Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.10.2021., 15:20   #6301
AndroiOs
Registered User
 
AndroiOs's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: KA
Postovi: 438
Neka aplikacija ili opcija u Androidu koja automatski gasi internet preko noći (WiFi i mobilne)
AndroiOs je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2021., 16:09   #6302
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Citiraj:
Autor AndroiOs Pregled postova
Neka aplikacija ili opcija u Androidu koja automatski gasi internet preko noći (WiFi i mobilne)
Ako slučajno imas Samsunga možeš automatizirati svakakve opcije pomoću Bixby Routines... Za ostale brandove postoji Tasker koji je malo kompliciran za casual korisnike ili IFTTT koji je nešto jednostavniji...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.10.2021., 17:31   #6303
catroot
Premium
Moj komp
 
catroot's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
Postovi: 880
Jel se može sa Bixby routines automatizirati da sa airplane mode sam isključuje/uključuje.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
catroot je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2021., 10:24   #6304
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,138
imam stariji mob kojem kronično nedostaje vlastite memorije. problem se najčešće očituje kod whatsappa, gdje ponekad ne mogu ući u aplikaciju jer nema dovoljno slobodne memorije. tada odem u spremljene video snimke i obrišem neke (koliko treba, jer whats navede koliko memorije moram osloboditi), nakon čega normalno uđem u whats. ali, već pri sljedećem pokušaju otvaranja whatsa opet kaže da nema slobodne memorije iako u međuvremenu nisam ništa slikao, snimao niti otvarao nove stranice. šta mi to stalno jede memoriju?
__________________
Divovski kompjuteri

Zadnje izmijenjeno od: tomasini_. 08.10.2021. u 10:42.
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2021., 13:25   #6305
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,536
Probaj ići u Settings od Whatsappa pa Storage and data i tamo poisključuj da ti automatski skida slike i videe (ili barem videe) i preko wifija i preko mobilne mreže
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2021., 14:01   #6306
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Citiraj:
Autor catroot Pregled postova
Jel se može sa Bixby routines automatizirati da sa airplane mode sam isključuje/uključuje.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
Tek sad vidim pitanje, sry.
Da, možeš paliti/gasiti Airplane mode samo ne može ga triggerati lokacija već vrijeme, određeni dan, određena wifi-mreža, spajanje BT uređaja, postotak baterije itd...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2021., 14:07   #6307
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,138
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Probaj ići u Settings od Whatsappa pa Storage and data i tamo poisključuj da ti automatski skida slike i videe (ili barem videe) i preko wifija i preko mobilne mreže
ali to nije problem koji sam opisao. dakle, imam problem sa ulaženjem u whatsapp koji kaže "pohrana je puna. oslobodite barem 3.2 mb pohrane na uređaju".
nakon što oslobodim dovoljno pa i puno više pohrane, uspijem ući u whatsapp. ali, nakon što izađem van i ponovo probam ući nakon 10 minuta, opet isti problem iako u međuvremenu nisam ništa skidao
__________________
Divovski kompjuteri

Zadnje izmijenjeno od: tomasini_. 08.10.2021. u 15:16.
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2021., 02:02   #6308
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,138
Citiraj:
Autor tomasini_ Pregled postova
ali to nije problem koji sam opisao. dakle, imam problem sa ulaženjem u whatsapp koji kaže "pohrana je puna. oslobodite barem 3.2 mb pohrane na uređaju".
nakon što oslobodim dovoljno pa i puno više pohrane, uspijem ući u whatsapp. ali, nakon što izađem van i ponovo probam ući nakon 10 minuta, opet isti problem iako u međuvremenu nisam ništa skidao
netko?
__________________
Divovski kompjuteri
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2021., 19:44   #6309
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
SMBsync2
https://play.google.com/store/apps/d...droid.SMBSync2


Besplatna aplikacija (nema reklama) za syncanje sa mobitela na nas/pc, a moze i obrnuto.

Primjena:
Npr. Za backup odredjenih foldera sa mobitela na pc/nas preko samba protokola.

Ima i scheduler, moze se okidati samo kad je mob spojen na wifi, itd, itd.

Danas sam na to naletio, probao syncat, uredno radi, ja zadovoljan.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2021., 20:29   #6310
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,762
Potpis! Ukucanima s tim appom syncam bitne stvari s interne memorije na sd karticu, sve automatski radi vec skoro godinu dana.

