Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.04.2011., 17:16   #31
Adriatix
Banned
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 430
Citiraj:
Autor Flanker-B Pregled postova
jesu li to one spojene? Ako jesu onda su na slici
krivo spojene:

Trebale bi (za BX610FW) ići black magenta yellow cyan (a ne cyan yellow magenta black)
Ovo je redosljed za DX 4450
Jedan set je COMBO sa prekidačem za CISS siteme a druge su nezavisne kazete.

Isto prvi8 set je predviđen za sublimaciju pa kazete zato nisu napunjenje sa tintom.

Jednostavno zamjeniš etikete i to je to. Stvar je provjereno radila na BX610
Adriatix je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2011., 00:20   #32
Ajvan13
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Velika
Postovi: 7
Imam sx 125 i nikako ne prepoznaje zamjensku boju . Pokušao sam i :
1.Upalite printer sx115 epson
2.Izvadite usb iz racunala
3.Podignite printer za izmjenu boja
4.Stisnite button / stop 2x cartridge sa bojom ce doci na pola kako bi mogli zamjenit boju
5.Izvadite potrosenu i unesite zamjensku boju
6.Spustite poklopac printera
7.Pritisnite OFF pa onda On , pricekajte 2min
8.Uštekajte usb nazad u racunalo
ali ništa . Možda to ne pomaže za sx 125 .
Molm pomoć
Ajvan13 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.10.2011., 21:11   #33
CRO_VET
Premium
Moj komp
 
CRO_VET's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Šestanovac
Postovi: 396
proizvođač tinte? ja za svoj sx 115 samo orink zamjenske,ostale ne funkcioniraju...
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
CRO_VET je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2011., 10:26   #34
Ajvan13
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Velika
Postovi: 7
Citiraj:
Autor CRO_VET Pregled postova
proizvođač tinte? ja za svoj sx 115 samo orink zamjenske,ostale ne funkcioniraju...
Tinta je "Logic" . Da li ovo vrijedi i za sx 125
Ajvan13 je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2011., 20:31   #35
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Imam SX125 Epsona pa da ne otvaram temu. Naime, uz printer sam dobio original boje od kojih se crna danas ispraznila. Tijekom printanja je printer jednostavno stao i trazio drugu boju. Ja ga nisam gasio vec sam stavio zamjensku boju i kliknuo da nastavi. Ali, on je poceo printati kao zebra. Znaci malo teksta, pa malo bijelo, pa tekst...itd. Tako stalno. Ja sam tu boju onda stavljao, pa vadio, pa ovo-ono itd da bi na kraju doslo kao sto je netko napisao na temi da printer pocne javljati da su i druge boje prazne. I sad se mogu shishat, moram sve 4 kupiti.

Stvar je u tome da i dok jos nisam pokusavao sam preko onog EPSON sucelja u Control Panelu probavao ciscenje glave i sve te djidje midje (iako je printer star 3-4 tjedna) ali isto. Sad sam skuzio da se izgleda natopila ta spuzva ili stogod jer kad sam pokusao npr isprintati rozom bojom tekst on je bio taman, odnosno crne je jos bilo.

Sto raditi? Odnijet ga na servis ili ce se to osusiti? (izvadio sam sve boje van). Sutra svejedno kupujem sve 4 nove jer mi je printer skoro svaki dan potreban. Sad ne zelim riskirati i stavljat te boje ako ce biti isto kao do sad (zebra ispis), pa me zato zanima sto sad??

Jos jedna preglupa stvar kod Epsona je sto kad mu se jedna boja isprazni (npr plava) on nece printati crni tekst ma da mu prijetis, nego trazi da se plava promijeni pa da se nastavi printat. To je preprepreglupo stvarno, jer sta ako mi ne treba plava nego hocu crnom printati (koja je npr puna), on mi nece dati jer plave nema ?!?! :S
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2011., 21:32   #36
spep
Premium
Moj komp
 
spep's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Pula,Croatia
Postovi: 144
Da li ne printa dobro ili ima ostataka boje po printeru?
Ako ne printa nosi u servis i ne spominji zamjenske boje - vrati orginal u nutra, reci da ne printa dobro, da si pokretao čišćenje i ostao bez boje. Printer je star 3-4 tjedna i trebali bi promjenit glavu ali je problem ako ti stave nove tinte to će te doći više nego novi printer.

