Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.09.2010., 23:34   #61
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Stvarno su neki upiti ovdje cudni. Pa imas izracun slanja paketa sa otkupninom na njihovim stranicama a ti pitas ovdje.

http://www.posta.hr/main.aspx?id=194
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2010., 18:05   #62
Mar Chi
Registered User
 
Mar Chi's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 38
Sve dostave se trude bit što profesionalnije i svaka na svojim stranicama ima uvjete i cjenike, pa tako i prodavači koji onda organiziraju istu. Roba je sigurana do preuzimanja i sl. Osobno, dobra iskustva sa Overseasom, HP Expressom, a šljuka sa City Expressom (ako tze ne nađu doma)....
Mar Chi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.10.2010., 19:58   #63
njOob
Premium
Moj komp
 
njOob's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Jug
Postovi: 437
Cityexpress je kurac od firme.Dosao u 2 ipo poslat paket za Zagreb a oni ga na kraju tek poslali sutra i dosao prekosutra.Njihovo objasnjenje da je kombi vec posao sa paketima ??!?!?!?! u 2 ipo??
Sa HP-om nikad problema,uvijek profesionalni.Svaka cast.
njOob je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 00:27   #64
elanst
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: split
Postovi: 28
Slanje preko pošte je isto dobro. Svakako dobro zapakirat i siže u roku dva dana.
elanst je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2010., 21:06   #65
lugano
Premium
Moj komp
 
lugano's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 51
Malo dižem temu.Da li se još uvijek mogu slati pošiljke s otkupninom putem overseasa, fizička fizičkoj osobi.
lugano je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2010., 21:17   #66
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Zasto ne.
Citiraj:
COD - dostava sa povratom otkupnine = 3% od vrijednosti pošiljke
http://www.overseas.hr/osnovne-infor...k-dostave.aspx
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2010., 22:36   #67
vranjba
Premium
Moj komp
 
vranjba's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
malo previše je tih 3%, pogotovo ako je otkupnina recimo 2000kn pa još 3% za lomljivo i samo to te dođe 120kn
__________________


CPU: AMD Phenom II X2 545 @X4 B45 + AC Freezer 64 Pro PWM
MBO: Asrock a780GXH @ bios 1.70
RAM: Kingmax 2x2GB PC2-8500
VGA: Sapphire HD5570 1GB
Zvučna: Asus xonar d1
HDD: WD6401AALS + WD2000JB + WD3200AAJS
PSU: Corsair cx400W
Case: Gigabyte GZ-X6
Keyboard: Logitech mk520 + Microsoft Natural Wireless Mouse 6000
Daljnski: Mce ir
Zvučnici: Swans d1080mkii 08
Monitori: Philips 220SW + HP L1950g
TV: Panasonic TX-P50C3E
AIO: HP Deskjet F4280
OS: Windows 7 x64


HP Compaq nx7010
CPU: Pentium centrino 2.0 GHz
RAM: 1gb + 512mb PC2700
VGA: ATI Mobility Radeon 9200 32mb
HDD: wd 40 GB
OS: Win XP SP3 x32


CPU: Pentium 3 1.0 GHz + Glacialtech igloo 2520
MBO: Intel D815EFV
RAM: 2x 256mb PC133
HDD: Maxtor 80gb + Seagate Barracuda 7200.7 160gb
PSU: Codegen 400W
OS: Win XP SP3 x32
PCI Lan: Linksys cisco gigabit EG1032 v3
Routher: Thomson ST780i WL
Net: T-com Flat


Acernote lite 350pc
CPU: Pentium 100 MHz
RAM: 8 mb edo onboard
VGA: chips&tech f65545
HDD: ibm 540 mb
OS: win 95



CPU: pentium 166 MHz
MBO: ga 586vx rev 3.37
RAM: 4x16 mb edo ram
VGA: Ati 3D rage II +dvd 4 mb
HDD: quantum fireball se2.1a 2.1 gb
PSU: seasonic ssa-200g
Monitor: Acer 13"
OS: dos 6.22

vranjba je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2012., 13:18   #68
dekoder
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 42
Salo bi mobitel koji NEMA KUTIJE, sada sto izabrati i kako ZAPAKIRATI najbolje da se neosteti?
Znaci sam mobitel i punjac da omotam i stavim u NJIHOVU kutiju ili kaj?
dekoder je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2012., 13:34   #69
Nacki
Faktor nesreće
Moj komp
 
Nacki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Sesvete, Zagreb
Postovi: 217
zamotaj ga u novine, stavi ga u svoju najmanju kutiju koju doma nađeš ili daj njima da ga stave u kutiju. Preporucam prvo jer ce te jos oderat za kutiju i pakiranje, kaj se tice hpe, slao sam disk i strepio par dana da ga ne uniste, ali fala bogu nisu igrali rukomet s njim tako da je dobro proslo.
Nacki je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2012., 13:38   #70
dekoder
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 42
Ja bi ga motao novine+pucketajuca ona folija i stavio u kutiju od k750i.
Dao bi njima i to je ok?
dekoder je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.01.2012., 13:44   #71
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor dekoder Pregled postova
Ja bi ga motao novine+pucketajuca ona folija i stavio u kutiju od k750i.
Dao bi njima i to je ok?
Da, to je ok.

