Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.02.2019., 20:25   #9601
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,886
Pošalji prigovor i traži preslušavanje poziva. Po meni bi ga trebao dobit.



Čak i da ti odbiju prigovor slat ćeš ponovno na povjerenstvo gdje će oni vjerojatno u strahu da ne ode na povjerenstvo riješit prigovor (kao običan) i dostavit ti tablet. Čak i da ode na povjerenstvo i nekim čudom ga odbiju javit ćeš se Hakomu kojem će oni morat poslat očitovanje. Al u 99% slučajeva to ne ode na Povjerenstvo jer ne žele probleme s Hakomom kojem moraju poslat snimku poziva ako ju zatraže.


Uglavnom, da sam na tvom mjestu izjebo bi ih do kraja radi tog tableta i laganja na telefonu.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2019., 20:43   #9602
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Prebacih dns na starog net t50 i fiksni neograniceno 179 kn(nize nemoze,neda mi se drugima provajderima zajebqvat vrijeme je dragocjena stvar dns u zivotu),tablet 100 kn jednokratno na prvom racunu,razgovor sniman ,volija bi da mi ga ne posalju za 20 dana

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.02.2019., 13:57   #9603
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
he he. kakvi igraci ovi iz t-kome.
naplatili turbo, a nisu aktivirali iako je prije produzenja ugovora uredno bilo aktivno. sinoc bezveze otiso testirat i kaze 20mbit pa ih sad zvao. kao omaklo se nekome, nisu dobro kliknuli .

sve provjeravajte, nista ne vjerujte.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2019., 15:06   #9604
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor frezer Pregled postova
...i naravno da ga nisam dobio. U t-centru su mi rekli da trebam biti zadovoljan jer sam dobio dobru cijenu(149 kn tel+net do 50 mbita). Dakle, tip na telefonu mi je otvoreno lagao samo da produži ugovor, pa poslije računa da će se većina ljudi pomiriti sa tim. I u pravu je
Ne brini, zovi/idi u t-centar i traži preslušavanje poziva.

Imao sam prije 2 godine sličan slučaj gdje mi je za raskid ugovora i potpisivanje novog ugovora ponuđen određeni iznos (uglavnom, ženini starci ne koriste internet, pa su max3 paket željeli pretvoriti u max2 paket (telefon i tv samo)). Zvao službu za korisnike, u 2 navrata su mi rekli da su penali oko 300kn i toliko će biti raskid ugovora, ali ako raskinemo taj ugovor i potpišemo odmah novi max2 ugovor na 2 godine, raskid će biti free i biti će cijena od nekih 150kn.

I mi pristali na to, otišli u obližnji t-centar (tako mi je rekla ova iz SZK) i tamo raskinuli ugovor. Kad ono prvi račun 1200kn

I kaos 3-4 dana, ali sve riješili s tim preslušavanjem poziva.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2019., 15:17   #9605
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
sve to ok i naravno rjesi se, ali gdje je naplata za dusevne boli korisnika, gdje je naknada na hebeno gubljenje vremena i zivaca . to njih ne briga bas a ? gdje je tu hakom ili neka vec instanca pa da se napravi nesto. recimo zahebali u t-komi, korisnik imo trcanje pa nek zakonski ima pravo ne platit sljedeci racun .


bas mi zao da ih nisam guzio za jos manju cjenu. sad cekat 2 g lol.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2019., 19:25   #9606
Ante001
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Split
Postovi: 125
Za koliko je moguce dobit TV+internet kod T-coma, na njihovoj stranici za te 2 usluge traze 300kn dok je kod Bneta trenutno za 3D 188kn kod mene, jedino sto me veze za T-com je sto su uveli G-fast internet al ipak nebih isao povise 190kn za te 2 usluge, dali je itko dobio nesto slicno za tu cijenu?
Ante001 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2019., 14:58   #9607
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
Prebacih dns na starog net t50 i fiksni neograniceno 179 kn(nize nemoze,neda mi se drugima provajderima zajebqvat vrijeme je dragocjena stvar dns u zivotu),tablet 100 kn jednokratno na prvom racunu,razgovor sniman ,volija bi da mi ga ne posalju za 20 dana

