Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.01.2012., 17:47   #1351
tuba
Premium
Moj komp
 
tuba's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: BJELOVAR
Postovi: 85
pitanje? sd kartica class 10 po def. je fat 32 ima opciju ntfs i ex fat. sa ntfs mob ju ne prepoznava kako je vi stavljate default ili... meni nije ništa brža u bench. od class 4
tuba je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 17:54   #1352
gintonicwater
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: okolica Splita
Postovi: 1
Evo odlučih se i ja javiti. Pohvalio bih ggr sonic next rom.Za sad sve štima. Nadam se da neće stati samo na ovome.Evala meštre. Još nešto: kakva su vam iskustva u vezi WiFi-a, mislim kakav je telefon za spajanje vani. Ja ovog svog samo po kući na svoj router spajao sve u dvadesetak metara i manje.Ako je vjerovat ikoni o jačini signala, jedino je puna kad ga prinesem na par metara od routera.Mada uređaj ne košta puno treba očekivati da se poveže i izvan.
gintonicwater je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 18:22   #1353
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor JuXo Pregled postova
znači još samo 2 pitanja za leanov benru:

1. kako staviti melodiju zvona (odnosno neku svoju pjesmu)

2. jel mogu clockati negdje u opcijama ili trebam neki program (ova druga verzija ROMa)

za(h)valjujem
1. ako je kao na svakom Androidu onda settings-sound-phone ringtone-i odaberi otkud želiš izabrat(os system-njegovi zvukovi(ako si stavio na kartici zvukove pod Ringtones odna to izaberi), music-svoje pjesme)
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 18:23   #1354
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Citiraj:
Autor silvio12 Pregled postova
jel se može nekak oslobodit ram na bernu od leana tako da imam ko na kinezu slobodno 90-100 mb probavo sam sa titanium backup ali nejde!
Specificiraj što će ti prazan ram? Napisao sam par stranica prije tebi je u interesu da ti je ram što popunjeniji i da ti ne "šteka" mobitel. Jer meni npr. u ramu čuči opera, market i settings, i mobitel mi ne šteka. Kad stisnem operu odmah mi se otvori bez učitavanja. To je smisao rama. Inače bi sve direktno vukli s sdkartice i ponovo učitavali i sve bi bilo sporije.
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 18:27   #1355
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor sipe Pregled postova
To je smisao rama. Inače bi sve direktno vukli s sdkartice i ponovo učitavali i sve bi bilo sporije.
I baterija se automatski više troši
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 18:31   #1356
androidfan
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 45
Citiraj:
Autor lean&mean Pregled postova
Sonic_Clean_v26012012:


evo to sam maknuo...
blutut radi sa bluetooth file transfer za razliku kada je samo ova aplikacija instalirana...
zamjene za browser i kalendar će biti instalirane... email sam preusmejrio na gmail...
oi file manager i quickpic najbrže i najjednostavnije aplikacije na svome području...
sinkroniziranje kalendara i kontakata ne koristim...
walpaper se bez problema može narediti...
app za vrijeme neće biti problem...
market radi bez problema (hvala za najnoviju verziju tako da prvog puta nije ni bilo FC-a)... Gmail povlači mejlove bez problema...
launcherpro radi s naknadnom instalacijom a HWlauncher će vanka pomoću titaniuma...
izbačene aplikacije sve skupa 23MB-a

rama preko 100 ... internal storage preko 120...

@lean&mean odličan poso kad mogućnosti izbora frekvencija mada bi osobno volio da ne ide tako visoko... moj izbor će većinom biti 600, nekad možda i 480... a kad mi zatreba više ne vjerujem da ću ići preko 710...

androidfan je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 18:35   #1357
lean&mean
Banned
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Online
Postovi: 112
d

Citiraj:
Autor antebr Pregled postova
@lean&mean



Evo kako sam i reka stavljam dva screenshota.
Na prvom vidis da titanium backup prikazuje sd-ext(a2sd), druga ti je slika link2SD programa kako pribacuje "linka" aplikaciju na particiju.
Kad sam koristija velcom mod rom 1.8.4 proba sam istu stvar napravit ali samo sa A2SDGUI programom (dolazija je instaliran sa ROM-om) ali mi nije dobro radija. Swap fajl sam stavija 256MB po uputam sa xda foruma ali nisam primjetija da ga je ikad napunija vise od cca 50MB, tako da ti za njega nisam siguran koliko ima ili nema koristi od njega.

