Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.02.2013., 20:04   #1
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
(riješeno) Problem boota računala

Pozdrav,

Naime pojavio mi se jedan problem koji nemogu rjesiti ..

Danas sam prilikom normalnog skeniranja racunala sa svim raspolozivim sredstvima (citaj Advanced System Care) restartao racunalo kao i svaki drugi dan, medjutim prilikom ponovnog paljenja windowsa (7) monitor bi se zacrnio pri vrhu bi se pojavili nekakvi pixeli i tu prica zavrsava. Ako ga ostavim oko 5minuta onda se sam reboota.

Evo vec par sati provodim testirajuci razne komponente, i zasad sam iskljucio problem graficke kartice (stavio sam drugu ista stvar), vadio sam plocice rama isto se dogadjalo. Imam jedan stari pata hard ovdje i pokusao sam ga staviti unutra, i kad ga spojim krene sve dodje do windows loga i tu se reboota racunalo, medjutim taj hard mi je i prije probleme zadavao, a znam da nesto nije u redu sa njime.

Sad pokusavam pribaviti od nekoga jos jedan SATA hard pa da provjerim dali ce raditi ili ne, drugih ideja trenutno nemam.

Pokusavao sam sa safe modom, ali ista se stvar dogadja, pregledavao sam u biosu dal cita hard ili ne, medjutim sve informacije pisu, sve normalno ko da se nista nije promjenilo.

Eto ako se netko susreo sa slicnim problemom, bio bih zahvalan kad bi podijelio komentar.

P.s stavio sam ovo u hardware sekciju jer mi se cini da ovako nesto nebi bilo uzrokovano od softwarea.

EDIT1: Zadnje sto sam radio bio na racunalu je windows update.
EDIT2: Stavio sam DVD sa windowsima unutra, i pokrenuo memory diagnostics (drugi put) isto se dogodilo, samo su se pojavili gore pixeli, crn ekran, upalio sa onaj dio Windows is updating bla bla, isad se odjednom bootao windows normalno :S

EDIT3: Nakon restarta boota normalno, moje isprike za otvaranje teme u krivoj sekciji, i za rjesen problem!

Hvala.

Zadnje izmijenjeno od: dashko. 13.02.2013. u 20:13.
dashko je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na