Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.05.2016., 21:03   #1051
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor tpm4 Pregled postova
@Mileni, daj nabaci koju sliku od mini volta + pico kad uhvatis vremena. Moze i usporedba s nekim modom normalne velicine.
http://imgur.com/a/GSU5K

Pico + mini volt
vs
Subtank nano + iStick 40W

Razlika je osjetna. I pico se popravlja po pitanju baterije. Uz nekakav normalan usage mogu bez vecih problema cijeli dan izdrzati. Zacudjujuce. Samo sto mu je los prikaz baterije. Prebrzo dodje do dna, ali onda tako stoji po cijeli dan
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2016., 00:48   #1052
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,201
a daj reci mi, ne mogu nac, baterija na mini voltu nije zamjenska, nego je ugrađena u njega?
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.05.2016., 07:02   #1053
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Tako je. Integrirana, ko na dna200😃
@Mileni: A jesi driptip na subtank stavio
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2016., 08:31   #1054
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Prekrasan je, zar ne?
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2016., 18:31   #1055
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
nakon vtc mini i UD balrog, usput rečeno stvarno ok modova, stiže i meni sfasttecha mini volt (kao backup mod)... na njega će se prišarafit https://www.fasttech.com/products/0/...pping-atomizer

To je nasljednik Le magister rdta, savršen za MTL, dobar za inhale, postavke/rupe za zrak to dozvoljavaju kao i sami jednostavni setup (single coil). Tih, aroma 5+, lagano tankanje, ne curi... Dosta sam toga isprobao, ovo je osobno meni najbolji all around "tank" i zadovoljava sve parametre. U zadnje vrijeme od isprobanih svakako vrijedno spomena je i avocado tank, također nekakav genesis tip, te SXK Nextiny, čisti genesis, zahtjeva mesh i nesto vise zajebancije, al savršeno glatko fino radi, ne curi i tak, al da zna izluditi zna...
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2016., 01:33   #1056
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,201
kupio acrylic bell cap za kayfuna(russiana)

http://i.imgur.com/OpLdGC7.jpg

sve sta mogu rec je vrh, sve prednosti kayfuna, u manjem pakovanju za manje od 10 dolara

još samo moram nać baterijicu koja mi odgovara tima mini volt, samo kad bi bila sa zamjenjivom baterijom
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2016., 09:46   #1057
Pak
Premium
Moj komp
 
Pak's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Ploče
Postovi: 264
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
još samo moram nać baterijicu koja mi odgovara tima mini volt, samo kad bi bila sa zamjenjivom baterijom
pogledaj eleaf iStick pico, ili ipv D2 (stariji) odnosno D3 (noviji)

pico


slika je sa neta, ja nemam taj mod.

Zadnje izmijenjeno od: Pak. 19.05.2016. u 10:54.
Pak je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2016., 09:32   #1058
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
kakva je fire tipka na picu? poravnata je sa uređajem, pa me zanima jeli je problem napipat i kakav je odziv
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2016., 16:09   #1059
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Da li bi netko mogao procijeniti za koliko bih otprilike mogao prodati Kangertech EMOW Mega kit?

Kupio sam ga prije nešto manje dva mjeseca za probu (nije mi u planu bilo prijeći na parenje ili prestati pušiti, to je bilo samo za nadopunu cigaretama), ali vidim da mi većinu vremena samo stoji na stolu i sakuplja prašinu. Novi kit je koštao 500 kn, imam još četiri originalna grijača i ovaj jedan koji je trenutno unutra te par KTS-ovih duhanskih tekućina. Garancija vrijedi do 7.10.2016.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2016., 16:16   #1060
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Realno 200-250kn. Jednostavno, sve prebrzo izlazi i cijene brutalno padaju...
Fatal je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.05.2016., 16:20   #1061
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
O pa to je ok, mislio sam da ne mogu ni toliko tražiti. Hvala!
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2016., 10:46   #1062
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Nova igračka, Ipv5
Htio sam mod s dvije baterije da pogonim 100+ wata i da ima rezerve za više. Nikako mi nije sjeo cuboid, nije solidan, od klimavog pokopca baterije, atomizera koji ne legne do kraja do gumba koji ima lufta... ...
S druge strane ipv5 je solidan, gumb, odličan power delivery, udara gotovo instant .
To mi u kombinaciji sa uwell crownom na .25 ss coilu daje impresivne rezultate...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2016., 18:10   #1063
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Pozdrav, skidam se sa cigareta (duhana u biti) i odlucio probati parit.
Procitao dosta toga, ne kuzim jos sve ali kriza je sve veca tako da moram uskoro nesto kupiti.

