Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.12.2006., 12:46   #61
Lesa
Premium
 
Lesa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,130
znači poanta je da ljudi moraju klikati linkove da bi vi dobili neke pare od googla?
__________________
..smartphone...
Lesa je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2006., 13:17   #62
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Citiraj:
Autor Lesa Pregled postova
znači poanta je da ljudi moraju klikati linkove da bi vi dobili neke pare od googla?
ha od toga je najveća lova... dok recimo onaj banner za instalaciju firefoxa nam donosi pare ako netko instalira firefox prek tog referrala. onaj adsense i adwords desno dolje na stranici nam donosi lovu ak se netko prek toga referira i uđe u adwords i adsense programe i zaradi/potroši neku lovu... ima svega i svačega, al lova dolazi i od prikazivanja. jedino kaj bi moglo biti problem je kaj od maničnog kliktanja nikakve koristi jer google to uredno prepoznaje... klik tu i tamo i sve 5. generalno... vidli bumo kolka je korist od toga kad se malo stabilizira (mjesec-dva) pa odlučili kak ćemo to kombinirat sa dosadašnjim načinom oglašavanja... pošto domaće firme još ni danas nisu skužile da imaju veću publiku i korist od online oglašavanja, nego od fakin duplerice u nekom časopisu (duplerica je desetke tisuća kuna, dok je online daleko jeftinije...)... zakaj "marketinški stručnjaci" u domaćim firmama ne prate trendove? onak... godinama se već kroz suradnju pokazuje da mi, kojima to nije osnovna djelatnost, znamo više o tome nego oni.... onak... kad neka domaća firma (izuzev tri za koje znam) uzme banner, ponašaju se ko da su zakupili reklamu na panou... onak... mi njih moramo tlačit da promjene banner, ciljaju tržište, ciljaju proizvod a ne brand, prate CTR, itd... onak... zakaj se ne školuju ???
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.12.2006., 13:41   #63
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 9,067
A sad svi fino odlepirjate sa ove teme, nadjite se u kavani pa raspravljajte uz djumbirov sok kako blokirati oglase. Zaboga...razumijevanje i nivo tolerancije equal nula.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10

Zadnje izmijenjeno od: atha. 10.12.2006. u 15:02.
atha je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2006., 13:43   #64
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,303
Ma potpuno vas razmem. Morati si i vi kruga i nove kompjutore zaslužiti. Ak treba bum svaki dan jednpu kliknul ka bu vam lakše. Mene ionak nikaj ne košta, a vama dobro dojde. A ovi sračkiji ko ih znate kaj. Lako je govoriti nekaj ali kad iz svojeg džepa date novaca za nekaj od čega nemate koristi onda vam baš nije svejedno. Samo da ne budu previše upadljive reklame i to je to. A i svi
će se bezo priviknuti.

I da. Kakva je isplativnost toga? Planiram tak nekaj uvesti na forum gdje sam administrator jer mi se neda davati svoj novac za server i domenu svaku godinu, a nemam pol posto koristi od toga. A planiramo preći i na vbuletin (sad na phpbb-u), a to košta. Mislim ono 10-tak eura mjesečno bi bilo dosta za pokriti troškove. I možda još euro dva za kavu meni i drugom adminu.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera






Zadnje izmijenjeno od: Bran. 10.12.2006. u 14:09.
Bran je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2006., 14:00   #65
marko05
Banned
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 84
I mene interesira ovo kaj je Bran pitao. A što se tiće tih reklama, meni ne smetaju.
marko05 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2006., 14:15   #66
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Citiraj:
Autor marko05 Pregled postova
I mene interesira ovo kaj je Bran pitao. A što se tiće tih reklama, meni ne smetaju.
Citiraj:
Autor Bran Pregled postova
I da. Kakva je isplativnost toga? Planiram tak nekaj uvesti na forum gdje sam administrator jer mi se neda davati svoj novac za server i domenu svaku godinu, a nemam pol posto koristi od toga. A planiramo preći i na vbuletin (sad na phpbb-u), a to košta. Mislim ono 10-tak eura mjesečno bi bilo dosta za pokriti troškove. I možda još euro dva za kavu meni i drugom adminu.
ovisi o posjećenosti. nebuš dobil 10€. mora se akumulirati 100$, tek onda plaćaju. pogledajte u njihovom helpu, tam sve piše. ako se idete prijaviti to pliz napravite prek desnog bannera na PCE-u pa da svi skup nekaj zaradimo
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2006., 14:19   #67
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
oprostite ali PC Ekspert postoji vec dugo koliko sam shvatio. da fali love primjetilo bi se. znaci firma zeli vise novaca. sto se admina i modova tice. molim lijepo. pogledajte si sigove. dakle i vi zelite vise love. ako se to uopce vas tice. sori, ali ne, nemam razumjevanja. ako je ovo zajednica ljudi koji svakodnevno ugodno cavrljaju o zanimljivim im temama, iz ciste pohlepe i teznje za "jos jos jos" novaca tlaciti iste te ljude reklamama.... ne, nemam razmjevanja.

