Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.05.2020., 15:40   #961
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
Odgovorili su brzo... izgleda da se paket izgubio u dostavi, i odmah su mi poslali novi.
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2020., 18:12   #962
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Kako ih kontaktirate? Mene Amazonova dostava nešto zavlači, dva puta bili i kao nikoga nema doma, a ne vidim kako ih kontaktirati. Nije UPS i slično nego baš Amazonova dostava.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.05.2020., 13:48   #963
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ima li tko iskustva s kasnjenjem paketa od book depositorya s amazona (uk)?

Narucia san 2 knjige za cca 30 funti i bilo mi je glupo davat jos 9 funti za defaultnu postarinu ako narucujen od amazona direktno, kad book depository nudi postarinu za 2 funte samo nesto sporiju sta mi je prihvatljivo. Isto je seller amazon jer amazon je vlasnik book depositorya pa nema drame.

Citiraj:
ORDER PLACED
16 April 2020
TOTAL
Ł32.29
Expected by 13 May
Dispatched
Trebalo je stic ima dva dana. Kad odem na track package samo kaze
Citiraj:
On the way, but running late
We’re very sorry your delivery is late. We apologise for the inconvenience.
Sta radit? Do kada cekat da stigne prije nego kliknem na "Problem with order"?
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2020., 14:16   #964
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Kako ih kontaktirate? Mene Amazonova dostava nešto zavlači, dva puta bili i kao nikoga nema doma, a ne vidim kako ih kontaktirati. Nije UPS i slično nego baš Amazonova dostava.
Uvijek i iskljucivo preko online chat-a. Najbrze i najefiksnije.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2020., 16:05   #965
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
Trebam kupiti jedan komad elektronike za 73€ + 10 € dostava. Postoji li caka da me dostava ispadne manje ili da dobijem dodatni popust? Uređaj koji kupujem je već na akciji.
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2020., 16:28   #966
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Ne znam odakle ide, možda bi preko Mailboxa mogao dobiti koji euro jeftiniju dostavu. Ako ti nije hitno i veliko, šalji na moj, dva paketa me već čekaju pa ću kliknuti da mi pošalju kad krenem kući.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2020., 16:54   #967
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,762
Ako narucujes na mailbox onda placas i njemacki pdv pa nesto ustedis. Trebas probati provuci kroz kosaricu i vidjeti iznose na checkoutu, ovako nema smisla. Moguce da je i dostava na mailbox free, a mozda i nije pa da ne ispadne da placas 2 dostave...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2020., 17:26   #968
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Ima li tko iskustva s kasnjenjem paketa od book depositorya s amazona (uk)?

Narucia san 2 knjige za cca 30 funti i bilo mi je glupo davat jos 9 funti za defaultnu postarinu ako narucujen od amazona direktno, kad book depository nudi postarinu za 2 funte samo nesto sporiju sta mi je prihvatljivo. Isto je seller amazon jer amazon je vlasnik book depositorya pa nema drame.



Trebalo je stic ima dva dana. Kad odem na track package samo kaze


Sta radit? Do kada cekat da stigne prije nego kliknem na "Problem with order"?

Stiglo 3 dana kasnije nego je pisala dostava. Ocito je i ovdje kljuc pozalit se na forum kao i u slucaju ikee.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2020., 15:25   #969
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Ne kupujem često s Amazona, ali mislim da sam nešto pobrkao izgleda

Naručio sam onaj LG PK7 zvučnik na super akciji koji je old Machine postao (hvala), i nisam nadoplatio za nikakav poseban shipping.

Tamo je pisalo shipps in 3-9 business days, a ja budala mislio da je dostava za 3-9 business days, a tek se shipa za toliko. I gledam blesavo, naručio ga 11.5. a još nikakav info o trackingu, dispatchu, ničemu

I jebate, ispada da je to stvarno prilično sporo, jer 9 business days je efektivno 2 tjedna, samo da ga shippaju...
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2020., 15:26   #970
robimarko-bug
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Tenja(Osijek)
Postovi: 1,070
Tako je u slučaju da nije in stock.
Mislim lijepo ti je pisalo, vjerovatno je čak i žutim/narančastim slovima bilo.
robimarko-bug je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.05.2020., 09:12   #971
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Hm, sad mi već malo ide na živce

Naručio sam dakle 11.5., i uzeo ovo za shipping option:



Tako da bi to trebalo biti kod mene za 5-9 business days? A nije još ni shippano :/

I prilično sam siguran da je bilo in stock kada sam naručivao
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 10:40   #972
robimarko-bug
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Tenja(Osijek)
Postovi: 1,070
Jesi probao kontaktirati support na chatu da ti kažu točno kada će to biti in-stock jer 99% nemaju uopće taj item pa zato nije shippan
robimarko-bug je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 12:53   #973
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Hvala na savjetu

Citiraj:
11:13 AM MEST Khyati: I will contact the fulfillment center
And I will ask them to ship it as soon as possible.
11:14 AM MEST Khyati: Please excuse the delay.
11:14 AM MEST Khyati: I will raise a trouble ticket and you will receive an email confirming the dispatch details in 72 hours.
Pa cemo vidjet. Stvarno rijetko uzimam sa amazona, kupio sam valjda 2-3 stvari u životu, i zato sam baš mislio da su najozbiljniji od svih ovih etailera, a ono, trebao je biti product dostavljen a nije ni shippan.

