Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.01.2009., 00:45   #31
ATI4Life
Guest
 
ATI4Life's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 22
Tipkovnica je upravo dosla na moju must have listu
ATI4Life je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2009., 03:57   #32
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Big Guy Pregled postova
maximum DPI of 5000

kome ovo treba ???
Ljudima koje zaradjuje na taj nacin i kojima treba velika preciznost hehe :P

Smanjis speed i povecas broj DPI-a, te stavit na 1000 rate :P
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.01.2009., 08:05   #33
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Ljudima koje zaradjuje na taj nacin i kojima treba velika preciznost hehe :P
sta jos nema 'Fatlity' edition doticnih? pih, nista onda...
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2009., 08:32   #34
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
neznam..sve gledam sluske, i ove i ostatak te superiorne 7.1 ponude na trzistu..gledam i nevjerujem.

hebote, pa sve imaju samo VIRTUALNI dolby..znaci nekakvim procesorima daju kao surround zvuk.

ajd, ok. valjda je to fora sada..

..taj 7.1 dolby zvuk..virtualni..iz SAMO dva zvucnika..i nekakvog procesora zvuka..

..no sve se pitam,da odmah hitim svoju x-fi pro karticu i zalmanice..koje pazi, stare li tehnologije, imaju SAMO sest zvucnika u sebi..ili da sve to hitim malo poslije

ko tu lud..jel ima neki money-procesor da mi iz dve tisuce kn napravi 7.1 tisucu kuna? kad vec moze zvuk, kaj nebi i lovu mogli nabrijat


malo se sprdam, no procitavsi i creativovu ponudu, razerovu i ostatak ponude, nekako sam ziher da je zalman sa svojom inovacijom slusalica (iako sada vec godinama stara) napravio odavno korak ispred svih. brijem da i ove zvuce super, i da se vjerojatno iz dva zvucnika da isfurati nekakav realni surround zvuk...

no ipak, nekako mi se cini da je sirovi zvucnik za svaki kanal ipak nekako bolja solucija..a valjda ce se da to di isprobat..ono, fakat me zivo zanima..a kako slika govori vise od tisucu rijeci, pa pogledajmo to kucno kino na usima


znaci, jasno i glasno odvojeni zvucnik za sve kanale-prednji srednji i zadnji..fali jos woofer, no vjerujte na rijec, buce i vise nego dovoljno..

..no opet, 7.1 iz dva zvucnika..da, bas me to zanima..ili je samo komercijalizacija i smanjenje troskova proizvodnje dovelo do toga da prodaju muda pod bubrege upakirane u sarene kutijice velicine ves masine..

ali da, mozes zvucat ko alien..ili napaljeni los u doba parenja...uuuuuu vec mi se digo na pomisao zamjene krestavog glasa na TSu sa glasom omiljenog macho frajera iz popodnevne sapunice..brrrr krut ko batina
__________________
°Citius Altius Fortius°
Gradjanin je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2009., 08:38   #35
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
baš si gay, fuj!
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2009., 11:51   #36
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
^^ marketing čini čuda

mislim ajd da ti se sviđa (govorim općenito) i nemreš odoljet i "moraš" si pribavit takvu neku stvarčicu - npr. meni je predobra Illuminated i da ju kupim nemogu reć da sam ju kupil da vidim tipkat (osvijetljenje), zbog ugodnih tipki npr. jer ova moja meni ima izvrsne tipke i nema potrebe za zamjenom i tako dalje.

tako i za ovo - slušalice ti trebaju zbog 7.1 sound, sound-morphing , miš zbog 5000 DPI (?) - ok, ima profesionalnih gamera, ali 5000 DPI?, može mi netko nabrojat stvari za što služi ovaj LCD (u boji ) - video playback, image slideshows?