Mislim da jedino Link2SD i Darktremor A2SD Scripta (A2SDGUI) ti pribacuju aplikacije na sd-ext. Sa svim drugim programima koje sam ja proba (app2sdpro i DroidSailSuperApp2SD) nisam uspija ista pribacit na sd-ext particiju.

Bas gledam novu verziju velcom mod 2.1 i vidim da je uklonjena skripta Darktremor dtapps2sd-2.7.5.3 i a2sdGUI te stavljen Link2SD.

Nisam jos proba tvoj ROM (sad koristim GGR NG), jer dok se ne uspije popravit svuk u slusalici nema smisla koristit Cyanogen. Ipak mobitel sluzi za razgovaranje, pa onda za sve drugo.


E to si 100% u pravu Prvo razgovaranje pa onda dalje

Sad sam se igrao malo, dodao sam u prvi rom swap i Darktremor A2SD.
Nisam bas nesto odusevljen, Darktremor A2SD radi dobro, tu ne vidim nikakve probleme, radi brzo ne vidim razliku. Ali swap nije bas najbolje, bar na mojoj kartici, na class 10 bi mozda bilo bolje.
Stavio sam swapiness na 60. I punio je jako swap.
Pokrenuo sam Facebook, Opera Mobile, Angry birds, Maps, Market, Skype... sve sto sam mogao, i popunio 300mb swap memorije. I sve radi, ali osjetno sporije. Recimo vratim se na operu i on ima spremljenu stranicu i sve je tu, ali se osjeti da ucitava sa swap koji je na kartici i bas se vidi lag
Na kraju mi je Launcher poceo stekat i onda sam poludio

Na kraju sam se vratio na Sonic_Clean, on mi je stock i znam da sve radi, a sto se app tice ionako ne trebam puno. Nakon flashanaj imam 122mb free i to mi je dovoljno za te app koje koristim.

Al mozda bi se isplatilo imat swap na class 10 kartici... jer bez stekanja, koje se dogada vjerovatno zbog moje spore kartice, to bi radilo genijalno...

Al dosta vise neda mi se vise igrat Vrijeme je da malo krenem koristit mobitel
lean&mean je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 18:37   #1358
lean&mean
Banned
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Online
Postovi: 112
Citiraj:
Autor androidfan Pregled postova


evo to sam maknuo...
blutut radi sa bluetooth file transfer za razliku kada je samo ova aplikacija instalirana...
zamjene za browser i kalendar će biti instalirane... email sam preusmejrio na gmail...
oi file manager i quickpic najbrže i najjednostavnije aplikacije na svome području...
sinkroniziranje kalendara i kontakata ne koristim...
walpaper se bez problema može narediti...
app za vrijeme neće biti problem...
market radi bez problema (hvala za najnoviju verziju tako da prvog puta nije ni bilo FC-a)... Gmail povlači mejlove bez problema...
launcherpro radi s naknadnom instalacijom a HWlauncher će vanka pomoću titaniuma...
izbačene aplikacije sve skupa 23MB-a

rama preko 100 ... internal storage preko 120...

@lean&mean odličan poso kad mogućnosti izbora frekvencija mada bi osobno volio da ne ide tako visoko... moj izbor će većinom biti 600, nekad možda i 480... a kad mi zatreba više ne vjerujem da ću ići preko 710...

Odlicno, znaci radi tako to je super!!!
E trebao bi vise internal storage imat ako si povadio 20ak mb
Ja sam sad flashao svjezi Sonic_Clean i imam 122mb free a 38 used
lean&mean je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 18:38   #1359
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
I baterija se automatski više troši
Čuj program je zamrznut u cache-u, a što misliš koliko se baterije više troši dok otvoriš program instantno iz rama, ili dok upališ, pročitaš program iz sdkartice/interne memorije, trošiš cpu, moraš zazuzeti ram, prikazati na ekranu i to? Razmisli malo
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 18:43   #1360
lean&mean
Banned
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Online
Postovi: 112
ggr

E probao sam sad maloprije Gorans GoodROM Next Gen,
svida mi se da se jos netko igra sa tim

Par stvari mi se ne svida samo,
imao sam jedno 30% baterije, i stavim ga, i za cas mi baterija padne na 15% i dobijem upozorenje, reko nista idem vidjet sa SetCpu da vidim jel clockan, kad ono on na 780mhz iz prve cim se stavi rom. I idem ga spustit kad nema nego na 450mhz.
To mi se ne svida sto na 780mhz zdere bateriju, a na 450 je prespor, treba mu vise koraka kod OC.