Htio bih jednostavno rjesenje, neda mi se previse tinkat i rjesenje koje ne izgleda kao da drzim dildo u ruci. Zato mi se vise svidjaju ovi box modovi. Da li da krenem sa nekim Kanger starter kitom ili slicno?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: poltergeist. 17.07.2016. u 18:59.
poltergeist je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2016., 18:45   #1064
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
dupli post!
__________________

Zadnje izmijenjeno od: poltergeist. 17.07.2016. u 18:54.
poltergeist je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2016., 15:17   #1065
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Uzmi si neku bolju kangertech bateriju + kangertech subtank mini. Za pocetak je i vise no dobro, dapace. Jednostavan setup na kojem ces nauciti osnove, a neces imati vecih problema (curenje npr.).
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2016., 10:51   #1066
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
nadovezao bi se na milenog sa nesto drugacijom preporukom. Ako ces narucit iz kine preporucio bi ti istick pico kao box mod, a kayun mini v3 kao atomizer. Osobno imam original kayfun a klonovi su navodno jako dobri. to ti je maleni setup koji ce te odlicno sluzit. Mozes i kod nas to nac, no po vecim cijenama

e sad, mini v3 je RBA (rebuildible atomizer) sto znaci da sam slazes svoj setup. pa dok ne uhatis ruku ne bi ti bilo lose probat sa gotovim glavama tipa subtank mini, nautilus, mozda cak i joyetech aio koji je dosta dobar odnos cijene i kvalitete-

subtank mini je super jer objedinjuje i gotove glave +rba bazu na kojoj mozes "peć zanat"iako nije tip tanka koji vecini pusaca odgovara
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2016., 11:38   #1067
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Kaya, pico rta, serpant, itd. -> tek poslije. Za pocetnika je najvaznije da pari. Sto brze i jednostavnije moguce. Slagati sam setupe i sl. stvar = 99,99% pocetnika ce odustati nakon dan-dva.

Da sam morao setupe slagati i gledati tutoriale po netu kad sam krenuo, sad bih i dalje 2-3 kutije marlbora pusio
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2016., 11:46   #1068
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
e vidis. meni je subtank mini curio sa occ glavama i to me natjeralo da pocnem gledat tutoriale po netu i uzmem legendarni plavi sarafciger u ruke. odvojio par popodneva i vec duze vremena je trud minimalan. Ali da treba zelje za to skontat, treba. Ko i za sve, manje-vise :-)

Kako tvoj pico rta, jesi sto mijenjao ili si i dalje na njemu?
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2016., 12:44   #1069
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Na kraju uzeo iStick Basic, jer je ponuda katastrofa a mene je prala kriza od cigara i morao sam nesto uzeti.
http://www.eleafworld.com/istick-basic/

Uzeo i nekakav duhanski 6mg Flavourtec juice. Dojam? Katastrofa! Toliko me reze za grlo da je ne moguce to za pusiti. E sad vidim da mogu sa 3 stvari utjecati na to:

1. Uzeti coil sa vecim ohmima od trenutnog (0.75) recimo 1.5.
2. Smanjiti koncentraciju nikotina na 3mg ili cak 0mg
3. Kupovati tekucine sa vise VG od PG, pa mozda i 90%VG

Da li razmisljam pravo i ima li jos tko kakav savjet, jer ovo je trenutno za ostavit i vratit se na cigarete.
__________________
poltergeist je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2016., 13:52   #1070
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
tocno. povecavanjem otpora zavojnice smanjujes osjećaj jačine. Uzimanjem veceg omjera vg-a, (za pocetak ce ti 70 posto vjerojatno bit najoptimalnije) nesto smanjujes aromu i throat hit, a povecavas produkciju pare.
vecini onih s kojima sam se susreo je za pocetak cak 6mg bilo premalo... ja sam vec par mjeseci na 6mg @1.0-1.3 ohma. sweetspot za mene
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2016., 15:22   #1071
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Kako tvoj pico rta, jesi sto mijenjao ili si i dalje na njemu?
Koristim i dalje picoa, ali uz serpent mini. Slicni, svaki ima svojih mana/prednosti pa koristim po potrebi. U globalu prezadovoljan sa malisanima
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2016., 15:32   #1072
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Evo uspio sam se skontat da dobijem zadovljavajuce vape iskustvo. Najvise su se stvari promjenile kupovinom boljih tekucina manjeg nikotinskog omjera (3mg).

Trenutno pusim: MOMOA Selected - PLEASURE 3mg - odlicna duhanska aroma, all day vape. 30ml - 58kn u mtm storeu.