Ako samo prlja otvoi ga. Odvidaj dvije vide koje su sa strane uvlakača papira i jednu koja se nalati u gornjem ljevom kutu gdje izlazi papir. Kad skidaš gornji dio pazi na kablove koji se nalaze kako da kažem u kutu gijagonalno nasuprot dugmetu za paljenje i reset.
Ako ima razlivene tinte očosti i vrati sve nazad.
Ja sam danas primjetio da moj ne printa dobro, nije printao 2 mjeseca pokrenuo čišćenje 3-4 puta i kaže da su dvije patrone prazne a bile polupune. Koliko to s.... može ispisati sa jednom patronom?
Jedina dobra stvar je da imam patrone na punjenje, reset i nanovo.
Patrone su bile 4/5 pune, a on po njegovom pokazuje da su prazne .
Da li i kod zamjenskih patrona potroši 5 ml tinte i kaže da su prazne, iako nam trgovci gavore da u njma ima 7-13 ml tinte?
Nadam se da sam bio od pomoći
spep je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2011., 22:30   #37
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Ne mrlja nego napise jedan red teksta, pa jedan red nista, pa opet tekst, pa nista... kao zebra. A ovaj tekst sto ga napise bude citak, odnosno normalno, ber mrljanja itd. Bas kao da je glava prljava kao sto mi pokaze primjer na Noozle-u kad pokusam testirat. E to se i ja bojim da mi ne bi stavili original boje pa naplatili cca 250kn. Probat cu to s otvaranjem za koji dan kad mi kolokvij prodje . Znaci da kad sutra kupim zamjenske boje (kupit cu sve 4) ih ne stavljam nego da ga prvo rastavim i ocistim?? Pa onda da ih stavim. Ili da im odnesem na servis uz napomenu da ne stavljaju nove boje? (kao imam kod kuce nove kupljene )

Hvala ti na pomoci
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2011., 22:51   #38
spep
Premium
Moj komp
 
spep's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Pula,Croatia
Postovi: 144
To upućuje da su neke sapnice začepljene ili da su otišle.Nema smisla ga otvarat.
Nezgodno je da ti u servisu ne mogu ustanovit kvar ako nema tinte u njmu, možeš se pravit mutav da su tinte bile dopola pune kad si pokretao čišćenje i da su sada prazne, da to nije tvoja krivica. Ne vjerujem da će stavit nove na svoj trošak ali može se pokušat - pa ako odbiju tek onda stavljat zamjenske u njega.Probaj printat u najkvalitetnijem modu možda se i otčepe.
spep je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2011., 23:22   #39
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Aha, tako znaci. Pa mislim onda stvarno, kvaliteta im je ufff... kad se sa originalnom bojom zacepi. (Mozda je previse zamjenske iscurilo pa natopilo zato i je onak tamna boja kad npr rozom printam). Ma nista, nosim ga ja na servis sa 4 originalne boje u njemu i reci cu to sto si mi rekao, da su bile do pola pune kad sam ciscenje pokrenuo a sad nisu. Pa cemo vidjeti . Hvala ti jos jednom na pomoci
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2011., 08:54   #40
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
koliko meni takvih(ljudi poput tebe) dolazi na servis. Ali svejedno tinte se naplate, glave se očiste i svi sretni.
nije loša kvaliteta problem, nego korisnička greška. s razlogom postoji nozzle check i head cleaning u driveru, a ne samo unutar service manuala

p.s. u zagrebu i okolici nemoj nikada spominjati da koristiš zamjenske boje jer te u službenom servisu odjebu po kratkom postupku.

p.p.s. u mr servisu ti u pravilima piše da ako korisnik donese printer sa praznim tintama servis zadržava pravo naplate novih tinti zbog pravilne detekcije i popravka
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.11.2011., 09:31   #41
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Problem je višestruki... začepljene sapnice, talog s donje strane od čišćenja glave...

