Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.12.2017., 18:32   #1681
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
S obzirom kakav je G4 po pitanje baterije (ako koristim mobitel duže - živim na punjaču), onda ću radije uzet neki malo bolji nego neki žnj pa da imam qrac od toga :\
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2017., 20:18   #1682
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Ima neko preporuku za punjač za G4?
Ovaj tvornički mi je je prdnuo u vjetar. Stavim ga punit prije spavanja, kad se probudim - na istom postotku.
Do baterije nije, jer sa drugim punjačima prolazi dobro.

No, brijem da nisu svi punjači isti / dovoljno dobri pa rek'o da pitam ak neko ima kakvu preporuku za zamjenski dok ne uzmem G6.
Čuo sam da je Zmazungov jako dobra, ali bolje da pitam
Imaš 2A samsungov od S6 kod Uzija za 35 kuna. Ja uzeo šaku lani i majka su. Ali dolaze bez kabla, no vjerujem da toga imaš

https://www.uzishop.hr/dodatna-oprem...usb-white.html

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.12.2017., 04:01   #1683
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 985
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Popis LG mobitela kojima će se moći otključati bootloader
http://developer.lge.com/resource/mo...yId=CTULRS0703
Nije kojima ce se, nego kojima se moze (nebitno). Al nevidim poantu gubljenja garancije. Pogotovo sa lg boljkama, gara je sve. Valjalo bi to da se moze rootat bez ovoga. Root mi fali, moram priznat. Al navika sam bez (vec godinama šipak)
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2017., 11:26   #1684
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Imaš 2A samsungov od S6 kod Uzija za 35 kuna. Ja uzeo šaku lani i majka su. Ali dolaze bez kabla, no vjerujem da toga imaš

https://www.uzishop.hr/dodatna-oprem...usb-white.html

Sent from Mobara
Rasprodano i trenutno nedobavljivo.

Ali budem pital u temi od uzija ako budu možda dobili.
Hvala na preporuci brkati
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2017., 12:54   #1685
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Eno, drži ga u ruci u Uzishop temi

Nemaš frke BTW čemu kupovati neki bezvezni čajniz kad se može dobaviti ovakav fini punioc. Kad sam ih sebi uzimao, onomad je pisalo 900+ komada kod dobavljača. Očito dobru prođu imaju onda

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2017., 13:54   #1686
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Evo da i ja napišem novo iskustvo koje sam stekao sa svojim LG G4 ove godine.

Kao prvo nešto kratko o samom mobitelu.
Kupio ga prošlog ljeta tako da nema ni nepune 2 godine. Radio je ko urica, bio sam zadovoljan iako tada kritike po internetu nisu baš išle u korist G4.

Međutim, zadnjih 2 mjeseca je nastao problem oko baterije... Postotak baterije mi doslovno ide poput minuta na satu. Čitao sve moguće forume na ovom intertnetu, iskoruistio sve savjete koje sam uspio naći, međutim ništa nije pomoglo.

Tako sam se odlučio onjeti ja to lijepo na servis. Nakon 10 dana čekanja mobitel se vratio i pod opisom popravka navedeno kako je zamjenjena matična + nova baterija, nisam mogao vjerovati i sav sretan ja to upalim i krenem raditi pa time i testirati.
I gle iznenađenja isti vrag je i dalje, dakle mobitel je skoro nov što se tiče samih komponenti...nova matična, baterija i početkom ljeta sam mjenjao i ekran preko servisa jer je ajmo reći..."odustao". Ali opet se javlja isti problem, evo konkretan primjer:

Jučer kada sam dobio mobitel sa servisa i baterijom na 100% lijepo sjeo doma i počeo stavljati aplikacije koje mi trebaju ( da naglasim, nisu nikakve aplikacije za optimiziranje ili koja god sranja poput toga, nego one tipične + app od banke, tipkovnica i tako..igra niti jedna. Dok sam instalirao tih 10-12 app koje je trajalo uz namjestavanje moba cca sat i 20min...baterija je pala sa 100% na 65% u roku od samo sat i 20....to nisam imao do prije 2 mjeseca ni blizu, laganini bi izdrzao do kraja dana sa +/-m 20%, Sada jedva drzim upaljen mob od 9 ujutro do 16h. U ponedjeljak ponovno šaljem na servis po "savjetu" od prodavača...druge solucije nemam...kako je došlo toga neznam, šta napraviti da se riješim toga isto neznam.