Osobno imam FolderSync Pro (placeni) koji, izmedju ostalog, radi i taj posao.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.10.2021., 21:23   #6311
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Odjednom mi se pojavio u notification baru alarm Subota u 9 i stoji tamo, nije postavljen Clock aplikacijom ni Sleep as Android. Posto imam 140+ aplikacija ic jednu po jednu nema smisla, kako da saznam tko je postavio alarm?
OnePlus 5t android 10


Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 25.10.2021. u 21:48.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2021., 21:35   #6312
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Pozz, da li je moguće ugasiti na kromu povijest posjećenih web stranica kad kliknete na url traku? Promjenih mob i ne sjećam da sam to prije imao..

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2021., 22:22   #6313
eraserx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 105
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Odjednom mi se pojavio u notification baru alarm Subota u 9 i stoji tamo, nije postavljen Clock aplikacijom ni Sleep as Android. Posto imam 140+ aplikacija ic jednu po jednu nema smisla, kako da saznam tko je postavio alarm?
OnePlus 5t android 10

Jesi gledao nadolazeće evente u kalendaru?
eraserx je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2021., 22:29   #6314
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Nema nista do Božića u kalendaru
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2021., 07:32   #6315
Astra
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 508
Pozdrav. Imam navigaciju HereWeGo i sad mi se updateala i više nemam u opcijama za odabrati jezik govora - hrvatski. dali je moguće to ikako ubaciti? prije updatea je radilo perfektno.
Astra je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2021., 21:45   #6316
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Citiraj:
Autor Majkus Pregled postova
Pozdrav. Imam navigaciju HereWeGo i sad mi se updateala i više nemam u opcijama za odabrati jezik govora - hrvatski. dali je moguće to ikako ubaciti? prije updatea je radilo perfektno.
Pričekaj malo da hrvatski prilagode novom speech engineu ili prebaci na srpski koji ionako ima bolji prijevod od hrvatskog.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2021., 10:39   #6317
Astra
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 508
Nema ni srpski. Eng Njem Ita klasika. Ali sad mi se ažurirao software od Huaweia i automatski sam dobio i aplikaciju Petal karte. djeluje mi ok pa sad ću joj dati priliku.
Astra je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2021., 00:36   #6318
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Kako nema?

__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2021., 06:59   #6319
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Možda čovjek ne razumije kada mu se govori na ćirilici
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2021., 07:41   #6320
Astra
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 508
Neznam čemu sprdnja, kad kod mene nema. evo još jednom sam ju instalirao i ažurirao:
Astra je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2021., 09:56   #6321
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova

Osobno imam FolderSync Pro (placeni) koji, izmedju ostalog, radi i taj posao.
Evo i ja ga kupio, nek se nadje. Ima family support i na akciji je trenutno za 25 kn na play, storeu. Reko idem to kliknut, tko zna kad moze zatrebat 😃
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2021., 12:39   #6322
kiki_vg
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: .
Postovi: 80
Citiraj:
Autor Majkus Pregled postova
Neznam čemu sprdnja, kad kod mene nema. evo još jednom sam ju instalirao i ažurirao:
Pusti ih kad svašta pričaju.

Fora ti je u tome, ovisi koji TTS (text-to-speech) koristiš.
Primjerice ako stavim Google TTS, dobivam puno veći izbor jezika, a ako stavim neki drugi, npr. TTS vocalizer, VocalizerEx2 TTS tada ti prikazuje samo te jezike koji su ubačeni za taj engine.

Ako koristiš Google TTS, a nemaš ostalih jezika, pokušaj ažurirati google engine, odnosno instaliraj dodatne glasovne jezike koji nedostaju.

Znači, vidi što koristiš za TTS jer navigacija prikazuje listu jezik ovisno o tome.

https://ibb.co/74ZdKTx
https://ibb.co/JsNYTj7

Zadnje izmijenjeno od: kiki_vg. 31.10.2021. u 12:59.
kiki_vg je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2021., 09:40   #6323
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Treba mi neki novi browser za mob koristim operu od kad postoje smartphonei (nokia 7610) sa svakim updateom je sve gora ali sa ovim zadnjim updateom je postala doslovno neupotrebljiva, ne mogu više u tekst polja pisat normalno, moram copy pasteat jer se kursor zblesira, zumira u polje x1000, zamrzne se, itd.