Uz nešto strpljenja, i pribora i dosta muke te mogućnosti prljanja okoline može se i u uradi sam aranžmanu očistiti bez rastavljanja...
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2011., 17:35   #42
spep
Premium
Moj komp
 
spep's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Pula,Croatia
Postovi: 144
Danas čistio glavu na sx115. Šprica,destilirana,voda i alkohol .

Printer grdo zapekao i bilo potrebno mnogo snage da voda probije kroz glavu.
Vratio tinte, probao printat - crvena i plava odličan print, crna se nazire a žutoj ni traga.
Opet čišćenje nakon par puta voda prolazi ko iz špine.
Vraćam tinte, neće prepoznat dvije patrone. Vadi stavljaj,vadi stavljaj sad ne prepoznaje niti jednu
Ionako je bio za bacit.
Probao skener -- radi.
Nema ni jedne patrone u printeru a skener radi, nemože čovjek vjerovat a kažu trebaju biti tinte u printeru -- netrebaju, ali neće ni da printa.
spep je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2012., 14:37   #43
Wontayw
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 3
Imam sasušenu plavu u printeru, čiščenje ne pomaže. može li proč garancija ako stavim originale unutra?
Wontayw je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2012., 18:44   #44
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Cura ima SX130, Sa originalnim bojama je oke radio, ali naravno brzo ih potrošio, nakon toga su stavljene zamjenske, i naravno začepio se i ne printa, tu i tamo nešto izmrlja. Ja imam još uvijek originale koji su došli uz njega, i mislio sam staviti i odnijeti na garanciju i nabacit grbu. Da li će to proći? Printer je star cca 6-7 mjeseci, i realno je (za nekog tko ga ne koristi često) da budu originali još uvijek.
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2012., 22:28   #45
Enter Sandman
dark paradise
Moj komp
 
Enter Sandman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 546
Pa tako bi i ja napravio da sam na tvome mjestu.
Mislim da bi trebalo proći kad staviš orginal....kak mogu znati?
Enter Sandman je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2012., 23:10   #46
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Pa da, i ja sam mislio da ne mogu znati. Mislio sam da ce probat uvalit spiku "cujte, original ne moze zastopat glavu" ili tako nesto pa rekoh bolje da pitam tu jer netko ima iskustva itd.
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2012., 00:12   #47
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Wontayw Pregled postova
Imam sasušenu plavu u printeru, čiščenje ne pomaže. može li proč garancija ako stavim originale unutra?
Proci ce, ali koliko je moralno o tome bi se dalo diskutirati.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2012., 13:23   #48
Ziga
Premium
 
Ziga's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 290
Za svaki printer se može znati kada je prvi put uključen, koliko puta je vršeno ručno / automatsko čišćenje glave, koliko je stranica isprintao i koliko je puta promijenjena tinta.

Npr printeru SX125 je mijenjana tinta 10 puta, zar će netko povjerovati da je mijenjano 10 originala koji dođu više nego nekoliko printera?

Nitko korisnika ne može spriječiti da koristi zamjenske tinte u vremenu trajanja jamstva, ali naravno na vlastiti rizik što piše u jamstvenom listu.

Dakle kupili ste od firme A loše zamjenske koje su začepile glavu i sada idete od ovlaštenog servisa uz "prijevaru" vraćanja originala tražiti da Vam poprave u jamstvu.
Bilo bi moralno i korektno otići na servis i reći da dijagnosticiraju ako se može popraviti, šanse su 50:50 posto, ali varati i sve u korist firme A s kojom vi nemate nikakve veze osim što kupujete tinte i koja vam prodaje te tinte da bi se printer pokvario nije fer ni korektno.