Dali je netko ovdje imao istu takvu situaciju ?

EDIT: na battery usage mi screen troši 50% iako je stavljen na 30% snage

Zadnje izmijenjeno od: thunder11. 02.12.2017. u 17:20.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2017., 08:00   #1687
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Napravi sto sam i ja tada napravio sa svojim G3 prodaj dok mozes jos dobiti neke postene novce, ako mozes nadodaj nes para i uzmi nes novo/rabljeno. To ti je najbolji lijek. G4 nije vrijedan te muke. Ja da sam se malo vise informirao vezano za G3 odnosno da sam procitao za probleme sa maticnom na njemu i pregrijavanjem, vjerojatno ga nebi ni kupio mada meni mob i nije bio tako los no ipak. No eto isao sam citati nakon kupovine jer tada je G3 bio nesto "najbolje" u cijenovnom rangu do 2500kn. G6icu sam uzeo nakon 3 mjeseca informiranja preko review-ova i sl. pizdarija. I zasad mogu reci nisam pozalio.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2017., 09:35   #1688
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 704
G2 i G6 su mobiteli koji meni odgovaraju po većini stvari, ovo između mi nikako nije pasalo, većinom zbog loše baterije. Da niste stavljali SS-ove trajanja baterije u ovoj temi ne bi vjerojatno kupio ni G6, sa tom stavkom sam zadovoljan.
Problem kojeg sam imao sa punjenjem je ipak bio do nečistoće u utoru, nakon što sam ga bolje očistio nije bilo problema. Jbg. stalno sam u nekoj prašini.

Imam problema jedino za naći kvalitetno i jeftino kaljeno staklo Uvijek sam kupovao najjeftinija za svoje mobitele i bio zadovoljan, često ih mijenjam zbog puknuća, ali prije im je bila mana samo da ostavljaju otiske i sl. a tvrdoća je bila u rangu skupljih. Sad se furaju neka tanka, puno manje od 0.3mm i to je shit.
Naručio sam i nešto debljih no problem mi je odizanje stakla jer ide skroz do ruba pa ga tpu maska previše tlači.
Jel ima netko dobru kombinaciju maske i stakla da preporuči?
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2017., 09:42   #1689
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
A gle ali express i narucis 0.3 mm debljine ima ih po par kuna narucis x komada i samo mijenjas. 😝

Evo link.

Zadnje izmijenjeno od: devaa. 03.12.2017. u 09:56.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2017., 11:35   #1690
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Nillkinova stakla su se meni do sad pokazala k'o najbolja.
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.


Zadnje izmijenjeno od: panda505. 03.12.2017. u 12:24.
panda505 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.12.2017., 11:53   #1691
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
+1
Izdvojio bi i ona "talijanska" ProGlass. Imao na S5 i sada na A5 2015 i staklo je odlično. Glatko, debelo, zaobljen rub i perfektno izrezano. Kao i Nillkin.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2017., 20:28   #1692
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ne znam kak je vama AoD medutim meni je besmislen uvijek bio da gori 24/7 i sad sam naso neku app, u principu upali se kad dode obavijest. I bas mi je to sad kul, pa ne znam kako vam se cini. Nazalost kak sam u bircu i svijetlo je iznad mene pa je eto malo znj slika zbog odbijanja svijetlosti. No jebena zamjena za org aod. I dobro mi je sto se da podesit koliko vremenski da ekran bude privremeno upaljen nakon svake obavijesti.

Zadnje izmijenjeno od: devaa. 03.12.2017. u 21:17.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2017., 21:15   #1693
Moto001
Premium
 
Moto001's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Slavonija bajnaaaaa
Postovi: 236
Takav slićan sistem ima i na V20 LG-ju jer nema notifikacijske lampice ali sve obavijesti koje dođu tako budu u gornjem lijevom uglu prikazane(viber,mail,propušteni poziv itd.) i to mi je super, a inaće sam navikao na notifikacije u boji i to mi je bila tlaka dok se nisam navikao
Moto001 je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2017., 21:18   #1694
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ma mislim na aod jebes gore 😝😝 Gore su uvijek cim upalis ekran. Ali ovaj privremeni AoD cim dode obavijest. Posto ima nekih poput mene koji ne zele da je AoD pa always on hahah..