I ne svida mi se onaj launcher 360 nikako, al to je vise stvar osobnog izbora, al meni nikako nije sjeo, vec sam ga stavio jednom prije na druge romove i nije mi nesto.

Ostalo je sve 5, svida mi se sto ima odmah podrsku za app2sd.

Gorane, daj mi reci, ako gledas koju karticu imas, koja klasa?
Jel koristis swap particiju? I jel vidis da brze radi sa swap particijom?
Ja sam sad stavio isti taj Darktremor A2SD i katastrofa mi je kad imam swap...
Na koliko swapiness stavis?

Kako vi koji koristite GGR, na koliko drzite CPU? I koliko vam baterija traje?

Zadnje izmijenjeno od: lean&mean. 28.01.2012. u 18:50.
lean&mean je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 18:54   #1361
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor lean&mean Pregled postova
Ako si koristio prvi onaj moj sonic, drugi ce ti bit puuuno bolji
Isprobaj ih sve zabavljaj se Zato je mobitel toliko i zabavan zbog tih svih romova, bar meni
ha nista, idemo onda probati:

Sonic_Clean_v26012012:

iz posta 1322

instalacija ista ko i prije? bez particioniranja kartice i onda delete svega, pa update from zip?
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 18:56   #1362
lean&mean
Banned
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Online
Postovi: 112
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
ha nista, idemo onda probati:

Sonic_Clean_v26012012:

iz posta 1322

instalacija ista ko i prije? bez particioniranja kartice i onda delete svega, pa update from zip?
Jep sve isto, ne treba nikakve particije, samo pobrises kao inace sve i dalvik cache i update from zip.

Sad je verzija v27012012 vec, al na tom je linku vidjet ces pravu ce skinut...
lean&mean je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 18:56   #1363
androidfan
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 45
Citiraj:
Autor lean&mean Pregled postova
Odlicno, znaci radi tako to je super!!!
E trebao bi vise internal storage imat ako si povadio 20ak mb
Ja sam sad flashao svjezi Sonic_Clean i imam 122mb free a 38 used
radi izbacivanje, ali ne ubacivanje... al nije ni to loše, bolje odmah izbaciti ono što nećeš koristiti...
istina, evo sad sam ga ponovo instalirao, internal 130, ram 100...

što se sd-ext tiče, na goranovom sam ga koristio... nakon što sam instalirao veći dio aplikacija ext mi se napunio do kraja (128) dok mi je na memoriji telefona ostalo 60 slobodno... i kad sam još htio instalirati uredno mi je izbacivao da nema mjesta tako da sam trebao prebacivati aplikacije na karticu klasičnim putem... tako da su aplikacije bile na tri mjesta, izvadiš karticu, i mob moš koristit kao podmetač ;D
androidfan je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 18:57   #1364
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Prije par dana skinuo VELCOM 2.1 (2.0 sam preskočio jer je imao problema sa Darktremor app2sd skriptom).

1.8.5 je ok radio, ali nije bio brz kao Kinez prvi. Osim Cyanogena, svi ostali ROM-ovi su bili sporiji u radu na duže vrijeme od prvog Kineza. Ako je a.war stvarno sredio onaj nedostatak na Kinezu, selim se na njega i dok Cyanogen ne sredi slušalicu, neću niti probati drugi ROM

Jedino ovom Rusu dajem prednost, jer ima te power opcije u notification baru.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 19:00   #1365
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Citiraj:
Autor lean&mean Pregled postova
Jep sve isto, ne treba nikakve particije, samo pobrises kao inace sve i dalvik cache i update from zip.

