Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.11.2020., 17:01   #61
thekingnoa
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: slavonski brod
Postovi: 110
Baš tako

+ svi pričaju o 4K performansama a na Steamu je 2.3 % korisnika na toj rezoluciji, u HR je manje od 1 % sigurno
thekingnoa je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2020., 17:31   #62
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,360
Kad bi neko napravio sam karticu bez tih rtx gluposti a da je u rangu 3080 ili 6800xt ja bi bio najsretniji.
Sve to zanimljivo prvih 5 minuta.
4k i rtx kotiste samo entuzijasti koji igraju single i zele sve napucano na ultra. Po meni 2k je taman koliko treba.
axo je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.11.2020., 17:33   #63
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
NHF ali ekipa koja zagovara RT kao neki festure je ista ona koju "boli glava" kad igraju na 60fps, odnosno moraju imati 250 fps ili štajaznam koliko

Jednostavno ne vidim kako se RT feature uklapa u koncept nekog high end gamera
Brkas single player gamere koji mjenjaju igru svakih tjedan dva cim je predju, i multiplayer gamera koji u pravilu igra jednu igru godinama

Ovi prvi frlje detalje sve na high/ultra ili koliko vec ide, i nacelno bitno im je da vrti bez da steka.. Ali da je sve sto vise fensi moguce

@SlavoS
Pa 2080S spada u vrh LY ponude. RTX mozda nece raditi najbolje na 3060ti, ali bit ce koliko toliko igriv za mainstream bar za aktualne naslove. To je future koji se toliko puno spominje da ce ga mnogi htjeti imati. Za Navi 22/23 sumnjam da ce imat RT zadovoljavajuć/konkurentan..


3060ti nudi od svega po nesto, pogotovo za mase..
E sad, i 3070 nudi puno, pa je nemozes uloviti ili je dosta skuplja ..tako da hm xD

Ovo ne komentiram kao netko tko sebi gleda karticu, nego čisto mi 3060ti izgleda kao zaokruzen proizvod i u tom smislu ga vidim kao dobar deal kojeg bi ljudi mogli dosta kupovati.

Ps
Tesko je ista komentirati kad je tolika potraznja a slaba raspoloživost da svi sve prodaju i to po puno gorim cijenama xD
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 19.11.2020. u 17:40.
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2020., 18:23   #64
sliver
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 149
Može li mi tko pokazati dobru implementaciju Ray Tracinga u igrama, gdje ista igra radi na ~100 fpsa na 1440p rezoluciji? Pod dobru mislim na nešto impresivnije od špigl lokvi i haubi auta.

DLSS je koristan na 4K rezoluciji na kojoj većina ljudi ne igra.
Skoro sam se i ja odlučio za 30XX seriju, ali mi je došlo u glavu da je Ray tracing i dalje marketinški gimmick koji je u 80% slučajeva neprimjetan.
sliver je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2020., 18:37   #65
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Tehnoloških ludita u ovim temama ima više nego u Engleskoj 19. stoljeća

Zadnje izmijenjeno od: Exomaniac. 19.11.2020. u 18:47.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2020., 18:57   #66
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,159
Ne znam za ove pomake preko 60fps niti RT jer mi hardveraj to ne podržava, ali jedna inovacija koju sam isprobao i koja mi jako nedostaje na komp ekranu je HDR. Imam ga na televiziji i kad recimo RDR2 ili nove Assassin Creedove prebacim s jednog ekrana na drugi, taj kontrast mi jako nedostaje, baš pomaže da scena izgleda realističnije.

A taj upgrade nema veze s grafičkom jer sve to podržavaju. Dakle, bez monitora koji bi to pratio uzalud sve te nove tehnologije. A monitori su u tom aspektu generalno dosta lošiji od TV-a (HDR400 koji koji se najčešće sreće na midrange monitorima nije HDR, pitajte Tima iz HU), zato i novi hit jest igranje na novim LG OLED-ima. Monitora te kvalitete gotovo nema, i taj kontrast koji se dobije OLED-om je često veći pomak od RT-a kojim se toliko zamaramo.

I da, jasno sam u singleplayer kampu koji preferira kvalitetu ispred fps-a. Znam da je RT niš posebno zasad, ali tako to ide, jedan Unreal 4 engine se koristi od 2014 do danas i nije lako inkorporirati niti tehnološki niti umjetnički novi koncept poput RT-a u igru. Patchevi koji to dodaju su super, ali ta igra je već namještena bez toga u vidu, sve to što imamo je parcijalno krpanje. To je isto kao što se igre koje će potpuno koristiti mogućnosti novih konzola doći na svoje tek kad prođe jedan puni development cycle (3-5g). Zato se ne zamaram RT-jem zasad, to će doći na svoje tek u budućnosti. Sigurno neću potrošiti plaću na grafičku za feature temeljen na jednoj ili nijednoj igri. Zapravo, tek sad u 2021. očekujem neke konkretne primjere gdje je RT bitan. Kad to bude široko dostupno i vidljiv, konkretan pomak, onda će mi to ući u računicu. Za 2g ćemo imati još jednu ili dvije generacije grafičkih...