Zadnje izmijenjeno od: devaa. 03.12.2017. u 21:29.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2017., 22:39   #1695
amerix
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 499
@devaa o kojem je app riječ?
Znam da se može preko taskera..
amerix je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2017., 22:41   #1696
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2017., 12:24   #1697
amerix
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 499
Šteta što ne radi otisak prsta. Ali hvala svejedno,poslužiti će!
amerix je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2017., 12:53   #1698
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Napravi sto sam i ja tada napravio sa svojim G3 prodaj dok mozes jos dobiti neke postene novce, ako mozes nadodaj nes para i uzmi nes novo/rabljeno. To ti je najbolji lijek. G4 nije vrijedan te muke. Ja da sam se malo vise informirao vezano za G3 odnosno da sam procitao za probleme sa maticnom na njemu i pregrijavanjem, vjerojatno ga nebi ni kupio mada meni mob i nije bio tako los no ipak. No eto isao sam citati nakon kupovine jer tada je G3 bio nesto "najbolje" u cijenovnom rangu do 2500kn. G6icu sam uzeo nakon 3 mjeseca informiranja preko review-ova i sl. pizdarija. I zasad mogu reci nisam pozalio.
Pa to mi je u palo napamet, prodat ovaj i uzeti si zamjenu neku. Isto tako sam čitao podosta o G6-ici, mišljenja su podosta različita kao i uvijek. Nekima super flagship za te pare, a nekima opet smeta baterija i nekolicina stvari.
Više me brine kome ću opće uspijeti prodati ...polovnih ima ko dreka na oglasima iako je moj skoro nov pošto je zamjenjeno doslovce sve osim maskice na njemu, ali opet.

Još uz to ne vjerujem više toliko LG-u nakon ovog stresiranja sa mojim G4. Ti si vidim uzeo G6, kakav ti je mobitel do sada? osim što si zadovoljan?
- Baš gledam i da se nabaviti za 3000kn +/- 200kn gore dole, predpostavljam da će ići još dole krajem ove/početkom sljedeće godine.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2017., 13:00   #1699
amerix
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 499
Kako misliš problema sa baterijom?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Screenshot_2017-12-04-13-01-20.png‎
Views:	161
Size:	142.9 kB
ID:	18865  
amerix je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2017., 14:25   #1700
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ak sam ja svoj G3 utopio za 1100kn dok su po njusci isli 800-900 vjeruj mi mozes i ti svoj G4 haha... Pa gle ja sam bio skeptican jako nakon sto sam vidio sta se sve desavalo sa G3, G4 a G5 uopce ne zelim ni komentirat.

Ja sam nakon izlaska G6ice citao malo artikle neke, gledao clipove po yt i dok nisam bas bio siguran da se fakat isplati do tad ga nisam htio uzet. Mogu ti samo reci da je bilo iP 7 ili G6 ostali nisu bili u planu jer eto mogu ti pisati no vec sam pisao sta, zasto i kod kojeg od ostalih igraca ne volim.

Ono sto meni smeta kod G6ice je ta sto ga ja nisam ugrabio za 3400kn hahahsh.. Fali mi IR blaster i ajmo reci za neku nadolazecu buducnost mi smeta sto nisu cekali sp835, no za zadnjim updateom koji je bio hmm u kolovozu mob vise ne steka, ne lagga bla bla.. Sto je u pocetku povremeno bio slucaj. I ledica obavijesti mi fali šmrc. No kao bivsi ajfonovac naviko sam da je nema pa mi se nije bilo tesko prilagodit.

Ultra fluidno nije ponekad scrollanje kad surfas. No za to me generalno boli kurac. Ne provodim sate surfajuci vec max 2 min.

I mob je definitivno podcijenjen eto to ti mogu reci nakon hm 4-5 mj koristenja kako ga imam. Sto se tice baterije ja sam imao po 8h i 30min SoTa ne znam dali sam to bio tu lupio ss ili na xda i android centralu. No baterija uz hardcore koristenje ( ne znam za gaming, ne igram igrice ) moze izdrzati oko 5h SoT-a ili ti ga cijeli dan bez beda.

Ne znam evo sa jednim punjenjem ja sam u austriju otisao ujutro u 7 dosao doma oko 22h sa 14% baterije.

