Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.01.2016., 00:20   #61
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Nexus se slažem tu negdje, ali rekao bih ipak za mrvicu ispod crte na kojoj piše iOS. Naravno govorimo o fluidnosti jel, ne o featurima. Za MIUI mislim da je ipak još dosta posla pred Xiaomijem, jer na osnovu frendova Mi4 koji ipak nije bio u rangu mog tadašnjeg Z3 Compacta. Sviđa mi se recimo Sonyjev concept ROM koji zapravo koriste kao daily driver na Z3 seriji, super je brz, čak ni baterija toliko nije problem pošto su izbacili staminu. Šteta što ga nema za Z5 seriju, mislim da bi bilo taman sve.

E i zaboravili smo HTC flagshipe koji su isto doista dobri i fluidnošću idu u dobrom smjeru. Ovi kinezi to zaboravit, oni natrpaju animacijama i kronično ne optimiziraju, možda se nešto promjeni sada sa Kirin 950 na Mate 8 od Huaweia.

Al i dalje je pojam fluidnosti iOS, tu mislim da nitko nema problema sa tom činjenicom, to je već sad tradicionalno. Jednostavno imaju taj luksuz da sve sami naprave i to odlično upakiraju i izreklamiraju. Baš me zanima za iPhone 7 što će smislit, pogotovo jer Jony Ive više nije glavni dizajner nego ga Cook ignorira...
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 00:26   #62
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
MIUI je fenomenalan. Od animacija pa do svi sitnih detalja. Meni osobno najdrazi skin, smeta me samo sto nema app drawera. To me uostalom smeta i na iOS-u kojeg MIUI uvjerljivo kopira.

HTC dugo nisam koristio, no najbolja tipkovnica i iznimno fluidan i odlican mobitel (zadnji sam imao m7). No jbg kad grijese valjda u svemu ostalome pa ce na zalost propasti. Na istoj putanji je i Sony (valjda jedina firma ciji sam stvarno fanboy, od walkmana pa do playstation) koji radi odlicne mobitele, ali se apsolutno nicim ne istice.

Od svih brand nameova (sony,lg,samsung,itd.) meni osobno su htc i sony vrh. LG mi ima hrpu odlicnih stvari, ali dosta onih koje iritiraju. Samsunga vise necu ni pogledati, nema smisla. I zanimljivo, bas Sony i HTC su u velikim problemima. Za HTC se ne bih cudio da propadnu u godinu-dvije i netko ih otkupi
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.01.2016., 01:10   #63
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Ma sa svim se više manje slažem s tobom, i inače na forumu ovdje cijenim tvoje mišljenje, ali Sony neće propast. Niti to pokušavaju. Čeka se sljedeće tromjesečje da daju izvještaj i ako i dalje bude ista prognoza shippanih uređaja to je to, Sony se oporavio u smislu da idu prema onom planu da odjebu entry modele i prebace se na flagship level samo radi profitabilnosti. Uostalom, cijela sila ostalih podružnica im još uvijek financira otkup Ericssonovog udjela kojeg su čini mi se isplatili u zadnjem tromjesečju ili u ovom sljedećem. Uglavnom, dok se prodaju senzori i PS nema zime za njih, pošto su kupili Toshibine senzore i cijeli njihov R&D + grade novu tvornicu mobova u Vijetnamu. Dakle, nije loše, za razliku od HTCa koji izda valjda 2-3 krpanja svojih flagshipova kao poseban uređaj i time si razbijaju profit. Meni je njih žao jer ih volim još od TyTn serije.

Zato ja uvijek navodim da u principu Apple nema konkurencije, sami su na svom OSu, dok god valjda kardinalno ne sjebu imat će odane kupce i bit predmet žudnje. Ostali svi su krokodili u malim barama i R&D tu igra ogromnu ulogu za Kineze koji su strašno napredovali u zadnjih 5 godina. Ako se sjećaš od onih ZTE jeftinih plastičnjara ili Huawei Ideos jeftinjaka do sada ZTE Axonna ili Huawei Mate 8. Brutala.
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 01:18   #64
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Nisam mislio na Sony kao Sony, vec na Sony mobile. Njihove kamere, ps i hrpa ostalih tricarija im i donosi profit. Ali mobiteli generiraju ogromne gubitke. Iskreno se nadam da ce se oporaviti. Ako nisi znao, cak je i pokojni stevo bio veliki fan sonya

Sto se pak tice Applea, ako im profit od iPhonea u iducih godinu dana ne opadne na veliko, nece nikad! Vise je razloga za to, tesko ce biti nadmasiti iPhone 6 prodaju, dolar je bolesno jak, a cijene im nikad vece.

