Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.04.2007., 02:56   #1
>>>KUKY<<<
Premium
Moj komp
 
>>>KUKY<<<'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 1,012
problem slusalice nerade!?!

Slusalice plantronics (ne znam tocno koji model) sam uredno koristio podosta mjeseci , dakle funkcionirale su sve dok nisam napravio reinstal win.
I od tada ne rade.Sve sam instalirao kao i prije al jednostavno nerade Mozda, ne znam , bubam moram nest posebno nastelat da prorade ili su jednostavno krepale. Malo blesavo mi sve to posto sam ih platio 200tinjak kn u linksu prije odprilike god dana. Zao mi novaca, ako su krepale...zbunj
__________________
Sig mi nije u skladu s pravilima.
>>>KUKY<<< je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2007., 05:01   #2
Doom
Émile Flournoy
Moj komp
 
Doom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Okokolo Pule
Postovi: 1,492
Ako su usb model možda traže neki driver da bi radile. Ako ih spajaš klasicno, preko 3.5mm jacka nebi trebale prestat raditi zbog reinstalacije Windowsa.
Doom je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.04.2007., 07:08   #3
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Kuky, smanji sig, dozvoljeno je 5 redova, a ne 10.
domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2007., 13:10   #4
>>>KUKY<<<
Premium
Moj komp
 
>>>KUKY<<<'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 1,012
Citiraj:
Autor Doom Pregled postova
Ako su usb model možda traže neki driver da bi radile. Ako ih spajaš klasicno, preko 3.5mm jacka nebi trebale prestat raditi zbog reinstalacije Windowsa.
Nisu usb, koriste 2 jacka. Jedan crveni drugi crni. Sve je uredno spojeno na creative labs live karticu.I dalje ne rade. Mozda da napomenem kako mi je i linija spojena na jos jedan utor na kartici koji je zelene boje.
Mozda linije nest zeza pa...ne znam...bas kad sam se ozbiljnije prihvatio quakea, bas sad moraju zezat....
>>>KUKY<<< je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2007., 14:08   #5
eluminer
Premium
Moj komp
 
eluminer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zlatar, Zagorje
Postovi: 683
Prije nego pitaš bilo što drugo, jesi probao te slušalice negdje drugdje, ili, jesi li probao druge slušalice na tu svoju zvučnu....

Očito je ovdje da prvo treba otkloniti sumnju da je kvar na samim slušalicama...
Dakle, probaj ih na liniji, ili na drugom kompu.... ako rade, probaj zaštekati druge slušalice na svoju karticu, pa da vidiš dal rade... ako ne, a budući da je u pitanju bila reinstalacija windowsa, onda si definitivno nešto krivo podesio na zvučnoj....
eluminer je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2007., 16:49   #6
>>>KUKY<<<
Premium
Moj komp
 
>>>KUKY<<<'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 1,012
Citiraj:
Autor geniusboy Pregled postova
Prije nego pitaš bilo što drugo, jesi probao te slušalice negdje drugdje, ili, jesi li probao druge slušalice na tu svoju zvučnu....

Očito je ovdje da prvo treba otkloniti sumnju da je kvar na samim slušalicama...
Dakle, probaj ih na liniji, ili na drugom kompu.... ako rade, probaj zaštekati druge slušalice na svoju karticu, pa da vidiš dal rade... ako ne, a budući da je u pitanju bila reinstalacija windowsa, onda si definitivno nešto krivo podesio na zvučnoj....
Probao sam spojit neke druge slusalice i dosao sam do zakljucka kako su moje plantronics .60 multimedia otisle na vjecna lovista.
Pravo cudo je to da imam na njih 2 godine garancije. E da i kupljene su u linksu ZG.
Malo mi je bleasvo sad to slat u zg postom i zezat se radi tako nekih malienih stvari kao sto su slusalice. ne znam sta da radim.
>>>KUKY<<< je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na