Inače uzmite 2 ista printera, u jedan zamjenske, u drugi original. Ugasite ih i ostavite mjesec dana ugašene pa provjerite nozzle check jednom i drugom S originalima će raditi kao prvog dana, s zamjenskim će glava biti začepljena.
__________________
Ziga je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2012., 13:33   #49
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
I oni varaju gdje god stignu, "paket" originalnih boja košta kao cijeli printer . Reći ću da sam stavio zamjenske i da se začepio, pa da sam stavio ove originale i onda isto ne radi pa jel mogu provjeriti. Inače, ako već i odbiju popraviti/očistiti jel neki problem to napraviti na tim Epsonima? znači SX125/130. Jel znam da je na nekim printerima to ubojstvo za radit.
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2012., 14:37   #50
Ziga
Premium
 
Ziga's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 290
Citiraj:
Autor mislav_os Pregled postova
I oni varaju gdje god stignu, "paket" originalnih boja košta kao cijeli printer . Reći ću da sam stavio zamjenske i da se začepio, pa da sam stavio ove originale i onda isto ne radi pa jel mogu provjeriti. Inače, ako već i odbiju popraviti/očistiti jel neki problem to napraviti na tim Epsonima? znači SX125/130. Jel znam da je na nekim printerima to ubojstvo za radit.
Tko vara gdje stigne? Pa od davnih dana mililitar tinte je skuplji od krvi i bilo čega.
Što skuplji pisač, jeftiniji je otisak.. Zlatno pravilo proizvodnje printera, HP, Canon, Epson i ostali žive od potrošnog a ne printera.

Dakle kupi inkjet od 2000kn, dobit ćeš em veće tinte, em će te u konačici manje koštati. Ovako kupiš, koristiš, kad se pokvari, ako se ne može popraviti bacit ga u EE smeće.

Inače za čišćenje se koristi specijalna Epson tekućina, nikakva voda, aceton, benzin, alkohol... sve što je agresivno nagriza sitne mlaznice na glavi.

Nagledao sam se hrpetinu pisača na servisu, 90% problema svih pisača je u šrot zamjenskim i lošem korištenju (nasilno gašenje i mijenjanje tinti i sl.), najgori je Orink. Jedna od boljih marki je Maxtec. Inače SX125,130 je jednostavan za rastaviti i skinuti glavu.
__________________
Ziga je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2012., 14:41   #51
Ziga
Premium
 
Ziga's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 290
Citiraj:
Autor spep Pregled postova
Vraćam tinte, neće prepoznat dvije patrone. Vadi stavljaj,vadi stavljaj sad ne prepoznaje niti jednu

Nema ni jedne patrone u printeru a skener radi, nemože čovjek vjerovat a kažu trebaju biti tinte u printeru -- netrebaju, ali neće ni da printa.
Star je post ali nema veze. Za sve kućne majstore, na SX100/105/110/115 modelu kada ga odspojite s gradske mreže 10-15 minuta mora biti ugašen inače se skuri elektronika prilikom skidanja data kabla s glave.

Skener radi bez patrona u njemu, ali printer ne radi ako je skener neispravan
__________________
Ziga je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2012., 16:10   #52
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Vidim da se razumiješ u te stvari pa ajde probat ću sam rastavit tog SX-a 130 kada ulovim vremena. Ako bude nešto, postat ću tu .

A ono da varaju gdje god stignu sam mislio baš na to, kod tih jeftinih printera, mogli su staviti i jeftinije boje, jer eto možda netko nije imao 2000kn za lasersku mrcinu pa je dao 250kn za SX125/130, a onda kad se boje potroše paf, cijena tog printera.

PS, užasno mi smeta kad se glava čisti on "posrće" 10% boje(kako pokazuje Windows) i naravno nakon nekog vremena označava da je boja prazna i neće printat(npr plava je prazna a ja hoću CRNO printat, ne mogu vjerovat da su to tako glupo napravili), i još k tome izvadim boju van i osjetim da u njoj još ima tinte Govorim o originalu.
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2012., 18:50   #53
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
To i mene živciralo.. Nego moj je bio u pauzi neki 6mj i sad mi radi ovo dok skenira (s gornje strane).?
Bravo je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2012., 08:44   #54
Ziga
Premium
 
Ziga's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 290
Citiraj:
Autor mislav_os Pregled postova
Vidim da se razumiješ u te stvari pa ajde probat ću sam rastavit tog SX-a 130 kada ulovim vremena. Ako bude nešto, postat ću tu .

A ono da varaju gdje god stignu sam mislio baš na to, kod tih jeftinih printera, mogli su staviti i jeftinije boje, jer eto možda netko nije imao 2000kn za lasersku mrcinu pa je dao 250kn za SX125/130, a onda kad se boje potroše paf, cijena tog printera.

