Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.03.2013., 12:04   #91
agaljot
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Visnjica
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
vjerojatno ga je samo "naćeo" na vettelu pa se na pasici skroz odvojio.
Jako mi je debilno bilo to da uopće ide vozit s takvim krilom dalje.
Znam da Alonsko voli kockat, ali ovo je bilo prejadno.
Upravo sam vidio na usporenoj snimci naceo je krilo na Vettelu a puklo par metara prije pasice. Puklo je samo od sebe.
agaljot je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 12:06   #92
barbir
Registered User
Moj komp
 
barbir's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Žrnovnica
Postovi: 40
Vidljivo je da Lotusu ne odgovara kiša, Kimi je odma upa u gužvu i teško je prolazia vozače isprid sebe. Ža mi je Alonsa sigurno bi se boria za postolje Massa je zadnjih par krugova pokaza koliko su brzi. Hamiltonu svaka čast šta je prizna da je Rosberg triba bit na postolju a puka san od smija kad je uletia u box McLarena. Vettlea neću ni komentirat...
barbir je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 12:11   #93
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nitko ne komentira Hamiltonovo ulazak u McLarenov dio boksa
Komedija.


Zaboravio na Bianchia fino vozi rookie.
kian je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 12:40   #94
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Budemo vidjeli.Osobno mislim da je Alonso mislio da može dalje,ali tim je taj koji je trebao imati posljednju.E sad...
Ne gledam Nevena i ekipu,tak da pojma nemam o čemu trkeljaju,a bome ni koji film tebe pere
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 12:42   #95
agaljot
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Visnjica
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nevene, jesi li to ti? Ljudi, nisam znao da je Neven Novak ovdje na forumu... drago mi je da si sa nama ovdje, Nevene.
Hoćeš li molim te još jednom okriviti Vettela za to, kao i u prijenosu?

Sumnjaš da je vidio? Ti sumnjaš da je vidio???? A jel sumnjaš da je OSJETIO, jel sumnjaš da su mu JAVILI tijekom cijelog hebenog kruga??? Bože dragi...

Znao je on jako dobro kakva je situacija, sad samo moramo vidjeti tko je odlučio ostati.
Slazem se ako nije vidio potrgano krilo morao je vidjeti ono silno iskrenje od krila.
Mislim da su Alonso i tim mislili da ce izdrzati par krugova dok ne dode do zamjene guma(sto se vrlo brzo dogodilo) pa ce zamjeniti sve zajedno, ali kocka se ovaj put nije isplatila.
Prosle godine se isplatilo ove godine nije tako je to u sportu.
agaljot je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 12:54   #96
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Zaista neznam o čemu pričaš,pročitaj još 1 moja 2 posta i vidi šta hoću reći...da,Alonso je i sa strganim krilom bio,Webberu mislim, na repu i mislim da je ekipa u boxu trebala odigrati glavnu riječ.
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 14:02   #97
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999



Brko jel nisi ti bio alfonso fan, što ga kudiš sad toliko zbog krila?

Iako slažem se s flodom, nije bas da je mogao vidjet koliko jako je napuklo krilo. Neznam da je situacija bila da je odmah odustao, a da je napuknuto krilo moglo izdržat utrku, onda bi bio picica.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 14:10   #98
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ova F1 sezona mi sve vise lici na spansku/meksicku seriju:
- "Ja bih bio prvi ali mi nedaju."
- "I ja bih bio privi i meni nedaju, ali sam svejedno prvi."

Uglavnom biti ce veselo u Kini, samo steta za Alonsa u danasnjoj utrci. Bilo bi puno zanimljivije da mu se nije desilo sto se desilo.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 14:19   #99
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
kian je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 14:23   #100
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Bit ce zabavno, vec sad se pocinju svadjat unutar timova .

Moram priznat da mi je draze bilo dok su Team Orderi bili zabranjeni pa su svi smisljali svakakve izgovore kako da propuste jendog vozaca i slicno, bar su morali biti "kreativni" u laganju .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 14:57   #101
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
A ono svi mrzimo naredbe teamova a svi ih imaju. Sezone su dugačke i guste i svaki bod će biti vrlo važan. A kada vozač ignorira naredbu teama onda ga dobro popljujemo..
Takvi smo, šta se može. Zato je Vettel prvak a Webber nikad ništa neće osvojit..
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 16:29   #102
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Ne volim baš Vettela, ali čovjek se utrkuje i pobijedio je. Upravo je opet postao svjetski prvak, a oni mu idu govorit da se prestane utrkivati i ostane drugi. Mislim, wtf? Pa normalno je da ih neće poslušati. S druge strane, ako je Hamiltonu toliko krivo (je, kuratz), mogao je pustiti Niku naprijed. Prasci dvolični, Hamilton i Brawn.
Baš mi je drago što je Vettel probao.
Po onome, što se vidi na snimkama, Alonso nije mogao vidjeti koliko je oštećenje. Ne vidi se baš iz kokpita isto kao što vidi kamera na vrhu bolida.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 16:31   #103
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Ne volim baš Vettela, ali čovjek se utrkuje i pobijedio je. Upravo je opet postao svjetski prvak, a oni mu idu govorit da se prestane utrkivati i ostane drugi. Mislim, wtf? Pa normalno je da ih neće poslušati. S druge strane, ako je Hamiltonu toliko krivo (je, kuratz), mogao je pustiti Niku naprijed. Prasci dvolični, Hamilton i Brawn.
Baš mi je drago što je Vettel probao.
Po onome, što se vidi na snimkama, Alonso nije mogao vidjeti koliko je oštećenje. Ne vidi se baš iz kokpita isto kao što vidi kamera na vrhu bolida.
Odličan post. Dodao bi da je Ferrari ili Alonsa danas izgubio postolje zbog svoje gluposti a možda i pobjedu..
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 16:36   #104
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Po onome, što se vidi na snimkama, Alonso nije mogao vidjeti koliko je oštećenje. Ne vidi se baš iz kokpita isto kao što vidi kamera na vrhu bolida.
Najbolje da nije vidio/osjetio ono iskrenje i trenje po asfaltu kad je nos riboa o cestu . Riskirali su ali nije se isplatilo, end of story.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 17:53   #105
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Ne volim baš Vettela, ali čovjek se utrkuje i pobijedio je.
ali.......... tko kaze da nije webber mogao stisnuti vettela i na kraju on njega uzeti?
mislim, sta ako je webber ostao poslusno pseto i ostao drugi? tj, isao dogovorom kakav je bio, tko je naprijed - ne diraj ga?


kako god bilo, mahom vidim da su ljudi seronje. ja serem po ferrariju i odprije box naredbe generalno, a i ovdje su se sralo i pljuvalo po crvenom konju (i to mahom ljubitelja RB-a i mclarena). ok, danas je bio u igri mercedes, no malcice drugacije od mclarena - pa se svejedno suti i kakti - to je ok. my ass je to ok, isto govna i zasluzuju isto sta ste i pricali za ferrari. ali, jebiga, to ja ocekujem da ce biti od ljudi koji su "objektivni".......


tak tak utrka. alonso ili tim - zajebali su se. ok, neka su. druga je tek utrka, bit ce jos svega..........
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 18:12   #106
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062