Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.01.2007., 14:49   #91
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
Citiraj:
Autor kalixius Pregled postova
ili ovo:

imaš upute za to na http://www.hydrogenaudio.org/forums/...howtopic=49783 , odmah drugi post
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2007., 14:55   #92
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
imaš upute za to na http://www.hydrogenaudio.org/forums/...howtopic=49783 , odmah drugi post

da,vidio sam,ali problem je taj kaj sam napravio sve kak piše(valjda) pa mi se pojavilo nekaj sasvim drugo.

nisam baš ekspert još ko ti pa sam možda nekam krivo stavio.ah ne znam.čitam već cijelu noć i dan te stranice i nekaj kemijam.
kalixius je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.01.2007., 14:58   #93
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
Citiraj:
Autor kalixius Pregled postova
da,vidio sam,ali problem je taj kaj sam napravio sve kak piše(valjda) pa mi se pojavilo nekaj sasvim drugo.

nisam baš ekspert još ko ti pa sam možda nekam krivo stavio.ah ne znam.čitam već cijelu noć i dan te stranice i nekaj kemijam.
kužim kak ti je, ja sam jučer 10-ak puta reinstalirao foobar, 3 različite verzije, i nikako da natjeram trackinfo da se automatski refresha i odbrojava sekunde, makar je sve to podešeno u propertiesima: wtf :

help anybody
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2007., 14:58   #94
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor kalixius Pregled postova
da,vidio sam,ali problem je taj kaj sam napravio sve kak piše(valjda) pa mi se pojavilo nekaj sasvim drugo.

nisam baš ekspert još ko ti pa sam možda nekam krivo stavio.ah ne znam.čitam već cijelu noć i dan te stranice i nekaj kemijam.
hebat ga tako ti je to sa foobarom.
A jde ako ti nije problem nabaci screenshot svog foobara, pa da probamo utvrditi
gdje zapinje
morph je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2007., 15:01   #95
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
kužim kak ti je, ja sam jučer 10-ak puta reinstalirao foobar, 3 različite verzije, i nikako da natjeram trackinfo da se automatski refresha i odbrojava sekunde, makar je sve to podešeno u propertiesima: wtf :

help anybody
Ajde nabaci tu kod, koji stavljas u trackinfo da ja isprobam kod sebe. I ako slucajno imas sliku tog setupa isto stavi.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2007., 15:13   #96
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
mene najviše ovo zehabava(iako je to većina):

ne znam kam da to sve stavim tak da radi ko urica.to je sa onog site-a kojeg mi je rendula stavio.(napomena:ak je prevelik post budem ga lako zbrisao)

REQUIRED FREE TO USE FONTS:

Arial
LCD Fonts Family
Rsegment
Webdings
Deja Vu Sans Condensed

Note: Instructions on how to install a font can be found here.

REQUIRED COPYRIGHTED FONTS:

Segoe UI, Dungeon (included in the download of this Windowblinds skin), Century Gothic, Franklyn Gothic, Wingdings and Windings 3. These fonts may likely already be on your system, but they cannot be re-distributed.

Note: These fonts, other than Dungeon, are included in Microsoft Office full and trial versions.

REQUIRED LIBRARY (to be copied to the foobar root directory):

libpng Library

REQUIRED MICROSOFT COMPONENT:

Net 2.0 must be installed, but it may already be on your system. The best way to install it is to use Windows Update. However, here are the download links for x86 Machines (most computers) and for x64 Machines.

REQUIRED THIRD PARTY COMPONENTS (.dll files to be copied to the components folder in the foobar root directory):

Note: All of the below were authored by others who can be contacted on the component's corresponding thread on this forum. You must also use the most recent versions of these components so as to avoid certain settings not transfering.