sto se tice komentara sa "ad blockom" - to je rjesenje. ali to je rjesenje koje tjera ljude da imaju nesto sto im ne treba. da rade nesto sto ne zele. za sto nemaju vremena mozda. a zasto? da bi se zastitili od reklama na forumu koji upale ujutro dok pijuckaju kavicu. tportal, net, vecernji, pcworld, pcekspert... stvarno volite biti "kao svi ostali" ili vam se jednostavno nije svidalo imati barem jednu kvalitetu koju stvarno rijetko tko ima.
mat je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2006., 14:21   #68
Lesa
Premium
 
Lesa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,130
Citiraj:
mi njih moramo tlačit da promjene banner, ciljaju tržište, ciljaju proizvod a ne brand, prate CTR, itd... onak... zakaj se ne školuju ???
poanta je da se cilja brand, ne proizvod eventualno high end ili nešto što drugi nemaju. Proizvode svi imaju više/manje iste, ne zaboravi da najveći dio prodaje čine low-end i middle-end proizvodi koje prodaje percipirana kvaliteta branda, ne njegove karakteristike.

@Mat: ja stvarno neznam što te više drži uz ovaj forum? Toliko negativnu osobu nikad nisam sreo u životu. Nabroj svoja volontiranja u ovakvim ili bilo kakvim projektima pa da vidimo sa koje pozicije drugima spočitavaš želju da se PCE postavi na neku zdraviju financijsku konstrukciju.
__________________
..smartphone...

Zadnje izmijenjeno od: Lesa. 10.12.2006. u 14:33.
Lesa je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2006., 14:33   #69
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Citiraj:
Autor Lesa Pregled postova
poanta je da se cilja brand, ne proizvod eventualno high end ili nešto što drugi nemaju. Proizvode svi imaju više/manje iste, ne zaboravi da najveći dio prodaje čine low-end i middle-end proizvodi koje prodaje percipirana kvaliteta branda, ne njegove karakteristike.
sve to stoji, ali razgovarati o tome se može jedino uz neku duuuuugu kavu/pifu. generalno, na PCE-u i ostalim site-ovima specifične tematike daaaaleko veći uspjeh imaju proizvodi. to se dosta dobro prati kroz CTR i vrijedi za bilo kakve bannere i oglase, osim ako je riječ o kampanji vezanoj za novi/promjenjeni brand, namjerno mijenjanje branda i slično. za etablirane brandove su (IMHO, ne mogu dokazati) uspješniji drugi oblici marketinga, konkretno davanje stvari na testove i reklame u medijima nevezanim za dotičnu tematiku (FM/TV, definitivno plakati, playboy i cosmo, općeniti portali, itd). eh sad... to što se svi furaju na velike jer ne znaju, pa misle da mogu progurati svoj brand je sasvim drugi par opanaka.
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2006., 14:42   #70
Bull
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 48
Ako ce ovo pridonijet tome da bude vise recenzija i da bude server brži samo tako nastavite, kad god budem imao slobodnog vremena cu vam klikat na reklame.
Bull je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.12.2006., 14:59   #71
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
Citiraj:
Autor Lesa Pregled postova
@Mat: ja stvarno neznam što te više drži uz ovaj forum? Toliko negativnu osobu nikad nisam sreo u životu. Nabroj svoja volontiranja u ovakvim ili bilo kakvim projektima pa da vidimo sa koje pozicije drugima spočitavaš želju da se PCE postavi na neku zdraviju financijsku konstrukciju.
to sto volim i zelim uciti o racunalima. toliko jednostavno.
i nisam negativna osoba. sasvim drugacije. da sam arogantan - jesam. zasto? zato sto ne podnosim kretenurluk, preseravanje ni nista drugo sto ima veze sa takvim ili slicnim jadnim i losim ljudskim osobinama. ne mogu si pomoci pokusati odgojiti nekoga kad vidim vec nije onaj tko je trebao. (ne kazem dakako da to ide tebe).