Samo se nadam da ih to nece pogoditi samo na par kvartala, vec na vise. Samim time bit ce primorani na malo vise experimentiranja i toplo se nadam smanjivanju cijena kroz 2-3 godine. Ok, sad vec bogohulim

Appleu pak kinezi ne skode ni malo. Kinezi skode Samsungu, htc-u, sonyu, itd. I to u mid i low end segmentu. A u high endu ih apple sam pojede. Njima se ne pise dobro, dovoljno je vidjeti kako samsung rapidno opada vec par godina, a oni su ipak tata i mata androida.

No bit ce zanimljivo vidjeti iPhone 8 ili 9 (ne s verzije, vec obicne). Tu ocekujem radikalnije zaokrete kod Applea radi gore navedenih razloga. Do tad 'biznis az ujuzal'. Ako se ono gore sve ne poklopi sada, svijet ce uskoro morat imati barem 15 milijardi stanovnika kako bi Apple nastavio obarati vlastite rekorde.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 01:58   #65
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Mislim da su preozbiljna firma da nemaju neki plan B ili bar exit opciju.
Meni je problem samo što WSJ piše da im cvjetaju ruže svakim tekstom, al kad se zagrebe malo u brojčice nekad bude malo nelogično. Ali to zna biti i do novinara koji danas copy-paste pa niti ne provjere dal ono što napišu ima veze sa istinom.

S druge strane, ako bi njima profit pao, nekom bi trebalo se dić, a sumnjam da će to opet jedna firma preuzet razliku, tak da kinezi budu još rasli pogotovo jer penetriraju USA tržište.
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 02:18   #66
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Nema Kineza jos u USA. Barem ne ozbiljnijih pokusaja. OnePlus je tamo, ali ono, to je OnePlus sa svojim pozivnicama. Xiaomia tamo necemo valjda nikad ni ugledati, kao ni u EU. Barem ne sluzbeno. Iz svima znanih razloga

Eh da, zaboravio sam spomenuti i najvazniju 'sitnicu' u vezi Applea. Koliko citam, AT&T + Verizon (njihova dva uvjerljivo najjaca operatera) ukidaju 'povlastenu' kupovinu mobitela. Dakle nema vise ugovora i kupnje iPhonea za 200$.

Zato je Apple preventivno uveo onaj program gdje placas mjesecno najam iPhonea, a kad izadje novi model samo stari zamjenis za novi i nastavljas placati. Onda ce vjerojatno te stare prodavati po 'trecem' svijetu.

Ukratko, nece im sigurno cvjetati ruze. Mislim, nije da ce im biti tesko, jer imaju valjda toliko kesha da mogu otkupiti sve vece konkurente. Ali da ce nesto pod hitno morat mijenjati - hoce. Cim prije, to bolje. Jer onda ce se i konkurencija morat adaptirati, pa time dobivaju valjda svi.

No jos je dugo do toga. Poznajuci Apple, oni cu odugovlaciti sa radikalnijim koracima dok god mogu. Must ce svoju kravu do iznemoglosti, a tik prije smrti ide doza adrenalina za istu da ozivi.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 13:21   #67
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
ZTE je već tamo, širi se od ove godine sa Axxonom, Huawei i Lenovo su najavili proboj sa nekoliko modela, ima na Pocketnow-u stalno neka vijestica o tome. Nema zime za njih...

Ovo povlašteno će najviše pogodit upravo Apple, ostale malo manje jer se Samsung, HTC i Sony dosad prodavali off contract, Sony je prekrižio USA-u, zatvorili vlastite trgovine i tamo je na tržištu samo Z5 Premium od ovogodišnjih flagship modela, vidjet će se kako će dalje.

Apple će sigurno izmislit još neku tričariju da privuče publicitet i nagovori ljude da bez toga ne mogu zamislit život
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 13:23   #68
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ne bih se samo slozio za Samsunga, jer i oni ovise o ovim contractima. A imajuci na umu da imaju uzasan support u USA, njima ce ovo naskoditi jos vise.

Sto se tice Applea, mozda ne trosi na marketing kao recimo Samsung, ali im je isti kud i kamo pametniji, tako da se ne bih cudio da izvuku jos kojeg asa iz rukava. Ali nekako imam osjecaj da im je sve manje i manje tih karata u rukavima
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 13:39   #69
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Sto se tice Applea, mozda ne trosi na marketing kao recimo Samsung, ali im je isti kud i kamo pametniji
Hehe, meni je nezaboravna njihova reklama za iPhone 5 u kojem sprdaju konkurenciju koja je proizvodila veće ekrane od njih, a oni su prikazali 4" ekran je kao zdravo razumski.
https://www.youtube.com/watch?v=d2s7-hTubUU

