Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.10.2017., 14:30   #2401
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 707
Citiraj:
Autor vladjan1901 Pregled postova
P10 ili HONOR 9 ili S7 ili ONEPLUS 3T(5.5" preveliko) ili nešto peto?

Bitna mi je kamera i izdržljivost, jer mi mob zna ispast iz ruke, džepa, stola, svakako će ići futrola i nekakava zaštita ekrana!

Na S7 i 3T teško idu kvalitetne zaštite ekrana, vjerojatno je i P10 u tom košu. Meni dealbraker, pa ako si kao i ja pogledaj LG G6.
Moj naručen sa Uzija, ali nikako da se pošalje...
goran1985 je online   Reply With Quote
Staro 09.10.2017., 20:44   #2402
ZMAJ
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,937
Išao danas do t-coma da vidim malo mobitele u živo i niti jedan me nije impresionirao. S8 mi se čini nekako mal i krhak za tu cijenu. Sviđa mi se jako što je cijela prednja strana praktički ekran, ali S8+ izgleda dosta moćnije po tom pitanju.
Dizajn mi se najviše sviđa na A5 2016 (lol).. volim taj stakleni dizajn sa sivim rubom. Da 2017 izgleda tako, vjerojatno bi ga uzeo. Iako, sigurno će mob u zaštitu pa bi mi praktički samo trebao bit bitan izgled zaštite i prednje strane mobitela

Jel zna netko išta o lenovo P2? Na reviewima dobro prolazi, al sam tu i tamo čitao da su ljudi znali imat male bugove. Probat ću ga sutra nać negdje u živo da vidim.
ZMAJ je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 00:30   #2403
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Na S7 i 3T teško idu kvalitetne zaštite ekrana, vjerojatno je i P10 u tom košu. Meni dealbraker, pa ako si kao i ja pogledaj LG G6.
Moj naručen sa Uzija, ali nikako da se pošalje...
Ako mu je bitna kamera nek ne uzima G6. S7 i P10 imaju ravne ekrane i zaštita ide uredno...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 02:48   #2404
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Htio bih uzeti novi dual SIM uređaj (u nekom normalnom dućanu tipa Links) za maximum 1000 kuna. Poželjno je da ima 2 GB memorije, barem 16 GB za storage, solidan procesor, HD ekran od 5", veliku bateriju (koja se relativno brzo puni) i što noviju verziju androida. Od svega što sam vidio online ovo dole mi je nekako pri vrhu, ali svaki od njih ima nešto meni bitno što onom drugom fali i sada sam neodlučan do te mjere da razmatram polovne Samsunge s Njuškala... ROFL? Koji od njih dva je najmanje zlo? Imate li možda neki treći prijedlog?

1) Lenovo C2 Power
2) Motorola Moto C Plus
3) ???

Da Lenovo dolazi s novijim androidom ne bi se uopće dvoumio jer ima puno manje sitnih mana od Motorole, ali opet, malo mi je glupo uzimati telefon koji ima staru verziju androida ako za iste novce postoji gotovo identičan uređaj u ponudi, a čak su i oba (recimo to tako) izašla iz iste garaže?!

Jel android 7 vrijedan toga da uzmem uređaj koji ima duplo lošiji punjač i nikakav bundle dok drugi nudi gotovo sve što mi treba, a najveća mu je mana (ako je to uopće mana) android 6 i to što vjerojatno nikad neće dobiti nadogradnju?

Uređaj ću (nadam se što prije) prepustiti na korištenje jednoj ženskoj osobi i vjerojatno će biti korišten sve dok ne rikne. To je glavni razlog zašto se i dvoumim. Strah me da ću poginuti od ženske ruke ako se ona Motorola s baterijom od 4000 mAh bude punila pola dana, a imao sam tablet s upravo takvom baterijom i na slabijim se punjačima (poput ovoga koji dolazi uz Moto C Plus) punio cijelu vječnost i još par minuta.

Već me od svega ovoga lagano boli glava. Toliko je smeća u ponudi da su mi skoro i sinusi otišli u **rac.

Pomozite mi da se ne za**bem i ne kupim totalno **anje!