sto se tice volontiranja. jednom sam poceo pisati tutorial. bio je namjenjen ljudima koji koriste mis da otvore "Star Menu", pisu "www" u browser i slicne stvari. ako se sjecas, nazvao sam to "Kako si olaksati zivot". no to je dakako bilo popljuvano i odbaceno tako da sam izgubio volju. vise puta sam predlozio nekim ljudima da napravimo zajedno tutorial o ovome ili onome. nisu htjeli. tutorial o software-u za Media Centar je skoro pa napisan do kraja. recenzirano je 6 ili 7 (po meni) najboljih programa. kad bude gotovo, staviti cu. traje tako dugo jer - nemam vremena.
mat je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2006., 15:07   #72
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 9,067
Odi se kretenlukiraj negdje drugdje. Moderatori i administratori dobivaju lovu za to sto rade?
Isuse...a i da ne mislis da dobivamo lovu, sto se tebe tice kakve je prihode imam u zivotu i sto si ja kupujem sa time? Svaki HW je kupljen i zaradjen teskom mukom i pazljivim izdvajanjem love od kucnog proracuna. Zato jos jednom napisi takvu glupost i letis odavdje po mojoj volji. Skuliraj se i razmisli dva puta prije nego kliknes "post reply".
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2006., 15:08   #73
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
molim da se prestane s OT-om i ne komentira matov post.

daljnji OT će biti obrisani, a ako budu uzrokovani shizofrenijom ili aneurizmom, autori će biti sankcionirani uključujući moderatore i administratore. dosta glupiranja. jedno je sloboda govora, a glupiranje nešto sasvim deseto. (ovo se ne odnosi na mata, nego na OT u koji smo se svi upleli.) sorry.

edit: blaarg.... too late
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2006., 15:41   #74
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 900
Meni su ok ove reklame, baš sam neki dan o tom čitala negdje, viš kak ste se odmah i vi s time sbakčali. Ionako ih vidim svugjde, na skoro svakoj stranici koju posjetim. Probala sam ih blokat al ih nakon F5-a ponovno očita. Damn FF Svejedno, nisu ni neš uočljive, barem ne više od vaših ego boosting sigova
Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2006., 16:22   #75
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 906
Uglavnom nije neki problem,ko ih ne želi gledat ima načina da se ih makne,nego frend jedan moj mi je pričao da su oni tak pare mislili zarađivat imali neke stranice svoje i mahnito klikali jedni drugima,ali da su ih kao skužili i ukinuli accounte,e sad kolko tu ima istine: stoopid
@ladybug imaš par stranica prije kako ih maknuti,by me

p.s. moglo bi se za ekipu kojoj to drastično smeta napraviti jedan sticky s kako to maknuti i to je to,IMHO
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2006., 17:00   #76
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,404
Da, stvarno mi ne ide u glavu što su pojedinci digli toliku dreku ?
Osobno gledajući, dokle god ja imam izbor da to gledam ili ne t.j. da ih blokiram pa da se ne prikazuju ne vidim nikakvog problema, ako će pomoć forumu - samo naprijed !

Citiraj:
sto se tice komentara sa "ad blockom" - to je rjesenje. ali to je rjesenje koje tjera ljude da imaju nesto sto im ne treba. da rade nesto sto ne zele. za sto nemaju vremena mozda.
Ovo stvarno ne stoji koliko god tolerantno razmišljao, pa i virusi nas tjeraju da imamo antivirusni i tako bi sad redom mogli počet nabrajat šta nam sve treba a da je uzrokovano nečim drugim.
Reklame su tu to je tako, kad mi nešto bude zatrebalo dobro je znati gdje se može možda i naći nešto a dotle ih nitko od nas ne mora gledati niti je prisiljen na to.
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2006., 18:26   #77
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Citiraj:
Autor Deathwish Pregled postova
p.s. moglo bi se za ekipu kojoj to drastično smeta napraviti jedan sticky s kako to maknuti i to je to,IMHO
Taj tvoj način djeluje, ali ipak bi stiki bija malo previše, neka stoje reklame, a kome smetaju nek se snađe
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2006., 01:02   #78
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,023
Ak je u korist sajta ne smetaju ni najmanje, dapace. Jedino ak bi ih mogli maknut izmedu postova na bilo koje drugo mjesto i sve 5.
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2006., 08:36   #79
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
@ mat - jednio sto mgu reci je da mi uzasno idu na zivce ljudi koji ne znaju kako stvari stoje i onda se nadju pametovati

