Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.01.2019., 12:38   #2191
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor dmr Pregled postova
Niko ne spominje da je gsync ili freesync must have na monitorima sa visim osvjezavanjima. Ja imam ovaj AOC na 75Hz i sve je izgledalo lose sto je ispod maximuma monitora, morao sam cesto monitor prebacivati na 60Hz za igre koje ne mogu dobaciti konstantnih 75 fpsa. Kako dodje podrska za gsync sve ko podmazano u rasponu od 55-75fpsa.
To ti jako ovisi od igre. Evo npr. dvije dijametralne suprotonosti

PES - katastrofa - stutter ako nije lock ili syncano tj. kad se ne poklapa refresh rate i fps, pa makar fps bio visok...

Fortnite - odlično optimiziran, bez lockanja i synca igra nema tearinga, nema stuttera kod nepoklapanja, glatko ko putar
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 12:41   #2192
dmr
Premium
Moj komp
 
dmr's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Tuzla
Postovi: 1,267
Pa dobro, al da bi bio miran u svim igrama must have je neka od tehnologija sinhronizacije frejmova.
dmr je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 12:49   #2193
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
To ti jako ovisi od igre. Evo npr. dvije dijametralne suprotonosti

PES - katastrofa - stutter ako nije lock ili syncano tj. kad se ne poklapa refresh rate i fps, pa makar fps bio visok...

Fortnite - odlično optimiziran, bez lockanja i synca igra nema tearinga, nema stuttera kod nepoklapanja, glatko ko putar
Zato i je ta tehnologija tu, da eliminira ne poklapanje i optimizacije.

Sad kako imam pokraj Acera stari Dell 2412M, razlika je nebo i zemlja. Ovaj Dell je krama naspram 144Hz i sinkronizirane slike. Vidi se već dok pomičeš prozor na desktopu, kamo li u igrama.

60Hz na 144Hz i G-Sync/FreeSync je definitivno skok analogan HDD => SSD.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 13:00   #2194
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
[QUOTE=T}

60Hz na 144Hz i G-Sync/FreeSync je definitivno skok analogan HDD => SSD.[/QUOTE]

Ja bi se čak usudio reći i na 100Hz. To je skok koji sam ja napravio, i prezadovoljan sam.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 13:01   #2195
dmr
Premium
Moj komp
 
dmr's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Tuzla
Postovi: 1,267
meni skok sa 60Hz bez gsync na 60Hz gsync ko ssd spram hdd
dmr je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 20:10   #2196
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,926
Tko je zainteresiran a nije primijetio, ima još nekoliko sati vremena, čovjek je postao čini mi se dobar deal na monitor od 24"


http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=2717
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 20:46   #2197
japa
Premium
Moj komp
 
japa's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Apsurdistan
Postovi: 248
Samo što je TN panel.
japa je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 21:26   #2198
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
E i? Jos najbolje da je ips za 300 eur. Tn je odlican ukoliko se koristi iskljucivo za ono za sta se i kupuje tn/144hz/gaming monitor, za gaming i za koristit ko monitor - sjedeci direktno ispred monitora.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 22:12   #2199
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,674
Posto nisam u toku sa "modernim gejming" i sl. monitorima, a zanima me postoji li na trzistu neki sa va/ips panelom i freesyncom do 144hz a da ne kosta ko suho zlato? Znam da tn ne zelim, koliko god isti bio dobar za gaming jer nisam veliki gamer a opet kad zaigram nesto zelim iskusiti taj "smoothness" o kojem svi pricaju. Naravno, povremeno pogledati i neki film/seriju i sl...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 22:19   #2200
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Pa ovaj aoc što se često spominje


https://www.nabava.net/search.php?q=C24G1
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 22:31   #2201
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,926
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
sjedeci direktno ispred monitora.
Koliko često u monitor ne gledaš od ispred? U radnom okruženju tu i tamo ćeš baciti oko kod kolege na monitor ali inače stvarno ne znam.

