Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.11.2009., 22:37   #31
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Mozda increasing ring? to je napocetku tiho pa se postepeno poglasnjava...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2009., 22:39   #32
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Po defaultu je da prvo vibrira a onda zvoni...ak se dobro sjecam....
Trebalo bi bas staviti da odmah zvoni.....
denied je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.11.2009., 22:56   #33
thezero
Premium
Moj komp
 
thezero's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 235
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Ma ja sam mislio taj mob isto ali pricekat cu dok se nepojave smartphonovi sa ovim Snapdragonom QSD8672, dobra je stvar sto ta platforma podrzava i WM i Android i par Linuxa tak da ak ti dosadi WM sam se prebacis na drugi os, a tko zna tada ce (sredinom 2010 izlaze kao mobovi sa tim DualCore Snapdragonom) se vec kretati memorija ido 32gb pa navise pa ono dualboot na mobu ....
Vec sad za moju omniu (koja ima marvella na 600mhz) ima emulatora za PlayStation1 samo je mana sto je resistive ekran pa neprima vise pritisaka od jednom, znaci moras imati neki bluetooth gamepad bez toga neide...
Ali moze biti korisno, pogotovo sto su sve vise poceli stavljati taj tv out a cijene mobilnog surfanja idu dole tak da gdje god dodes spojis na telku i mozes prosurfat bez beda, pogotovo ak si nabavis kakvu bluetooth tipkovnicu i mis ...

Nemrem docekat da vidim kak bu to izgledalo kad izade
to nije izvedivo...

platforma podrzava ali ak kupis mob sa winmo onda ces i ostat na winmo,a ak kupis sa androidom.... ugl kuzis o cem pricam...
thezero je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2009., 23:07   #34
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Ha cuj evo ekipa porta sad android na omniu koja je cisti WM mobitel...
Tko zna kaj bu bilo za godinu dana, a ionako sve su to isti chipseti, iste velicine ekrana tu i tamo male razlike u tipkovnici itd....

Ja se nadam da bu to tak bilo
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 00:47   #35
thezero
Premium
Moj komp
 
thezero's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 235
ma sam nek bude i da kupis mob pa stavis sam os koji hoces... to bi bilo najbolje za nas korisnike... i da snize cijene narafno
thezero je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 07:37   #36
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Citiraj:
Autor denied Pregled postova
Po defaultu je da prvo vibrira a onda zvoni...ak se dobro sjecam....
Trebalo bi bas staviti da odmah zvoni.....
po defaultu je da zavibrira i zazvoni u isto vrijeme
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 11:42   #37
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Ha cuj evo ekipa porta sad android na omniu koja je cisti WM mobitel...
Tko zna kaj bu bilo za godinu dana, a ionako sve su to isti chipseti, iste velicine ekrana tu i tamo male razlike u tipkovnici itd....

Ja se nadam da bu to tak bilo
Kaj bude?
Bude došla SE Rejčl, sa istim onim Snapdragonom i Androidom 1.6.
Predobar ogroman displej, a mali je brzzzzz.Uglavnom napokon dobar SE uređaj...a prvi kvartal 2010, nije daleko

Još samo da se odreknem iphonea, iako i Apple nekaj novo petlja
tech je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 12:32   #38
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
OT:Ma koliko je meni puta palo da taj iphone uzmem, ali samo dustao, sad imam xperiju
Smijalica od uredaja sto se mozes, od manille, spb shella, touch flo3d... prakticki u mobu mogu imati 3-4 user interfacea jer HTC touch pro2, HTC diamond 2, HTC touch HD, cak i od HTC-a HD2 manilla 2.5 radi predobro na xperiji itd:
">" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">
(inace HTC je radio za sony-a xperiu )
Sve valja samo od sony software je smjesan, kako su unisitli tu xperiju, prvo velikom cijenom (mogla se neko vrijeme samo kupiti otkljucana za 799$ kad je izasla ), drugo losim softwerom, a sad evo igram i cod2 i tony hawk pro skater 2 na njoj ...

Ma ja cu preskociti ovu verziju snapdragona, cekam onaj dual core chipset koji treba izaci tj pojaviti se u mobovima sredinom sljedece godine, ovaj 1ghz Snapdragon ima isto dvije jezgre jedna je na 1ghz za mob a druga od 600mhz za wifi, bluetooth itd ali nema grafu nego preko softa to rjesava...
Dok ce ovaj dualcore imati dvije jezgre ali obje za mob do 1.5ghz i Ati grafu tak da na to drzim oko...