Ne znam što se dogodilo u međuvremenu pa su im ekrani narasli...
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 13:50   #70
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Dogodilo se to da su iskoristili trenutak tržišta i napravili boom sa većim zaslonom.
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.01.2016., 14:07   #71
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Ma dogodilo se to da su totalno promašili u kojem smjeru će se razvijati smartphonovi.
Ne možeš jednog dana govoriti kako je 4" razumna veličina i ne treba ići preko toga, a onda drugi dan povećaš ekrane kad vidiš da ljudi to traže i konkurencija to odavno proizvodi.
Volio bi vidjeti ovu reklamu s palcem na 6 plus modelu od 5.5", jel i dalje to common sense.
Komedija od marketinga.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 14:25   #72
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Onda su "pametno" isfurali onaj dobule tap na home button koji spusti cijeli springboard do pola

https://youtu.be/lBhGlccRRMY?t=16s
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 14:39   #73
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Ma dogodilo se to da su totalno promašili u kojem smjeru će se razvijati smartphonovi.
Ne možeš jednog dana govoriti kako je 4" razumna veličina i ne treba ići preko toga, a onda drugi dan povećaš ekrane kad vidiš da ljudi to traže i konkurencija to odavno proizvodi.
Volio bi vidjeti ovu reklamu s palcem na 6 plus modelu od 5.5", jel i dalje to common sense.
Komedija od marketinga.
Kaze covjek za tvrtku kojoj je procjenjena vrijednost 700 milijardi dolara, uzas jedan od marketinga i totalni promasaj.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 14:49   #74
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Pa u globalu im je marketing među najjačima, ali ja govorim o ovom konkretnom slučaju koji je fail samo takav.
I ne brini, tvrtka sa vrijednošću od 700 milijardi ima dosta odvjetnika, ne trebaš im i ti.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 15:02   #75
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Ma dogodilo se to da su totalno promašili u kojem smjeru će se razvijati smartphonovi.
Ne možeš jednog dana govoriti kako je 4" razumna veličina i ne treba ići preko toga, a onda drugi dan povećaš ekrane kad vidiš da ljudi to traže i konkurencija to odavno proizvodi.
Volio bi vidjeti ovu reklamu s palcem na 6 plus modelu od 5.5", jel i dalje to common sense.
Komedija od marketinga.
Promašili, u kojem smislu? Dal su licemjerni po pitanju ekrana? Možda jesu, a koji proizvođač nije u današnjem svijetu..

Jer kolko vidim, ide im dobro, možda ne prate trendove, al ulovit će i oni "grif"..
Trenutno ne stoje uz bok flagšipima iz android tabora po pitanju "zadnjeg krika tehnike", al već sad kemijaju sa usb-c, 3core proc, micanje home tipke, jest da su to sve nagađanja, vrijeme će pokazat kaj su odlučili napravit..

Komedija il ne, posao im ide, a to je ono bitno, zar ne!
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 15:23   #76
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Pa u globalu im je marketing među najjačima, ali ja govorim o ovom konkretnom slučaju koji je fail samo takav.
I ne brini, tvrtka sa vrijednošću od 700 milijardi ima dosta odvjetnika, ne trebaš im i ti.
Ono je bio odlican marketing. U tom trenutku su prodavali samo 4" velicinu, i naravno da ce ici sa takvim reklamama. Mudro su cekali da povecaju dijagonalu, i kad su to na kraju napravili - booom.

Sad ne znam sta je tebi tu glupo? Njihov cilj je kao i svake mutlinacionalne kompanije. Zarada, zarada, zarada. Nekakve emocije, licemjerstva i sl. gluposti nikoga od njih ne zanimaju (pod njih mislim na ms, apple, google, samsung, sony, itd.).

Takve sitnice zanimaju samo fanbojse i hejterse
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 15:34   #77
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Hvala svima na pojašnjenju, moram priznati da nisam znao da je kompanijama cilj zarađivati što više novca, ovo mi je prvi glas.
I ako je to njihov cilj, to ne znači da mi korisnici imamo bilo kakve koristi od tog licemjerstva pa sam se nadao da se poneki potezi apple kompanije smiju kritizirat.
Stvarno ne trebam godišnje izvješće njihove zarade i vrijednost dionica, ja komentiram s aspekta običnog korisnika.
Sorry još jednom na upada u temu.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 15:40   #78
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Smiju se kritizirati naravno, pa nisu oni god & heaven d.o.o , ali reci da im je marketing komedija je u najmanju ruku smijesno. Nisu stekli toliko vrijednost rekreativno, nego prodajom tih isith "failova".
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 15:50   #79
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Hvala svima na pojašnjenju, moram priznati da nisam znao da je kompanijama cilj zarađivati što više novca, ovo mi je prvi glas.
I ako je to njihov cilj, to ne znači da mi korisnici imamo bilo kakve koristi od tog licemjerstva pa sam se nadao da se poneki potezi apple kompanije smiju kritizirat.
Stvarno ne trebam godišnje izvješće njihove zarade i vrijednost dionica, ja komentiram s aspekta običnog korisnika.
Sorry još jednom na upada u temu.
Ne moraš bit sarkastičan, pa znaš kak funkcionira to u tech svijetu..