Columns UI
Utilities Package
Album Art Panel
UIE_Tabs
Foo_Browser
Foo_Playlist_Tree
Foo_UIE_Lyrics
Foo_UIE_Trackinfo
Foo_UIE_Quicksearch
Foo_Trackinfo_Mod
Foo_CWB_Hooks
Foo_Continuator
Foo_DSP_Delta
Foo_Title
Foo_Menu_Addons
Foo_Playcount (Unofficial)
Foo_Prettypop
Foo_Run
Mini Lyrics

BLACK SKIN:

This configuration is designed to be used with a black explorer skin. The download contains a file called My Black.3dc which can applied with the shareware program 3 D Color Changer. You can also, obviously, use any black explorer skin you like or other visual style.
kalixius je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2007., 15:21   #97
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Ajde nabaci tu kod, koji stavljas u trackinfo da ja isprobam kod sebe. I ako slucajno imas sliku tog setupa isto stavi.
išao sam slagati ovaj setup, dobio sam ovo, što je u redu, ali kao što vidiš na slici, već je četvrtina pjesme odsvirana, ali gore pokazuje 00:00 i to se promijeni samo svaki puta kada stisnem zvjezdice ili srca.

kod trackinfa http://www.box.net/public/agc7c0r7c9
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2007., 17:00   #98
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
@rendula
tek sam sad vidio ovaj tvoj gornji post sa slikom, neki postovi su se izgubili od jucer, pa ne pratim bas kako bih trebao (a database errori isto bas ne pomazu)

To je setup od rusella777, koliko sam skuzio iz ovog topica osjetljiv je na verziju trackinfomoda koju imas.
Probaj za pocetak na vrh trackinfomod koda staviti ovo

Citiraj:
// PerSecond
resetaj foobari javi da li ima promjena
Gledam taj configuration distribution thread - zadnji put je post sa tim setupom
bio modificiran prije mjesec dana (6.12.). Nisam bas u toku, ali moguce da se ne slaze bas tekuca verzija trackinfomoda sa tim kodom.

@kalixus

Citiraj:
REQUIRED FREE TO USE FONTS:

Arial
LCD Fonts Family
Rsegment
Webdings
Deja Vu Sans Condensed

Note: Instructions on how to install a font can be found here.

REQUIRED COPYRIGHTED FONTS:

Segoe UI, Dungeon (included in the download of this Windowblinds skin), Century Gothic, Franklyn Gothic, Wingdings and Windings 3. These fonts may likely already be on your system, but they cannot be re-distributed.

Note: These fonts, other than Dungeon, are included in Microsoft Office full and trial versions.

Trebaju ti gorenavedeni fontovi za taj setup koji te zanima. Na tebi je da ih nabavis i instaliras. Ili da upotri***is druge fontove.

Citiraj:
REQUIRED LIBRARY (to be copied to the foobar root directory):

libpng Library
libpng plugin trebas staviti u root direktorij od foobara. (Npr C:\Program Files\foobar2000)

Citiraj:
REQUIRED MICROSOFT COMPONENT:

Net 2.0 must be installed, but it may already be on your system. The best way to install it is to use Windows Update. However, here are the download links for x86 Machines (most computers) and for x64 Machines
Ovo je meni vec bilo instalirano, vjeojatno je i tebi.

Citiraj:
REQUIRED THIRD PARTY COMPONENTS (.dll files to be copied to the components folder in the foobar root directory):"]REQUIRED THIRD PARTY COMPONENTS (.dll files to be copied to the components folder in the foobar root directory):
Ti components su dll fileovi koje moras staviti u components folder unutar foobar foldera (npr.C:\Program Files\foobar2000\components)

Citiraj:
BLACK SKIN:

This configuration is designed to be used with a black explorer skin. The download contains a file called My Black.3dc which can applied with the shareware program 3 D Color Changer. You can also, obviously, use any black explorer skin you like or other visual style.
Ovaj dio se odnosi na 3D Color Changer programcic sa kojim se mogu dotjerivati
neki detalji visual stylea (koliko ja znam). Nisam bas radio sa njim tako da ne znam kako i sta treba raditi. Nije neophodan za foobar.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2007., 17:06   #99
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
morph ljudim te u čelo, ovo persecond je sredilo stvar rep up!
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2007., 21:10   #100
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
a kak ovo treba posložiti?mislim da tu nekaj fulam jer nije mi raspored dobar.
najviše si želim popraviti dizaj.a sviđa mi se i opcija da onak iznad u sredini slovima piše koja pjesma svira,odbrojavanje sa onim % koliko je pjesme prošlo i tak.

