Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.09.2012., 14:09   #91
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Ne znam je li prije bilo ovako kao prije ali sada ne mogu nista konkretno napraviti u igri... svi hvale kako je zabavno a ja se vise nazivcirao nego bilo sta drugo.

Ne znam, mozda je do mene sto sam teski pocetnik ali vidim da svi oko mene imaju neke puske, upgrade ili slicno....ocekivao sam zabavu do plafona a razocaran sam
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2012., 15:54   #92
Wozniak jR.
humanware
Moj komp
 
Wozniak jR.'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zGb
Postovi: 455
Puno stvari nije "upgrade" vec "sidegrade", nema bas toliko boljih oruzja od onih standardnih jer svi imaju svoje prednosti i nedostatke.
Wozniak jR. je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2012., 16:15   #93
Zvone2772
interferometar
Moj komp
 
Zvone2772's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 768
Citiraj:
Autor Drift_King Pregled postova
Ne znam je li prije bilo ovako kao prije ali sada ne mogu nista konkretno napraviti u igri... svi hvale kako je zabavno a ja se vise nazivcirao nego bilo sta drugo.

Ne znam, mozda je do mene sto sam teski pocetnik ali vidim da svi oko mene imaju neke puske, upgrade ili slicno....ocekivao sam zabavu do plafona a razocaran sam
Sve jako ovisi o serveru. Znači ekipa s kojom igraš. Ako si tek početnik, traži servere gdje igraju početnici. Dakle, što dalje od onih ultra-mega-iskusnih likova koji naprave 20 killova za redom.

S druge strane, nekad su strane balansirane, ali onda se ispostavi da si u momčadi idiota. Ljudi ne razumiju klase, krivo se kreću i općenito rade krive stvari. Imaš jako lijepih tutorijala za svaku klasu posebno na službenom Valve forumu za TF2. Evo ti link

Bilo bi dobro da jednu klasu igraš duže vremena, da stekneš malo iskustva, pa zajedno s tekstovima kakve imaš na tom linku vjerujem da ćeš postat sve bolji. Pogotovo kad malo "naučiš" mape.

BTW najbolja oružja za početnike su obično ona defaultna oružja, dok za sve nadogradnje da bi bile korisne - treba iskustva.
Zvone2772 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2012., 17:27   #94
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
I ja lagano tandrljam TF2, ništa preozbiljno pomalo noobovski ali nije loše . Ako tko hoće timski zaigrati steam je u sigu.
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake







Zadnje izmijenjeno od: Beetlejuice. 29.12.2012. u 10:23.
Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2012., 16:25   #95
-_Bad$ector_-
Premium
Moj komp
 
-_Bad$ector_-'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 251
Oh, tema je još živa pa mi je sad prilika da se ubacim.
Ima netko zainteresiran voditi community portal za TF2? Konkretno mislim na ovo(nije reklama, ali ako modovi misle da je - slobodno obrisete): teamfortress.hcl.hr
Ima već par mjeseci da sam podigao taj sajt, ali nemam bas vremena ga voditi..pa ako netko misli da moze malo pokrenuti hrvatsku TF2 scenu neka mi se javi na PM
__________________
Kad sam bio mlad mislio sam da je novac najvažnija stvar u životu; sad kad sam
ostario znam da jest! - Oscar Wilde
-_Bad$ector_- je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2014., 13:42   #96
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Radim c/p s drugog foruma, no pitanje vazi. U svezi s TF2 rijetkim item-om. Trebam pomoc. Tko ovdje ima iskustva s prodajom rijetkih itema? Gdje traziti procjenu i gdje ponuditi item? Radi se o itemu potencijalne vece (velike) vrijednosti pa prodaja kroz market gdje je limit 400 dolara nije opcija.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2014., 14:10   #97
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Prodao sam par itema iz Dote2 za parstotinjak eura, iskljucivo preko pouzdanog middlemana ( LEON sa dotatradersa ili netko sa reddita ), a siteovi koji prodaju tf2 iteme neznam, znam samo dota2 trade iteme.
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 08:57   #98
Lazyboy
Beer Ambassador
Moj komp
 
Lazyboy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Zabok
Postovi: 19
koji je to rijetki item, i kako saznam da imam rijedak item?
Lazyboy je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 13:45   #99
doctorg
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: KC
Postovi: 50
imaš par vintage itema koji su rijetki i vrijede nekoliko budsa, ali generalno samo unusual itemi vrijede ozbiljnu lovu:

http://backpack.tf/unusuals
http://backpack.tf/pricelist
doctorg je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na