Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.01.2011., 14:05   #1
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Lord of The Rings Online PROBLEM

Evo, ekipa, pretražio sam preko tražilice pa niko nema taj problem. Pa tražim pomoć. Naime, skinuo sam LOTRO preko originalne stranice:

http://www.lotro.com/support/download-lotro

i nakon toga napravio free account. Pokrenuo sam igru, sve super, downloada se sve šta treba, i utipkam username i pass i dobijem ovo:



Probao sam 3 accounta, različita, i za svaki isto.. Podaci su 100% točni. Onda sam išao na forgot password i ništa mi ne dođe na mail... Moze pomoć?

Hvala
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2011., 15:20   #2
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
da nisi možda napravio acc na američkom serveru a skinuo europsku verziju igre ili obrnuto ?
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.01.2011., 23:32   #3
zwo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kastela
Postovi: 154
Izbrisi US verziju.
Skini EU pa probaj.

https://www.lotro-europe.com/Home/Index/en

btw. Preporucam server Eldar
zwo je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2011., 10:26   #4
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
US mi je bolji jer imaju bolje nagradne igre kao sad zadnja lutrija za 100 000 turbine pointova

btw
US server dwarrowdelf, tamo za sad znam da ima bar 10 ljudi sa balkana
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2011., 10:47   #5
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Da, skinuo sam US verziju, ali naparavio US account i europe account.. I obadva neće :S
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2011., 13:12   #6
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 755
OT: E ljudi, zanima me kakva je igra? Htio bi je probati igrati pa bili mi mogli preporućiti koji server da uzmem, s kojim classom da počnem igrati i tako nešto.
Jel toj igri isto postoje gilde? kolko je slična wowu? plz, ako bi se dalo nekome napisati nešto osnovno o igri, načinu igre, pvp-u /pve-u itd...
__________________

Matijac je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2011., 16:00   #7
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Matijac Pregled postova
OT: E ljudi, zanima me kakva je igra? Htio bi je probati igrati pa bili mi mogli preporućiti koji server da uzmem, s kojim classom da počnem igrati i tako nešto.
Jel toj igri isto postoje gilde? kolko je slična wowu? plz, ako bi se dalo nekome napisati nešto osnovno o igri, načinu igre, pvp-u /pve-u itd...
Ja sam s WoW-a prešao na LOTRO, i nakon 2 sata igre, otišao u Algoritam, ikupio si bon za WoW. Nije to to meni. Imaš guilde (makar neznam kako se to zove u LOTRO-u), ako igraš free nemožeš sve ko i ovi koji plaćaju, imaš 4 rase, i jedno 7 klasa, od kojih su guardian, captain i champion, melee klasse, ko warrior i paladin u wowu, burglar i hunter su kao rogue i hunter u wowu, imaš onda hilera nekog, nekog spell-era, i 2 klase koje moraš otključati kupovanjem nekih pointsa.. Došao sam na lvl 10, nije mi se baš sviđalo.. Toliko o tome šta ja znam.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2011., 19:15   #8
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
nisam igrao wow pa ne mogu baš usporediti

- 4 rase: human, dwarf, hobbit, elf
- 9 klasa: Burglar, Captain, Champion, Guardian, Hunter, Lore master, Minstrel, Rune Keeper, Warden (zadnje 2 treba otključati za što treba kupiti expanziju Mines of Moria ili pa ih otključati posebno, iako se bolje isplati sa Moriom)
- osobno sam na US serveru jer sam počeo tamo igrati kad u Europi još nije bilo besplatno, server Dwarrowdelf