Naravno, samo ih kritiziraj, nisu ni oni savršeni..
Pa niko nit ne traži nit ikog zanima godišnje izvješće i vrijednost dionica, bar mene ne zanima, mene zanima finalni proizvod..

Ne moraš se ispričavati, zato forum postoji, nismo svi isti, ko ni prsti jedne ruke, a različita mišljenja su uvijek dobrodošla
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 16:01   #80
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
Marketing im je top topova, i nisam sarkastican. Svaki ajfon release ima ili neosušeno ljepilo, ili se savija, ili nesto trece. Pa citav svijet o tome prica mjesecima, samo to je tema, i na dnevniku valjda. Onda odjednom sve utihne, nezaljepljeni i savinuti ajfoni prodani ko vruci bureki, rekordno, i to je los marketing? Eh, nemojte nebuloze pricat
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 16:16   #81
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Evo jos jednog loseg marketinga. App Store ponovno rekordno, 20 milijardi $. 14mil $ od toga developerima, ostatak Appleu. I to je onaj razlog kad kazem da su aplikacije (pretezito) uglavnom bolje na iOS-u, jer primarno se i rade za iOS posto iOS generira veliku kolicinu zarade naspram konkurencijom.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 16:26   #82
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
Ajmo mi na ajfon, jel koristi netko cijelo vrijeme upaljen Low power mode? Ono, da ga ne gasi i stalno je u tom modu
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 17:38   #83
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Ajmo mi na ajfon, jel koristi netko cijelo vrijeme upaljen Low power mode? Ono, da ga ne gasi i stalno je u tom modu
Konstantno mi je upaljen otkad sam updejtao na 9.0.2, iako koristim i battery case sa 2200mAh.
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 18:37   #84
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Jel onaj grbavi hahaha
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 22:25   #85
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor bubimir13 Pregled postova
Jel onaj grbavi hahaha
Za 5s još izgleda normalno (koliko je to moguće s dodatnih 6mm).
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2016., 21:49   #86
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,400
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Ajmo mi na ajfon, jel koristi netko cijelo vrijeme upaljen Low power mode? Ono, da ga ne gasi i stalno je u tom modu
Ja u 90% slucaja, kao sto sam i ranije naveo, ne primjecujem nikakav pad performansi u AVPlayer-u, YT-u, Safari-u, Igrama... Sve radi jednako kao prije, a baterija traje duze, pa ono, zasto ne?

A sada zasto koristim iOS mobitele (a imao sam i ipade i ipod)...pa ono, jednostavni su (prije sam JB-ao, ali sam pokupovao tih par apova sto koristim i vise ne zezam s time), baterija je donekle OK, ekran mi je savrsen, uvijek sve nadogradnje dobijem odmah, navikao sam se cak i na glupost zvanu itunes (a ipak ih koristim kakvih 7-8godina), mob radi savrseno glatko, ali bas bezobrazno glatko (6S) i generalno sam zadovoljan svime, osim sa vanjskim zvucnikom sa kojima valjda 99% 6S ima problema. Zvucnik krci kad ga se pojaca do kraja i to me bas iritira, i to ne ocekujem na premium uredjaju koji je odvratno skup i to mi je def najveci minus (mislim na brutalnu cijenu). Citao sam temu na apple forumu vezanu uz te zvucnike i ekipa je promjenila po 6-7 komada i svi krce, ocito serijska greska na koju apple uredno baca kompletni ignor

Andorid..stajaznam, imaju ga svi oko mene, i stalno neki problemi, ne radi viber kako treba pa pregrijava mob i srce bateriju i slicne nebuloze, pa svako toliko tvornicki reset...ne hvala. Hocu da mi mob radi pouzdano.

Naravno da i na iOSu ima problema tu i tamo, ali jos nikad nisam naletio an problem koji nisam rijesio jednostavno gasenjem pa paljenjem moba.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2016., 00:48   #87
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Dobri argumenti, solidni. Djelomično razlog zašto sam na Sonyju, iPhone mi je tada bio preskup (oko 1000-2000) više od Compacta. I ne koristim power saving modove
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2016., 11:39   #88
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Nekoliko slušalica s Lightning konektorom

http://www.phonearena.com/news/Ready...so-far_id77270
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2016., 17:50   #89
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Ovo me podsjeća na HTC TyTn II koji je imao kombinirani Mini USB ulaz i za slušalice. Samo što nije bilo takih slušalica hahahaha
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2016., 17:51   #90
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
zašto te podsjeća na to, kad su na linku lightning slušalice
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na