Sa dolaskom u austriju cijeli dan slusalice muzika, 4g+ i naslikavanje cca 150 slika okinuo. U zadnje vrijeme baterija je onak do 5h SoT no ne mogu rec da ne rape-am mob. 😁

Ali u svakom slucaju nije mi zao sto sam ga uzeo i nekima smijesno, ali mi se svida sto nije dosao sa amoled/p-oled ekranom. 😝 mozda financijski ako se ukaze prilika prodam ga pa uzmem G7 ako mi se svidi. Ali kako zasad stvari stoje planiram ga imati do izlaska G8ice pa ako LG nastavi kako je krenuo produzim ljubav sa njima. 😝

Zadnje izmijenjeno od: devaa. 04.12.2017. u 14:36.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2017., 19:37   #1701
mandak
Premium
Moj komp
 
mandak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Livno
Postovi: 369
Ja koristim Glance Plus. U postavkama ograničim koliko će biti na displeju i radi dobro. Toliko o AoD na LG G4.

Zadnje izmijenjeno od: mandak. 05.12.2017. u 10:57.
mandak je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2017., 21:55   #1702
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Jedna slika G6ice forumasa s android centrala. Hmm nice

Edit: ovo se dugo nije dogodilo, ili ja nisam obracao paznju jer ga u zadnje vrijeme punim kad padne izmedu 15-20% no aj lajk it a lot.



Zadnje izmijenjeno od: devaa. 04.12.2017. u 23:39.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2017., 08:24   #1703
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
S obzirom kakav je G4 po pitanje baterije (ako koristim mobitel duže - živim na punjaču), onda ću radije uzet neki malo bolji nego neki žnj pa da imam qrac od toga :\
Ja sam uzeo sa eBaya dvije original refurbished baterije za 5 dolara po komadu. Imam quick charger, napunim si to dok sam na poslu i miran sam dva dana. Baterije su tanke pa ih mogu strpat bilo gdje. Osim toga meni je mob I dalje odličan, brat mi ima G6 a sa nougatom na G4 razlika je stvarno mala. Da G6 je nešto mrvicu brzi, ali stvarno da ih nemas jedan pored drugoga ne bi skuzio. Osim toga kamere na G6 su me razočarale. Prednja je užas i ova na G4 je sigurno bolja, a za zadnje kamere isto nisam siguran da su ista bolje po pitanju kvalitete slike, jedino je fora što imaš različitu širinu.
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2017., 09:00   #1704
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Ono sto meni smeta kod G6ice je ta sto ga ja nisam ugrabio za 3400kn hahahsh.. Fali mi IR blaster i ajmo reci za neku nadolazecu buducnost mi smeta sto nisu cekali sp835, no za zadnjim updateom koji je bio hmm u kolovozu mob vise ne steka, ne lagga bla bla.. Sto je u pocetku povremeno bio slucaj. I ledica obavijesti mi fali šmrc. No kao bivsi ajfonovac naviko sam da je nema pa mi se nije bilo tesko prilagodit.

I mob je definitivno podcijenjen eto to ti mogu reci nakon hm 4-5 mj koristenja kako ga imam. Sto se tice baterije ja sam imao po 8h i 30min SoTa ne znam dali sam to bio tu lupio ss ili na xda i android centralu. No baterija uz hardcore koristenje ( ne znam za gaming, ne igram igrice ) moze izdrzati oko 5h SoT-a ili ti ga cijeli dan bez beda.

Ne znam evo sa jednim punjenjem ja sam u austriju otisao ujutro u 7 dosao doma oko 22h sa 14% baterije.

Sa dolaskom u austriju cijeli dan slusalice muzika, 4g+ i naslikavanje cca 150 slika okinuo. U zadnje vrijeme baterija je onak do 5h SoT no ne mogu rec da ne rape-am mob. 😁

Eto to je sve što sam tražio za opis jednog mobitela koji korištiš mjesecima. Hvala

Ja bi mogao i roknut svoj na njušku čisto ovako, pa da vidim dali će biti upita. Ako bude išlo dobro, valjda će sjesti novi mob kroz koji mjesec

A do tada power bank u đepu i vozi.

p.s. Kako vidim špekulira se oko lansiranja novog modela već početkom sljedeće godine, ako to bude isitna na kraju možda čak i cijene padnu još....Ali otom potom još.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2017., 11:23   #1705
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Pa rokni sta nemas kaj za izgubit njuskalo, letgo, bazzar itd. Stavis ga tu na trznicu. + sto sam zab reci htio sam brzo punjenje, ip certifikat jer tipkam dosta u movementu kisa i to pa ono. Stalno sam na excelu, wordu, mail dok se vozam s posla na posao.