Pretpostavljam da je bitno i ako gledaš iz kreveta ili s kauča, ali i TV se u pravilu gleda od ispred.

Meni osobno je i radje da se ne vidi u monitor iz kosa, čisto zbog osjećaja privatnosti
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 22:54   #2202
Crypto
Premium
Moj komp
 
Crypto's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 103
Nakon par sati isprobavanja, evo i moji dojmovi o S2719DGF. Paralelno uspoređujem sa U2312HM, te sam udaljen cca 80 cm od monitora:

- kutna ovisnost/vidljivi kutevi: horizontalno je dosta dobra situacija, nekih +-45 stupnjeva se može tolerirati bez da boje odu drastično k vragu. Nisam photo/video editor pa da mogu komentirati iz te perspektive, ali za prosječnog home usera je sasvim ok.
S druge strane, vertikalna ovisnost je dosta značajnija. Ja iz centrirane pozicije mogu primjetiti razliku između vrha i dna monitora, donji dio kao da malo izblijedi i izgubi oštrinu (najviše vidljivo na tekstu, dok na videu i igrama to ne skužim). U direktnoj usporedbi je tu i stari IPS bolji. ALI, u redovnom korištenju mi nije deal-breaker, samo detalj. Što se tiče korištenja monitora za gledanje filmova iz daljine, obavezno ga se mora nagnuti prema sebi ako se gleda "od ispod", inače sve postane pretamno. To na sreću nije problem pošto nosač ima dovoljno dobar raspon podešavanja, ja se mogu komotno zavaliti u stolicu i biti u razini donjeg ruba monitora, bez da se išta izgubi/pokvari.

- gamma: meh, prema lagom.nl je oko 1.8 out of the box (uz centriranu testnu sliku). Zbog vertikalne kutne ovisnosti nije isto ako je slika na vrhu ili dnu, otprilike mi po defaultu gamma ide od 1.6 do 2.1 ovisno o poziciji testnog uzorka na ekranu, ili poziciji glave. Uglavnom, ovo je klasični TN "feature". Za prosječnog korisnika je uglavnom good enough, ali kome su fotografije bitne za posao ili slično - ne preporučam (jer već i meni je malo iritantno koji se ne bavim time). Prvenstveno ovdje pričam o ovisnosti gamme o kutu...

- banding: ovo je dosta zanimljivo sad, jer po defaultu ne primjetim nikakav banding (opet lagom.nl). ALI, ako se gamma u nVidia control panelu podesi na 0.8 - 0.9, da se korigira defaultna greška monitora, onda se već mogu uočiti defekti na testnoj slici. Nisam još isprobavao sa Windows korekcijom da pronađem finalno rješenje, ali ako netko ima problema sa bandingom, nek si makne gamma correction i proba opet.

- backlight uniformity: ne baš dobro, cijeli središnji dio monitora je vidljivo tamniji od ostatka, uz crnu pozadinu i zamračenu prostoriju (inače se ne primjeti). S pozitivne strane, nema "fleka" na određenim mjestima, više kao da je uniformno neuniforman, pa onda nema baš toliko velik utjecaj u stvarnosti. Ovo utječe na eventualno gledanje filmova u mraku, jer postaje očito na tamnim scenama. Uglavnom, generalno lošije od mojeg starog IPS-a, ali naravno ovisi i o tome na kakav panel se naleti. Ako prostorija nije zamračena, razlika je dovoljno mala da ne bude bitna.

- boje: ne mogu komentirati točnost reprodukcije, ali kad se gamma korigira, slike i video izgledaju jako dobro. Uopće nisu isprane boje, te ne vidim razliku na bolje ili lošije u odnosu na stari IPS. Naravno, uz centriranu poziciju glave u odnosu na monitor. Jedino što se sigurno vidi je lošija crna boja nego na IPS-u, kad se zamrači prostorija. To postane dosta očito na bilo kakvom filmu u mračnim scenama. Opet vrijedi da ako prostorija nije zamračena, nije niti razlika u odnosu na IPS baš toliko velika.