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Isto prebacio starog, 20mbps, reko covjek neograniceno prema fixnima i 500 prema mobilnima bez uspostave, s prikazom br, tablet 99 jednokratno, takoder snimljeno. 169kn s napomenom da sam uzeo magentu da bilo 159.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 09:14   #9608
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
jel imam zakonsko pravo traziti raskid ugovora dogovorenog pred 10ak dana, ako ne ispunjavaju sve?
daklem naplacena turbo opcija i kod njih zabiljezeno da je aktivirana, medutim jos uvjek niti nakon 2 poziva oni to nisu aktivirali/rjeseili i meni brzina stoji na 20mbit. prije isteka ugovora brzina je bila na 27mbit.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 11:58   #9609
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,466
Imas pravo raskida unutar 14 dana.
__________________
Idiocracy. Kad satira postaje stvarnost.
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 12:01   #9610
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
znaci ako oni ne ispostuju ugovor nikom nista ak je proslo 14 dana ?
najs ako je tak. pravna drzava nema sta .
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.02.2019., 12:26   #9611
seljak12
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: u pripizdini
Postovi: 158
ja san svojevremeno iz istog razloga bio raskinio novi ugovor i prisao na Vip. Ukljucili turbo 30 i nakon 5 dana iskljucili i pravili se mutavi.
seljak12 je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 12:28   #9612
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Ima li netko MAX3 M/L kod njih?

Roditeljima je istekao ugovor i sada gledam da li je moguće ikako sa produljenjem ugovora spustiti cijenu usluge i/ili nadodat opcije na postojeću cijenu? Odnsono, ako je netko to radio ima savjet ?

EDIT: @mommistake, vidim da si ti imao "situaciju", mislis da mogu ja za svoje isto pokušati tu varijantu?
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 12:32   #9613
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
znaci ako oni ne ispostuju ugovor nikom nista ak je proslo 14 dana ?
najs ako je tak. pravna drzava nema sta .
To samo ako je ugovoreno van prostora poslovnice. Ako je dogovoreno u poslovnici moraš pisati prigovor
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2019., 12:46   #9614
Chiron
Premium
 
Chiron's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Croatia
Postovi: 371
Citiraj:
Autor nickross Pregled postova
Speedport se sada dijeli jer je najnoviji. UIžas
najveće smeće ikad
__________________
Destiny isn't already Forged!!!
Chiron je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2019., 16:46   #9615
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158







Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
-->
Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
Isto prebacio starog, 20mbps, reko covjek neograniceno prema fixnima i 500 prema mobilnima bez uspostave, s prikazom br, tablet 99 jednokratno, takoder snimljeno. 169kn s napomenom da sam uzeo magentu da bilo 159.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Dosa tablet,brzina ostala ista tehnicar dolazija nije ,sad za racun cemo vidit za mjesec dva oceli biti problema...







Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Tajl3r. 20.02.2019. u 21:22.
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2019., 08:58   #9616
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943







Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Kak radi taj tablet? Spor ili okej?
-->
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
Dosa tablet,brzina ostala ista tehnicar dolazija nije ,sad za racun cemo vidit za mjesec dva oceli biti problema...







Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Kak radi taj tablet? Spor ili okej?
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2019., 11:31   #9617
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Spor masu u igri tipa star trek timelines, a sta se tice yt 720p bez problema,surfanje ok ,vlc / gledanje filma ok ,to je sve sta san proba na njemu uglavnom onako solidan.
Iskreno ja neznam za sta bi ga uopce korstija(pokraj laptopa,mob. i desktopa) a za utrzit ga vidim vec ima ekipe po njuskalu prodaje tako da ce tesko i otic. :|

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2019., 09:59   #9618
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
molim savjet.
daklem nakon 4. poziva t-scum-u i neugodnog razgovora snjima, jer niti nakon svog ovog vremena nije brzina dignuta na turbo 50 oni meni prodaju pricu da je brzina zabiljezena turbo 20, stagod im to znacilo, i da se moze dignut, ali da ce to kostat dodatnih 10kn. daklem poceli su igrat na tu kartu ocito. da se dog cjena kad se produzuje ugovor i onda ne ukljuce dogovorenu brzinu (turbo 50) vec onu nizu i onda ako se zove se prave blesavi.
reko mi je operater da je jedino rjesenje slati prigovor na onaj njihov meil i trazit preslusavanje razgovora. dali je to tako i dal se moze obratiti jos nekome jer ja bi najradije sad raskinuo snjima jer ne radi se niti o 10kn niti o brzini vec o nacinu poslovanja. hakom? neka sluzba za te stvari u HR?
hvala.

Zadnje izmijenjeno od: geronimo_2. 22.02.2019. u 10:09.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2019., 10:18   #9619
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,886
Prigovor šalji.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2019., 10:37   #9620
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Uvijek se nadoplaćuje za iznad 20
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2019., 11:07   #9621
Europium
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 210
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
molim savjet.
daklem nakon 4. poziva t-scum-u i neugodnog razgovora snjima, jer niti nakon svog ovog vremena nije brzina dignuta na turbo 50 oni meni prodaju pricu da je brzina zabiljezena turbo 20, stagod im to znacilo, i da se moze dignut, ali da ce to kostat dodatnih 10kn. daklem poceli su igrat na tu kartu ocito. da se dog cjena kad se produzuje ugovor i onda ne ukljuce dogovorenu brzinu (turbo 50) vec onu nizu i onda ako se zove se prave blesavi.
reko mi je operater da je jedino rjesenje slati prigovor na onaj njihov meil i trazit preslusavanje razgovora. dali je to tako i dal se moze obratiti jos nekome jer ja bi najradije sad raskinuo snjima jer ne radi se niti o 10kn niti o brzini vec o nacinu poslovanja. hakom? neka sluzba za te stvari u HR?
hvala.
Za početak smiri doživljaje. Tim tonom je sigurno osoba sa druge strane imala volje pomoci.

Napisao si u prvom postu da si dogovorio cijenu od 179kn/mj. Paket je inače 169kn/mj (za 60+ godina, ali po toj cijeni produžuju i ostalima) + 10kn/mj. za turbo 50. Isti taj turbo možeš sam aktivirati kroz portal i digne ti brzinu kroz nekoliko minuta. Dok nije aktivan turbo, ne naplaćuju tih dodatnih 10 kuna.
Europium je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2019., 11:24   #9622
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
Kod mene je za navedenu cijenu dog sa turbo50. Sve se to iz razgovora snimljenog može vidjeti. Zato i jesam lud na njih. Niko ne voli da se radi budalom. A i kak to da tek sa 4. Pozivom neke stvari se napokon kristaliziraju? Šta su retardirani il' se samo prave blesavi možda?
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2019., 17:02   #9623
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
molim savjet.
daklem nakon 4. poziva t-scum-u i neugodnog razgovora snjima, jer niti nakon svog ovog vremena nije brzina dignuta na turbo 50 oni meni prodaju pricu da je brzina zabiljezena turbo 20, stagod im to znacilo, i da se moze dignut, ali da ce to kostat dodatnih 10kn. daklem poceli su igrat na tu kartu ocito. da se dog cjena kad se produzuje ugovor i onda ne ukljuce dogovorenu brzinu (turbo 50) vec onu nizu i onda ako se zove se prave blesavi.
reko mi je operater da je jedino rjesenje slati prigovor na onaj njihov meil i trazit preslusavanje razgovora. dali je to tako i dal se moze obratiti jos nekome jer ja bi najradije sad raskinuo snjima jer ne radi se niti o 10kn niti o brzini vec o nacinu poslovanja. hakom? neka sluzba za te stvari u HR?
hvala.
Mislim da se placa 10 kuna za sve brzine preko 20.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2019., 17:12   #9624
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
Opet ja ponavljam sve je to meni jasno ali je dog cjena bila za dog brzinu od t50. Imaju snimak ali nemoguće meni do njega. Bumo vidli. Prigovor poslan.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2019., 18:07   #9625
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
ne mogu sad pronaci u temi da li je odgovoreno, no da li se moze koristiti voip sa vdsl-om na vlastitom dsl routeru tj na asus dsl-ac68u?