@hedgehog

Generalno zadnja kamera je jedino kaj i valja na G4ici i ja ti se divim da ti se da furat dvije baterije sa sobom i izmijenjivat ih, a prednja kamera ne znam. Mislim je losa fakat je, al to je fakat nebitna stavka kad kupujes mob osim ako nisi neki hardcore selfie manijak. Zadnja glavna kamera je okej, malo jesi zrnate slike, ali ponajvise se to vidi kad je na slici onak trava, sirokokutna je onak solidna. Ali kamere su cisto okej.

Koliko se u radu primjeti neka razlika izmedu dva navedena moba ne znam, ali znam da primjetim razliku izmedu g3 i g6 ponajvise po fluidnosti rada, "pregrijavanju" kojeg nema i definitivno bateriji di sa g3 nisam izvukao nikad vise od 4h SoT-a. Mene G4 nije nesto dojmio o njemu sam cak i citao zato sam se i bio odlucio na G3 koji se ispostavio isto nista bolji haha.. Ali mob je radio okej izuzev toga sta mi je zavrsio na servisu ni tjedan dana kak sam ga bio kupio.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2017., 12:38   #1706
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
Kod mene je bio LG G4 + Kranich 6000 mAh baterija.
Mobitel je težio ugodnih 207g, ali je baterija trajala 3 dana, bez problema ikakvih.
Ako vas zanima, mogu vam i koju sliku nabaciti.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2017., 14:14   #1707
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nabaci sliku. Da vidimo kakvu grbu ima

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2017., 14:40   #1708
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,757
Tzv. deva setup, vrlo popularno medju ingressovcina i pokemonasima haha (ili oversized extended battery ili powerbank zalijepljen selotejpom za mob )
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2017., 15:29   #1709
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
@deva pa vjeruj mi lakše mi je tako nego furat powerbank I kablove i pazit na to.. Ovak jedna baterija stane u novčanik ili džep od jakne, hlača bilo čega, zamjenim za 5 sekundi I voila 100%
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2017., 15:30   #1710
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Vidim da se vecinom vodi rasprava oko prelaska sa G3/G4 na G6.


Imao sam ih oba sa G4 sam bio razočaran trajanjem baterije i povremenim laggom bez ikakvog vazeceg razloga, grijanjem pod GPSom, pa ostajanje tamnijeg najgornjeg dijela trake s obavijestima (official OS, 6.0). Zakrivljenoj površini iza koja je sprječavala tipkanje na stolu.

Malo previše udubljene tipke za vol + i -, zvučniku iza itd.

Baterija me sve više nervirala iako sam kupio još jednu novu org LG, tražio sam koji cu novi mob uzeti i vagao između S8, S8+ , S8 Note i LG6 ili čekati V30.

G6 nigdje nisam mogao naci da ga isprobam i onda sam ga slucajno vidio u jednom ducanu od prodavaca koji je LG fan pa sam prtljao po mobu i na prvu se zaljubio u ekran.

Kad sam ga kupio vratio mi se G4 s popravka te sam ih bacio na camera test zajedno.

Imam iste kadrove sa G4 i G6 normal i wide kamerama.
Treba uzeti u obzir da su g4 i g6 na nativnim omjerima slika.
G4 na 16:9 a G6 na 4:3.

G4 slike: https://drive.google.com/open?id=1Er...jFXtkWdAiUNpmZ

G6 slike: https://drive.google.com/open?id=191...XpINo9z3oaQFnH

G6 ima slika sa WIDE i obicnom kamerom. Lako ih je prepoznati.

Sa G6 ima više slika jer nisu sve bile i za usporedbu. AL nije mi se ih izdvajalo.

Uzeo sam lokaciju Trakoscan bas iz razloga jer ima gro detalja za uloviti i razluciti te razlike u tamnim/svjetlim djelovima di se vidi rad HDRa.

Namjerno je slikano čim više detalja da se uoci do koje ce razine senzor razglabati detalje.

Slike od G4 izgledaju bolje na mobitelu, dok lošije na monitoru. A kod G6 obratno.

Vi procjenite.

G6 ima gro bolji battery managment.

G6 odicna izrada, ležanje u ruci. dojam kvalitete... ekran izgleda više "van" nego kod G4 koji izgleda da je dublje u mobitelu itd.

Vezano za selfie kameru, mislim da ne postoji tako dobro "selfie" kamera ko na G6 ( wide zadnja kamera ) Ko ima nek proba.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .

Zadnje izmijenjeno od: Ati freak. 05.12.2017. u 18:38.
Ati freak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na