Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.05.2015., 17:25   #301
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Pogledao recenziju, a ne znam što bi rekao, nisam još zaigrao trećeg vičera ali ako se dobro sjećam lock na naprijatelje nije bio i morao si sam određivati smijer rolla u dvojci. Ovo s vilom i alkoholom mi je malo smiješno iako razumljivo i objašnjeno u videu.
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 17:30   #302
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Budući da nisam još dvojku prešao nisam siguran koliko je borba problem. Svašta se dalo pročitati zadnjih godina, od onih kojima je borba u dvojci drek naspram borbe jedinice i obrnuto. Sto ljudi sto ćudi. Tako i za trojku, nekima je borba još bolja od dvojke (pretpostavljam ovima kojima je borba u dvojci bila dobra), neki je ne mogu smisliti i kažu da dopizdi jako nakon nekoliko sati (kao tome liku u videju).

Inače meni će igra sigurno biti vrh, jer je prema apsolutno svakome (i onima koji su kritizirali igru) priča & likovi vrh, a to mi je uz atmosferu i najvažnije. Ovo ostalo ne može biti tako loše da me odbije + štošta se popravi do EE
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.05.2015., 17:52   #303
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Rekao bih, IMHO, da Dragon Age : Inqusition briše pod sa ovom igrom po pitanju igrivosti,
unatoč katastrofalnim kontrolama.
  Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 18:07   #304
G-boy
Premium
Moj komp
 
G-boy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: VG
Postovi: 307
A eto meni obrnuto bas, DA:I nije ni do koljena Witcheru. I ne znam gdje je problem s combatom, nije puno razlicit od onog u dvojci, cisto je dobar. Nisam puno igrao jer sam odlucio procitat knjige prije, ali za ono sto sam malo igrao, nemam neke zamjerke, tek neki bugovi, ali to ce se ispeglati tako da kein problem.
G-boy je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 18:13   #305
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Rekao bih, IMHO, da Dragon Age : Inqusition briše pod sa ovom igrom po pitanju igrivosti,
unatoč katastrofalnim kontrolama.
DA:I nisam igrao (niti planiram), ali dal si fan serijala, tj. dal si igrao prethodnike?

Možda nekome tko uleti u igru iz neba pa u rebra i nije toliko nabrijan ako nije igrao prethodnike, pogotovo kad se i ta priča iz trojke navodno jako sporim i mlakim tempom u početku odvija
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 18:23   #306
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Rekao bih, IMHO, da Dragon Age : Inqusition briše pod sa ovom igrom po pitanju igrivosti,
unatoč katastrofalnim kontrolama.

stvarno evo, iznenadiš me nekad sa svojim komentarima.. koju posluku porati

da ne bude totalni offtopic, baš me zanima kako će meni raditi na gtx560ti i phenomu2 na 3.5ghz

Zadnje izmijenjeno od: John Creasy. 23.05.2015. u 18:32.
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 18:40   #307
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Pa dobro i meni je DA:I ostavio dojam kao dobra igra po kojoj se bezveze pljuvalo, a i atmosfera i level design mi se čine zanimljivijim makar nisam probao još W3 pa neću ništa tvrditi... Ali da je prvi DA za klasu bolja igra od bilo kojeg Witchera ili DA nastavka je neosporiva činjenica.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 19:10   #308
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343



Neka ženska je nestala, idem je tražiti, naletim na debelog kralja. Pa njemu tražim kćer i ženu koju je prebijao.
Debelom kralju sam 20 misija napravio, išao za kozom, našao kćer u nekom zatvorenom gradu i sada majku trebam tko zan gdje tražiti. Još me muče i odgovori i ne znam da li da sam drugačiej odgovarao već bio gotov.
Tu su i misije neke vještice, no sve u svemu prilično dosadno. Stalno jašem na konju, nešto malo se borim i ne znam koristiti one "magije" koje su kada stisnem tab gore, kada kliknem E na jednoj od njih napadaču se niš ne događa.


-->
Moram reći da nisam u potpunosti zadovoljan igrom.
Često je dosadna, ne kužim sve. Oko 10h sam ukupno igrao.