Kod opere mi se svidja tab management i sta su funkcije dolje na dnu ekrana, koji browser ima tamo i sta vi koristite i zasto to a ne chrome.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2021., 09:49   #6324
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,762
Vivaldi, jer mi se ne freeza do mjere da ga moram fc-ati kao sto mi se chrome freezao zadnjih par godina i xy verzija. I ima google sync i castanje. Meni je bilo lakse preci jer sam dijete gugla i zadrzao sam iste funkcije, a opera i ff mi nikako nisu legli. Btw vivaldi ima mogucnost da stjeras adress bar i tabove na dno ekrana, grupiranje tabova i sl.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2021., 10:31   #6325
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Da vidis Vivaldi je u biti duhovni nasljednik Opere a nije mi niti pa na pamet. Jedini problrm u prelasku su mi bili spremljeni passwordi i bookmarksi, a u frustraciji zbog bugova sam upravo izbrisao sve bookmarke jednim klikom i nemogu se vratit jer nema trasha passworde cu pribacit nekako.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2021., 10:43   #6326
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 754
Citiraj:
Autor Majkus Pregled postova
Pozdrav. Imam navigaciju HereWeGo i sad mi se updateala i više nemam u opcijama za odabrati jezik govora - hrvatski. dali je moguće to ikako ubaciti? prije updatea je radilo perfektno.
ovaj novi update je katastrofa, doslovno nova aplikacija koja vise lici na google maps. korisnici im pizde.
ja sam instalirao staru verziju i onemogucio update.
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2021., 12:10   #6327
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,762
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Da vidis Vivaldi je u biti duhovni nasljednik Opere a nije mi niti pa na pamet. Jedini problrm u prelasku su mi bili spremljeni passwordi i bookmarksi, a u frustraciji zbog bugova sam upravo izbrisao sve bookmarke jednim klikom i nemogu se vratit jer nema trasha passworde cu pribacit nekako.
Bookmark bi trebalo biti lako prebaciti, neki export/import sigurno ima (za ubuduce)

A passworde, kada vec prebacujes, razmisli o normalnom/boljem password manageru po izboru (ima i tema o njima)
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2021., 21:17   #6328
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Treba mi neki novi browser za mob koristim operu od kad postoje smartphonei (nokia 7610) sa svakim updateom je sve gora ali sa ovim zadnjim updateom je postala doslovno neupotrebljiva, ne mogu više u tekst polja pisat normalno, moram copy pasteat jer se kursor zblesira, zumira u polje x1000, zamrzne se, itd.

Kod opere mi se svidja tab management i sta su funkcije dolje na dnu ekrana, koji browser ima tamo i sta vi koristite i zasto to a ne chrome.
Firefox? Jedan period od verzije 70 je bio baš loš pa sam vraćao 68, sad sam na 94 Beta i super radi. Puno brži nego 68, dosta više opcija i meni jedini minus što na home page ne mogu staviti bookmarke nego moram ručno slagati siteove.

Tab management je isto OK, traka može biti i gore i dole, slide prstom lijevo/desno mijenja tabove, kratki pritisak na broj tabova otvara listu tabova, dugi pritisak nudi zatvaranje ili novi tab,... Što je znam, meni je dosta dobar kad se navikneš.

Ako voliš čačkati po about:config, onda moraš staviti beta ili nightly build pošto su u final verziji zaključali bilo što advanced.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2021., 22:29   #6329
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Bookmark bi trebalo biti lako prebaciti, neki export/import sigurno ima (za ubuduce)

A passworde, kada vec prebacujes, razmisli o normalnom/boljem password manageru po izboru (ima i tema o njima)
da vise sreće drugi put za bookmarke.... bilo je kvalitetnog ne pročitanog stiva al jbg...

Imas pravo kad vec prebacujem bolje u neki dobar password manager, jer sam Operu koristio za to, preporučilo bi i spremila pasword. Iako ih imam većinu spremljenih na kompu u operi isto a od tamo mogu export napravit.
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Firefox? Jedan period od verzije 70 je bio baš loš pa sam vraćao 68, sad sam na 94 Beta i super radi. Puno brži nego 68, dosta više opcija i meni jedini minus što na home page ne mogu staviti bookmarke nego moram ručno slagati siteove.

Tab management je isto OK, traka može biti i gore i dole, slide prstom lijevo/desno mijenja tabove, kratki pritisak na broj tabova otvara listu tabova, dugi pritisak nudi zatvaranje ili novi tab,... Što je znam, meni je dosta dobar kad se navikneš.

Ako voliš čačkati po about:config, onda moraš staviti beta ili nightly build pošto su u final verziji zaključali bilo što advanced.
Nikad nisam bio fan Firefoxa iako sam ga imao instaliranog za test na mobu iz nekog razloga ali sam ga makao.

Koristio sam i kiwi browser, jer ima css editor, pa npr enejblam select di ga pametne stranice isključe. Ali nije me mogao zadrzati.

Evo tipkam sa vivaldija, imam par zamjerki, ali u globalu vise pluseva nego minusa trenutno.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2021., 11:43   #6330
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
poz.
uzeo SBOX BT keyboard za mob (xiaomi a2; andoid 9), spojio, sve radi za 5, ali u viberu enter nije send nego novi red i ne uspijevam naci rjesenje. jel se moze to ikako srediti bez koristenja 3rd party app-ova?
fala
geronimo_2 je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na