Za choacnhyeng store na Aliexpresu me ne bi ništa čudilo, ali za narudžbu preko 100€ na amazonu, nemojte me hebat
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 13:41   #974
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
Očito je i njih korona malo uzjebala... I meni su narudžbu izgubili, pa su novu shippali tek nakon kontakta support centra.

Support zbilja brzo reagira.

Do sada naručio hrpu stvari i ovo je prvi put da je malo štekalo
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2020., 19:05   #975
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Ovo lagano postaje glavobolja. Ovo sam danas dobio od njih:

Citiraj:
Dear XY

thank you for writing us i check your order 306-2177787-7870720.

There is actually no shipping data for your order available, only an delivery date in July.

But you can cancel this order, the item in now cheaper than in your order.

We'd appreciate your feedback. Please use the buttons below to vote about your experience today.
Jel se oni zajebavaju? Ja sam i platio to isto na akciji po istoj cijeni, piše da je item in stock - a ovaj mi javlja da je next possible shipping date in July? I da canceliram order i naručim to opet? Pa čekam što, do Septembra?

Jebote život, ovo od Amazona stvarno nisam očekivao.
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2020., 19:17   #976
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,414
Amazon seller ili kinez?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2020., 19:19   #977
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
LG PK7W Outdoor Bluetooth Speaker with Meridian Technology White

Sold by: Amazon EU S.a.r.L.

A valjda Amazon seller. Kinez ne bi ovakva sranja izvodio
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2020., 20:30   #978
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Mene isto zezaju, skoro dva mjeseca prošlo od kupovine i proizvoda još nema. Tražio refund, kažu mora proći tri dana izvan roka, a prošlo šest dana. Kontaktirao sam direktno prodavača pa ću vidjeti što će biti.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2020., 22:26   #979
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Pa ja se stvarno nisam ovome nadao, bogeci na aliexpresu i ebayu su ćaće za ovaj bahati amazon. Pfff.

Naručiš i platiš 11.5. In stock. Delivery 5-9 days. I odjednom ću možda dobiti item u 7. mjesecu, great
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2020., 22:50   #980
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Kupujem na Amazonu valjda 3-4 stvari mjesecno vec 8+ godina. Skoro pa sam jedno vrijeme dorucke/kruh narucivao sa istoga
Eto vam savjeta

• Koristite site za usporedbu artikala

• Ne narucujte SA Amazona ako seller nije AMAZON "sars" - kako ga ja zovem, ili AMAZON warehouse

• Ostalo je kockanje. 85% sellera su kinezi sa registriranom adresom u DE ili UK stovec utipkate pa vam ne shipaju iz te zemlje vec Kine. I nemaju nikakav uvid u trakcing. Doslovce ste narucili sa aliexpressa uz vecu cijenu

• zadnjih 2 mjeseca je show svuda pa tako i sa Amazonom, izbjegavajte uopce poste ili slicno jos mjesec dana barem izvana

• standard vs expedited shipping radi tocno kako pise (datumi) uz tu i tamo pokoje kasnjenje od dan dva MAX. Najcesce zbog transakcije, manje zbog dostave.

• OVO IZNAD se ne odnosi na sadasnju situaciju, sada SVE SVUDA kasni

• Ne znam koliko vas zna, kako je teze doci neki puta do prave cijene dostave da mozete uporediti STANDARD VS EXPEDITED, nakon kosarice, stisnete next, payment ili sto vec i kad vas baci na ono za placanje (java), okinete back na browseru. Refresh i dobijete obje dostave da klikom vidite koliko koja kosta i koliko dana je rok. Kao usporedba. Mozda je tako kod mene, ali kad vec pisem svasta neka ostane

• UKRATKO: Amazon se isplati kada su akcije (najcesce ekipa na forumu linka) i seller AMAZON. Tipa, Corsair memorija, BOSCH perilica, DENON pojacalo. SVE takozvano "third party tipa RGB heatsink za SSD" je 90% kina. Naravno, mozete provjeriti sellera uvijek. Ja osobno vec po jpegovima vidim dal je iz kine ili ne. Znate da imaju specifican font i lose fotke

Zasad od mene
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2020., 11:55   #981
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Hvala ti na ovom overview-u

Znač ja baksuz sam naletio na Amazon "sars" sellera (sold by: Amazon EU S.a.r.L.) ali sa obilježjima sellera iz tvoje točke 3