Hvala

__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 07:15   #2405
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 707
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
S7 i P10 imaju ravne ekrane i zaštita ide uredno...
Nemaju a zaštita na njih ide neuredno. Jer da ide uredno zadržao bi 3T ili uzeo S7. Ako se nešto promjenilo zadnjih par mjeseci, slobodno mi linkaj rješenje od ruba do ruba...
goran1985 je online   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 07:28   #2406
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nema od ruba do ruba kvalitetne zaštite i da je po pristupačnoj cijeni. Ne sekiraj se radi bota

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 07:45   #2407
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
Htio bih uzeti novi dual SIM uređaj (u nekom normalnom dućanu tipa Links) za maximum 1000 kuna. Poželjno je da ima 2 GB memorije, barem 16 GB za storage, solidan procesor, HD ekran od 5", veliku bateriju (koja se relativno brzo puni) i što noviju verziju androida. Od svega što sam vidio online ovo dole mi je nekako pri vrhu, ali svaki od njih ima nešto meni bitno što onom drugom fali i sada sam neodlučan do te mjere da razmatram polovne Samsunge s Njuškala... ROFL? Koji od njih dva je najmanje zlo? Imate li možda neki treći prijedlog?

1) Lenovo C2 Power
2) Motorola Moto C Plus
3) ???

Da Lenovo dolazi s novijim androidom ne bi se uopće dvoumio jer ima puno manje sitnih mana od Motorole, ali opet, malo mi je glupo uzimati telefon koji ima staru verziju androida ako za iste novce postoji gotovo identičan uređaj u ponudi, a čak su i oba (recimo to tako) izašla iz iste garaže?!

Jel android 7 vrijedan toga da uzmem uređaj koji ima duplo lošiji punjač i nikakav bundle dok drugi nudi gotovo sve što mi treba, a najveća mu je mana (ako je to uopće mana) android 6 i to što vjerojatno nikad neće dobiti nadogradnju?

Uređaj ću (nadam se što prije) prepustiti na korištenje jednoj ženskoj osobi i vjerojatno će biti korišten sve dok ne rikne. To je glavni razlog zašto se i dvoumim. Strah me da ću poginuti od ženske ruke ako se ona Motorola s baterijom od 4000 mAh bude punila pola dana, a imao sam tablet s upravo takvom baterijom i na slabijim se punjačima (poput ovoga koji dolazi uz Moto C Plus) punio cijelu vječnost i još par minuta.

Već me od svega ovoga lagano boli glava. Toliko je smeća u ponudi da su mi skoro i sinusi otišli u **rac.

Pomozite mi da se ne za**bem i ne kupim totalno **anje!

Hvala

a ovaj ?

https://www.uzishop.hr/uredaji/16834...m-gold-eu.html
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 08:01   #2408
Spirit
Premium
Moj komp
 
Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 723
ja nebi preporucio Cubota, cura ima, ne znam tocno koji model, ali cjenovno, mislim da je bio skuplji, ima stalno problema sa kamerom, mislim da su problemi najviše softwareski, a par mjeseci star..
btw. svim mobitelima u tom nekom cjenovnom rangu, ako dobe update, to bude jako kasno, najcesce je podrska jako losa, jedino ako ima custom romova

Zadnje izmijenjeno od: Spirit. 10.10.2017. u 08:16.
Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 09:44   #2409
vladjan1901
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
G6 mi je preveliki !

dakle samsung S7, P10 ili honor 9.

Vidim da je honor 9 po performansama jako dobar, solidna kamera, mrvicu jeftiniji od ove dvojice.
S7 je mislim najbolji izbor, ali ti samsunzi mi idu na živce, zato i tražim nekakvu alternativu! Ali u nedostatku iste, možda i uzmem s7. Idem danas uzet jedan A5, pa ću si pogledat ove ostale konkurente!
vladjan1901 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 10:10   #2410
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Nemaju a zaštita na njih ide neuredno. Jer da ide uredno zadržao bi 3T ili uzeo S7. Ako se nešto promjenilo zadnjih par mjeseci, slobodno mi linkaj rješenje od ruba do ruba...
Nema rješenja od ruba do ruba ni za jedan mobitel. A da traje koliko bi ti htio. Ali ako ti je to opsesija uzmi P10, kod njega bi trebalo bit najmanje "problema".