Oni ne gledaju kak je zapakirano.
Al fino ti to još omotaj selotepom i to je to
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2012., 13:51   #72
dekoder
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 42
Budem svime mogucime da nebude stigao razbijen i to.
A sad kako se salje HP ekspresom. Odem u najblizu postu, popunim obrazac i platim i sutradan do 20:00 sati dode?
Cca ispada cijena 38kn. A da uzmem jos i njihovu kutiju radi sigurnosti?
dekoder je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2012., 16:53   #73
CROXXX69
KAVA.hr
 
CROXXX69's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: zg
Postovi: 366
HP expressssssssss - OTKUPNINA?!

hallo!

danas sam dobio sok...
ovako, paket je poslan jucer hp expressom, 2. zona (znaci nije nikakav veci grad) i stavio sam otkupninu i vrijednost 2800kn, do 20h sljedeci dan (radni dan), 0,2-1kg, otkupninu placa primatelj...

e sada, uvijek mi sve super bilo kada sam slao i nikakvih primjedbi ili slicno (jer cesce saljem tako), ali danas zove covjek i kaze da je odbio primiti paket jer mu je ukupno bilo 2947kn... znaci 147kn!!!!!!!! su troskovi dostave.
znaci postarina je 47kn... a otkupnina pise inace 7,20kn ovdje:
http://www.posta.hr/main.aspx?id=1465

pa kako onda 147kn?!
isao u postu i rekli da je otkupnina 80kn (znaci kada se meni dostavi novac) kao da to nema veze sa hpexpressom, da je postarina hp expressa 47kn i da ostatak onda posti za otkupninu, ali je max 80kn.............. a ja jos jucer fino pitao gosp. na salteru koliko ce ta druga osoba morati platiti i kaze mi 47kn!!!!!

znaci dali je to ozbiljno tako ili su nes krivo napravili? ne shvacam jos uvijek...

Zadnje izmijenjeno od: CROXXX69. 24.01.2012. u 17:55.
CROXXX69 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2012., 17:24   #74
housel
aka Sizif
Moj komp
 
housel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: požega
Postovi: 581
Pf, hpom samo ako moram. Pošaljem nekom liku u Rovinj fotić, drugi dan do 17h, 50ak kn, otkupnina. Sljedeći dan do 17h njemu dođe fotić a ja čekao pare nekih 4,5 dana. Zanimljivo, fizičkom paketu treba jedan dan a parama koje se uplate i isplate, treba nekoliko dana. Drskost gospođe na šalteru neću niti spominjati..
U međuvremenu sam išao na more pa sam morao platiti punomoć na mamu nekih 30ak kn da može podići paru. Na to sve skupa još naplatili 10kn što su mi učinili uslugu donošenja obavijesti kući da možemo podići paru. WTF!?
__________________
housel je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 22:29   #75
Nacki
Faktor nesreće
Moj komp
 
Nacki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Sesvete, Zagreb
Postovi: 217
danas su mi digli zivac za milijun %
oni ne znaju citat adresu, broj zgrade je 30J, oni su to nekak procitali kao 305 i kao 307, a jasno im pise J, a ne 5 ili 7. Dođem ja tamo, lijepo kazem da su mi trebale doci pare, ali da nisu, i oni nađu papirić na kojem piše moje ime i adresa i pare koje sam trebao dobiti. Uzmu mi osobnu i kazu da se adresa ne poklapa, pola sata im objasnjavam da je to J, a ne 5 ili 7, ljudi u redu vec lude, da bi na kraju dosao neki glavonja u posti i iz prve procitao J, samo zbog njega me baba nije nastavila za....vat i nakon pol sata zezancije dobio pare.
Nacki je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 08:56   #76
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor housel Pregled postova
Pf, hpom samo ako moram. Pošaljem nekom liku u Rovinj fotić, drugi dan do 17h, 50ak kn, otkupnina. Sljedeći dan do 17h njemu dođe fotić a ja čekao pare nekih 4,5 dana. Zanimljivo, fizičkom paketu treba jedan dan a parama koje se uplate i isplate, treba nekoliko dana. Drskost gospođe na šalteru neću niti spominjati..
U međuvremenu sam išao na more pa sam morao platiti punomoć na mamu nekih 30ak kn da može podići paru. Na to sve skupa još naplatili 10kn što su mi učinili uslugu donošenja obavijesti kući da možemo podići paru. WTF!?