...ako niste znali jedine osobe koje primaju placu na pce su Ozren i Denis (i te place su uzasno male btw), a svi drugi rade volonterski...i ti sad tu pricas da je firma pohlepna i kaj ja znam...

malo razmislite prije nego pocnete istresat pamet
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2006., 12:06   #80
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,303
Citiraj:
Autor horza Pregled postova
ovisi o posjećenosti. nebuš dobil 10€. mora se akumulirati 100$, tek onda plaćaju. pogledajte u njihovom helpu, tam sve piše. ako se idete prijaviti to pliz napravite prek desnog bannera na PCE-u pa da svi skup nekaj zaradimo
Pa ako toliko godišnje dobijem onda će biti u redu. Posjećenost? 30-40 ljudi dnevno. Budem razmislio. Premda ne vjerujem da se nemože naći firma koja bi dala kojih 100-150 eura godišnje da bi se reklamirala na neslužbenom forumu jednog fakulteta koji ima preko 500 članova (zasad). U cijelom Varaždinu nema nikoga. Pa ne tražimo lovu za sebe nego za server i domenu. Toliko studenata i potencijalnih informatičara.... Žalosno. Ali dobro budemo nešto zmislili.

A sad za ove (mat prvenstveno) koji non stop prigovaraju za te reklame. Pa naravno da svaka fima želi zaraditi što više. Koja je svrha firme ako svake godine ne napreduje i ne zarađuje više. Da vi imate tak nekaj isto bi vam bilo zanimljivo da pokreneta nekaj slično. Ili se varam?

Ja sam administrator na jedno forumu potpuno besplatno. Kao i još jedan kolega koji daje svoje novce za server na kojem je forum. Čak znamo svakom 100-tom članu platiti piće. Na svoj račun. Nismo dobili ni kune od nikoga za sad. Naravno da bi bilo u redu da pokrijemo barem troškove za server. Dajem svoje vrijeme da čitam postove koje mi se neda i brinem se da forum funkcionira. Kao i kolega administaror2 i par moderatora. Bilo bi nam lijepo da se možemo jednom mjesečno okupiti i popiti piće i malo porazgovarati. Evo za to želimo zaraditi neku lovu ili naći sponzora. Ne da živimo od toga nego samo da ne dajemo svoje novce.

A da na pcekpertu žele neke koristi od toga. Zašto ne? I ja bih tako nešto probao da imam mogućnosti. Hobi ili volontiranje pretvoriti u izvor zarade. Toliko od mene. A ja mogu odovojiti 10-tak sekundi i kliknuti na neku reklamu jednom dnevno. A tko ne želi ne mora. Ne mora ni biti na ovom forumu kaj se mene tiče. Neću za nikim plakati. I slažem se da bi reklama mogla biti ili na vrhu ili na dnu, a ne između postova.

Još nešto. Ne pišem ovo da se uvučem u guzicu bilo kome na ovom forumu jer me baš briga kaj si netko misli o meni nego zato jer ne moguvidjeti kako netko tko očitno nezna kako neke stvari funkcioniraju sere po ostalima.

Toliko od mene.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera






Zadnje izmijenjeno od: Bran. 11.12.2006. u 12:18.
Bran je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2006., 12:26   #81
Red_Dragon
Lost soul still wondering
 
Red_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Aiur
Postovi: 474
Moje mišljenje je da bi bilo najbolje da se odlučite za jedno mjesto na kojem ćete postaviti reklame. Najbolje je na početku ili na samom kraju stranice. Reklama u sredini kao i nakon prvog posta jako bode u oči. Ovako bi znali da su reklame recimo na početku i kad ih prođemo nema ih više.

Nemam ništa protiv reklama samo im pronađite mjesto gdje će najmanje smetati i urušavati preglednost.
__________________
Da nije nas bile za grabu bi spal
Red_Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2006., 17:54   #82
nodavilp
pUtNiK
 
nodavilp's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: na forumu
Postovi: 342
primjetio sam reklame,nesvidjaju mi se nezelimihviditjeti!
nisam cito sta ste pisali nego me samo zanima dal ima mogucnsot da se reklame nevidetojest dabuduna ignore ili sta vec
pozdrav
nodavilp je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2006., 18:05   #83
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 9,067
Je, ima mogucnosti. Procitaj temu.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2006., 18:14   #84
nodavilp
pUtNiK
 
nodavilp's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: na forumu
Postovi: 342
i sad ej bilo lakse to napisat nego mi ukratko odgovorit
umjesto da uzmes u obzir da me bole okice jer tu di surfam su ocajni monitori