@bot
Citiraj:
Autor vladjan1901 Pregled postova
G6 mi je preveliki !

dakle samsung S7, P10 ili honor 9.

Vidim da je honor 9 po performansama jako dobar, solidna kamera, mrvicu jeftiniji od ove dvojice.
S7 je mislim najbolji izbor, ali ti samsunzi mi idu na živce, zato i tražim nekakvu alternativu! Ali u nedostatku iste, možda i uzmem s7. Idem danas uzet jedan A5, pa ću si pogledat ove ostale konkurente!
Igrom slučaja imao sam sva 4 moba s tim da honor 9 samo jedan dan prčkao ova druga tri na malo duže staze...
G6 - najčvršći, najveći ekran (WQHD 18:9 5.7" IPS, al svjetlina nije u vrhu), kamera ok ali radi gadni post processing (posterizacija lica koja se vidi na 100% itd), odlična baterija, odličan video snima i zvuk (OIS dobar). Sve na njemu radilo odlično. Podržava QC3.0. Ne grije se skoro uopće. Ima odlično hlađenje iza u kućištu.
P10 - odlična kamera al se grije dosta kod kamere/GPS/4,...ekran je li-la...FHD na 5,1" za flag malo preslabo, još sam i jebeni raster na bijeloj podlozi golim okom kužio, nema oleofobni premaz pa se packa ko pajcek (nekima nebitno, kaljeno staklo, ali kvalitetno bi riješilo problem. Ja ne podnosim stakla). Postoji i screen dimming bug gdje mob zatamljuje svjetlinu kad se pali chrome, fejs itd....to nisu mjesecima rješili...Ali su potvrdili postojanje buga.
S7 - vrhunska kamera (bolja i od P10 IMHO), prosječna baterija, odličan AMOLED WQHD 5.1" ekran, dovoljno svjetao i na suncu...nisam se susreo s nekim softverskim problemima u korištenju niti sa nekim prevelikim grijanjem kućišta i to je na kraju ispao moj izbor iako mi malo fali baterija od G6 kao i veličina ekrana. Ali ovako bar ga je lakše furat sa sobom. Za razliku od G6 always on screen se dobro vidi.
Honor 9 - kamera dosta lošija od P10 i S7. Ali i dalje vrlo dobra. Nema OIS i Leicu. Video je "treskavica" jer EIS ne radi tak dobro kao OIS kod P10 (S7 da ne spominjem). Stakleno kućište kao kod S7 i G6 (P10 je metalni) ali djeluje solidno. Ekran (5.1" IPS) mi se čak čini bolji nego kod P10 nema onog rastera i ima oleofobni premaz. Problem grijanja je isto izražen kao kod huaweia P10. Nekima ne smeta. Mene je smetalo. Huawei s kojim sam bio najzadovoljniji je P9 koji ima bolju kameru od H9 i lošiju od P10 ali sve drugo je dobro. Nešto se manje grijao od H9 i P10. Svjetlina ekrana kod Honor i Huaweija je odlična.

Ironično, po meni su ti najbolji izbor prošlogodišnji flagshipovi, P9 ili S7.

@bot

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 10.10.2017. u 10:39.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 10:25   #2411
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
cek, kak si ti doso na zakljucak da S7 i G6 imaju 4K ekrane?
oba imaju 1440p rezu.
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 10:36   #2412
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
cek, kak si ti doso na zakljucak da S7 i G6 imaju 4K ekrane?
oba imaju 1440p rezu.
hahha mislio sam na WQHD a pišem 4K jel sam danas u toj priči s telkačima. Sry

@bot
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 10:43   #2413
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
hahha mislio sam na WQHD a pišem 4K jel sam danas u toj priči s telkačima. Sry

@bot
Sve 5
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 10:48   #2414
vladjan1901
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
hvala! Kolike su šanse da S7 izgubi na cijeni sljedećih mjeseci (božić + akcije) Malo mi je preskup, a nije da ga moram odmah kupiti!