To ti se dešava kad neznaš kako funkcionira HP ekspress i pošta općenito. Da to znaš, nebi uopće vamo postao ništa jer koliko god se tebi to činilo predugo što si čekao, stiglo ti je sve na vrijeme.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 09:38   #77
housel
aka Sizif
Moj komp
 
housel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: požega
Postovi: 581
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
To ti se dešava kad neznaš kako funkcionira HP ekspress i pošta općenito. Da to znaš, nebi uopće vamo postao ništa jer koliko god se tebi to činilo predugo što si čekao, stiglo ti je sve na vrijeme.
Ne kužim..
zar ovo što sam naveo nije HP Express iskustvo?
__________________
housel je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 10:04   #78
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
je iskustvo je ali to je normalno poslovanje poste uvijek cekas oko 5 dana za novce dok paket stigne u roku 2-3dana
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 01:27   #79
kokolo22
Premium
Moj komp
 
kokolo22's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: LIČKI OSIK
Postovi: 110
U hebote vama je odlicno sto se tice toga ja sam je prestao uopce koristiti jer sam zadnja 3 puta napravio takav raspasoj u Postanskom uredu da su skoro zvali policiju,naime radilo se o dostavi na vrata i gospoda se uopce ne potrude doci do vrata nego me zovu iz ureda koji je udaljen 200 m da mi kazu da dodem pokupit paket jer gospoda nema vremena to napravit,zadnji put sam skoro jadnu djelatnicu zadavio mada ona nije bila kriva ali eto nasla se na meti,a razlog je bio da mi je supruga skoro imala spontani jer je vlakala sobni bicikl koji je tezio 30 kg a za ciju su dostavu uredno pokupili lovu.
kokolo22 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 08:55   #80
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Samo dobra iskustva sa njima i tako ce i ostati. Jer ja dirigiram kako i kuda ide. Tete uredno rade svoj posao jer nemaju nikakve prtljancije samnom, doma sve ljepo zapakujem, isprintam adresu,naljepim. Dodjem u poštu "molim papirić za paket ili hpexpres" napisem sve. Dam teti paket i popunjen papiric, i ona sam unese u komp, kaze cifru. Ja platim dobim potvrdu i račun. I dovidjenja

Ukoliko imam nesto za podici teta uredno zove me doma da pita hocu li dolaziti u postu ili da vam dovezu (ako se radi o ekspresu). Jednostavno nemam problema i nece nitko imati ako zna sta radi i naravno bude uljudan sa svima...
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2012., 21:06   #81
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Et ureko sam sam sebe

Jučer slan jedan kompletan komp za split, i eto nista nije dolazilo do pol 20 pa zvao hp da vidim di zapelo, u snijegu zapelo Ljuta teta galamila na mene ko da sam ja kriv za njen pms...Kaze "To se u našoj tvrtci zove viša sila" Ja ma ni valjda tetak poštar sletio u more...Teta ljuto, je netko je negdje s necim sletio, doce u pon, dovidenja!

Et! B*** ti sok!
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2012., 21:48   #82
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Meni danas na vrijeme Overseas nije isporučio. Monitor iz Zagreba poslan jučer ujutro je trebao danas stići, rekao doma da načule uši dok sam na poslu i uvijek neka netko bude doma, a paketa nema. Zvao ih oko 16h da bi mi rekli da će danas biti isporučen kako je rečeno, da je paket kod dostavljača koji je na terenu. Zovem koju minutu poslje 19h i pitam do kada isporučuju, čovjek kaže do 19, 20h. Pitam gdje je moj paket i kaže da će ga isporučiti sljedeći dan (subota naravno nije sljedeći dan, već ponedjeljak). Dostavljač je već otišao doma, ko hebe mene i moje koji su ih načekavali cijeli dan... na kraju jedva izdogovarao da ga poberem sutra u njihovom uredu u Karlovcu.
Ovo je prvi put da poslujem s njima, a ako neka trgovina poput ove nema ugovor s njima pa baš mora preko njih, bome i zadnji.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2012., 22:49   #83
tkalec1980
Premium
Moj komp
 
tkalec1980's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Baranja
Postovi: 24
Meni je jedna stvar bezveze. Naručio grafu i lik mi pošalje iz Splita... Stavi otkupninu 850kn, i pošalje mi, uz to da ja platim poštarinu. Drugi dan dolazi grafa, ja plaćam 927kn. Dobijam potvrdu, nešto kao račun, na njemu piše 850kn otkupnina i poštarina 44,50. I to je to. Znam da oni imaju taj neki postotak koji uzimaju na otkupnine ali trebali su na tu potvrdu ili račun ili negdje na paket staviti konačnu cifru koju ja plaćam, jer je meni recimo poštar hladno mogao reći i 937kn i uzet si 10kn za kavu...
tkalec1980 je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2012., 17:13   #84
bosanac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Đakovo
Postovi: 105
Dostava uz HP ekspres

