Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.05.2018., 19:17   #9301
nino_z
Premium
Moj komp
 
nino_z's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Valpovo/Osijek
Postovi: 267
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Polako...zasad koristim ono što imam i ograničen sam prostorom. Kad bude mjesta za razvuć to kak spada, nadograđivat će se.

Do tad, za ozbiljnije slušanje je setup u dnevnoj sobi
IMG_20180521_083739
Ne možeš zvučnike izvući malo? Ovo nije za "ozbiljno" slušanje :-)

Sent from my ME302C using Tapatalk
nino_z je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2018., 20:37   #9302
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
To je za ništa.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2018., 21:11   #9303
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ja te molim sam da stavis slike kad se dogodi sljedeci scenarij, kad ti netko zapne za plocu u gramafonu i padne sve dolje, a past će zbog specifičnosti izvedbe istog.




@ontopic

Rjesio sam problem sa krčenjem u zvučnicima, uzeo sam druge... Jedva sam ih nasao, stajalo je sigurno 3-4 para zidnih zvucnika na njuskalu i sad kad sam htio uzet, nula bodova.
Pogledao odmah Batman begins za test, zadovoljan sam konacno sa svojim low budget setupom, eventualno da mi sub ima malo više šusa.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2018., 22:03   #9304
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Neće past Na takvoj je lokaciji u kutu da se ne može proć pored.

Vidim da ne prolazi kod stručnjaka, I'm out
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2018., 11:22   #9305
jean luc
Premium
Moj komp
 
jean luc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 559
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Vidim da ne prolazi kod stručnjaka, I'm out
Ma nije to, nego ako si platio neku cijenu za opremu - pa makar se nauživao straha otuđujući - čisto da izvučeš maksimalno od nje.

Govorim za veći sustav, u manjem mislim ovi zvučnici ni ne mogu dati puno više.
jean luc je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2018., 12:05   #9306
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
@Ivan


Ja nisam uspio skuzit ove tvoje sisteme, osim da je ovaj manji u doslovno 50 cm (zvučnici), da oba imaju gramofon, i da je smjestaj zvučnika u prostoru takav da tesko moze biti gori


Zasto imas 2 sistema?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2018., 12:11   #9307
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Zvuk je subjektivan. Ne znači ako dam x0 000 € za muziku, da će mi odgovarati.

Konkretno, stari ima par desetljeća iskustva u akustici, i kutije na slici gore je sam projektirao, a u 80-ima ih je koristio za razglas na plesnjacima.

Jesu li adekvatni za ovaj prostor doma, vjerojatno nisu. Pošto je sitničav oko takvih stvari, zvučnici su kroz godine mijenjali mjesto, nagib, visinu, lokaciju, svašta nešto...sad su tu gdje jesu i mir je.

Da mu ih maknem naprijed i par centimetara, skužit će.
Hoće li nekome drugome pasati takav setup. Vjerojatno neće.

No, takvi čuju zvuk preko jedne slike

Meni je, s druge strane, svejedno. Prošao sam i gluhih soba, i prostora za produkciju. Od Lisinskog, pa do manjih privatnika. U svakoj sve zvuči drugačije. U Lisinskom mi recimo neće (i nije) pasati zvuk (ne mislim na dvoranu), dok će mi u nekom malom sklepanom kućnom studiju pasati sve što čujem.

Ovo što sam sebi slagao je samo muzika odvojena od kompa jer mi zvuči bolje. Da, mogao sam kupiti bolju zvučnu, ali nisam zbog niza razloga. Zvučnici su ti koje trenutno imam i zadovoljan sam. Kad će biti prilike i više mjesta, možda ću nabaviti bolje. Zasad nemam mogućnosti

Gramofon mi zvuči jednako kao Dual + Shure kombinacija od starog, no možda veselje koje mi predstavlja jednostavno nadoknađuje razliku.

Vas par očito više vesele tehničke karakteristike i cijena, mene više veseli kad mi zvuk odgovara, pogotovo kad dolazi na što čudnije načine
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2018., 12:38   #9308
nino_z
Premium
Moj komp
 
nino_z's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Valpovo/Osijek
Postovi: 267
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova

No, takvi čuju zvuk preko jedne slike

Vas par očito više vesele tehničke karakteristike i cijena, mene više veseli kad mi zvuk odgovara, pogotovo kad dolazi na što čudnije načine
Vidiš, ovakvi komentari ti ne trebaju, ljudi ti žele ukazati na greške koje su, vjerovao ili ne, jasne i "preko jedne slike", a ti se podsmijevaš. Može tvoj otac "biti desetljećima u akustici", ali nabiti tolike kutijetine na zid u kut nije dobro i samo izvlačenjem van bi dobio bolji zvuk. Od svake opreme se može dobiti bolji zvuk s malo truda. Tema se zove Hi-Fi, a ne Razglasi.
nino_z je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2018., 13:15   #9309
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ovi wooferi nemaju ni br cijevi ako dobro vidim, a one su ipak dosta ključne u dizajnu za određivanje rezonantne freq (ako ništa drugo) ili još gore ima br cijevi koji su nafilani sa sonofilom.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2018., 13:27   #9310
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova

Ovo što sam sebi slagao je samo muzika odvojena od kompa jer mi zvuči bolje. Da, mogao sam kupiti bolju zvučnu, ali nisam zbog niza razloga. Zvučnici su ti koje trenutno imam i zadovoljan sam. Kad će biti prilike i više mjesta, možda ću nabaviti bolje. Zasad nemam mogućnosti

Gramofon mi zvuči jednako kao Dual + Shure kombinacija od starog, no možda veselje koje mi predstavlja jednostavno nadoknađuje razliku.

Vas par očito više vesele tehničke karakteristike i cijena, mene više veseli kad mi zvuk odgovara, pogotovo kad dolazi na što čudnije načine

Ček, ti si znači isao raditi sustav da bi ga izvadio iz ralja compa (jer ti zvuči bolje) i onda kad si ga izvadio pustat glazbu na te genius zvučnike koji su zbijeni u neki kut i pri tom razmaknuti 40-50 cm?


U tom setupu (zvučnika) i tom prostoru je tak svejedno jel ces pustat sa kompa, grama, mobitela ili sa DCS Puccini CDP-a sa U lockom i dodatnim napajanjem za 40K€.


Druga je stvar sto te očito jako veseli slaganje sustava, ali tvrditi da ovo tvoje imao bilo kakve zvučne dosege bolje od postenog bluetooth zvučniuka je, u najmanju ruku, neozbiljno.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2018., 13:46   #9311
jean luc
Premium
Moj komp
 
jean luc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 559
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ovi wooferi nemaju ni br cijevi ako dobro vidim, a one su ipak dosta ključne u dizajnu za određivanje rezonantne freq (ako ništa drugo) ili još gore ima br cijevi koji su nafilani sa sonofilom.
Zapravo mi kutije koncepcijski super izgledaju - ko 801 Matrix i slični, al jasno pitanje je što se htjelo postići sa tim rupama bez cijevi.
Isto tako, visoki mi naizgled vuče na piezo (za potrebe plesnjaka?), pa nekak cijela priča oko zvučnika ostavlja dojam dobrog potencijala koji nije do kraja realiziran. Počevši sa samim smještajem.

Iv@ne, čini mi se - ak se malo pozabaviš ovim većim sustavom (možda izvučeš neke nofčeke za upgrade zvučnika), mali ti nebu ni trebao
jean luc je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2018., 13:47   #9312
nino_z
Premium
Moj komp
 
nino_z's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Valpovo/Osijek
Postovi: 267
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ovi wooferi nemaju ni br cijevi ako dobro vidim, a one su ipak dosta ključne u dizajnu za određivanje rezonantne freq (ako ništa drugo) ili još gore ima br cijevi koji su nafilani sa sonofilom.
ili još gore, BR je iza :-)
nino_z je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2018., 13:55   #9313
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor jean luc Pregled postova
Zapravo mi kutije koncepcijski super izgledaju - ko 801 Matrix i slični, al jasno pitanje je što se htjelo postići sa tim rupama bez cijevi.
Isto tako, visoki mi naizgled vuče na piezo (za potrebe plesnjaka?), pa nekak cijela priča oko zvučnika ostavlja dojam dobrog potencijala koji nije do kraja realiziran. Počevši sa samim smještajem.

Iv@ne, čini mi se - ak se malo pozabaviš ovim većim sustavom (možda izvučeš neke nofčeke za upgrade zvučnika), mali ti nebu ni trebao
je, koncepcija je dobra i sam volim matrixe, nautiluse i sl. ali ovo neće dobro svirat da ga jebeš.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2018., 13:59   #9314
nino_z
Premium
Moj komp
 
nino_z's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Valpovo/Osijek
Postovi: 267
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
je, koncepcija je dobra i sam volim matrixe, nautiluse i sl. ali ovo neće dobro svirat da ga jebeš.
Ma naravno da ovo nije niti će biti hi-fi, ali treba malo truda da zvuči bolje. Srediti zvučnike, izvući van, Yamaha reciever ostaviti i umjesto VHS-DVD koji je source staviti neki CD player za sitnu lovu i to će svirati puno bolje.
nino_z je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2018., 14:40   #9315
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Ma gle, imao je stari ideja što tu još napraviti, opreme ne fali... Glavni problem je žensko u kući koje je reklo da ne planira brisati prašinu s još ekstra stvari, a bome ni ne želi da joj zvučnici vire na pola dnevnog boravka
Ova Yamaha je tu jer ima prednje priključke pa je praktičnija. Technicsi čuče na tavanu.