E sad, posto mi je prvi uredjaj bio neregulirani Eleaf iStick Basic, sada me zanima nesto od ovih varijabilnih i gledao sam Cuboid Mini Kit.
http://www.joyetech.com/product/cuboid-mini-kit/

Dosta mi je bitan izgled samog moda i da bude sto manji i dobro lezi u ruci. Da li moze savjet odakle bi me izasao najeftinije, odakle vi narucujete iz vana? Vidim na Fasttechu je 49dolara, besplatna postarina ali me zanima pitanje carine? Ako vrijedi ono pravilo do 160,00kn izvan eu, da li postoji nek eu trgovina sa ok cijenama?
__________________
poltergeist je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2016., 16:10   #1073
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Meni sa FT-a od zadnjih 10ak narudzbi samo jednu carinilo. I to me cudi, jer obicno narucujem 100$+. Naravno, pravila nema. Nikakvoga. Vjerojatno samo imam nevjerojatno srecu, a ako je to tako, neka se nastavi

Inace, za varijabilno preporucio bih:
https://www.fasttech.com/products/0/...ni-volt-40w-v2

Koristim ga vec par mjeseci, baterija iznenadjujuce dugo traje. Odlican mali mod, prekrasnog izgleda, imas vise boja. Jako malen i kompaktan, jednostavan za koristiti. A build quality je fenomenalan.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2016., 13:29   #1074
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
ja bi ti preporucio elaf istick pico. ili neki gdje imas 18650 odvojivu baterijui., pico lako skuplja ogrebotine ali je malen kompaktan i sa odvojivom baterijom. i jos kupis 2 x18650 baterije i nitecore punjac... i vise ne moras brinut o battery low
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2016., 09:56   #1075
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Nitko vise ne pari, ili se jednostavno ne pise?

Ja pico-a nisam vec dugo dirnuo. Jutros rano sastavio isti, i vracam ga u ladicu. Jednostavno mi serpent mini puno vise lezi. Bolji okus, jednostavnije ga sloziti, i meni osobno puno bolji all arounder.

Nabavio jos i 25mm serpent mini, ali nisam jos dual coil slagao, vec iskljucivo single coil. No prvi dan ostao bez jednog stakla, ispalo i razbilo se. Sad sam samo na rezervnom

Serpent mini za sada kralj kod mene, grijac je perolaka kategorija za napravit i sloziti, samo se wicking mora malo skuziti kako ne bi bilo problema. No opcenito, najlaksi rta za sloziti kojeg sam ikad koristio, a okus koji daje je fenomenalan
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2016., 09:59   #1076
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Ma pari se pari. Samo diskretno hahaha. Ja sam jos na starim shemama, mini v3, uta 2, mislim si nabavit ružu v2s, a mogo bi i serpent mini kad ga tako lijepo hvališ

Poslano sa mog 6055K koristeći Tapatalk
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2016., 10:46   #1077
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ako budes isao po serpent mini, idi po 25mm inacicu. Unatoc 25mm, jako je malen (samo siri od obicne verzije naravno). Stane vise tekucine, i malo su doradili wickanje + dobijes jos i dual coil ako isti naravno zelis. Okus kojeg taj malisan daje je nevjerojatan. U rangu dripera
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2016., 12:01   #1078
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,201
Pari se pari, samo nista novo u mene vridbo posanja, osim da sam u kolege proba SS Temp Control, i to je ono sta ja zelim. Kupit cu evic, zamotat SS na 0.8 i tc postavit na 170 celzija i to je to
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2016., 14:04   #1079
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Opa, nisam ni znao da ima tema.
Pari se HCigar VT75 Nano u kombi s Kayfunom V5. Nebo i razlika naspram prijašnjih Cubisa i Joyetech što se parilo. Puno manje pare stvare, a aroma je daleko bolja.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2016., 12:38   #1080
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Ako budes isao po serpent mini, idi po 25mm inacicu. Unatoc 25mm, jako je malen (samo siri od obicne verzije naravno). Stane vise tekucine, i malo su doradili wickanje + dobijes jos i dual coil ako isti naravno zelis. Okus kojeg taj malisan daje je nevjerojatan. U rangu dripera
ta 3 mm mi rade razliku. trenutno skoro samo koristim istick pico, a jedva i tajfuna od 23.5 mm mogu zasarafit. onda bi morao koristit evic vtc mini a onda bi izgledalo nakaradno. tako da cu vjerojatno na 22 ic ako se odlucim

@juice - razmislam i ja o tom modu. kakav je build quality, jeli se lako grebe i ostecuje. glupo mi je dat 100 ojra za to ako samo placam cip, a build je los...kako su buttoni izvedeniu, jesu li taktilni i kvalitetni?
Fatal je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na