Općenito nikad nisam bio niti smatram da je lukavo biti early adopter.
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2020., 19:16   #67
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
Brkas single player gamere koji mjenjaju igru svakih tjedan dva cim je predju, i multiplayer gamera koji u pravilu igra jednu igru godinama

Ovi prvi frlje detalje sve na high/ultra ili koliko vec ide, i nacelno bitno im je da vrti bez da steka.. Ali da je sve sto vise fensi moguce
Nisam mislio konkretno na tebe, znam da pičiš kompetitivno. Kažem imaš forumaša koju su tvrdili da ih glava boli u windowsima kad su na 60hz zar ne? Da ne mogu više zamislit igrati na 60 fps itd.

Jednostavno mi ne ide jedno s drugim. High end gamer i RT. Znači netko tko bi kupio 3080 ili 3090, taj onda ima i skup pc - jak cpu, sigurno ni ostatak nije jeftin, monitor minimum 1440p ili 4K. I onda takav da u AAA singleplayer igri nafrlji sve može imati i ispod 60 fps-a u nekim igrama zar ne?

Znači netko tko bi minimum 20 000kn dao za pc da igra sub 60 fps ili oko toga i to je high end gamer? Pa ta činjenica bi svakom teško pala, osim eventualno teškim n00bovima

Kao što reče Steve iz HUB-a RT još uvijek nisu relevatan jer ih ne podržava velik broj naslova + što kaže čovjek - pad performansi od 40% + na jednoj RTX 3080 - nema šanse, hvala ali ne

Možda RT počme biti bitan od sljedeće generacije. Odnosno kako su i procjene bile kad se pojavio turing - za 5,6 godina od tada pa nadalje...
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2020., 19:38   #68
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Heavy Metal Steve također ćakula o RX 6800.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 19.11.2020., 20:20   #69
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Nisam mislio konkretno na tebe, znam da pičiš kompetitivno. Kažem imaš forumaša koju su tvrdili da ih glava boli u windowsima kad su na 60hz zar ne? Da ne mogu više zamislit igrati na 60 fps itd.

Jednostavno mi ne ide jedno s drugim. High end gamer i RT. Znači netko tko bi kupio 3080 ili 3090, taj onda ima i skup pc - jak cpu, sigurno ni ostatak nije jeftin, monitor minimum 1440p ili 4K. I onda takav da u AAA singleplayer igri nafrlji sve može imati i ispod 60 fps-a u nekim igrama zar ne?

Znači netko tko bi minimum 20 000kn dao za pc da igra sub 60 fps ili oko toga i to je high end gamer? Pa ta činjenica bi svakom teško pala, osim eventualno teškim n00bovima

Kao što reče Steve iz HUB-a RT još uvijek nisu relevatan jer ih ne podržava velik broj naslova + što kaže čovjek - pad performansi od 40% + na jednoj RTX 3080 - nema šanse, hvala ali ne

Možda RT počme biti bitan od sljedeće generacije. Odnosno kako su i procjene bile kad se pojavio turing - za 5,6 godina od tada pa nadalje...

Pa... nama koji frljimo detalje koliko ide je OK RT na 60FPS, ne treba nam 489FPS. Dakle, nama RT ima smisla.

Eladiu RT nema smisla, on bi spustio i na "wireframe mode" da ima
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2020., 20:29   #70
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
NHF ali ekipa koja zagovara RT kao neki festure je ista ona koju "boli glava" kad igraju na 60fps, odnosno moraju imati 250 fps ili štajaznam koliko

Jednostavno ne vidim kako se RT feature uklapa u koncept nekog high end gamera
Pa kod njih se i uklapa. Ne uklapa se kod kompetitivnih igrača koji traže najveće refresh rateove, a kod ekipe koja traži najbolju sliku, najveće detalje i ostalo se savršeno uklapa jer je toj ekipi FPS daleko manje bitan.

High end gamer ≠ kompetivan gamer koji traži high fps

Naravno, možemo sad cjepidlačiti da su i kompetitivni high end, ali u ovom smislu je različito. Postoje razne grupe koji traže različite stvari, a svi bi se mogli nekim smislom nazvati high-end gamer.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.11.2020., 22:25   #71
fooK
Powaaa user
Moj komp
 
fooK's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Hrvatska, Zagreb
Postovi: 160
I ja mogu ovo potvrditi, meni je toliko nebitan Ray Tracing i ostale gluposti, hoću samo da radi low to mid detalji u hrpi frameova da monitor dođe do izražaja.
Single Player igrači i competitive igrači su dva odvojena svijeta.