Što je tu je, svi bi mi htjeli svašta. Mogućnosti su malo drugačije, pogotovo oko prostora.
Da se mene pita, sve bi to izgledalo drugačije. Zasad je praktičnost na prvom mjestu, bar do nekog većeg preuređenja kad će masivni namještaj letiti van, a uletiti nešto prozračnije.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2018., 14:46   #9316
nino_z
Premium
Moj komp
 
nino_z's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Valpovo/Osijek
Postovi: 267
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ma gle, imao je stari ideja što tu još napraviti, opreme ne fali... Glavni problem je žensko u kući koje je reklo da ne planira brisati prašinu s još ekstra stvari
cccccc, da si pravi audiofil znao bi da je ženskim osobama strogo zabranjeno brisanje prašine s uređaja
osim:
Click image for larger version

Name:	aniston2.jpg
Views:	424
Size:	127.6 kB
ID:	19695
nino_z je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 07:28   #9317
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,165
Ja složijo 😉


Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 08:30   #9318
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Malo je nezgodan smještaj, RX ti je prezatvoren u toj komodi, grijat će se i utjecat će u nekoj mjeri na zvuk, a zvučnike odmakni od zida nekih 15-ak cm, obzirom je BR straga. Sad ih pusti jedno barem 7 dana nek lagano gudaju čitav dan i dok te nema doma, najbolje klasična ili neka elektronska glazba (trebaš širok spektar frekvencija) i još će se lagano formirat zvuk kroz to vrijeme. Ne očekuj sad razliku nebo-zemlja. Odupri se navijanju, a kalibraciju mikrofonom napravi tek nakon usviravanja.

Ako si jako nestrpljiv, proceduru usviravanja možeš ubrzat full swipe 10Hz - 20kHz pink/white noise sampleovima s obveznim pauzama. Nekih par sati dnevno, ako te ne smeta jako 😀

Ove socijalne kablove zamijeni nečim ozbiljnijim, preporučam QED profile 79 strand, imaš ih u novim bojama zvuka, nisu skupi, a radi ih firma koja zna kaj radi. Uživaj, ovi NS-F51 su odlični entry level all-rounderi.
killuminati je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 08:55   #9319
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,165
Znam da bi ih trebalo odmaknut al me strah da netko ne sruši ovog u prolazu.
Ima u komodi rupa straga 10cm promjera al to će biti malo. Uvalio sam i max tv prijemnik tu. Ne silujem već samo telku gledam tj slušam preko njih i radio također. Za drugo neću ovaj sistem ni koristiti. Komp je isto spojen na Denona preko Xonar U7 i neke Philips micro linije pa slušam kako mi zgodno. Kroz pod sam vukao dok se kuća radila i HDMI i LAN i 3.5mm na RCA i sve što treba tako da je sve po PS-u.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 12:55   #9320
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
čak i u toj entry klasi si ih zakinuo za brat-bratu 50% zvuka ovako ih postavivši.

nakon nekog osnovnog usviravanja (dobar savjet ti je dao kolega iznad) probaj samo za potrebe znanosti ih ispeljat ispred komode i napravit neki toe-in paš vidjet kaj zapravo mogu ti spikeri.

edit: ja bi ovako na slijepo rekao da zemeš vdh royal jade za te vrišteće yamahe

Zadnje izmijenjeno od: syss. 23.05.2018. u 13:02.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 14:24   #9321
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 884
Citiraj:
Autor nino_z Pregled postova
cccccc, da si pravi audiofil znao bi da je ženskim osobama strogo zabranjeno brisanje prašine s uređaja
osim:
Privitak 19695

Upravo sam to htjeo napisati
Svojoj sam rekao da se pravi da tehnika uopce i nije u prostoru...ja sam jedini odgovoran za to a posto nisam hard audiofil (pustilo me to davnih dana posto sam vidio da to nema kraja a i love nikada dosta) nastojim da sve uvijek bude dobro uklopljeno u prostor.
robee je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 15:04   #9322
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
@smuchac


Ta komoda ti je preeeeširoka za taj zid i te zvučnike. AKo se ne varam oni imaju otraga BR i ti si ih nabio na zid, s lijeve strane lijevog su stepenice, s desne komoda, desni zatvoren komodom i druga strana otvorena.