- Burglar može iznenaditi svakog protivnika, ima zamke, praške za stun itd
- Captain je buffer koji je koristan u fellowshipu da podigne moral (health) i može teleportirati ljude sa bilo gdje k sebi
- Champion je standard melee sa 2 oružja, ima dosta skillova za napad i dosta je jak za samostalno igranje protiv jakih protivnika
- Guardian je tanker koji zadržava protivnike, ima slabi dmg ali zato može izdržati teške napade (posebno ako uzmeš dwarf-a)
- Hunter je najpopularnija klasa jer je na daljini skoro najjaća klasa, ima dosta dobrih skillova kao praćenje protivnika, teleport sebe i još nekoga u najbliži grad
- Lore master je stardardan magični lik sa puno napada i nekom životinjom koja mu pomaže (ima dosta njih na izbor), dobar je DPS ali je brzo mrtav ako mu životinja pogine jer ima samo light armor
- Minstrel ima jake healing-e i dobre napade, problem je samo što neki napadi traju malo dulje, ali za spasiti nekoga tko je na rubu da umre je on najbolji
- Rune Keeper je najjaći po dps, ali zato i najslabiji po izdržljivoti u borbi, to se može popraviti sa raznim heal skillovima koje ima, ali se najjaći heal ne može koristit isto kad i najbolje dps magije, za razliku od minstrela koji heal-a po 500 morala odjednom (healtha) on heal-a po 100 svake 2, 3 sekunde i ima više takvih magija od kojih se 3 magije mogu koristiti i u borbi (dakle stave se 3 magije za heal ne sebe i onda napadne jakog protivnika), sa njim je za razliku od Gurdiana teško ubiti Elite protivnika isti level jer jednostavno nije tako izdržljiv
- Warden je super za elite protivnike ili za više protivnika jer je najbrži što se tiče napadanja pošto mu se skillovi pune po sekundu dok se drugima pune do 30 sekundi, a k tome ima i Gambite (završni napad nakon određenog niza slabijih) koji mogu puniti moral i power (health i manu) pa tako može izdržati protiv protivnika koji ima i po 20 puta više morala nego on dok to nitko drugi nebi mogao (zbog toga je i ogranićen na medium armor jer bi sa heavy bio prejak)

ovo je instance gdje smo došli ja sa rune keeperom lvl 38, lore master lvl 38, champion lvl 65, hunter lvl 65 koji su nam došli pomoći, guardian lvl 40 i minstrel lvl 41 pa smo svi poginuli, a ovaj lvl 60 warden je sam ubio kornjaču zbog onih gambita gdje si sam podigne moral kako sam rekao...

http://www.youtube.com/watch?v=U5vqcw1ipb0

što se tiće pvp to nisam baš probao, ali ima baš posebna mapa za to iako mislim da treba biti VIP (plaćati pretplatu, 10 dolara mjesečno) da bi se to moglo igrati

@Mommistake
znači nisi došao ni do skirmisha, niti do konja, niti do pravih protivnika....
nisi probao igru dosta, treba malo više igrati jer to nije pucačina koja se brzo procijeni
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2011., 21:26   #9
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Big Guy Pregled postova
@Mommistake
znači nisi došao ni do skirmisha, niti do konja, niti do pravih protivnika....
nisi probao igru dosta, treba malo više igrati jer to nije pucačina koja se brzo procijeni
Igram WoW, ne sviđa mi se LOTRO... nažalost... Znam da nije pucačina, odigrao sam puno mmorpg-a i znam koliko treba da se procjeni nešto.. Ja sam kroz razne video-e, slike, gameplayove i slično i mojih par h igranja, procijenio da neću uživati...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2011., 21:34   #10
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
LOTRO je predobar, ali kada se izdvoji onih bjednih 90-ak kn za pretplatu.
Na pocetku dok ne dobijes ok konja i neke stvarcice je malo naporan, ali kada sve pohvatas onda krece prava igra.
Inace server na kojem se nalazim je Eldar te je vecina iz Ex Yu bas na Eldaru.
Nisam igrao cca mj dana, ali sada opet pocinjem igrat i razvijat polako svog Lore mastera. Ako hocete nabrzinu nabrijat lika, mozete to obaviti stvarno jako brzo no ja igram laganini i sve pronjuskam, odradim sve questove pa polako i razvijam lika no zato vidim sve cari igre
Ako netko treba kakvu pomoc neka se javi ingame ili na PM.

Niphor, Lore master, lvl. 39.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na