Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.10.2006., 19:56   #1
Broken Arrow
The Man
Moj komp
 
Broken Arrow's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 1,252
Mali fotić

do sad sam uvijek gledao fotiće koji valjaju, ali su i poveći, pa nije baš ugodno hodat negdje sa curom i furat gromadu prek ramena, a i nije ugodno kad si ukomiran još razmišljat o fotiću, di je i što je s njim... a kad je mali baš lijepo stane u unutarnji džep od jakne ili na neko takvo prigodno mjesto...

Pa me sad zanima neki mali fotić, pa da bude što manji, i što manje sranje, pitao bih vas ako netko zna što uzeti...

Para baš i nemam puno max. 1500kn, za sad gledam Olympus FE-190 za cca 1400kn, pa eto da vidim što vi kažete...
__________________
"Everybody's at war with different things...I'm at war with my own heart sometimes"

Zadnje izmijenjeno od: Broken Arrow. 08.10.2006. u 21:03.
Broken Arrow je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2006., 01:58   #2
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Koliko sam ja cuo, rezultati reviewa su porazavajuci za fe olympus modele. Ako ides na oly ciljaj najmanje na mju700. Inace za te pare probaj nac i malo vise procitat za recimo sony-a w serije. Mislim da 30tka ide pod tvoje ogranicenje budzetom. Ako ciljas na stylish fotic svakako preporuka T30 od Sony-a no izvan je tvog budzeta.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.10.2006., 15:40   #3
bluntafari
Djembe playa
 
bluntafari's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 247
Sony W40 ili W30 - iznutra su potpuno isti, a izvana je razlika što je W40 lijepši (subjektivno) jer je crn i s njime dobiješ originalnu kožnu torbicu koja stvarno dobro dođe i metalnu uzicu za oko vrata. Ako pogledaš da ćeš za najjeftiniju torbicu dati 190 kn onda se razlika od 100 kn isplati.

W40 je 1610 kn, a W30 je 1510 kn. Oba imaju 6.0 Mpixela, 3x optički zoom, 2 incha display, 32 MB interne memorije, ISO vrijednost 1000, itd.

Evo kako izgleda W40



I evo ti link na review od W30 samim time i W40.
__________________
Većina je uvijek u krivu!
bluntafari je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2006., 15:51   #4
Lesa
Premium
 
Lesa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,121
__________________
..smartphone...
Lesa je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na