Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.04.2017., 17:55   #2461
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor mas999 Pregled postova
A koja bi cijena bila, odakle bi onda naručio, koja trgovina i koje jamstvo?
Nema tu trgovine i jamstva, to ti je njegov kolega propali švercer i sad on njega promovira.
Uplaćuješ pare nepoznatim ljudima, kani se toga i drži se provjerenih trgovina koje se spominju.
Najbolje honorbuy, ako nema tog modela kod njih onda vidi neki slični.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2017., 14:39   #2462
Slav3n
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Zagreb - Križevci
Postovi: 145
A honorbuy je firma od koje imamo sve podatke i kad se nesto pokvari rado uzmu to pod garanciju i snose sve troskove?
Slav3n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.05.2017., 09:58   #2463
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Dečki, posto već pričamo o raznim dućanima i cijenama, zašto ne uzi shop? Cijene su sasvim uredu, isporuka brža od dhl-a i imate uvijek kamo odnijeti telefon ako nešto ne valja.
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2017., 11:01   #2464
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Pa zašto ne, svakako je bolje ovdje uzeti, bio to Uzi ili Neutrino ili neka slična HR trgovina.
Nisam ni znao da Uzi shop drži Xiaomi telefone, sad vidim da imaju njih i Meizu i Lenovo i svašta nešto.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2017., 15:06   #2465
Slav3n
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Zagreb - Križevci
Postovi: 145
Gdje od tih super trgovina mogu kupiti Xiaomi Mixa, 4/128 za 4100 kn?
Slav3n je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2017., 15:10   #2466
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
To kupi kod svog kolege preko fejsbuka i njemu se obrati kad ti crkne ili kad ti dođe DOA.
Nemoj trolat molim te, ne vidim da je itko tražio savjet za kupovinu tog telefona, ti ako ga želiš kupiti onda ga kupi za 4100 kn.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2017., 15:31   #2467
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
To kupi kod svog kolege preko fejsbuka i njemu se obrati kad ti crkne ili kad ti dođe DOA.
Nemoj trolat molim te, ne vidim da je itko tražio savjet za kupovinu tog telefona, ti ako ga želiš kupiti onda ga kupi za 4100 kn.
covjek je trazio savjet, i ako ne mozes naci, onda ispada da placas 200€ tu samo za garanciju kod takvih modela...ne hvala, radije cu riskirat sa narudzbom iz kine. mjesec dana prije isteka garancije cu ga prodat za 500kn manje, sto ispada 1500kn manje od novog i opet narucit iz kine...a ti sjedi doma i nadaj se kako ce ti crknut uredjaj, tako da trceci mozes otic u nase hrvatske servise, koji ce te tako i tako probat zajebat na sve moguce nacine..

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 01.05.2017., 15:37   #2468
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Nije on tražio nikakav savjet, ne čitaš, on provocira, a ništa ne kupuje.
Gdje je itko napisao da ama baš svaki kineski telefon možeš kupiti kod nas za iste novce kao u Kini? Gdje?
On je sad izvukao Xiaomi Mix kojeg će kupiti 3 osobe, ono, who gives a f. gdje ćeš ga kupiti, ako si ga našao za 4100 kn što čekaš s kupnjom?
Ako se kupuju neki normalni telefoni od 1000-1500 kn, i ako je kod nas takav model skuplji 100-200 kn, onda bilo kakvo natezanje s kineskim trgovinama nema smisla.

I opet, kupi ga gdje želiš, kupi ga u kini, uštedi 500 kn i nemoj se "natezati s hr servisima", tko ti brani.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2017., 21:38   #2469
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ova tema se upravo locka na neko vrijeme. Do ponovnog otvaranja iste, sve daljnje rasprave o kineskim mobitelima nastavite negdje drugdje na internetu.

Napominjem ako se ovakve rasprave nastave bilo gdje drugdje na forumu, glavne uloge će dobiti prigodne poklone

Pozdrav svima.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2017., 01:13   #2470
Leonidass
Registered User
 
Leonidass's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: Osijek
Postovi: 5
Exclamation LEAGOO mobiteli - loše iskustvo!