Nadji neku uzu komodu tako da zvučnike mozes tsaviti u njihov prirodni polozaj (cca 40 cm udaljenost od straznjeg i bočnih zidova), jer ovo ti je kao da ti ladu Nivu doveo na pistu, ili McLarena u sumu.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 17:04   #9323
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,165
Sad je tako kako je iako sam i od prije svjestan vasih primjedaba. Ić će oni nešto naprijed tj. dalje od zida i to će bit to uz eventualnu zamjenu kablova i bolje provjetravanje pojačala. Komoda je poklon i mora ostat dok nas crvi ne rastave. Ionako sam zadovoljan zvukom jer kao što rekoh, pogledam seriju,dnevnik i fejlove s jubtuba i ne proseravam se s flekovima,bitrateom i sl. Za to imam drugu sobu gdje su 4 aktivne 15-ice i aktivni bas 12",mixer,dvije klavijature i svašta nešto al to više nije HI-FI.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 17:54   #9324
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,159
Evo moje Jazbine

Zvučnici su preveliki za ovaj prostor (manje od 20m2 s niskim stropom) pa se kritički može slušati jedino sa smanjenim basem preko ampa. Probao sam začepiti bass refleks, no izgubi se puno dinamike i puncha. Zamjenom kabela (zvučnički i strujaš) sam ga posvijetlio i tako prilagodio ovom prostoru koji inače zbog lamperije jako upija visoke. Sad je fino neutralan, možda samo malo na toplijoj strani.

Volio bih TV gurnuti skroz do zida, još 10-15cm, no to nije moguće s ovom stalažom.

Kad bi bilo love, mijenjao bih ove zvučnike za neke manje iz više klase (KEF LS50, Dynaudio, Bowers...) uz subac za filmove, no financije to trenutno ne dopuštaju. Računalo i eksterni disk bi rado promjenio u nešto nečujno. Nadogradio bi i strujni dio nekim filterom za elektroniku kad bi se moglo

Sustav: Denon PMA 790 (refresh by Ilimzn), Rega DAC, custom made USB-SP DIF konverter (WaveIO), kabeli su Wireworld zvučnički i HD audio srebrni interkonekt i strujaš te još jedan Yarbo strujaš. Izvor Haswell Win 10 PC - Foobar.

TV: Sony 55XE9005.


Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 21:09   #9325
jean luc
Premium
Moj komp
 
jean luc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 559
Citiraj:
Autor smuchac Pregled postova
Sad je tako kako je iako sam i od prije svjestan vasih primjedaba. Ić će oni nešto naprijed tj. dalje od zida i to će bit to uz eventualnu zamjenu kablova i bolje provjetravanje pojačala. Komoda je poklon i mora ostat dok nas crvi ne rastave. Ionako sam zadovoljan zvukom jer kao što rekoh, pogledam seriju,dnevnik i fejlove s jubtuba i ne proseravam se s flekovima,bitrateom i sl. Za to imam drugu sobu gdje su 4 aktivne 15-ice i aktivni bas 12",mixer,dvije klavijature i svašta nešto al to više nije HI-FI.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
A kaj ne bi uzeo neke bookshelfe pa na komodu, ak je komoda fix? To bi bolje funkcioniralo od ovog
jean luc je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 21:55   #9326
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Bookshelfe al na stalku. U suprotnom bi mu sve bilo jako nagurano uz tv sto je jos gore od sadasnjeg stanja
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 22:16   #9327
jean luc
Premium
Moj komp
 
jean luc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 559
Ak bi stavio zvučnike na rubove komode pa komodu izvukao samo 5 cm od zida, dobio bi manje utjecaja od zidova nego sad, a sweet spot bi bio cca na poziciji od kud je slikano. Samo još neke podloške pod bookshelf, i izolirao je gro negativnih utjecaja.

Velim, ak komoda baš mora ostat.
jean luc je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 00:55   #9328
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor smuchac Pregled postova
Sad je tako kako je iako sam i od prije svjestan vasih primjedaba. Ić će oni nešto naprijed tj. dalje od zida i to će bit to uz eventualnu zamjenu kablova i bolje provjetravanje pojačala. Komoda je poklon i mora ostat dok nas crvi ne rastave. Ionako sam zadovoljan zvukom jer kao što rekoh, pogledam seriju,dnevnik i fejlove s jubtuba i ne proseravam se s flekovima,bitrateom i sl. Za to imam drugu sobu gdje su 4 aktivne 15-ice i aktivni bas 12",mixer,dvije klavijature i svašta nešto al to više nije HI-FI.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
Ne razumijem da možeš napraviti takav zajeb a na novo si kupovao namještaj
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 08:15   #9329
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 884
Zbog specificnog prostora mogao je kupiti i 5.1 satelite te na taj nacin dobiti uredan prostor sa ok zvukom.
robee je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 19:52   #9330
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Citiraj:
Autor robee Pregled postova
Zbog specificnog prostora mogao je kupiti i 5.1 satelite te na taj nacin dobiti uredan prostor sa ok zvukom.


I nakon godina i godina samogradnji, počevši od bass refleks pa preko transmisija i back loaded horni ja sam u subotu napokon popustio i sve rastavio: kutije u garažu a drivere zapakirao i na dno ormara. Sad mi zidove krase bose am 5 i to je nešto perfektno.
Juan je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na