Inače sam htio honor 9, ali meni treba neki robusniji mob, jer sam dosta vani, ne nosam mobiel u pederuši, ne mazim ga i pazim non stop. zato sam i kupovao prije uvijek jeftinije mobitele. Sad mi firma plaća jedan oko 3000 kn gore dole, pa eto tražim najbolje za te novce!
vladjan1901 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 10:49   #2415
amerix
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 499
Citiraj:
Autor vladjan1901 Pregled postova
G6 mi je preveliki !

dakle samsung S7, P10 ili honor 9.

!
Nemoj da te zavara ovih 5,7". Mob je veličine Samsunga S6.
G6 je zbilja odličan mob. Kamera nije vrhunska ali sasvim dovoljna za prosječnog usera. Još ako znaš koristiti manualni mod,nemaš brige
Baterija mi traje 2 dana,sa +7h sota
amerix je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 10:55   #2416
vladjan1901
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
Citiraj:
Autor amerix Pregled postova
Nemoj da te zavara ovih 5,7". Mob je veličine Samsunga S6.
G6 je zbilja odličan mob. Kamera nije vrhunska ali sasvim dovoljna za prosječnog usera. Još ako znaš koristiti manualni mod,nemaš brige
Baterija mi traje 2 dana,sa +7h sota
idem danas u neutrino, pa ću škicnut. veliko mi jer uvijek guram mob u džep, nosam ključeva 100, duvana, rizli.... nešto se mora izbacit...

nije ni on jeftin, majku mu, no ipak je 5.7 ekran!
vladjan1901 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 11:03   #2417
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Nema rješenja od ruba do ruba ni za jedan mobitel. A da traje koliko bi ti htio.
Ima ima, ako mob ima potpuno ravan ekran onda se uredno rade stakla od ruba do ruba, a staklo na rubu ima zaobljenje da si ne prerezes zile u dzepu. Par zadnjih primjera koji su mi prosli kroz ruku su nexusi 5 i 6p.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 11:07   #2418
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Ima ima, ako mob ima potpuno ravan ekran onda se uredno rade stakla od ruba do ruba, a staklo na rubu ima zaobljenje da si ne prerezes zile u dzepu. Par zadnjih primjera koji su mi prosli kroz ruku su nexusi 5 i 6p.
Staklo sa zaobljenjem...good luck

Citiraj:
Autor vladjan1901 Pregled postova
idem danas u neutrino, pa ću škicnut. veliko mi jer uvijek guram mob u džep, nosam ključeva 100, duvana, rizli.... nešto se mora izbacit...

nije ni on jeftin, majku mu, no ipak je 5.7 ekran!
G6 definitivno ak je bitna čvrstoća. A S7 prek firme ne bi trebao biti preko 3 tkn....
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 11:11   #2419
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Staklo sa zaobljenjem...good luck.
Ne kuzim sto ti nje jasno, vjerojatno nikad to nisi vidio:
http://g01.a.alicdn.com/kf/HTB14Y8yI...Note-3-III.jpg
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 11:15   #2420
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Kod mene na S7 je kombinacija Spigen NeoHybrd+ravno staklo i nemam nikakvih problema jer maskica prekrije zakrivljenje ekrana.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2017., 13:19   #2421
amerix
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 499
Citiraj:
Autor vladjan1901 Pregled postova
idem danas u neutrino, pa ću škicnut. veliko mi jer uvijek guram mob u džep, nosam ključeva 100, duvana, rizli.... nešto se mora izbacit...

nije ni on jeftin, majku mu, no ipak je 5.7 ekran!
'Tašnu' neku si kupi i nosaj u njoj sve. Praktično a i popularno ti je to. Ženke vole modno osvještene muškarce.
amerix je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2017., 00:50   #2422
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor ZMAJ Pregled postova
Jel zna netko išta o lenovo P2? Na reviewima dobro prolazi, al sam tu i tamo čitao da su ljudi znali imat male bugove. Probat ću ga sutra nać negdje u živo da vidim.
Frend uzea prije nekoliko dana i napunija ga jednom
Danas je ima 3 dana korištenja, 6h SoT, 5-6h GPS trackinga i još mu je ostalo oko 20% baterije
Moram priznati da se čini super, dobar ekran, lipo izgleda i baterija je monstruozna.
Ako ne igraš, čemu neki brutalni HW...