LEAGOO mala recenzija

Za početak LEAGOO je brand smartphonea u vlasništvu takozvane OTEDA gupe iz Kine koji se bave proizvodnjom mobitela, tableta, laptopa i drugih računalnih uređaja. Brand je osnovan 2014. godine što ga čini vrlo mladim na svijetskom tržištu i time još uvijek nedostupnim u mnogih zemlja među kojima je i Hrvatska. Njihovi proizvodi su doduše dostupni u web trgovinama po vrlo povoljnim cijenama dok su im konfiguracije dosta jake. Ja sam u ljeto 2016. preko amazona kupio jedan njihov novi mobilni uređaj po nazivu LEAGOO Shark 1 po cijeni od 190$, specifikacije možete vidjeti ovdje. Smatrao sam da su specifikacije i više nego dobre za njegovu cijenu a najviše mi se dopala baterija kapaciteta 6300 mAh što je više nego duplo od standardne smartphone baterije. Mobitel je radio vrhunski ali osam mjeseci kasnije imam par stvari za reći koje nisu previše pozitivne.

Prvo što se tiče performansi, uvijek je radio lijepo i brzo, ne mogu reći da nije i to je jedan plus. Međutim, punjač i kabel su "otišli" već nakon ~4. mjeseca intenzivnog korištenja a zamjenske je vrlo teško naći čak i na ebayu tako da sam morao mobitel puniti adekvatnim sonyevim punjačem. Nakon ~7. mjeseca mobitel se počeo vrlo sporo puniti i brzo prazniti (najvjerojatnije problem s baterijom) i tad sam odlučio kontaktirati LEAGOO support (više o tome ispod) no od njih nisam imao nikakve koristi. Sljedeći mjesec baterija je totalno otišla te ga je više bilo nemoguće puniti i trenutno mi stoji u kutiji na polici. Vjerojatno budem sam kupio novu bateriju i promijenio je ali to neće biti tako skoro jer prije mislim uzeti novi mobitel.

Ne preporučam nikome ovaj mobitel ne zbog samog kvara koji se desio već zbog vrlo užanog supporta (podrške) od strane proizvođaća. Tako lošu podršku nisam dugo vidio.

Naime na njihovoj stranici je stavljen kontakt e-mail u slučaju kvara. Isto tako je naveden uvijet garancije te uvijeti oko troškova poštarine ako dođe do toga da se mobitel treba poslati nazad njima. To se čini sve u redu te sam im ja poslao lijepu poruku s opisom problema (napisao sam i da je ekran malo ogreban od ključa). Pošto je garancija 12 mjeseci (doduše ne na bateriju ali nitko ne može biti siguran da je 100% u njoj problem) a mobitel star svega 8, pozvao sam se na nju ukoliko je moguće. Naveo sam im da sam kupio mobitel preko amazona, da imam originalnu kutiju, račun, i sve dijelove koji su došli s mobitelom (čak i pokvareni punjač). Odgovor koji sam dobio od njih me šokirao. Rekli su mi da njihov servis ne radi ovaj mjesec i da kontaktiram prodavača. Tada sam kontaktirao prodavača ali pošto je prošlo mnogo vremena od kupnje nisam dobio nikakav odgovor te sam sljedeći mjesec ponovo napisao poruku LEAGOO supportu u kojoj sam naveo da nisam dobio odgovor od prodavača te ih pitao da li im servis radi pošto je problem sad još veći jer se mobitel više ne puni. Sljedeći dan sam dobio odgovor da je vjerojatno baterija pokvarena i da uzmem novu na aliexpress.com. To me tako naljutilo te sam napisao, citiram. "Čak i da uzmem novu bateriju, kako da je sam promijenim? Osim toga garancija sigurno još vrijedi za unutarnje kvarove, ako otvorim mobitel i započnem popravke garancija će biti zasigurno posve poništena. Da li imate servis centar gdje bih mogao poslati mobitel na popravak? Pretpostavljam da staklo i baterija neće biti pod garancijom i to je u redu. Koliko će me koštati i koliko će trajati popravak?". Nakon te poruke prošli su tjedni i još nisam dobio odgovora. Očito je da njihova garancija ne vrijedi ništa. "12 mjeseci" garancije nije ništa drugo nego laž koju plasiraju jer u protivnom nitko ne bi kupio mobitel. Čak nemaju ni servis cenar kao svaki nomalan proizvođač (Apple, Samsung, ...) gdje pošalješ mobitel, platiš poštarinu i popravak te ga dobiješ nazad popravljenog. U svakom slučaju užasan support!

Slika ispod prikazuje zadnji dio razgovora kao dokaz:

Klikni ovdje za prikaz slike!