- 144 Hz: OMG. Znači da nije ovoga, vratio bi monitor i isplatilo bi se dodati 500 kn za IPS tipa U2717D. Ali, taj motion na 144 Hz stvarno je vidljiv kako se priča, već i pomicanje miša u windowsima je totalno drugačiji osjećaj, naježiš se kad prvi put probaš. Da ne pričam o igrama. Tako da, monitor definitivno ostaje, a idući upgrade bude na 100+ Hz IPS ili VA ili što već, kad cijene postanu razumne. Mane ovog TN-a u odnosu na IPS su lošija crna boja i vertikalna kutna ovisnost, ali za to se dobiva 144 Hz refresh i Freesync (isprobao i radi), tako da za bilo kakvo igranje se isplati.

Zadnje izmijenjeno od: Crypto. 23.01.2019. u 23:20.
Crypto je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 23:31   #2203
grizli1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Daruvar
Postovi: 246
Citiraj:
Autor Crypto Pregled postova
Nakon par sati isprobavanja, evo i moji dojmovi o S2719DGF. Paralelno uspoređujem sa U2312HM, te sam udaljen cca 80 cm od monitora:
....


Smiješno mi je čitat ovaj tvoj osvrt jer da sam ga čekao mislim da bi mi otežao kupovinu. Stvarno sam se jedva odlučio kupit ga baš zbog tog TN panela....
Nije savršen, daleko od toga ali moja očekivanja je ispunio. Toliko sam se načitao o ispranim bojama i lošim kutovima gledanja na raznim recenzijama da sam sam sebe isplašio. Valjda sam očekivao crno bijeli monitor čija je slika vidljiva samo kad se gleda pod savršenim kutom.
Stvarno netko tko se dvoumi može dobiti krivi dojam.

E sad, ili sam ja tumplek za te neke stvari ali na svom ne vidim nekakav gadni color banding koliko god gledao. Boje jesu ispranije od starog U2414h što sam koristio.
Ali, sad kad je promaknut na sekundarni monitor izgleda mi kao igračka pored ovog čudovišta od monitora.
Veći PPI se vidi, svjetliji je, više radnog mjesta, responsivniji i samo još čekam revolucionarni DP kabel da se priključim g-sync compatible ekipi.

Za nekog prosječnog korisnika koji igra igre, gleda streamove i YT ovaj monitor je zvijer.

S postavkama slike i kalibracijom ću se igrat tek kad to malo istražim, za sad je dobro i ovako
grizli1 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 23:42   #2204
dmr
Premium
Moj komp
 
dmr's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Tuzla
Postovi: 1,267
Ja recimo imam obicaj monitor cesto gledati iz blagog ugla, zavisno kako se zavalim u stolicu, onda nekada sam nize nekada vise pozicioniran. Za mene je ips bas presudan.
dmr je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 23:55   #2205
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Znaci za mene je dell nema sanse.
Povlačim iz prodaje svoj 4k ips onda i cekam nove 144hz 2k IPS/VA Hdr panele.
Hvala na mini recenziji.
Te vertikale sam se i bojao najvise. Poludio bi da mi nije cijeli ekran jednak posto se stalno gnijezdim gore dole u stolici dok igram.