e moj atha....
nodavilp je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2006., 18:24   #85
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,083
Ima na mišu jedan kotačić, može se podesiti kako da skrola stranice, brže ili sporije; kad ugledate reklamu, umjesto dva pomaka, napravite tri i reklame su skrolane van vašeg vidnog polja.
Nemojte biti jalnuši i snivati kako admini, moderatori i još netko meni neznan ( vlasnik/ci Foruma ) deru mega lovu i voze od našeg kliktanja Tuarege i Cayenne...( usput, ako uspije, rado bih vidio Horzu u Maybachu...pa bi valjda dal' đir )
ako je za dobrobit PC Foruma, kliknite, ako vam se neće...produži dalje.
Vjerujem da će uskoro garažna vrata, pozivnice za vjenčanje i povoljni bolnički kreveti biti zamijenjeni reklamama koje će većinu zanimati ( hardware, software, automobili, igre....)
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2006., 19:59   #86
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,949
Ljudi, ako ništa drugo internet je beskonačno velik za sve. Miš pod ruku, tipkovnica pod guzu i tražite dalje svoj kutak. Naravno, kome se ne sviđa. Ostali su dobrodošli i dobro ostali. Nadam se da će ova manjina koja se non stop buni za neki racku skontati da od nekih stvari nećemo odustati, jer je to naše, mi to održavamo, mi to krpamo i popravljamo, mi to vodimo. I ako odlučimo da nam nešto treba onda nam nešto treba, bez obzira na vaše mišljenje ili stavove. Konstruktivni prijedlozi su uvijek dobrodošli, a komentari tipa>>meni_kmeeee_plač_cmizdr_smeta -...da ne kažem što točno mislim o tome.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2006., 22:00   #87
Arthas
Premium
Moj komp
 
Arthas's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 374
Ma sto se mene tice mozete staviti i iza svakog posta jednu reklamu.
Pare, pare daju ti se,
pare, pare svi vole te....
__________________
1) P4 Prescott 3.0 on Abit IC-7 MAX3 with 2GB DDR400 ST
2) P4 Northwood 2.6 on PX865PEC Pro v2.0 with 1GB DDR400
3) HP Compaq nx6125 with 1256MB DDR333
4) AMD Athlon 950Mhz on MSI K7T Turbo2 with 768MB SDRAM
5) PIII 600E on Procomp BVC2B with 384MB PC100 Win98
6) PIII Celeron 1300 on Asus TUEP2-M with 384MB PC100 Linux
Arthas je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2006., 16:42   #88
WeD@
Space Cadet
 
WeD@'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Split<-->Vela Luka
Postovi: 592
hm, kad se vec volimo usporedjivat sa forum.hr koliko vidim njih jos nije uhvatio truli kapitlalizam, forum.hr respect! (da nebi bilo zabune, sad sam otvorio forum.hr 3. put u zivotu, samo da vidim dali ima reklama)
__________________

e4300@3.2, 965p-ds3 rev 3.3, (kingmax 667 ddr2 1gb)x2
9600gso 768mb, 1tb wd, 500gb wd, sb live!
fortron 500w


WeD@ je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2006., 16:59   #89
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Hahahahahhaha, koja notorna glupost.

Forum.hr je pod kapom monitora.hr, isto onog monitora koji ima bezbroja bannera, a pošto to nije dosta (tu suosjećam s njima s obzirom da znam kak je teško iskamčit ljude da se oglašavaju online), onda stavljaju i plaćene vijesti ala:

Sponzorirana vijest
Božićni broj magazina T3 u prodaji
U novom, božićnom broju magazina T3 pročitajte ekskluzivan test prvog Blue-ray playera na tržištu. Namjeravate li kupiti novi televizor, pomoći će vam mega-test super televizora – modela za spavaću sobu, kuhinju ili dnevnu sobu. Za kupce informatičke opreme novi T3 rješava dilemu: kako kupiti pravo prijenosno računalo. Doznajte što pravi multimedijski laptop mora imati i kako je na testu prošlo devet izvrsnih modela. Iscrpnije... Permalink

Toliko o tome da forum.hr nije proždro truli kapitalizam...lol *do neba*
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2006., 17:06   #90
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,949
Ha, ako moram birati između trulog kapitalizma i postojanja uopće - biram truli kapitalizam. Nije lijepo ali to su pravila igre.
Edit; pa baš i ne vidim praznine na forum.hr na mjestima gdje i kod nas stoje reklame (iznad navigacijske trake).
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na