nemam niš protiv da si neko kupi zato kaj mu je lepa i čovjek si oće neku stvarčicu priuštit, al da si ide kupit zato kaj *čitaba od logitecha o proizvodu* - ista stvar ko i s konfiguracijama za "video obradu"
svebee je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2009., 16:12   #37
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Mislim da je stvar kvalitete zvuka cisto. Mogu oni staviti i vise manjih zvucnika unutra, ali sigurno zvuk nece biti toliko dobar onda, ali ce imati bolji osjecaj surrounda najvjerojatnije. Sada, sve je to give or take. Tako da bez samog slusanja i usporedbe na vlastitim usima mozemo ovdje samo razglabati unedogled. Sada, za igre mislim iskreno da je dovoljno samo da cujes otkud dolazi, a ne sad da imas brutalnu kvalitetu. A sto se tice slusanja glazbe. Moja osobna preferenca je mani se svega sto je "iznad" stereo zvuka. Ali eto mene opet u subjektivne vode
  Reply With Quote
Staro 09.01.2009., 11:52   #38
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
bas zato i stavih sliku zalmana. takve su i razerove barakude. one cak imaju i male woofere u sebi. znaci 4 svucnika po strani slusalice. no prema testovima, bas je ipak bolji kod zalmana. iako se pak u testovima ekipa zali da bi jos, onak malo bolji bas u zalmanicama. ko ce znat. sve je to od uha do uha.

no za pozicioniranje, nisam jos cuo bolje od ovih.iako sam cuo par tih procesiranih sluski. nije da ne cujes pozicioniranje lose, no nekako...mozda sam samo zaljubljen u svoje hehe

no, kako kazes, dok se ne isproba, mozemo trubit koliko hocemo...no, znam jedno, a to je da me milion puta ekipa tijekom igre pitala: daj ne seri, kaj si fakat cuo di sam...pogotovo u AA.i ono, kaj reci, fakat jesam. il je na katu, ili iza, ili gore dole di god...valjda kad na to naviknes, mozes bolje ocijeniti nekaj losijega, ili naprosto reci: ovo novo je ipak bolje
__________________
°Citius Altius Fortius°
Gradjanin je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2009., 19:06   #39
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
A meni ne vjeruju da sa bubicama čujem pol mape... Isto stvar, daj ne seri, kaj ti znaš, ovo ono... I to samo preko ALC8xx chipa...

http://www.comparestoreprices.co.uk/...-mdred21lp.JPG
http://www.reviewcentre.com/reviews76374.html

Tak da kad igram CSS, igram ga preko ALC888, a kad igram ostale igre, bez sluški, onda se troši X-Fi !
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2009., 12:04   #40
Tejo.Hr
Premium
Moj komp
 
Tejo.Hr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Selim se od sajta do sajta
Postovi: 179
Ovaj mala gaming tipkovnica je najćešće najdraža lijevorukim gamerima (naravno da ju i neki dešnjaci žele ali nije im toliko na pameti), no dobro je da je tu miš samo za desnoruke. Baš me interesira cijena.
Tejo.Hr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.01.2009., 13:36   #41
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Ako ce biti povoljno, ja isto onda uskoro prodajem svoju G15 i kupujem G19. Nadalje, imam vezu u uvozniku logitecha, te ce mi se javiti, cim stignu doticne stvari kod nas i dobivam, jos nije 100% sigurno, G35 Headset na probu par dana, pa cu napisati dojmove.

Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2009., 14:16   #42
NITROS
Premium
Moj komp
 
NITROS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Varaždin - Zagreb
Postovi: 874
Citiraj:
Autor Gradjanin Pregled postova
tipkovnica, a kaj rec, zvuci odlicno, mada, ako je suditi po dosadasnjim, a probah i 11 i 15, nekako mi nisu legle. hebi ga kad se covjek navikne na z-board, onda je sve ostalo smijesno...ne mislim po kvaliteti (mada traje sad vec hmm trecu..cetvrtu hmm) ili po ugodi pisanja jer ima i boljeg, no ergonomije i prije svega iskoristivosti, tu joj nema nadaleko premca. a za 350 kn dobijes dve tipkovnice...ma necu reklamirat, vidi sajt
Da sam bar ja toliko zadovoljan svojim zboardom. Toliko problema sam imao, da sam ga jednostavno stavio u ladicu i gotovo. Za mene je zboard ono cista glupost, a bio sam bas nabrijan na njega.
Sada sam na obicnoj DTK tipkovnici s kojom je bas ugodno pisati