@rendula,morph - imate MSN ili ICQ?
kalixius je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.01.2007., 01:53   #101
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor kalixius Pregled postova
a kak ovo treba posložiti?mislim da tu nekaj fulam jer nije mi raspored dobar.
najviše si želim popraviti dizaj.a sviđa mi se i opcija da onak iznad u sredini slovima piše koja pjesma svira,odbrojavanje sa onim % koliko je pjesme prošlo i tak.

@rendula,morph - imate MSN ili ICQ?
ma nema veze raspored samo je bitno da su ti .dll fileovi u svom folderu. raspored je bitan kasnije kod slaganja layouta.

ako radis po crnovom vodicu i mojoj dopuni vodica (samo prvo sve procitaj pa onda tek kreni raditi jer sam ja neke bitne stvari nadodao) ne bi smio imati problema. sve ti se na kraju svede na copy/paste sa jednog mjesta na drugo (osim ako zelis uciti kodiranje)
ako zapnes gdje pitaj (samo sto preciznije i ako ti nije problem screenshot staviti)

ne koristim vise niti jedan instant messenger
morph je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2007., 20:43   #102
Gile
Premium
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 380
Evo moj:

Gile je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2007., 22:35   #103
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 13.01.2012. u 02:07.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2007., 04:25   #104
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Baš mi se sviđa ovaj Single Play Columns List ali ima jedan problem, neda da se premještaju pjesme u playlisti zato sam se ja vratio .fcs-u. Moj novi:



Inače kombinacija dva različita, meni lijep i paše uz NanoDT skin.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2007., 01:55   #105
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Evo da se malo pohvalim i dignem topic iz mrtvih. Meni fantastican dizajn i jako dobra funkcionalnost, hvala FofRu sto je podijelio setup. Jos trebam neke sitnice prilagoditi, ali to je to.

Now Playing


Playlist


Playlist/Albumlist

morph je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2007., 02:42   #106
fairy
daysleeper
Moj komp
 
fairy's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: zaprešić
Postovi: 405
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Evo da se malo pohvalim i dignem topic iz mrtvih. Meni fantastican dizajn i jako dobra funkcionalnost, hvala FofRu sto je podijelio setup. Jos trebam neke sitnice prilagoditi, ali to je to.
mogao si dat i setup... il bar neki link... nešto...
__________________
fairy je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2007., 03:10   #107
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
http://fofr.trivialbeing.net/2007/02...version-02.php

Evo linka, vec si ga dobila (ili trebala dobiti) kad sam ti odgovorio na pm...
morph je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2007., 18:11   #108
fairy
daysleeper
Moj komp
 
fairy's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: zaprešić
Postovi: 405
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
http://fofr.trivialbeing.net/2007/02...version-02.php

Evo linka, vec si ga dobila (ili trebala dobiti) kad sam ti odgovorio na pm...
još samo jedna stvar me muči... kud stavit onaj folder 'images'? : stoopid
__________________
fairy je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2007., 18:13   #109
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor fairy Pregled postova
još samo jedna stvar me muči... kud stavit onaj folder 'images'? : stoopid
U C:\Documents and Settings\Username\Application Data\foobar2000
morph je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2007., 18:17   #110
fairy
daysleeper
Moj komp
 
fairy's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: zaprešić
Postovi: 405
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
U C:\Documents and Settings\Username\Application Data\foobar2000
svud sam ga seljakala, pa je i tamo završio... al mi se i dalje ne vide one strelice dolje... :confused:

jel još što trebam napravit? : hitthewa
__________________
fairy je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2007., 18:23   #111
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor fairy Pregled postova
svud sam ga seljakala, pa je i tamo završio... al mi se i dalje ne vide one strelice dolje... :confused:

jel još što trebam napravit? : hitthewa
desni klik na onu traku dolje, pa settings i sad ides po onom popisu now playing, config, playlist itd uglavnom u onom velikom prozoru ti se mora pokazati kod

nadjes dio koda sa C:\Documents and Settings\FofR\Application Data\foobar2000

i Fofr promijenis sa svojim usernameom, i tako svugdje gdje naidjes na taj path
morph je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2007., 18:32   #112
fairy
daysleeper
Moj komp
 
fairy's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: zaprešić
Postovi: 405
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
desni klik na onu traku dolje, pa settings i sad ides po onom popisu now playing, config, playlist itd uglavnom u onom velikom prozoru ti se mora pokazati kod

nadjes dio koda sa C:\Documents and Settings\FofR\Application Data\foobar2000

i Fofr promijenis sa svojim usernameom, i tako svugdje gdje naidjes na taj path
znala sam da mi je nešto promaklo

sad je sve ok puno ti hvala : cheers2
__________________
fairy je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2007., 22:50   #113
fear1666
Premium
 
fear1666's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
evo napravio sam i ja ovaj setup, ali trosi mi previse memorije (oko 25Mb), jeli to normalno ili...jer prije mi je trosio 3-6Mb ???
fear1666 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2007., 22:58   #114
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor fear1666 Pregled postova
evo napravio sam i ja ovaj setup, ali trosi mi previse memorije (oko 25Mb), jeli to normalno ili...jer prije mi je trosio 3-6Mb ???
Zna potegnuti do toliko (pa i vise) kada je upaljen na desktopu (mozda je rijec o nekom memory leaku nisam siguran), ali kada ga minimiziram u tray potrosnja se spusta na cca 3-4 mb dok svira i 1.5 dok ne svira. Kada ga opet vratim na desk iz traya ne trosi onako puno (ostaje na 3-4 mb) barem ne u pocetku (nisam pratio kroz neko duze vrijeme).

Meni osobno to ne smeta, jer je setup fenomenalan. A i tako kada pokrecem neku memorijski zahtjevniju aplikaciju, nema potrebe da foobar bude na desku, moze svirati i iz traya.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2007., 23:05   #115
fear1666
Premium
 
fear1666's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
a je**ga kad imam 128Mb ram
fear1666 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2007., 23:11   #116
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor fear1666 Pregled postova
a je**ga kad imam 128Mb ram
Dobro to onda moze bit poprilican problem, ja imam 1 gb pa u radu niti ne primijetim. Ne znam kako se ponasaju inace ove nove panels UI konfiguracije, pa ne mogu preporuciti bas neku konkretnu. Mozda da se vratis na neki stari columns UI setup - meni su ostali u sjecanju kao poprilicno mali potrosaci memorije, a opet sa druge strane jako funkcionalni. Jedino sto vecinom nisu bas eyecandy.

Inace izgleda da je ovaj novi Panels UI sustav smjer u kojem ce se foobar razvijati. Moram priznati da mi se sviđa poprilicno laka "instalacija" setupa koji je fenomenalan. Potrebne su samo minimalne prilagodbe u kodu i to je to.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2007., 21:23   #117
fear1666
Premium
 
fear1666's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Evo napravio sam reinstall, stavio novi FofR-ov 0.4 setup i sad je sve u redu, rekao bi da trosi koliko i na columns UI. Nego, mozes li mi objasnit ovo, ne kuzim kako to funkcionira, za svaku pjesmu imam ovo

:confused:
fear1666 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2007., 21:57   #118
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor fear1666 Pregled postova
Evo napravio sam reinstall, stavio novi FofR-ov 0.4 setup i sad je sve u redu, rekao bi da trosi koliko i na columns UI. Nego, mozes li mi objasnit ovo, ne kuzim kako to funkcionira, za svaku pjesmu imam ovo

:confused:
Ja sam na 0.3 verziji, covjek ih izbacuje svaki drugi dan, pa mi se i ne da svako malo mijenjati. Pogotovo jer je napisao da su moguce nekakve nestabilnosti sa 0.4. (ali sa druge strane vele ljudi da je rijesen problem potrosnje resursa sa 0.4 verzijom).