Za sad imam xperiu koja je brutalno dobar mob, samo hebiga usrao je sony sa svojim jadnim softwareom (evo izasla je i xperia x2 koja ima ISTI chipset a sve bolji i brze radi ) samo kome se da zajebavati sa slaganjem moba, meni se da pa je mrak mob
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 13:01   #39
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
i ja budem pričekao..
iako mi je ovaj HD skoro dopizdio nakon godinu dana
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2009., 19:08   #40
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
lorde, ideš na HD2? meni je predobar mob, i odmah bi iphone za nejga mijenjao
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.12.2009., 22:32   #41
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
ipak necu ici..

premalo novosti naspram mog HDa, a previse para..

kaze lik prije 7 dana 4400kn i ako ocu mogu mu dat moj HD za 200€


mozda i bi, ali HD2 je isti vrag pogotovo sto i na HDu imam Sense.. 2.1, ne 2.5, ali zbog tih gluposti ne mijenjam HD...

a i ne svidja mi se kapacitativni ekran!

ti ga imaš ili? nisam skužio...
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2009., 17:10   #42
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
ne sviđa ti se kapacitive ekran? zašto?
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2009., 19:03   #43
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
citao sam po netu razne komentare u vezi njega..

nije mi kapacitetni ekran najveca zamjerka, ustvari mob nema zamjerke osim sto nema stylus (sto se mene tice), ali se meni kao vlasniku HDa ne isplati prec na HD2... da imam neko drugo smece od sorry eriksona (na stranu smartponeovi) ili tako nesto, onda bi presao na hd2
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2009., 19:41   #44
Sonic1984
Premium
Moj komp
 
Sonic1984's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 541
Ovi Hd2 mi je posta skroz zanimljiv pa sam pogleda dosta review-a doticnog...ali ne mogu virovat da za takav high-end uredjaj nisu stavili prednju kameru jer kako je fring pocea pitanje vremena je kada ce izbacit podrsku i za win mobile (sta ce tice video poziva).
Netko ce rec da mu to nije bitno ali opet ako pogledamo mnogo jeftiniji uredjaji imaju pa ne vidim razloga zato nisu tavili i kod njega.
Sonic1984 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2009., 19:46   #45
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Je i kaj budeš sa tim "video pozivom" kod nas?

Uglavnom neloš telefon sa dobrim hardwerom upakiran sa lošim OS-om
tech je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2009., 20:06   #46
Sonic1984
Premium
Moj komp
 
Sonic1984's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 541
Slusaj ovako.......u nas necu sigurno nista ozbiljnog (osim u pocetku sa prijateljima da vidim kako radi itd) ali kad idem u inozemstvo to je sigurno zgodna stvarcica za imat....nista to nije od krucijalne vaznosti ali baza je, moras priznat da je
Sonic1984 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2009., 20:16   #47
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Probao i ne vidim ništa "fora" nit zanimljivo u takvom načinu komunikacije.
Plus, kaj dela samo u većim gradovima, pola operatera ga ni ne podržava...a i lutrija je opće nekog nazvati jer se desi da "pukne" video...
tech je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2009., 20:22   #48
Sonic1984
Premium
Moj komp
 
Sonic1984's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 541
Mislim da si me krivo shavtia nesto.....Fring nema nikakve veze sa operaterom.....mislim nema ga operater sta podrzavat kad se spaja na net a naravno mislim putem wifi-a kad si u inozemstvu jer svaki 3.kafic ima besplatan wifi (cijena je da popijes kavu )
Sonic1984 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2009., 20:26   #49
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Nisam ni vidio da si napisal fring, svejedno nema smisla stavljati "drugu kameru" na uređaj samo zato jer neka third party aplikacija ima taj feature..
tech je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2009., 20:32   #50
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Nisam ni vidio da si napisal fring, svejedno nema smisla stavljati "drugu kameru" na uređaj samo zato jer neka third party aplikacija ima taj feature..
baš tako!!

sigurno neću obavljat video poziv dok sam na WCu hahaha
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2009., 20:33   #51
Sonic1984
Premium
Moj komp
 
Sonic1984's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 541
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Nisam ni vidio da si napisal fring, svejedno nema smisla stavljati "drugu kameru" na uređaj samo zato jer neka third party aplikacija ima taj feature..
Mozes rec iskreno da tebi to ne igra neku ulogu ali sada bas da nema smisla....tu se ne slazem sa tobom....jer da mozemo birat svi bi izabrali da ima....ali dobro..
Svi na kraju imamo svoja subjektivna misljenja...
Sonic1984 je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2009., 21:22   #52
BraBUS
Nervozni poštar
Moj komp
 
BraBUS's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 258
HTC HD2 - prevelike dimenzije,.. što je-je. pretjerali su.
__________________
nVIDIA+INTEL=klasika
This message is hidden because Crash009 is on your ignore list.
BraBUS je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2010., 19:44   #53
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Je i kaj budeš sa tim "video pozivom" kod nas?