Sto se tice ovih novih proizvoda od logitecha.
Khmm ja sam ostao razocaran poslije G11. Ima takav jeftini hod tipaka da me to izludivalo i bile su mi premale za pisanje.
A sto se tice misa, nisam probao G9, tako da nemogu suditi o njemu. Ali 5000 dpi je opet previse
Igram s MX610 koji ima 800 dpi i ne igram nista losije, nego sto sam igrao s G5 koji je imao 2000 dpi
__________________
MacBook Pro 15" (late 2011), 16GB RAM, Quad 2.2 i7
Asus PA246Q
Wacom Intuos 4 M
NITROS je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2009., 11:40   #43
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
http://www.designpartners.com/
I pogledajte si demo na logitechovom siteu. Stvar podržava izmjenu boja backlighta u cijelom RGB spektru
A ekran je brutala za msn koji ti iskače dok igraš, da vidiš tko je na ventrillu, etc.
A pošto je ovo 320x240 ekran, tu stane fina količina i ingame informacija, koja bi inače zagušivala ekran, pogotovo u MMO-ima.
Jako mi se sviđa i blok media tipki + scroll za volume.

Doduše tipkovnica će imat cijenu od 200€... iliti 1500 kuna...

No najbitnija stvar, koja se ne može vidjeti iz slika, je kakva je za, jelte, tipkati
Ne bih se čudio da su stavili mehanizam iz illuminated, što bi bilo odlično.

Zadnje izmijenjeno od: Punio4. 14.01.2009. u 12:15.
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2009., 07:55   #44
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Jel zna netko kad će to izać?
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2009., 15:18   #45
xPsycho
Premium
Moj komp
 
xPsycho's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 944
bilo bi ljepo vidjeti da izbace tu tipkovnicu bez lcd-a kao g11
xPsycho je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2009., 15:13   #46
Overhaul
Premium
Moj komp
 
Overhaul's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 517
G9 sa 5000 dpi? Ja svoj G9 drzim na pola reze, dakle valjda 800 dpi, i uvr glave. Nisam primjetio da bih bio brzi ni pametniji u igranju sa vecom rezolucijom, no kako tko, valjda. G9 imam prvenstveno zbpg svakodnevnog komfora rada, stvarno je ugodan i kvalitetan, ali sto se izmjene rezolucije tice, nebih imao nista protiv da je bez tih stekera.
-Opet se ponavlja pitanje za ove tipkovnice: dali se za nase trziste graviraju svijetlece tipke sa velikim enterom i hrvatskim znakovima? Ako ne, upotrebno su gore od tipkovnice za 30 kn.
I da, gledam tu ponosno istaknute specove kompova nekih ljudi koji sline na ove tipkovince sa kolor LCD ekranom, pa mi nije jasno; jel vi to imate stare popise, ili stvarno kompenzirate nesto???? Imati neki jadni monitor, i za danasnje igre nedostatnu graficku, a istovremeno brijati za gamerski gadget koji nema nikakvu extra upotrebnu vrijednost je po meni.... kompenzacija malog. No, okej, vasi kompleksi, necu popovat. Sto se sluski tice, suuumnjam da su i blizu postenog stereo seta poput npr. Sennheisera HD 595 ili sl., ma kakav virtual dolby sr im izmisljali. Sve ovo nebih pljuckao, da set kosta, ajde...500-750kn. Ovako, nadam se da svi igrate u profesionalnim ligama, pa ce vam ovo poklonit sponzorskim ugovorima, inace ...hm ;P
Overhaul je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 11:57   #47
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Ma opet napominjem, ne znam kome treba tolika dpi-aža.
Ja bih veoma rado kupio G9x, kad bi imao do 900 dpi-ja. Onda bi vjerojatno koštao i 300 kuna.
Ajmo to malo izračunati:
5000 DPI = 1976 px/cm
Dakle pređeš malo više nego čitavu širinu jednog WUXGA monitora za 1 cm.
Veoma iskoristivo... nema što... Bisere koji to izmišljaju treba upucati.
A i ljude koji se kur*e da njihov miš ima 5000 dpija.
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 21:19   #48
sample
Premium
Moj komp
 
sample's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: C:\europe\croatia\dubrovnik
Postovi: 113
haha imam g15 i oway lcd mi sluzi samo zato sto neam sat u sobi, inace za qrac, g9 nisam isprobao ali imam nede u planu, a u bezicnu periferiju ne vjerujem tak da nis od g9x ^^
sample je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2009., 16:14   #49
Egi_HR
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 47
Ma super, jedva čekam da izađe, jer bi se onda morala smanjit cijena g15, koju onda namjeravam kupit. Stvarno mi ne treba lcd u boji na tipkovnici, i ne namjeravam za istu dat 1500kn. Tak da je g15 super
Egi_HR je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 12:26   #50
stipab
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Vukovar
Postovi: 141
xebeno sve izgleda =)
stipab je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 15:14   #51
Shockre
Premium
Moj komp
 