PS, užasno mi smeta kad se glava čisti on "posrće" 10% boje(kako pokazuje Windows) i naravno nakon nekog vremena označava da je boja prazna i neće printat(npr plava je prazna a ja hoću CRNO printat, ne mogu vjerovat da su to tako glupo napravili), i još k tome izvadim boju van i osjetim da u njoj još ima tinte Govorim o originalu.
Zato što radim u ovlaštenom Epson servisu (logika ne)

Ako želiš mogu ti pogledati SX130, javi se na Private za dogovor.

Gle, čišćenje glave troši tintu to je logično, no čišćenje glave nikad se ne radi ako je tinta manja od pola. Ako je crna prazna, možeš pomoću kolora dobiti crnu (sivu), ali ako ti je plava prazna ne možeš printati crno, jer naravno kupio si kolor printer. Ako tintu izvadiš van i osjetiš da ima boje u spremniku to je "rezervni" kapacitet tinte koji služi da se ispisna glava ne začepi dok je tinta u glavi.

Uzmi npr neki inkjet HP iz konzuma, printer 299kn, a set boja 400
__________________
Ziga je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2012., 08:45   #55
Ziga
Premium
 
Ziga's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 290
Citiraj:
Autor Bravo Pregled postova
To i mene živciralo.. Nego moj je bio u pauzi neki 6mj i sad mi radi ovo dok skenira (s gornje strane).?
Neispravna lampa skenera, ukoliko je u jamstvu, reklamiraj. Ukoliko je van jamstva možeš ga baciti, skener dođe više od novog printera.
__________________
Ziga je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2012., 21:23   #56
wiseman
Premium
Moj komp
 
wiseman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: SL/ZG
Postovi: 445
Evo ja danas pokušavam stavit zamjensku crnu proizvođača Logic u Epson SX130 i neće nikako...
Probao sam ovo odspajanje USB kabela, paljenje, gašenje i svakakve kombinacije i ništa, ne prepoznaje boju. Jel se pojavilo možda neko novo rješenje u međuvremenu, osim kupovine originalnih boja?
wiseman je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2012., 21:41   #57
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Ako netko traži pouzdane tine, mogu preporučiti ovog ebay sellera. Stigle su 10 dana nakon narudžbe.

http://www.ebay.com/itm/261007420605...ht_6623wt_1396

Postoje razni setovi, naručio sam 4B+2C+2M+2Y za cca 80 kn ( 8 kn po kazetici ) i za sad rade kao i tvorničke.

Printer je SX135
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2012., 16:53   #58
Beograd
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Beograd
Postovi: 1
Ovih sam dana dobio setove ARC čipova (samo čipova) za Epson i Canon.
Kod Canona svaki čip je za jednu pojedinu boju. (različiti su)
Za Epson sam dobio izdvojene samo za crnu dok su ostali čipovi potpuno identični za sve ostale boje stigli svi zajedno na jednoj pločici.
Do sada sam izmeno nekoliko i sve to sasvim dobro radi. Je li slučajnost ili se poklopilo nešto iz prethodnih priča ne znam, za sada sve radi normalno.
Pozdrav Jovan
Beograd je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2012., 18:48   #59
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Meni se zna na sx218 nekad desit da već boju koja je unutra, i s kojom se printalo, očita kao neprepoznatljivu, pa onda uzmem reseter za chip, resetiram ga i printer prepozna boju
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2012., 18:09   #60
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Kupio orginal crnu T0891 (109kn) i neželi ju prihvatiti, ostale boje su na nekih 60-70%. Kaj je fora nefunkcionira mi uopče ona fora sa zamjenom tinte na tipku stop. nego moram iskopčat kabel kad mi dođe na poziciju di mogu izmjenit tintu I kaj je fora izgubil cd s driverima, a na netu za sx 115 kao da nepostoje samo za sx110 i printer prepoznaje kao sx110, a prije s orginal cd-driverima prepoznao sx115.



Neznam jel do toga što mi je skener krepao pa sam ga iskopčao, al nemam više živce boje idu na prodaju.

Zadnje izmijenjeno od: Bravo. 21.12.2012. u 09:59.
Bravo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na