Sent from my H8266 using Tapatalk
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 00:10   #2206
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Povlačim iz prodaje svoj 4k ips onda i cekam nove 144hz 2k IPS/VA Hdr panele.
Što te točno smeta kod trenutne ponude IPS G/Free Sync 144Hz (osim cijene naravno)? Čisto me zanima...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 00:18   #2207
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,674
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Pa ovaj aoc što se često spominje


https://www.nabava.net/search.php?q=C24G1
Thx, djeluje zanimljivo i to po dosta primamljivoj cijeni. Uz malu korekciju postavki postaje solidan
Citam reviewe, neki spominju IPS a neki VA panel, sudeci po Pcmonitors radi se o Sammy-evom SVA panelu sto je najlogicnije bikoz 1800R curve ... No dobro, definitivno kandidat.
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 00:38   #2208
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Thx, djeluje zanimljivo i to po dosta primamljivoj cijeni. Uz malu korekciju postavki postaje solidan
Citam reviewe, neki spominju IPS a neki VA panel, sudeci po Pcmonitors radi se o Sammy-evom SVA panelu sto je najlogicnije bikoz 1800R curve ... No dobro, definitivno kandidat.
Ma VA panel.. Čak je i mall.hr krivo napisao... Nema šanse da dolazi s IPS panelom.. Bar ih u nas nema koliko ja znam!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 00:40   #2209
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Stiže Aorus AD27QD sljedeći tjedan u Futuru pa ćemo vidjet kakav je.. skidam kapu momcima kad god ih pilam da mi nešto nabave uvijek mi dobave u rekordnom roku
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 02:35   #2210
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Što te točno smeta kod trenutne ponude IPS G/Free Sync 144Hz (osim cijene naravno)? Čisto me zanima...
Navuko sam se na Hdr a to trenutno kosta jako puno ako hocu 1440p ips/va 144hz 27".
Ogromna je razlika igrat na hdr on i off.
Ac origins i odyssey izgledaju predivno u Hdru a imam samo hdr400 moniror ili ti 400nit.Najavljeno je puno hdr monitora pa cekam. Nigdje mi se ne zuri

Sent from my H8266 using Tapatalk
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 02:57   #2211
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Citiraj:
Autor Overclock_freak Pregled postova
Stiže Aorus AD27QD sljedeći tjedan u Futuru pa ćemo vidjet kakav je.. skidam kapu momcima kad god ih pilam da mi nešto nabave uvijek mi dobave u rekordnom roku
To je to.

Sent from my H8266 using Tapatalk
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 04:38   #2212
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Kak to da nitko nema ovaj Samsung monitor?
https://www.nabava.net/monitori/sams...7-169-56896231
Rtings ga je procijenio jako dobrim gaming monitorom
VA panel 1440p 144hz freesync 2 sa hdr 10.


U Casekingu je 4000kn i brijem da nema boljeg monitora za tu lovu.Ima sve kaj mi treba


32" verzija je 4400kn sto je jos bolje




Sent from my H8266 using Tapatalk
__________________






Zadnje izmijenjeno od: warlock25. 24.01.2019. u 06:51.
warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 07:48   #2213
antebr
Premium
Moj komp
 
antebr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Split
Postovi: 407
Citiraj:
Autor Overclock_freak Pregled postova
Stiže Aorus AD27QD sljedeći tjedan u Futuru pa ćemo vidjet kakav je.. skidam kapu momcima kad god ih pilam da mi nešto nabave uvijek mi dobave u rekordnom roku
Koja je cijena?

Lp

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
antebr je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 08:11   #2214
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Kak to da nitko nema ovaj Samsung monitor?
https://www.nabava.net/monitori/sams...7-169-56896231
Rtings ga je procijenio jako dobrim gaming monitorom
VA panel 1440p 144hz freesync 2 sa hdr 10.


U Casekingu je 4000kn i brijem da nema boljeg monitora za tu lovu.Ima sve kaj mi treba


32" verzija je 4400kn sto je jos bolje




Sent from my H8266 using Tapatalk
To sam si ja isto razmišljao dok nisam pogledao veliku većinu revjueva na amazonu...1/3 korisnika dobila panel ili sa mrtvim pikselima, ili strgano..ili sa cloudingom itd..
Nek tek iz treće zamjene dobili donekle zadovoljavajuć panel.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 08:21   #2215
Crypto
Premium
Moj komp
 
Crypto's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 103
Citiraj:
Autor grizli1 Pregled postova


...Stvarno netko tko se dvoumi može dobiti krivi dojam.