A tješim se da je zvučnik u pola cijene, ali opet ga nisam ni trebao, samo sam ga naručio jer je bio u pola cijene
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2020., 12:23   #982
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,762
Amazon EU S.a.r.L. je legit Amazon seller/account, cisto da uklonimo sumnju oko toga (ako je uopce ima ili ne shvacam salu). Vjerojatno si samo baksuz i nadam se da ce se to rijesiti cim prije u tvoju korist!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2020., 12:42   #983
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,474
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
• Ostalo je kockanje. 85% sellera su kinezi sa registriranom adresom u DE ili UK stovec utipkate pa vam ne shipaju iz te zemlje vec Kine. I nemaju nikakav uvid u trakcing. Doslovce ste narucili sa aliexpressa uz vecu cijenu
Ovo...
Naručio neke elektronike cca 200€, i baš gledam da je EU i zato rekoh idem naručiti preko Amazona pošto na ebay nisam našao niti jednog prodavača unutar EU. Kada sam naručio, na temelju njegovom emaila da je poslano skužim da nije iz EU nego da tip šalje iz Kine.

Odmah sam mu odgovorio da tražim refund ukoliko me carina obavijesti o paketu, te da neću preuzeti paket. Da je mogao navesti odmah na stranici da je iz Kine, ne bih onda niti naručio od njega.

Sada čekam čestitku iz carine da tražim refund od njega za svu robu.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2020., 13:28   #984
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 755
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Hvala ti na ovom overview-u

Znač ja baksuz sam naletio na Amazon "sars" sellera (sold by: Amazon EU S.a.r.L.) ali sa obilježjima sellera iz tvoje točke 3

A tješim se da je zvučnik u pola cijene, ali opet ga nisam ni trebao, samo sam ga naručio jer je bio u pola cijene
Ja sam naručio isti zvučnik na akciji, ali frendu u Njemačku jer mi je bacalo shipping za Hrvatsku i došao je za 2 dana.
__________________

Matijac je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2020., 13:57   #985
pizdun
d(O.o)b
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: -
Postovi: 223
kaj se kine tice, trebate ici na sellerov profile "Sold by X"



i onda tu pise njihova adresa



jos mi se nije dogodilo da na ovoj adresi pise EU adresa, a shippa iz kine ... al nikad ne znas
pizdun je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2020., 14:39   #986
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Da, ali doskocilu su i tome.
Registriraju na njemacku adresu.

Ja sam preklani prijavio jednog sellera. Sumnjiva cijena je vec bila dovoljna.
Kliknem na sold by REMMERSTRASE ghb, München, bla bla... copy paste adrese u google. CVEČARNA!! Kontaktiram cvjećarnu, veli gazda nemamo mi veze sa subwooferima. Prodajemo proljetne sadnice xD xD

Kome bi lova otisla, ne znam. Ali poznavajuc Amazon, vratili bi mi. Ali ono, 30 dana čekanja, 20 mailova bla bla..
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2020., 08:26   #987
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Jel tko mozda zna tko dostavlja UPS pakete u Osijeku?
Jucer su me pokusali nazvat zbog dostave ali se nisam mogao javiti. Pise da ce mi danas pokusat ponovno dostavit.
Ali htio bih promijeniti adresu dostave na adresu gdje mi je posao a ne mogu se registrirat na onu njihovu retardiranu stranicu, stalno me vraca na proces registracije
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2020., 08:34   #988
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,414
Zovi Rhea. Spremi broj posiljke.

Authorized Service Contractor for UPS
Buzinski prilaz 36A
10 010 Zagreb
Tel: +385 (0)1 4444 777
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2020., 08:46   #989
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Hvala, rijesio
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 13:58   #990
p3c3k
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 126
Trebal bi par smjernica i iskustva clanova foruma ako je neko kupoval preko Amazon.it i vracal taj isti kupljeni artikl unutar 30dana.

Kupil sam lokot za bicikl. Da skratim pricu maksimalno, kljuc je ostal zaglavljen u bravici. Kontaktiral sam prvo proizvodaca lokota, i dobio odgovor da moram poslati paket natrag Amazonu i da ce mi poslati novi (lifetime warranty).

Talijanski nesto malo razumijem, ali nedovoljno, a google translate nije bas od velike koristi. Dobio sam slijedeci dokument sa svime sto trebam popuniti odnosno zalijepiti na paket i poslati natrag.

Zanima me slijedece:
Fattura commerciale
Applica questa fattura all'esterno del pacco contenente il tuo reso.

ali za isti taj obrazac pise na slijedecem listu:
Fattura commerciale
Consegna questa fattura al corriere che scegli per spedire il tuo reso. La fattura è richiesta per la dogana. In mancanza di essa, il corriere non sarà in grado di rispedire il pacco ad Amazon.


Proizvodac tvrdi da ako se paket vraca unutar tog roka od 30dana, troskove slanja u potpunosti snosi Amazon, dok kod njih dobivam informaciju da oni snose troskove slanja u iznosu od 4€.

Ako saljem postom, kosta me 50ak kuna, dok Overseas racuna oko 200injak kuna

Kaj bi trebal od svih ponudenih opcija zatraziti u posti

Povratnica sigurno i uruciti osobno primatelju. Ali placanje pouzecem ako ide na teret Amazona ili da ja platim pa da sam siguran da nebu problema
p3c3k je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na