Leonidass je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglas Oglasni prostor

Staro 12.06.2017., 07:38   #2471
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,314
Navodiš da nisi dobio odgovor jer 'je prošlo puno vremena od kupnje'? Kakve su to nebuloze? Nešto tu ne štima. Ako imaš važeću garanciju Amazona, a imaš, onda si trebao dobiti odgovor. Kome si pisao na Amazonu?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2017., 09:11   #2472
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,346
Žali se Amazonu od koga si kupio, ne proizvođaču.
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 12.06.2017., 09:23   #2473
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,314
Definitivno. I kod nas kada ti se pokvari uređaj, ne žališ se proizvođaču već prodavaču.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2017., 16:24   #2474
Leonidass
Registered User
 
Leonidass's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: Osijek
Postovi: 5
Recimo samo da imam iskustva s garancijama te neću duljiti. Neovisno o amazonu ukoliko imaš račun i orginalno pakovanje s warranty listićem proizvođačti treba popraviti uređaj i to je u većini zemalja osigurano zakonom. Vjerojatno niste znali no ukoliko uzmete npr. logitecov miš u linksu i pokvari se vi ne morate ići u links nego možete izravno slati poruku logitecu ili zvati na broj koji je uglavnom negdje na kutiji te će vas oni tražiti račun i da pošaljete miš nazad njima nakon čega će vam poslati novi miš. Ukoliko su vrlo zauzeti dati će vam kontakt regionalnog centra. Naravno brži put bi bio otići do links dućana gdje će vam oni odmah dati novi miš te će onda oni kao firma slati pokvareni miš nazad logitecu!

No ostavimo garanciju sa strane pošto je na bateriju garancija ionako istekla. Da ste čitali do kraja post vidjeli biste da je veći problem što oni nemaju niti svoj servis za popravak.

Da skratimo priču ukoliko vam nije stalo do podrške od proizvođača tada uzimajte njihove proizvode, no ukoliko vam je stalo tada vjerujte baji i ne uzimajte, vrlo jednostavno.
Leonidass je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2017., 16:42   #2475
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Očekuješ support od šrot kineskog proizvođača? Dobar si.
Ništa oni tebi nisu dužni popravljati jer ni ne postoji njihovo predstavništvo u EU, samim time ih ne kače nikakvi zakoni pa je besmisleno uopće uspoređivati ih s logitechom.
To si sve trebao provjeriti prije kupnje, i nije mi jasno što si zapeo za proizvođača, ganjaj se s amazonom, tamo pokrećeš reklamaciju.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2017., 16:44   #2476
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor Leonidass Pregled postova
Vjerojatno niste znali no ukoliko uzmete npr. logitecov miš u linksu i pokvari se vi ne morate ići u links nego možete izravno slati poruku logitecu ili zvati na broj koji je uglavnom negdje na kutiji te će vas oni tražiti račun i da pošaljete miš nazad njima nakon čega će vam poslati novi miš. Ukoliko su vrlo zauzeti dati će vam kontakt regionalnog centra. Naravno brži put bi bio otići do links dućana gdje će vam oni odmah dati novi miš te će onda oni kao firma slati pokvareni miš nazad logitecu!
Jok, prvi nam glas; Logitech je posebna svijetla točka u svojoj podršci ali links s druge strane nije dužan postupiti prema tvom opisu i dati ti odmah novi miš umjesto prvo slanja na servis.

U svakom slučaju kontaktiraj amazon kako ti je i rečeno.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2017., 18:13   #2477
Leonidass
Registered User
 
Leonidass's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: Osijek
Postovi: 5
Nisam mislio više ništa pisati na ovu temu ali pošto sam ušao preko mobitela u žestoku raspravu s jednim članom foruma i bliskim prijateljem moram napisati još ovo jer mislim da ljudi ovdje ne shvaćaju amazon garancije. Napisao sam u originalnoj temi da sam probao kontaktirati sellera preko amazona ali da nije ništa odgovorio i sada kako bismo svi zajedno vidjeli da daljnjem žaljenjem amazon supportu u ovoj situaciji nema koristi dajem vam sljedeće informacije za koje vjerojatno niste bili svijesni.

1.Za početak ovdje svatko može vidjeti "pravila" koja je morao prihvatiti prilikom registracije na amazon!
Klikni ovdje za prikaz slike!



2. U pravilima stoji sljedeće!
Klikni ovdje za prikaz slike!


Ukoliko ne znate engleski prevesti ću vam podcrtani dio:
"Amazon nije kupac niti prodavač od prodavačevih proizvoda. Amazon pruža mjesto za prodavače i kupce za pregovore i transakcije. Sukladno tome ugovor napravljen pri završetku prodaje od ovih proizvoda trećih strana je isključivo između kupca i prodavača."
Ovo što vidite pod plavim Amazon A-to-z-guarantee vam daje pravo da se tužite amazonu ukoliko niste dobili naručen proizvod, proizvod je došao oštećen, vi ste vratili prodavaču proizvod u skladu s uvijetima a on vam nije vratio novac i sl.