ako se ne moze da li se moze traziti operatera da se dolazni pozivi preusmjere na mobilni?
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2019., 18:30   #9626
frezer
Premium
Moj komp
 
frezer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Šibenik
Postovi: 460
Citiraj:
Autor vacs Pregled postova
ne mogu sad pronaci u temi da li je odgovoreno, no da li se moze koristiti voip sa vdsl-om na vlastitom dsl routeru tj na asus dsl-ac68u?

ako se ne moze da li se moze traziti operatera da se dolazni pozivi preusmjere na mobilni?
Na Fritzbox-u uredno radi. Vdsl2+voip. "Iščupaj" sve podatke iz postojećeg rutera, pa probaj. Ako trebaš registrar, vlan-ove... napisaćemo ti.
frezer je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2019., 18:35   #9627
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
a nemam ga jos, razmisljam izmedu rt-ac68u i dsl-ac68u pa ukoliko bi mogao voip raditi na dsl verziji uzeo bi ga

koliko je tesko nariktati sve za jednog prosjecnog korisnika? i na koje podatke mislis iz postejeceg rutera?
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2019., 18:40   #9628
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
Opet ja ponavljam sve je to meni jasno ali je dog cjena bila za dog brzinu od t50. Imaju snimak ali nemoguće meni do njega. Bumo vidli. Prigovor poslan.
Posteno,nakon sto dobijes odgovor i ako nisi zadovoljan sa njime, onda dalje sukladno pravnom lijeku koji pise na njihovom odgovoru.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2019., 18:54   #9629
frezer
Premium
Moj komp
 
frezer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Šibenik
Postovi: 460
Citiraj:
Autor vacs Pregled postova
a nemam ga jos, razmisljam izmedu rt-ac68u i dsl-ac68u pa ukoliko bi mogao voip raditi na dsl verziji uzeo bi ga

koliko je tesko nariktati sve za jednog prosjecnog korisnika? i na koje podatke mislis iz postejeceg rutera?
Trebaš korisničko ime i lozinku za voip i isto tako za internet. Za internet podatke možeš dobiti od tcoma, ali za voip ti neće dati. Treba ih izvući iz njihovog rutera. Ako imaš Speedport W724 type Ci ovdje imaš upute za dekripciju:http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=2101 Ostali podaci su manje-više svima isti tako da je to lako.


E sad, mogu li to ruteri koje si naveo? Nemam pojma. Ako i ne uspiješ sa voipom, net ćeš sigurno moći kroz bridge mod.
frezer je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2019., 09:10   #9630
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
e super, hvala na info

vidim na asus stranici da ac68u ne podrzava voip ali ac87vg podrzava koji je na amazon.de cak i jeftiniji, no vidim da ne pise da li ac87vg podrzava vectoring dok ac68u podrzava tako da sam poslao asusu upit jer mi cudno da noviji (a po specs i jaci model) ne podrzava...mislim steta mi sad ako vec uzimam novi ruter da onda nema i podrsku za vectoring just in case ako se ht odluci pustiti vectoring jer optika nece u moje selo jos jako dugo

nadam se da ce se jos netko na forumu javiti tko mozda ima asus ruter na kojemu mu radi voip pa da budem 100 siguran
vacs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na