Citiraj:
Dostava i povrat
PRILIKOM IZRADE NARUDŽBE, KUPCIMA MOGUČNOST BIRANJA OPCIJE UKLJUČENJA STAVKE DOSTAVE I SAMU NARUDŽBU. NA NARUDŽBE BEZ OBZIRA NA CIJENU ZARAČUNAVA SE TROŠAK DOSTAVE ROBE IZ CENTRALNOG SKLADIŠTA DO MANIPULATIVNOG CENTRA ZA DOSTAVU ROBE, TE OD CENTRA ZA DOSTAVU DO SAMOG KRAJNJEG KORISNIKA. SVE DOSTAVE VRŠE SE PUTEM DOSTAVNE SLUŽBE HP EKSPRES PREMA VAŽEČEM CIJENIKU NA DAN DOSTAVE , TE SE ZARAČUNAVAJU KRAJNJEM KORISNIKU.

TROŠKOVI DOSTAVE NISU SADRŽANI U CIJENI PROIZVODA. U SLUČAJU REKLAMACIJE PROIZVODA OD STRANE KUPCA PREMA DOBAVLJAČU KUPAC SAM SNOSI TROŠKOVE SLANJA ROBE DOK MU SE POVRATNI TROŠKOVI ZARAČUNAVAJU KAO I PRILIKOM NARDŽBE.

KUPAC IMA UVIJEK PRILIKU SAM REKLAMIRATI ROBU JER ĆE NA RAČUNU ILI PUTEM KONTAKTA SA ADRIOM DLS BITI UPOZNAT KOJA JE FIRMA OVLAŠTENA ZA REKLAMACIJU. UKOLIKO TO NIJE VIDLJIVO IZ GARANTNOG LISTA.KUPAC KORISTI PRAVO GARANCIJE OSTAVARIVO U ZA TO NAVEDENIM UVJETIMA.
Ovaj dio me zanima:

Citiraj:
NA CIJENU ZARAČUNAVA SE TROŠAK DOSTAVE ROBE IZ CENTRALNOG SKLADIŠTA DO MANIPULATIVNOG CENTRA ZA DOSTAVU ROBE, TE OD CENTRA ZA DOSTAVU DO SAMOG KRAJNJEG KORISNIKA. SVE DOSTAVE VRŠE SE PUTEM DOSTAVNE SLUŽBE HP EKSPRES PREMA VAŽEČEM CIJENIKU NA DAN DOSTAVE , TE SE ZARAČUNAVAJU KRAJNJEM KORISNIKU.
Šta to znači, da se naplaćuje dostava iz njihovog skladišta (centralnog skladišta) do HP EKSPRES, pa od HP EKSPRES-a do mene kao krajnjeg korisnika?


P.S.
U biti razmišljam kupiti jedan hard disk. To ne bi trebao biti ni težak ni velik paket...
bosanac je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2013., 15:15   #85
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
Kupac odbio primiti pošiljku?

Pozdrav, relativno je hitno, a znam da na ovom forumu ima dosta ljudi koji trguju i šalju pakete pa ovdje pitam.

Kupac mi je uplatio novce na račun i ja sam njemu poslao paket. Bilo je dogovoreno da kupac plaća poštarinu, ali nije bio dogovoren način slanja. Iz svog neznanja, kupcu sam poslao paket HP Expressom tako da je iznos poštarine (33kn) veći od vrijednosti paketa (30 kn). Zbog toga je kupac odbio primiti paket.

E sad, što mi je činiti. Koliko znam, meni će pošta vratiti paket, ali i zaračunati neke dodatne troškove. Što se događa ako ja odbijem primiti taj paket? Postoji li koje drugo jeftinije rješenje?

Hvala
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2013., 15:18   #86
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Reci mu da podigne paket i vrati mu tih 20ak kuna razlike.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2013., 15:19   #87
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
Koliko dana ima kupac za podizanje paketa ako ga je već odbio primiti?
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2013., 15:28   #88
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Šta ti znači "odbio"? Da ga nije preuzeo ili da im je rekao da ga vrate tebi?
  Reply With Quote
Staro 07.02.2013., 15:37   #89
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Mislim da je 5 dana za HPex
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2013., 16:20   #90
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ako je on baš izričito odbio tu pošiljku, nečeka njega ta pošiljka u pošti 5 dana da se on predomisli, već se ona vraća nazad odmah.

Sad, postoje opcije ak je reko da nema para trenutno pa da će ju podić u pošti i sl.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na