Poslano sa mog SM-G986B koristeći Tapatalk
__________________
Fun starts @ 2000 rpm with 465nM
Pošteni trgovac: 1
fooK je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2020., 22:37   #72
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Pad performansi je velik kad se uključi RT ali daleko je to od neigrivog
Control je najgori, 1440p ide 30-40 fps-a (osim naravno Minecrafta, to je neigrivo s RT-om na Radeonkama ). Izgleda loše ali 1440p i lock na 30 fps i uživaj.
RT+DLSS su odličan combo ali treba pričekati još da izađu igre koje pošteno koriste RT, za sad samo sjene i refleksije. A sudeći prema konzomala, na tome će i ostati neko vrijeme.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2020., 23:24   #73
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
koriste RT, za sad samo sjene i refleksije. A sudeći prema konzomala, na tome će i ostati neko vrijeme.
Točno to, mislim da će biti takve igre kroz čitavu generacija konzola

Evo jedan takav, AMD optimiziran naslov, gdje RT nije ispao katastrofa za radeonke

Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2020., 00:27   #74
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Toliko je tehnologija uznapredovala da se sad savjetuje rt on na 30 fps smh

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2020., 01:44   #75
SlavoS
Premium
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,115
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
@SlavoS
Pa 2080S spada u vrh LY ponude.
Vrh ponude i "Performanse prošlogodišnjeg top modela" nisu isto, ali nečemo cjepidlačit

Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
RTX mozda nece raditi najbolje na 3060ti, ali bit ce koliko toliko igriv za mainstream bar za aktualne naslove.
Budimo realni sa RTom i 3080 ima muke, osim ako ne misliš 3060Ti na 720p
A 1440p/120/140 min FPS je stvar budućnosti, nadam se bliže, iz perdpektive srednje / srednjeviše klase GPUa naravno.
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
3060ti nudi od svega po nesto, pogotovo za mase..
S ovim bi se mogao složit, ako bi cijena bila 2500kn ili manje, pa uz adekvatnu reakciju AMDa da ponovo zaživi srednji segment.....
__________________
SS
SlavoS je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2020., 08:21   #76
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
jedna stvar o kojo se ne piše, a imat ce velikog utjecaja jer u high endu potrošnja nije toliko bitna stavka, ali u nižim tierovima tj. navi 22/23 i pogotovo mobilni derivati rdna2 ce masakrirat nvidiu u svojim segmentima u perf/watt.

kako su se karte naglo okrenule

Citiraj:
Mobile Navi21 will have a 150W TDP.
Bonkers efficiency.
It's confirmation from laptop vendors.
ASUS and other OEMs are preparing flagship models with this beast.
geeeez, ovo mirisi na haos u mobilnom segmentu ako OEM-i budu dovoljno pushali amd grafe tj. ako nvidia ne tutne koverte ispod stola




edit. dodano ponesto naslova u fidelity FX

https://community.amd.com/t5/blogs/a...ar/ba-p/423248
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 20.11.2020. u 08:30.
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2020., 09:15   #77
MegaSkot
Modder
Moj komp
 
MegaSkot's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Waterford
Postovi: 906
Igram samo, ako igram, multiplayer naslove i RT mi ne igra ulogu, zato se radujem sirovim performansama 6800XT.
MegaSkot je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2020., 10:53   #78
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,426
A taj RT mi nije baš jasan na RDNA 2, ugl po GN Stivu, isapda da je RT na 6xxx tu samo da ga imaju, performanse izgledaju očajno(kaže on ako se dobro sjećam da nije uopće ni blizu nV, a i nV perfomanse su loše).

Opet te sjene i refleksije su meni osobno najveći bulšit i totalno bzvz efekt. Pa teselacija mi je iskreno puno primjetnija i daje veću dubinu samoj igri od refleksija...što je najgore kad pogledaš npr Control, izgleda kao svijet napravljen od visoko ispoliranog kroma pod reflektorima gdje se sveki vrag refletira. Totalno nerealno i IMHO kvari izgled igre i moju uživljenost u istu. To me podsjeća na doba kada su rane igre na mislim UT3 engineu sve bile bump mapane do ibera, sve je izgledalo kao da je izliveno od plastike, pa onda doba kada su izašli PS3 i X360 pa su sve igre imale odvratni bloom nafrljen na 9000, ono sve bliješti i izgleda zamagljeno, kao da je netko namazao ekran vazelinom. Ugl guranje efekata jer ne znaju više što bi...

