Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.08.2008., 16:44   #1
CroKiller4
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 24
Tamna slika na svim filmovima

Poštovanje

Imam veeliki problem sa gledanjem filmova. Morao sam danas instalirati nove Windowse jer mi je sustav pao i kada sam htio pogledat neki film slika mi je jako mračna i tamna. Na svim playerima koje imam je ista stvar. A imam: BS player, VLC, GOM, DivX player na kojima gledam divxe i na svakom je problem isti - slika je užasno tamna. Ne pomaže ni kada posvijetlim. Probao sam maknut sve codece i instalirat ponovno ali problem i dalje isti. Probao sam deinstalirat sve playere koje imam pa instalirat prvo codece i opet isto sve. Od codeca sam instalirao bio ffdshow, onda onaj CCP codec, pa mega lite...ma uglavnom sve relevantne codece. Mislio sam da je problem što ih imam više pa sam obrisao sve i samo jednog instalirao i opet neće ništa...tamno i tamno.

Ne znam više stvarno u čemu je problem i šta da radim. Ne znam jel' ima to veze sa grafičkom? Ona radi sve normalno, imam NVidiaGeForce 7800 GT 256 MB. Bez problema sam gledao i HD filmove ali sad su i oni mračni i tamni.

Ako možete pomoći bio bi jako zahvalan jer sam ne znam šta je...
CroKiller4 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2008., 16:57   #2
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Drugi driveri...
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.08.2008., 17:02   #3
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Da, probaj druge drivere za grafu. Pregledaj monitor i njegove postavke, mozda se nesto smrdalo. Samo filmovi ili ti je sve tamno?
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2008., 17:15   #4
CroKiller4
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 24
Evo ga riješio problem. Nakon 3h i taman kad otvorim temu ja riješim. Problem je bio u postavkama Nvidie Control Panela...Budući da imam SM226BW i da imam kalibracijski file (ona frka oko panela) morao sam njega učitat u taj control panel i tek sada radi sve kako treba.

Hvala na pomoći.
CroKiller4 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na