3. Neki od vas su vjerojatno u zabludi jer su pročitali sljedeći dio ugovora koji u skraćeno kaže da imate pravo da proizod vratite unutar 30 dana i da amazon daje garanciju i slično.
Klikni ovdje za prikaz slike!


Međutim to vrijedi za proizvode koje prodaje isključivo amazon! Pokazati ću vam primjer takvog proizvoda.
Klikni ovdje za prikaz slike!



4. Ovo dobijete kada stavite da želite vratiti proizvod zbog bilo čega (pa i garancije) no vi to nebiste znali jer nikada niste to koristili.
Pod A vam daju da pročitate prodavačevu politiku za vraćanje predmeta. Pod B možete vidjeti da se citiram "čeka odobrenje od prodavača" i "ukoliko nije odgovorio možete podnijeti žalbu".
Klikni ovdje za prikaz slike!


Ja bih mogao jedino podnijeti žalbu u kojoj će amazon provesti istragu prema njihovoj i prodavačevoj politici za vraćanje, pogledati sve moje ip adrese s kojim sam se spajao, narudžbe koje sam ikada uzeo itd. kako bi nakraju mogli donijeti pravu odluku koja u ovom slučaju zbog politike prodavača vjerojatno neće biti na moju korist. To ne želim. Uostalom svrha moga posta nije bila pitati vas kako tražiti garanciju nego ukazati na nepostojanost podrške LEAGOO proizvođača.


5. Isključivo da vidite da garanciju uvijek isključivo daje i za nju odgovara proizvođač.
Ovo su isječci iz amazonove politike što se tiče garancije na proizvode koje prodaju isključivo oni a primjer takvog sam bio dao gore u postu pod 3. točkom.
Klikni ovdje za prikaz slike!



Ukoliko ne znate engleski ukratko piše da možete imati opciju da vam poprave proizvod ukoliko on "ima proizvođačevu garanciju" od strane servisa "kojeg je odobrio proizvođač", te ukoliko stvar "nema garanciju od proizvođača" ili je garancija bila narušena cijena popravka biti će procjenjena.


Ukoliko ste ikada imali potrebu vratiti nešto zbog garancije preko amazona i to je prošlo lijepo i bez problema u tom slučaju ste imali dobrog prodavača. Ja sam sad samo ukazao na politiku amazona i da prodavač ne mora imati nikakvu politiku šo se tiće garancije no to ne znači da se ne može tražiti izravno proizvođača za garanciju kao u mom slučaju. Jer proizvođač je na kraju taj koji daje garanciju i nosi njene troškove čak ukoliko je obavlja prodavač. Dalje više stvarno neću pisati jer nemam više što reći ukoliko se ne slažete s ovim što sam napisao tada se možemo složiti da se ne slažemo!

Zadnje izmijenjeno od: Leonidass. 15.06.2017. u 12:37. Razlog: Greška u izrazu.
Leonidass je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2017., 10:45   #2478
dak0001
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Novoselec
Postovi: 276
Draga mi koristi upravo taj Shark 1 od 3.09. prošle godine (2016)
Baterija drži 4-5 dans kao od prvog dana, ALI ona ga puni i prazni
onako kako sam na ovom forumu nekoliko puta napisao.
Punjač je još uvijek njegov, jedino mi koristimo druge kablove (duže i deblje).
Isto tako, prije punjenja se vadi iz silikonskog covera i okreće na ekran,
da se ne pregrijava bezveze (kao i ja svoj Oukitel K6000).

Jbg, svi mobiteli sa velikom baterijom se jače griju kod punjenja (bar koje sam ja imao u rukama), a pregrijavanje vodi upravo ovome što ti se dogodilo.
U kombinaciji sa nepravilnim punjenjem pogotovo.
I opet ponavljam, prosil bi ove koji tvrde da litijeve baterije moš punit kak hoćeš, nek se suzdrže soliti mi pamet.
dak0001 je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2017., 06:56   #2479
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,314
Meizu predstavlja modele Pro 7 i Pro 7 Plus. Zanimljivi su po tome što na zadnjoj strani imaju 2" OLED ekran koji služi za notifikacije, music player i za selfije glavnom kamerom.
https://www.phonearena.com/news/The-...camera_id96408