Neka ženska je nestala, idem je tražiti, naletim na debelog kralja. Pa njemu tražim kćer i ženu koju je prebijao.
Debelom kralju sam 20 misija napravio, išao za kozom, našao kćer u nekom zatvorenom gradu i sada majku trebam tko zan gdje tražiti. Još me muče i odgovori i ne znam da li da sam drugačiej odgovarao već bio gotov.
Tu su i misije neke vještice, no sve u svemu prilično dosadno. Stalno jašem na konju, nešto malo se borim i ne znam koristiti one "magije" koje su kada stisnem tab gore, kada kliknem E na jednoj od njih napadaču se niš ne događa.


__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 20:30   #309
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
DA:I nisam igrao (niti planiram), ali dal si fan serijala, tj. dal si igrao prethodnike?

Možda nekome tko uleti u igru iz neba pa u rebra i nije toliko nabrijan ako nije igrao prethodnike, pogotovo kad se i ta priča iz trojke navodno jako sporim i mlakim tempom u početku odvija
Ma imam sva 3, ( i witchera i DAO) naravno da mi je prvi DAO broj jedan, isto kao i prvi witcher.
Al, zasada, ovaj W3 mi sadržajno kaska ne samo za prethodnicima, već i za DAO:I. Jednostavno je od sumornog prvog djelo došao do prešarenog, ne znam, meni ova atmosfera kao da je isčupana iz nekog korejsko/japanskog mmoo naslova kojeg klinci grindaju uz amfetamine. Šareno i nema onog gotičkog štiha. Daleko od toga da je tu DAO: I bolji, (ono smeće od DAO 2 ne spominjem), al ovo je puno vike ni za što. Netko je dobro gore napisao, Pillars Of Eternitiy je pojam RPG igre i za W3 i za većinu naslova u zadnje 2 godine.
Al da ću ga igrat, budem, na hard težini, nije mi toliko loš da mi nije zabavan.
Al mi nema onaj RPG kick.
  Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 23:14   #310
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Ma imam sva 3, ( i witchera i DAO) naravno da mi je prvi DAO broj jedan, isto kao i prvi witcher.
Al, zasada, ovaj W3 mi sadržajno kaska ne samo za prethodnicima, već i za DAO:I. Jednostavno je od sumornog prvog djelo došao do prešarenog, ne znam, meni ova atmosfera kao da je isčupana iz nekog korejsko/japanskog mmoo naslova kojeg klinci grindaju uz amfetamine. Šareno i nema onog gotičkog štiha. Daleko od toga da je tu DAO: I bolji, (ono smeće od DAO 2 ne spominjem), al ovo je puno vike ni za što. Netko je dobro gore napisao, Pillars Of Eternitiy je pojam RPG igre i za W3 i za većinu naslova u zadnje 2 godine.
Al da ću ga igrat, budem, na hard težini, nije mi toliko loš da mi nije zabavan.
Al mi nema onaj RPG kick.
e ovo si lijepo složio.. za boldani dio se itekako slažem
John Creasy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.05.2015., 11:50   #311
wrath
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Shitville
Postovi: 97
Kakvu mašinu ta igra treba za ugodno igranje? koliko sam skužio neću moći takve komponente kupiti još barem dvije godine dok im ne padne cijena...

inače jedinica mi je bila odlična, dvojka je previše prtljava po pitanju borbe, počne odlično, ali što dalje igra ide sve je više i više cut-sceneova i na kraju više gledaš, a manje igraš...nisam ju ni završio jer mi je to postalo užasno iritantno. priča je tako-tako...
wrath je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 11:52   #312
wrath
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Shitville
Postovi: 97
i da...divinity: original sin i pillars of eternity najbolji rpg-ovi još od doba baldur's gate i planescape: torment...
wrath je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 12:02   #313
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Dakle,kad smo apsolvirali grafiku,igra je smece :P I to žešće usudio bih se reci. Da sad ne nabrajam razloge koje svi manje vise znaju,ali zatvaraju oci jer ima "dobru grafiku". Sto dovodi do zakljucka da je ona konjina Kevin VanOrd iz Gamespota totalna neinformirana seljacina,jazavac,potplaceni debeli ružni seronja. "The Witcher 3 is the best game ever made"i da joj 10/10 i jos izvali da je samo 9 igara u povijesti svijeta na gamespotu dobilo tu ocijenu. De odi crkni debeli parazitu,a to smece od web stranice brisem iz favorita da mi se ne usmrdi kompjuter.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 12:33   #314
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 738
Imao sam priliku malo odigrati W3, mali test drive prije kupovine, ali mogu reći - ta igra mojih novaca neće vidjeti do rasprodaje!