Uglavnom neloš telefon sa dobrim hardwerom upakiran sa lošim OS-om
Ma nije to do video poziva, nego do ogledala, lijepo Trebici dam da se našminka ko bog
A i sam ponekad pogledam jel mi dobro obrve stoje

Ja sam se zapalio za mob, žao mi također što nema stylus, a niti ne reagira na stylus. Probal sam stylus od svog HDa ali ne reagira, samo na prste dela.
Ali brz je ko munja, pre pre pre dobar je.

Također, nekako mi je ekran lošiji nego na HDu, kao da vidim nekakve točkice, pjegice, ne znam jel to do mojih očiju, ili do te neke nove tehnologije (koliko sam shvatio).

Sam da prodam HDa (2000kn) i za iste pare uzimam HD2.
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 12:39   #54
Thommy
Premium
Moj komp
 
Thommy's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 467
ja sam ga uzeo u VIP-u prosli mjesec i skroz sam zadovoljan sa njim, uz par tweakova po registry-u radi savrseno, nije mi prevelik stane u đep bez problema za razliku od HTC p3600 kojeg sam prije imao koji je bio nesto deblji, gps radi bez greske veliki ekran mi je zakon, stylus mi ne fali uopce je da se malo vise packavi ekran ali nije problem obrisati ga jednom na dan ... sve u svemu ja prezadovoljan sa HD2
Thommy je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 13:04   #55
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor BraBUS Pregled postova
HTC HD2 - prevelike dimenzije,.. što je-je. pretjerali su.
Tak je, imal sam prije HD i on je bio super taman po dimenzijama, al ovaj je dosta veči i od iPhone-a , uh a to je previše, je da je zato veliki ekran al ipak.
Hmm, kad je tak velika površina ekrana to mora da je jako podložan pucanju ak padne ili se pritisne u džepu...ili se varam.

Za ponosne vlasnike, kako baterija drži?
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 13:42   #56
Thommy
Premium
Moj komp
 
Thommy's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 467
drzi cca 3 dana sve zavisi koliko razgovaras meni uz cca 15minuta razgovora na dan i recimo 5 do 10 poslanih poruka izdrzi 3 dana, ako koristim navigaciju i wlan pocucla bateriju u roku par sati, oped ako fotkas sa njim i koristis blic oped se brze prazni tako da puno ovisi o koristenju, ja ga samo spojim na usb od kompa kad je baterija pri kraju bilo doma ili na poslu a u autu imam onaj pretvarac koji ustekas u upaljac za pljuge i na njega usb kabel tak da nemam sa tim nekih problema
Thommy je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 15:36   #57
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
A da, standardno za takve mobitele, no mislil sam da su ipak nekaj napravili po pitanju cuclanja baterije.

E a kak ti se čini fotoaparat+blic? Na HD nije bila kamera baš nekaj posebno, bolja je neg na sličnim smartf al niš posebno.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 16:25   #58
Thommy
Premium
Moj komp
 
Thommy's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 467
a isto nista posebno bez blica dok ima svijetla je ok ali blic dosta "spali" fotke ali slabo fotkam sa telefonom to bas za silu ako zatreba
Thommy je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 18:45   #59
-ELF
Banned
Moj komp
 
-ELF's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: eire
Postovi: 366
HTC HD2 ili HTC HERO
-ELF je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 18:53   #60
Thommy
Premium
Moj komp
 
Thommy's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 467
ELF sve zavisi dali ti se vise sviđa Android OS koji je u HERO-u ili Windows Mobile koji je u HD2 s tim da ti HD2 ima procesor od 1 ghz a HERO 528mhz ... oped HERO je jeftiniji ... osobno nemam iskustva sa Android OS-om

evo jedan LINK pa malo skicni

Zadnje izmijenjeno od: Thommy. 05.01.2010. u 19:12.
Thommy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na