Sad je verzija v27012012 vec, al na tom je linku vidjet ces pravu ce skinut...
Uglavnom instalirao sam tvoj mod, stavio neke svoje aplikacije unutra i više manje zadovoljan sam . Isto ko benruov, s tim da malo manje palaš na početku sa tim stvarčicama i tako. Maknuo sam huawei launcher i stavio go, supercharge rc5 skripta, zasad radi super. Jedino me zeza (sada sam siguran da je do supercharger-a) zašto nekad jednostavno rom se cijeli zbloka. Stavim si onaj power control widget i jednostavno kad oću nešto prebaciti zašteka. Uđem u postavke i npr. upalim data, izađem jedan korak, uđem uopet u mobile networks i data je isključen. I tako je za sve stvari do restarta. Nadam se da je do benruovog roma na cm7.2 ics(talijanski) nemam tih problema niti sa superchargerom. Trenutno čekam 7.2ics update (dolazi u ponedeljak) pa ćemo i njega isprobati. Al tvoj rom čist ok
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 19:05   #1366
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor sipe Pregled postova
Čuj program je zamrznut u cache-u, a što misliš koliko se baterije više troši dok otvoriš program instantno iz rama, ili dok upališ, pročitaš program iz sdkartice/interne memorije, trošiš cpu, moraš zazuzeti ram, prikazati na ekranu i to? Razmisli malo
Pa drugi slučaj normalno. O tome sam i govorio
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 19:07   #1367
lean&mean
Banned
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Online
Postovi: 112
dsa

Citiraj:
Autor sipe Pregled postova
Uglavnom instalirao sam tvoj mod, stavio neke svoje aplikacije unutra i više manje zadovoljan sam . Isto ko benruov, s tim da malo manje palaš na početku sa tim stvarčicama i tako. Maknuo sam huawei launcher i stavio go, supercharge rc5 skripta, zasad radi super. Jedino me zeza (sada sam siguran da je do supercharger-a) zašto nekad jednostavno rom se cijeli zbloka. Stavim si onaj power control widget i jednostavno kad oću nešto prebaciti zašteka. Uđem u postavke i npr. upalim data, izađem jedan korak, uđem uopet u mobile networks i data je isključen. I tako je za sve stvari do restarta. Nadam se da je do benruovog roma na cm7.2 ics(talijanski) nemam tih problema niti sa superchargerom. Trenutno čekam 7.2ics update (dolazi u ponedeljak) pa ćemo i njega isprobati. Al tvoj rom čist ok
Ma ovaj Sonic_Cyanogen nije bas moj rom To je od benru89 ja sam samo neke stvari izmjenio malo, da ne moram sto kazes palaš previse
Nemam pojma nikad mi nije blockao, osim sto me smeta slusalica pa ionako koristim Sonic_Clean...
lean&mean je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 19:11   #1368
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
********
E, ajde prestanite tražiti krekane aplikacije. To je protiv pravila foruma.

Jer kad se pobana Vas kaj tražite i oni koji daju linkove, onda će biti plača i pričat će se o nepravdi.

Nije prvi puta da se traži krekana aplikacija na ovom threadu.

EDIT:
VELCOM 2.1 više nije 2.3.4 već je 2.3.5 verzija. Malo mi se čak i čini bržim. Defoltno su 2 launchera od Huaweia - br. 2 i br. 3. Trojka je samo uljepšana verzija.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 19:16   #1369
lean&mean
Banned
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Online
Postovi: 112
velcom davaj

Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
E, ajde prestanite tražiti krekane aplikacije. To je protiv pravila foruma.

Jer kad se pobana Vas kaj tražite i oni koji daju linkove, onda će biti plača i pričat će se o nepravdi.

Nije prvi puta da se traži krekana aplikacija na ovom threadu.

EDIT:
VELCOM 2.1 više nije 2.3.4 već je 2.3.5 verzija. Malo mi se čak i čini bržim. Defoltno su 2 launchera od Huaweia - br. 2 i br. 3. Trojka je samo uljepšana verzija.
Nasao 2.3.5 je verzija Androida,
lean&mean je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 19:19   #1370
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Nisam znao za to, ispričavam se! sada sam tek vidio poruku na zidu!
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 19:22   #1371
silvio12
Banned
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: daruvar
Postovi: 76
e kad si več našao daj link! heheh
silvio12 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 19:23   #1372
lean&mean
Banned
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Online
Postovi: 112
d