Apsolutno nikakav iskorak naprijed!

Moja lova ide na Torment: Tides of Numenera.
Amepshi je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 12:45   #315
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ja niti jednog Witchera do sad nisam igra, a ovo iz videa sa onim Britancem me samo još udaljilo od igre.
Pillarsi su ok, ali daleko je to od vrhunskog RPG-a. Možda u današnjoj konkurenciji.
Ovaj Witcher izgleda smiješno, možda za konzolaše koji nisu vidili bolje...

ToN je idući kandidat, nadam se da ga neće zahebat
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 13:23   #316
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor wrath Pregled postova
Kakvu mašinu ta igra treba za ugodno igranje? koliko sam skužio neću moći takve komponente kupiti još barem dvije godine dok im ne padne cijena...

inače jedinica mi je bila odlična, dvojka je previše prtljava po pitanju borbe, počne odlično, ali što dalje igra ide sve je više i više cut-sceneova i na kraju više gledaš, a manje igraš...nisam ju ni završio jer mi je to postalo užasno iritantno. priča je tako-tako...
ako nisi pri lovi treba ti minimum minimuma pentium ili quad fm2 athlon 4gb ram i gtx750 ili 260x

edit vrtilo bi ti se i na 5850 nekako
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 13:23   #317
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Ne da je smijesan,nego mi se vise sere od pop-upova i reklama za to djubre od igre. Na koju stranicu odem iskoci mi pop up "Witcher 3 10/10,best game of the year,buy it now,buy it".Cak i na 24 sata mi je iskocio pop up od G2A "Witcher 3 only 25 eura".De odjebite vise gadovi. Eno je za djabe na torentu pick* vam materina bezobrazna. I to jos GOG verzija.

I onda da ne podrzavam piratluk? Pa da nema tog svetog piratluka,jahali bi nas kao beba zvečku.

I onda probam igru,i dodje mi da si pucam u glavu kakvo smece. Ajd reko,nisam igrao ona dva prethodna užasa witcher 1 i 2 jer su igre ono,bas smece,mozda su ljudi napravili konacno nesto kako treba,a ono jos vece smece od jedinice i dvojke hahaha.

Brijem da ce igra na rasprodaji kostati 0.5 eurocenti jer toliko i vrijedi.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 13:31   #318
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 738
Citiraj:
Autor Romano.Cule Pregled postova
Dakle,kad smo apsolvirali grafiku...ali zatvaraju oci jer ima "dobru grafiku"..."The Witcher 3 is the best game ever made"i da joj 10/10 i jos izvali da je samo 9 igara u povijesti svijeta na gamespotu dobilo tu ocijenu...
Dakle, dobio sam odgovor na svoju temu - jel vam grafika jedino bitna?

Za konačni sud o igri, citirao bih jednog od najvećih cinika današnjice, Garfielda: "nevjerojatno je što bi ljudi imali rađe nego novac".
Amepshi je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 13:32   #319
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,945
gle tebi se igra ne svida i bok, nemoj je kupit i to je to
ako ti se nisu svidjeli w1 i w2, velika je bila sansa da i w3 ti nece biti dobar
nego igras gog verziju i seres to njoj, ajde da si ju platio pa pljujes jer ti se nije isplatila
ako ne kupujes igre koje podrzavas i kako onda ocekivat da ih redovito izbacuju.
ja uredno kupim igru ako mi se svidi, ako ne necu je kupit kao npr da:2
u zadnje vrijeme je izaslo dosta dobrih rpgova, nakon konacno vremena i ima se materijala za igranje, nece ti se sve svidjet, ali nade se nesto za svakoga
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 14:17   #320
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Dobro Romano, skuzili smo da ti se igra ne sviđa ali čemu vrijeđanje ekipe kojoj se sviđa, psovanje i javno poticanje piratluka? Nije svaka igra za sve i to je to.. Ako nemaš korisno nešto za reći u vezi rasprave idi komentiraj igru u kojoj imaš nešto konstruktivno za nadodat..
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 14:46   #321
Hellhound
Registered User
Moj komp
 
