Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.02.2012., 23:08   #1531
nikica1211
Guest
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: split
Postovi: 19
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
Ne dosađuješ ti nikome,tu smo da pomognemo jedan drugome,misliš da ja sve znam,neke ljude sam ubio na ovom forumu sa pitanjima.

Moraš naći na ruteru,gdje ti je postavljena lozinka za bežićno povezivanje,a ja sad ne znam koji ruter imaš,kod mene piše bežićno povezivanje,i imam napredne postavke,i gdje ti je pass upisan,pogledaj da li ti je wpa-psk2,ili wep,i tu rotaciju ključa moraš maknuti,ako ti je uključena.Čačkaj malo po postavkama rutera.
Napokon sam skuzia na sta mislis. Al uvik isto. Kako su tebi potavljene: trenutno mi je ovako: Vrsta zaštite: Osobni WPA2
Vrsta šifriranja: AES
nikica1211 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2012., 23:38   #1532
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor nikica1211 Pregled postova
Napokon sam skuzia na sta mislis. Al uvik isto. Kako su tebi potavljene: trenutno mi je ovako: Vrsta zaštite: Osobni WPA2
Vrsta šifriranja: AES
Stavi WPA-PSK ili samo WEP,a šifriranje stavi TKIP
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2012., 23:46   #1533
lean&mean
Banned
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Online
Postovi: 112
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
i sami ste skuzili unazad zadnjih 40 stranica, da je max overclock oko 700-750Mhz, preko toga rijetko koji ide. ili se ruši stalno ili ima losiji score (sto opet znaci da je nestabilan).

ono što dobivate je baterija koja kraće traje, i mobitel koji se više grije, a radi marginalno brže. jedini napredak se vidi u igricama...

daklem. ako vas bas veseli overclock, poigrajte se s time i vidite dokle ide stabilno. i to je to. ako vam nije dovoljno, kupite drugi mobitel, mozda cete imati vise srece, ili necete...
http://www.youtube.com/watch?v=hAFjY...9CC23D94D31BE7
lean&mean je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2012., 23:48   #1534
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Benru 3.0 rom
http://www.mediafire.com/?mmguyca0yz5iip6
nije ništa napisao što je novo ali ja ga upravo skidam i stavljam odmah.
EDIT: skinuto očigledno da je 2.0 verzija samo je stavio drugi link? isto sve sve potpuno isto ne mislim kršit opet mob i zezat se zbog potpuno istog roma.
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2012., 23:53   #1535
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor sipe Pregled postova
Benru 3.0 rom
http://www.mediafire.com/?mmguyca0yz5iip6
nije ništa napisao što je novo ali ja ga upravo skidam i stavljam odmah.
To sam danas vidio,i nije mi bilo ništa jasno,jel nije to onaj 7.1.0 v2,i pitao tu na forumu,nije mi uopće jasno to,daj napiši nešto kakav je,molim te?Prvo Slušalica se proba,ha,ha!


Sr................eeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 00:02   #1536
nikica1211
Guest
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: split
Postovi: 19
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
Stavi WPA-PSK ili samo WEP,a šifriranje stavi TKIP
Hvala ti na pomoci, ali uspia sam napokon rjesit. Ako itko ima problem sa WI-FI-om nakon preinaka neka proba sa ovom aplikacijom https://market.android.com/details?i...b3JlZml4ZXIiXQ.. - mene je spasila. Samo kliknite fix my wifi i sljedit upute. ponovno se ulogirajte i radi(bar je meni)
nikica1211 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 00:12   #1537
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Ljudi vi ste stvarno zapeli za te ROM-ove. Dali vi ista radite na tim mobovima? Ja sam evo trazio razne 3d igre, od kojih mi jedino NFS Shift radi
Volio bi naci emulator ili nesto da mogu igrati Super Maria ili Pokemone
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 00:21   #1538
giz87
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: zg
Postovi: 19
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Ljudi vi ste stvarno zapeli za te ROM-ove. Dali vi ista radite na tim mobovima? Ja sam evo trazio razne 3d igre, od kojih mi jedino NFS Shift radi
Volio bi naci emulator ili nesto da mogu igrati Super Maria ili Pokemone

imam fpse, većina igara se da igrat uz frameskip i no sound... neke imaju manjih problema... al s obzirom da je ovo ipak low end uređaj, dobro je da bilo što pokreće... a za nes i snes ima dosta emulatora na marketu, al nisam probao ni jedan...
giz87 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 00:28   #1539
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor giz87 Pregled postova
imam fpse, većina igara se da igrat uz frameskip i no sound... neke imaju manjih problema... al s obzirom da je ovo ipak low end uređaj, dobro je da bilo što pokreće... a za nes i snes ima dosta emulatora na marketu, al nisam probao ni jedan...
Evo,ja igram medal of honor,ali sam malo zapeo u bunkeru,puška mi je zapela za vreću.
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 00:30   #1540
giz87
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: zg
Postovi: 19
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
Evo,ja igram medal of honor,ali sam malo zapeo u bunkeru,puška mi je zapela za vreću.
kolko fps-a imaš u igrama otprilike? i koji rom?
giz87 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 00:46   #1541
KeiOffice
JDM
Moj komp
 