Shockre's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Dublin
Postovi: 582
Citiraj:
Autor sample Pregled postova
haha imam g15 i oway lcd mi sluzi samo zato sto neam sat u sobi, inace za qrac, g9 nisam isprobao ali imam nede u planu, a u bezicnu periferiju ne vjerujem tak da nis od g9x ^^
onda si dzabe dao pare za g15 posto taj lcd mozes jako dobro iskoristit ako znas.
Shockre je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2009., 08:23   #52
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Jel zna itko kada ovo dolazi kod nas? Vidim, već dugo izlazi a nikako da izađe...
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2009., 09:00   #53
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
A valjda bi trebalo skoro.
Vidim kako su već u softver implementirali neke gadgete za display koje samo G19 može iskoristiti.
Inače,kako sam prešao na veći monitor,sada lagano počinjem nazirati gdje bi se tih 3200dpi kod G9,odnosno 5000 kod G9x dalo iskoristiti,jer vidim lagano kako ovih 2000 na mom G5 više nije to što je prije bilo...
žile je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2009., 12:47   #54
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Rečeno je krajem 3. mjeseca, još nije stiglo.
Ja sam na listi čekanja
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2009., 09:24   #55
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Yebemu, jel ima tko info kad će ovo stići?
Mayketi, već je 5.mj od G19, G35 ni G u HRV....

Stigo je G13, al to mi ne treba...

G9+ više teško pronalazim na netu, jel možda promjenio ime?
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2009., 10:47   #56
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
Ne znam, meni se dizajn baš i ne sviđa, jedino mi je tipkovnica uber. Iako znam da je Logi više-manje kvalitetniji, Razer je lijepši
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2009., 11:12   #57
stopalo9
Premium
 
stopalo9's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 763
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Yebemu, jel ima tko info kad će ovo stići?
Mayketi, već je 5.mj od G19, G35 ni G u HRV....

Stigo je G13, al to mi ne treba...

G9+ više teško pronalazim na netu, jel možda promjenio ime?
Mis je G9x, mozda zato ne nalazis nis
stopalo9 je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2009., 11:19   #58
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Je, ja zabrijah

Thx
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2009., 13:17   #59
infinity
Guest
 
Postovi: n/a
Za one koji jos ne znaju, tastatura ce kod nas kostati oko 1200kn i imate recenziju u najnovijem broju BUG casopisa (br. 198) ili na ovom linku:

http://www.bug.hr/bolex/logitech-g19/94460.aspx
  Reply With Quote
Staro 30.04.2009., 17:29   #60
Overhaul
Premium
Moj komp
 
Overhaul's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 517
1200-1300kn je vec cijena urednog 22" monitora :P
Ajd, bio bi dobar dil, da je tu u cijeni cijeli set, sa g35 sluskama, (novim)g9 mišekom, i G13 gameboardom :P
Moozda da sam mladji, puuuuuuno mladji, recimo osnovnoskolac senior, tipkovnica za tu paru, sa mobitel ekranom(za koji treba poseban folder sa konvertiranim materijalom da ga ekran moze prikazati), a bez hrvatskog znakovlja(ali zato sa izborom svih duginih boja pri osvjetljenju), sa potrebom da se jos osim na usb, spaja i na dodatno napajanje, bi mi imala smisla. Ovako... hm. Dok tipkam, gledam u monitor, pa mi je i wave od logitecha ok
No ne sumnjam, da ce i ovo naci svoga kupca... mozda manje za tipkanje (vidim u recenziji i dalje isti plasticni osjecaj kao i kod ostalih g tipkalica) i ozbiljan gaming, a vise za gledanje i pokazivanje
Overhaul je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na