Citiraj:
Autor silvio12 Pregled postova
e kad si več našao daj link! heheh
Ha, ha... silvio majstore evo samo za tebe:
http://u8650.ru/roms/134-velcom-mod-...bnovlenie.html

E sad ak to nije zadnja verzija Velcom mod-a neka Vuco ispravi, ja taj skidam
lean&mean je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 19:32   #1373
a.war
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: in more
Postovi: 23
http://www.mediafire.com/?uns3qz3rmprlidu

Evo kinez s widgetima u notification baru...svi vec znate kako se instalira i mislim da nema potrebe da pisem postupak

Uzivajte
a.war je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 20:40   #1374
silvio12
Banned
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: daruvar
Postovi: 76
Ovako sada sam isprobo VELCOM 2.1 nije mi baš nešt posebno,mana mi je to šta nema hrvatski jezik jedini plus mi je dizajn tog trečeg launchera preljep je baš mi se jako sviđa.
Sad da ja imam dovoljno znanja ko majstor lean&mean da stavimo taj huawei launcher3 na jedan od najboljih ROM-ova kao npr. kinez još da ga overclockamo i da stavimo onaj notification bar od a-wara i msm da bi to bio ROM savršenstva šta kažete?
silvio12 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 20:59   #1375
tuba
Premium
Moj komp
 
tuba's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: BJELOVAR
Postovi: 85
Citiraj:
Autor a.war Pregled postova
http://www.mediafire.com/?uns3qz3rmprlidu

Evo kinez s widgetima u notification baru...svi vec znate kako se instalira i mislim da nema potrebe da pisem postupak

Uzivajte
da li znaš koja je verzija firmwarea u kineza?btw trenutno koristim onaj tvoj rootani tele 2 rom radi perfektno stisno sam mu supersonic patch .. rez. na antutu benchmarku je 1440 što je zadovoljavajuće, stavio Link2sd stvarno leti + slušalica prilikom razgovora je prema ciyanu neuporedivo bolja zasad on ostaje..
tuba je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 21:32   #1376
tuba
Premium
Moj komp
 
tuba's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: BJELOVAR
Postovi: 85
turcell t 20

Citiraj:
Autor e-one Pregled postova
vidio sam da je netko okacio turkcell rom. molio bih ako ga je tko probao da testira kameru malo. negdje sam procitao da taj turkcellov rom ima 5mpix driver za kameru. ja bas u to ne vjerujem, ali bi bilo dovoljno da je samo bolji od postojeceg jer je ovaj jako los za 3mpix...
ja sam ga skinuo istina kamera je puno bolja i ima 5mp ali jedini razlog zašto nisam ostavio taj rom je nije se wirelesom moglo spojiti na router stavio sam fotoaparat u titanium backup čak mi je instalirao u druge romove 5 mp ali sam danas formatirao sd karticu i s...bo stvar nisam povukao backup u komp
tuba je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 21:58   #1377
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Jel može netko izvuči taj launcher iz Velcoma pretty please? Pomoću Root Explorera ili ES File Managera (u ES treba samo stavit da koristi root). 360 Launcher mi je počeo štekat nešto pa bi isprobao ovaj .

EDIT: Op, evoga tu: Link
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 22:22   #1378
a.war
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: in more
Postovi: 23
Citiraj:
Autor tuba Pregled postova
da li znaš koja je verzija firmwarea u kineza?btw trenutno koristim onaj tvoj rootani tele 2 rom radi perfektno stisno sam mu supersonic patch .. rez. na antutu benchmarku je 1440 što je zadovoljavajuće, stavio Link2sd stvarno leti + slušalica prilikom razgovora je prema ciyanu neuporedivo bolja zasad on ostaje..
verzija je 2.3.5

EDIT: I ako jos imate koje prijedloge sta da stavim u rom samo tu napisite...e i skoro zaboravio rom nema carrier iq
a.war je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 22:27   #1379
silvio12
Banned
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: daruvar
Postovi: 76
bio bih stvarno zahvalan kad bi mi neko dao link za supersonic patch jer se više ne snalazim po ovom topicu!
i kako instalirati 5mpx kameru?
silvio12 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 22:29   #1380
srkee
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 146
ovaj tvoj launcher mi baca FC tutix. ja sam na cyanu benruovom.
srkee je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na