KeiOffice's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Dublin
Postovi: 182
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
i sami ste skuzili unazad zadnjih 40 stranica, da je max overclock oko 700-750Mhz, preko toga rijetko koji ide. ili se ruši stalno ili ima losiji score (sto opet znaci da je nestabilan).

ono što dobivate je baterija koja kraće traje, i mobitel koji se više grije, a radi marginalno brže. jedini napredak se vidi u igricama...

daklem. ako vas bas veseli overclock, poigrajte se s time i vidite dokle ide stabilno. i to je to. ako vam nije dovoljno, kupite drugi mobitel, mozda cete imati vise srece, ili necete...
Slazem se sa svime navedenim, samo sam htio dodati jos nesto, vecina vas kao da nije nikad clockala proc na kompu, imas dvije potpuno iste konfiguracije, i realno uvijek ce na jednoj proc moci ici malo vislje na npr istoj voltazi, a upravo o tome se i ovdje radi.

Koliko sam citao na netu o clockanju proca na androidu, u kernelu roma definiraju se vrijednosti clocka procesora, uz njih se postavlja i vrijednost voltaze koju proc dobiva na odredjenom broju mhz-a, neko kao npr a.war je dobio jebeno dobar proc i radi mu stabilno i na preko 800 mhz sa voltazom koja je definirana u kernelu, moj npr nece preko 710 mhz, sve preko toga mob se restarta, vjeratno da je u kernelu podeseno da proc dobiva malo vecu voltazu na vecim brzinama, mogao bi ga vise dignuti.

Pretpostavljam da je goran upravo to napravio sa svojim romom, podigao vrijednosti napona, i da vam zbog toga svima na tom romu baterija kratko traje, no drugi problem tu je i toplina, procesor ce npr ako se pregrijava biti manje efikasan, tako da to sto i dobijes sa vecom brzinom se ponistava sa manjom efikasnoscu...
KeiOffice je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 10:43   #1542
morski_pas
Registered User
 
morski_pas's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: rijeka
Postovi: 8
Citiraj:
Autor lean&mean Pregled postova
Koji format je serija?
Jesi nesto posebno smanjivo ili si samo tako kako gledas na kompu stavio na mob?
I koliko je velika bila kolko mb?
stavio sam par DivX-a veličine od 700 do 1200 MB i rade ok sa našim titlovima srt koristio sam VitalPlayer

morski_pas je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 14:30   #1543
e-one
Civic (ab)user
Moj komp
 
e-one's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb-Dubrava
Postovi: 471
Koristim GGR ovaj zadnji već nekih 7 dana. U svakodnevnom radu mi se čini jednako fluidan kao i kinez 111, sonic clean (prva verzija) i onaj geno što sam koristio prije njega. Bench mi je dosta loš, ali 3d radi puno bolje nego ovi romovi od prije. Igre uglavnom rade brže. Isprobano na angry birdsima, GT Academy, Guerilla bob itd. Sad ću isprobat Awarov ovaj zadnji rom pa da vidim kakav je on naspram GGR. Što se tiče GGR-a rom mi je radio savršeno stabilno, jedino kaj vuče bateriju ko blesav.

Btw da li ovaj Awarov custom rom podržava swap/ext?
e-one je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 14:53   #1544
tuba
Premium
Moj komp
 
tuba's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: BJELOVAR
Postovi: 85
SCREENSHOT

koji program koristiti za screenshot bilo bi dobro da podržava start button ,to inače ciyan ima po def.
tuba je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 15:35   #1545
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor e-one Pregled postova
Btw da li ovaj Awarov custom rom podržava swap/ext?
Jok.

Iskreno, ne znam jel se išta dobroga dobiva sa tim skriptama. Koji god ROM je to imao, meni je radio manje fluidno nego oni koji nemaju te skripte (osim cyana).
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 16:05   #1546
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Jel zna tko kakav link,da promjenim ikonu baterije,rom je ovaj od ad.wara,a htio bi onu kao što ima supersonic geno v4.

Hvala
dulesbj je offline   Reply With Quote