Tu ćete naći video od 27s kako to izgleda u praksi
http://www.theandroidsoul.com/video-...lay-in-action/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 27.07.2017. u 10:19.
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2017., 11:02   #2480
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,172
jesam li samo ja dobio dojam da je to apsolutno bezveze te da su te pare mogli stvarno potrošiti u kvalitetu ostalih komponenti (kamera, baterija)?
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2017., 12:51   #2481
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,314
Koncept zvuči zanimljivo. Vidjeti ćemo kako to fercera u praksi. Što se tiče hardvera, nije to ni tako loše. Njihov marketing kameru hvali 'sve u 16', ali čekamo prve primjere fotki da vidimo kako uistinu stoje stvari.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2017., 13:32   #2482
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,172
Ne znam, to hvaljenje mene podsjeća na OnePlus 5. Kad smo već kod toga, zar oni nisu to radili zajedno sa DxO? Di su sad oni kad je kamera ispala smeće?
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2017., 16:32   #2483
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
aj ne lupetaj.pogledaj test kamere na DXO pa vidi jel smeće.ove kojekakve recenzije koje niču po you tubeu ne uzimati za ozbiljno.eksperti su rekli da je kamera dobra i to je to.
nije niti će biti u razini U11,Pixela ili S8,ali nije smeće...
locks je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2017., 20:22   #2484
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,172
Ne moram lupetati nista, imamo u firmi jednog.
Usporedba sa lg g4 je pokazala da je kamera godinama iza konkurencije.
S8 ne treba spominjati.
Naravno, cijenom je bas pristupacan, pa ga necu usporedjivati sa flagship mobitelima. NOT.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2017., 20:34   #2485
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
i nemoj,bolje ti je
locks je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 08:25   #2486
NinjaZec
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: SK/ZG
Postovi: 209
Vec sam malo ispao iz štosa hoce li ovaj mobitel raditi na nasim mrezama?
Koliko znam nase mreze rade na:


• 2G – 900 MHz i 1800 MHz
• 3G – 900 MHz i 2100 MHz
• 4G – 800 MHz i 1800 MH

samo me zbunjuje taj TDD FDD i WCDMA

2G GSM(850/900/1800/1900MHz)
3G WCDMA(2100MHz), WCDMA(1900MHz), WCDMA(1800MHz), WCDMA(900MHz), WCDMA(850MHz)
4G FDD(B7 2600MHz), TDD(B43 3600MHz), FDD(B3 1800MHz), TDD(B42 3500MHz), FDD(B1 2100MHz), TDD(B41 2500MHz), TDD(B40 2300MHz), TDD(B39 1900MHz), TDD(B38 2600MHz)
__________________

NinjaZec je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2017., 16:40   #2487
weaponx
Premium
Moj komp
 
weaponx's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Skyrim
Postovi: 329
Jel netko ima Lenovo Zuk Z2 i kakva su vam iskustva? Vrijeme je zamjenim svoj Gsmart Guru G1 koji me dobro služio preko tri godine, ali u zadnje vrijeme baterija mu traje sve kraće. Po recenzijama vidim da nema većih zamjerki osim osrednje kamere i škrbavog softvera. Neutrino ga ima za 2500 Kn.
__________________
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.
weaponx je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2017., 17:15   #2488
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
imaš Honor 8 za 2400kn u Elipsu...

https://www.elipso.hr/rezultati/?q=honor+8
locks je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2017., 21:42   #2489
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
Slažem se sa locksom, osim bolje baterije na zuk z2 honor 8 je bolje odmjeren mob.. Imam zuk, baterija je milina (1,5-2 dana sa 6-8h ekrana), kamera je zadnjim updateom došla na svoje, al kak veliš softver je malo šrbav al to se riješi custom romom..
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću
darmarH je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2017., 22:06   #2490
weaponx
Premium
Moj komp
 
weaponx's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Skyrim
Postovi: 329
Pogledao nešto recenzija za Honor 8 i sviđa mi se. Neda mi se više kombinirat i tražit pa sam ga naručio. Zadnjih tjedana sam potrošio sate života na potragu i bio na pragu da uzmem Oukitel K10000 koji mi je zanimljiv zbog baterije i dizajna, ali srednja žalost po svemu ostalome. Također je u razmatranju bio i Doogee Mix od kojeg me na kraju odbio 720p zaslon. Hvala locksu što mi je skrenuo pažnju na Huawei kojeg sam bez nekog posebnog razloga uvijek izbjegavao u potrazi.
__________________
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.
weaponx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na