E sad, ili sam ja tumplek za te neke stvari ali na svom ne vidim nekakav gadni color banding koliko god gledao. Boje jesu ispranije od starog U2414h što sam koristio.
Ali, sad kad je promaknut na sekundarni monitor izgleda mi kao igračka pored ovog čudovišta od monitora.
Veći PPI se vidi, svjetliji je, više radnog mjesta, responsivniji i samo još čekam revolucionarni DP kabel da se priključim g-sync compatible ekipi.

Za nekog prosječnog korisnika koji igra igre, gleda streamove i YT ovaj monitor je zvijer.

S postavkama slike i kalibracijom ću se igrat tek kad to malo istražim, za sad je dobro i ovako
Netko je veća picajzla, netko manja . Sa ovime se slažem da je za prosječnog korisnika super, ali stvar je kompromisa na koji treba biti spreman (puno bolji vertikalni vidljivi kut na IPS-u vs 144 Hz na ovom TN-u). Meni je taj visoki refresh rate dovoljno fascinantan da mogu prihvatiti lošiji vertikalni kut, ali savršeno shvaćam druge kojima to nije prihvatljivo.

Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Znaci za mene je dell nema sanse.
Povlačim iz prodaje svoj 4k ips onda i cekam nove 144hz 2k IPS/VA Hdr panele.
Hvala na mini recenziji.
Te vertikale sam se i bojao najvise. Poludio bi da mi nije cijeli ekran jednak posto se stalno gnijezdim gore dole u stolici dok igram.

Sent from my H8266 using Tapatalk
Budem i probao poslikati da se vidi stvarno kak to izgleda, zapravo se najmanje primjeti u dinamičkom sadržaju, a više kad čitaš tekst.
Evo, uz napomenu da oštrina teksta je skroz ok, na slikama izgleda loše. Slikano otprilike s visine gornjeg i donjeg ruba monitora, udaljenost cca 60 - 70 cm:
https://ibb.co/kDVnmXJ
https://ibb.co/xzHmS03

Zadnje izmijenjeno od: Crypto. 24.01.2019. u 08:34.
Crypto je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 09:41   #2216
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Citiraj:
Autor Overclock_freak Pregled postova
Stiže Aorus AD27QD sljedeći tjedan u Futuru pa ćemo vidjet kakav je.. skidam kapu momcima kad god ih pilam da mi nešto nabave uvijek mi dobave u rekordnom roku
Pojavio se prvi review (nizozemski, potrebno korisititi translate), unatoč dobroj ocjeni i dalje je to IPS sa svim inherentnim manama - BLB, neuniformnost panela, i (čudno) lošiji response time od prastarih (2015.g) AUO M270DAN2.x matrica kakve su u Asus PG279Q ili Acer XB271HU. Cijena od 600€ također ne ide u prilog.

https://nl.hardware.info/reviews/899...jd-en-inputlag

Ista stvar sa Acer Nitro XV272U, na Overclock.net su vlasnici pisali dojmove, panel je Innolux kao kod Aorusa, ali izgleda da Acer ima dodatnih problema s blurom (vjerojatno loša implementacija firmwarea od strane Acera).

Ostaje pričekati LG 27GL850G sa Nano-IPS panelom. Ako i on zakaže, definitvno odustajem od 144 HZ IPS monitora.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 09:54   #2217
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kad dolazi taj LG na tržište?

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 10:01   #2218
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
sti je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 11:31   #2219
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Po ovome ovaj DELL S2716DG je zvijer.. ima nešto tako u 32 ili 34 " ?

da je do max 1000eur ?

bolje onda definitivno uzet tog Della
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 15:45   #2220
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na