Ukratko, jedina RT igra koja mene zanima je Quake 2 RT, prvo jer volim jako tu igru, a drugo jer je kompletno RejTrejsana.

Ja sam SP-aš (MP me uopće ne interesira), ali ne očekujem sav eye candy, nego bar medium na 60 fps-a. Trenutno 1080p, a u budućnosti tko zna...4k ne sigurno, ali 1440p...hmm, nikad se nezna.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2020., 11:47   #79
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
Toliko je tehnologija uznapredovala da se sad savjetuje rt on na 30 fps smh

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Nitko ne savjetuje da se igra na 30 fps-a, već samo govorim da je većina igara daleko od neigrivog. SOTR s upaljenim RT-om ima preko 70 FPS-a na 1440p, Dirt 5 preko 90... Control na 1080p ide preko 60 fps-a... I dalje je to daleko od RT+DLSS-a i svi koji žele igrati s RT-on nek kupe nvidiju.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2020., 14:33   #80
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2020., 18:31   #81
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,360
E jos da je dozivim u svom u kucistu.
Cim ima ovak debeli hladnjak ide na 2600mhz sigurno.
axo je online   Reply With Quote
Staro 20.11.2020., 18:50   #82
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,674
Red devil -> thick edišn
Grafa je i vjerojatno ce izvuci svaki mhz iz Navi gpu-a...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2020., 18:52   #83
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
za vjerovat ili ne,ali vrlo moguće

https://videocardz.com/newz/powercol...d-devil-tested

https://www.youtube.com/watch?v=ZaTQ...ature=emb_logo


zašto samo 1000 primjeraka??nije da ću ja kupit,ali čudno.
__________________
prodajem starije komponente.

Zadnje izmijenjeno od: demetrius. 20.11.2020. u 19:07.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2020., 19:06   #84
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,426
2600mhz

Baš me zanima Nitro ili Toxic. Ako se stvarno budu mogle toliko OC-at, a pogotovo 6900XT, onda bi mogli skinut nV.

EDIT: Guru 3d je prenio usporedbu dosta rivjua da se vidi koliko je koja grafa brža ili sporija u prosjeku u odnosu na 6800XT.

Ispada da je 6800XT u prosjeku 7,4% sporija od 3080, i za isto toliko je jeftinija po MSRP-u koji ionako trenutno nije bitan jer ne postoji.
6800 je 8,1% brža od 3070, ali je skuplja 15%.
Odnosi se na 4k.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 20.11.2020. u 19:12.
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2020., 21:37   #85
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,159
Bilo bi zanimljivo vidjeti 1440p, jer znamo da Ampere ne funkcionira linearno, da ima pad na nižim rezolucijama. 4k je best case za nju.
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2020., 22:22   #86
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
zašto samo 1000 primjeraka??nije da ću ja kupit,ali čudno.
Valjda zato jer je Limited Edition .
Bit će i normalna verzija Red Devila.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2020., 23:39   #87
Dr. Strange
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 813
Znači zaključak je osjetno slabije RT performanse od Ampere, manjak DLSS-a, i slična cijena?
Dr. Strange je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2020., 00:22   #88
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Sve je to divno i krasno, ali eto dogodilo se ono sto su i svi predviđali, nemas niti crvene niti zelene za kupiti. Odnosno ako i ima nestanu u sekundama, samo recenzenti i nekoliko pojedinaca posjeduje grafe. Mi ostali smo na cekanju do tko zna kada. Gg

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2020., 08:25   #89
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,360
Citiraj:
Autor Dr. Strange Pregled postova
Znači zaključak je osjetno slabije RT performanse od Ampere, manjak DLSS-a, i slična cijena?
Manja potrosnja, bolji oc prostor, manje dimenzije, 2x 8 pin konektor.
Dlls i rt možemo jos neko vrijeme drzati po strani jer odabir igara je trenutno siromašan al koga veseli...
Ima amd svoj dlls koji ce doci kad tad na trziste.
Amd moras jos ispeglat drivere za igre koje nisu sa njima u partnerstvu. Vidi se na novim igrama da su performanse i vise nego odlične.
Tako da nvidia i amd imaju svoje prednosti i mane.
axo je online   Reply With Quote
Staro 21.11.2020., 09:22   #90
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542
Citiraj:
Autor axo Pregled postova

Tako da nvidia i amd imaju svoje prednosti i mane.
Najveća mana su cijene i još ih nema nigdje raspoložive za kupiti. Ne vidim tu prednosti kad cijene divljaju i bez obzira na takvo stanje još se sve proda u roku odmah.

Poslano sa mog Nokia 7 plus koristeći Tapatalk
__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64
max111 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na