Čak mi se čini da bi moga staviti svoj S7E u prodaju i uzeti taj. Veličinom su skoro isti, a i dijagonalom ekrana također.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2017., 08:13   #2423
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ima ga frend s posla i jos par kolega. 2 dana normalnog korištenja bez znojenja. Uredan mobitel al nije elegantan ko flagshipovi i kamera je ukurcu u bilo kojim uvjetima koji nisu idealni.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2017., 11:12   #2424
kvi kvi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 82
Dvoumim se izmedu huaweia p10 i S7edge.
Sta mislite koji je bolji mob, generalno gledajuci?
kvi kvi je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2017., 12:09   #2425
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
S7E je bolji u svakom pogledu. Jedini problem može biti estetski zbog zakrivljenog ekrana. Ja bi radije uzeo 'obični' S7 nego E. Ali, to sam ja, a ne ti.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2017., 12:10   #2426
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
S7E je bolji u svakom pogledu. Jedini problem može biti estetski zbog zakrivljenog ekrana. Ja bi radije uzeo 'obični' S7 nego E. Ali, to sam ja, a ne ti.
Potpisujem. A obzirom da sam furao P10 jedno vrijeme a sad imam S7 nek si sam donese zaključak.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2017., 13:01   #2427
vladjan1901
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
jel to ja dobro vidim da je u hg spotu S7 600 kn jeftiniji nego drugdje!
koja je caka da je toliko jeftiniji prek webshopa, nego u poslovnici!

https://www.hgshop.hr/proizvod/mobil...-zlatni/210329
vladjan1901 je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2017., 13:12   #2428
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
nije ni P10 bez aduta.generalno S7 je bolji,ali P10 ima brže punjenje,brži fingerprint i općenito Huawei radi fluidnije od Samsunga....

vidio sam S7/Edge koji su poluupotrebljivi,jedva rade nakon samo par mjeseci korištenja.kod Huaweia je to nemoguće.
a opet P10 se momački grije,ima lošiju kameru i nije vodootporan tako da
locks je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2017., 13:22   #2429
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
nije ni P10 bez aduta.generalno S7 je bolji,ali P10 ima brže punjenje,brži fingerprint i općenito Huawei radi fluidnije od Samsunga....

vidio sam S7/Edge koji su poluupotrebljivi,jedva rade nakon samo par mjeseci korištenja.kod Huaweia je to nemoguće.
a opet P10 se momački grije,ima lošiju kameru i nije vodootporan tako da
Fingerprint je milisekundama brži..zanemarivo. A nalazi se na prednoj strani pa sam često slučajno stiskao fingerpront na mobu dok sam ga vadio iz torbice. Baš tam primim dok vadim. Fluidnije ne radi ako se S7 koristi kak treba i pogasi saw bloat. Nisam skužio neku razliku. Eto ja to ovako iz prve ruke pišem dojmove.
Punjenje je brže kod P10, tu je u prednosti al mu bome i baterija brže curi. Ja biram rađe duže punjenje i duže trajanje baterije.
Osim što si spomenuo lošiju kameru kod P10 (od S7), grijanje i manjak vodootpornosti ja bi dodao nepostojanje oleofobnog premaza (ko ne voli kaljena stakla užasni minus) i bugovi kao npr. screen dimming bug što je meni bilo vrlo iritantno. Također i ekran je lošiji, puno lošiji od Samsungovog. Samsung ima WQHD amoled a P10 ima neki prosječni ips Full Hd kojem sam vidio i raster kad bi se zagledao u ekran (kad je bijela boja na slici).


Citiraj:
Autor locks Pregled postova
n
vidio sam S7/Edge koji su poluupotrebljivi,jedva rade nakon samo par mjeseci korištenja.kod Huaweia je to nemoguće.
WTF
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2017., 13:29   #2430
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@locks
Kakve su to onda individue i kako koriste te mobitele kad su im neupotrebljivi nakon par mjeseci?
Svog tovarim već godinu i pol, radi ko prvog dana.

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na