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Parallel Universe
Postovi: 1,127
aaaa...kao sto sam i posumnjao
al sad imam jos jedno pitanje, ako je pasta super termo vodljiva-kako u BILO KOJOJ situaciji moze biti toplinski izolator?
__________________
"I can resist everything except temptation"
Denzil je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2005., 08:16   #22
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
radi gustoce naravno. teoretski da ju je moguce mikronizirati poput praha, bila bi puno vise vodljiva. ali radi sastojaka koji idu u nju postaje gusta. i to je ta vaga izmedu gustoce koja je barijera i vodljivosti.

naljepse bi bilo kad bi pastu ( tekucinu ) bilo moguce mikronizirati kao sto se moze prah.

tada bi ga posuli po povrsini procesora i ravnomjerno ga nekako nanijeli. onda bi se mikro pukotine popunile. posto tako nesto jos " nedrzi vodu " osim u SF, imamo paste.

koje zbog svog svojstva likvidnosti popune sve ali su i debele sto zbog gustoce i sto zbog vas lumena

kada bi se mogli koristiti materijali poput keramike i srebra bez da se smece zgusne i neispari sve bi bilo bolje. onda mazanje majoneze nebi bilo ni moguce. jer to bi bila jako rijetka tekucina npr kao voda koja nemoze ispariti a savrseno provodi toplinu.

e sad ste mi dali temu za znanstveni rad
gospar je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2005., 22:22   #23
Denzil
Secret Undercover Agent
Moj komp
 
Denzil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Parallel Universe
Postovi: 1,127
hm..skoro pa zanimljivo .. salim se.. hvala na informacijama
__________________
"I can resist everything except temptation"
Denzil je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2005., 23:23   #24
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
evo ova tema me potakla da promjenim pastu na procu i nb-u

temp proca se spustila pod full opterečenjem sa 40 na 33, a NB sa 34 na 30

sad je na redu grafa...
Crash009 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na