Meni se nije dalo zahebavat sa tim stvarima na prvom linku. Koliko sam skuzio to funkcionira tako da ti automatski skida slike artista i prikazuje kao malu slicicu ispred ove velike (te slike di je zenska - to inace treba biti album cover).
Nije mi bas to interesantno tako da ces ti morati sam malo pogledati po hydrogenaudio forumu ako ti je to bitno.
E sad, ja sam shvatio da tebi ne prikazuje niti covere albuma - tj. umjesto njih ti pokazuje nocover image (zenu). To ovisi gdje su ti smjesteni coveri i na koji nacin su prikazani, te da li imas tagove na albumima.

Ovako je to kod mene. Coveri su smjesteni u folderu (naravno username ovisi od korisnika do korisnika) C:\Documents and Settings\Username\Application Data\foobar2000\Covers i to u formatu artist - album.jpg (znaci ime izvođača/razmak/povlaka/razmak/ime albuma.jpg)
Inace samurize je podesen (crnov plugin) da automatski skida albume sa interneta u taj folder u tom formatu (one koje ne nađe ručno ubacujem ako mi se da).

Prepostavka je da su albumi uredno istagirani (znaci selektiras sve pjesme nekog albuma>>desni klik>>properties Artist name i Album Title moraju odgovarati nazivu covera tj. obratno).
Ne znam sad koliko si upoznat sa tim tagiranjem, postoji automatski nacin, da selektiras sve pjesme sa jednog albuma>>desni klik>>tagging>>get tags from freedb (treba imati odgovarajuci plugin, duzina trajanja pjesama mora biti tocna i pjesme obavezno moraju biti poredane po redu tj. track numberu da bi uspjelo)

I kad je to sve obavljeno moras reci foobaru gdje ti se nalaze coveri i u kojem formatu. Desni klik na crnu traku dolje pored now playing/playlist/browse pa kliknes na settings. Pokazat ce ti se kod. Dio koji moras promijeniti je ovaj:

Citiraj:
// IMAGE CONFIGURATION
// Now Playing Album Art Source
$setpvar(coverartsrc,'C:\Documents and Settings\Username\Application Data\foobar2000\Covers\'%artist%' - '%album%'.jpg')
(boldani dio ide u jedan red)
Naravno tu umjesto tog patha koji sam napisao mozes staviti i neki drugi, ovisi
gdje su ti smjesteni coveri i u kojem formatu.
Sacuvaj originalni dio koda tako da znas vratiti kasnije ako podje po zlu ili napravi backup foobar.cfg i panels ui filea (smjesten u C:\Documents and Settings\Username\Application Data\foobar2000\PanelsUI)


Eto to je to, nadam seda si uspio pohvatat, jer malo je komplicirano, a ja nisam najbolji u objasnjavanju.
Koliko je lakse kad netko da sliku i link onoga sto ga muci
morph je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2007., 22:48   #119
fear1666
Premium
 
fear1666's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
a pohvata sam nesto... hehe
hvala puno na objasnjenju, ni meni se ne da zaj**avat sa FofR-ovim nacinom skidanja album arta, pa sam napravio kako si reka i sad sve radi
hvala jos jednom
fear1666 je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2007., 20:22   #120
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Evo za one koje zanima, 2 setupa

Brumal (5. post)


I FofR je izbacio 0.5 verziju svojeg setupa, radi sa 0.7 verzijom panels ui

Nisam jos probao niti jedan niti drugi, vjerojatno hocu ovaj FofRov, ali tek kad vidim reakcije sto se tice stabilnosti, potrosnje itd. - ovaj 0.3 mi radi odlicno
morph je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na