Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.01.2008., 13:44   #1
zagi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: zagorje moje malo
Postovi: 110
LG L222WS problem

Imam nerješiv problem, a ne znam jel u pitanju grafička ili monitor(monitor i grafička kupljeni za božić,monitor LG222ws, a ostalo kao u potpisu). Prikaz pojedinih slova, bilo da se služim wordom ili nekim drugim aplikacijama je čudan, ali ne sva slova nego otprilike 10% kao da imaju nijansu crvene i da su šira nego ostala slova. Znaći u jednom tekstu u wordu preko cjelog ekrana takvih slova ima oko 50-70 crvenkastih i debljih od ostalih na razlićitim mjestima po ekranu.Rezolucija je 1680x1050 , tem. normalna oko 55-60 c, pa bi molio Vaša mišljenja o tome . Hvala.
zagi je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2008., 00:25   #2
the_bulk
Premium
 
the_bulk's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 97
odgovor

Ja sam si baš namjeravo kupiti taj monitor. Ovo crveno što kažeš.... Koliko vidim u bugu od ovoga mj. za LG 204WT navode kao minus "Sklonost naglašavanju crvene boje" pa bi moglo biti da je to "bolest" i još nekih modela. A za ova slova ti ne znam baš...
the_bulk je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 10.01.2008., 01:08   #3
Pezzaa
Premium
Moj komp
 
Pezzaa's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: TZ
Postovi: 296
imam isti monitor , takodje problem sa prenaglasenom crvenom bojom...... a inace monitor je odlican za nezahtjevnog korisnika , cije je vishe nego odlicna .. jedina mana-nema DVI.....
Pezzaa je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2008., 03:56   #4
dmr
Premium
Moj komp
 
dmr's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Tuzla
Postovi: 1,267
Citiraj:
Autor zagi Pregled postova
Imam nerješiv problem, a ne znam jel u pitanju grafička ili monitor(monitor i grafička kupljeni za božić,monitor LG222ws, a ostalo kao u potpisu). Prikaz pojedinih slova, bilo da se služim wordom ili nekim drugim aplikacijama je čudan, ali ne sva slova nego otprilike 10% kao da imaju nijansu crvene i da su šira nego ostala slova. Znaći u jednom tekstu u wordu preko cjelog ekrana takvih slova ima oko 50-70 crvenkastih i debljih od ostalih na razlićitim mjestima po ekranu.Rezolucija je 1680x1050 , tem. normalna oko 55-60 c, pa bi molio Vaša mišljenja o tome . Hvala.
Moglo bi biti do graficke. Vidim da ljudi imaju problema sa novim radeonima. Probaj iskljuciti smooth edges za screen fontove.
dmr je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2008., 08:54   #5
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
taj njegov problem nema veze sa monitorom nego sa genijalnim driverima iz atia

dosta ljudi ima problema. stovise i previse. Malo nas je koji nemamo...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2008., 04:06   #6
sinke01
Premium
Moj komp
 
sinke01's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zgb
Postovi: 55
imam isti problem (crvena slova u nazivu web-sajta u Operi i IE6). monitor samsung 206bw, grafička sapphire radeon 3650. isključio sam smooth edges i problem je riješen. :-)
sinke01 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na