Hellhound's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: IRL
Postovi: 264
Evo follow up video od onog Skota sto se tice Witchera.

https://www.youtube.com/watch?v=GCUtsyG-B58

Objasnjava i demonstrira glavne probleme u igri jer su ocito su se mnogi consumer zombiji zakacili samo na grafiku a igra ima puno vece probleme.
Hellhound je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 14:54   #322
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Bolje da ti ne pokazujem svoj steam i origin accaunt. Nema se tu sta 'isplatiti". Igra nema demo, jedini nacin da je isprobam je alternativni. Znaci po tvojoj logici ja trebam baciti 60 eura da bi zasluzio pravo da popljujem smece od igre?
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 15:19   #323
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Puno uspoređivanja wičera s drugim rpg-ovima a malo sa prethodnicima, pročitao sam svega par postova gdje se uspoređuje s jedinicom i dvojkom. Naime mene je osobno zanimalo kakav je u usporedbi s prethodnicima jer mi se wičer svidio zbog priče, likova, atmosfere itd. Recimo u jedinici borba mi nije odgovarala dok u dvojci mi je zadovoljavajuća, nije da si mogao kao sivonja uletit među neprijatelje. To je vjerovatno jer sam nekad bio rpg fanatik a sada mi je dovoljno da je priča dobra i da je igrivo.
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 15:46   #324
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 425
Meni je jedinica najbolja, PC igra za ne baš široku publiku od tada nepoznate ekipice iz Poljske. Za današnje standarde, jebeno ozbiljna RPG igra.

Dok su dvojka i trojka prvenstveno konzolaške igre gdje je daleko bitniji eye candy od samog sadržaja i za apsolutno su svakoga od domaćice pa do predsjednika države. Nažalost!
gmax je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 15:55   #325
noda
teh masta
Moj komp
 
noda's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 215
Ak su ti se sviđali witcher 1 i 2, onda obavezno odigraj i trojku. Borba je slična ko u dvojci, iako se slažem da su borba i movement dosta "clunky".
Grafički je očigledan downgrade od 2013. i 2014. trailera iako i sad izgleda dosta dobro, ali je previše zasićena bojama. No i to je riješeno sweetfx-om
Priča, atmosfera, likovi i cijeli svijet su mi za sad vrh i tu stvarno ne znam kak neko može imat zamjerke.
Kaj ja znam, meni je igra 8.5/10 za sad (jedno 15h igre). Ne znam zašto se uspoređuje sa pillars of eternity kad nisu ni približno iste, ajde da se uspoređuje sa skyrimom. Stvarno se ne može reć da je w3 smeće od igre.
noda je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 16:34   #326
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
SPOILER ALERT:
Priča je dobra, trenutno se dvoumim;

Da li da spasim drvo i djecu ali kasnije u priči mi se više zla dogodi ili da žrtvujem djecu.
U selu upravo zločeste vještice rade problem i radi njih se umire (ne radi stabla) no kasnije u priči debeli kralj se objesi ako odaberem sada bolju opciju.
Nema dobrog izbora u priči da sve završi lijepo.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 17:06   #327
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Krenuh malo igrati. Stavio sam graphics na high, a postprocesing na high. Dakle, jedino graphics može još ići na ultra i to je onda maxed out, radi se o 1080p.

I krene sve onako, od 15-60 fps. Loše.

Isključio sam Nvidia Hairworks i sada je zakucano na 60 fps, i izgleda predivno

A tako mi svejedno za tu kosu...
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 18:29   #328
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Nemoj tako.Kosa je najbitnija kod Witchera ! Napravi si profil za witcher.exe u drajverima i stavi tesselation x16. Imat ces i kosu i frejmova.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 18:44   #329
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Ma lako za kosu..mom liku se vidi madež na lijevoj ruci pa razmišljam
da odnesem save na dermatoskopiju...
  Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 20:09   #330
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,053
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Neo-ST vam je gore linkao jedan video sa poprilično dosta kritika
EE verzija se ipak čeka dakle.
A dotle: GTA V!!!!!

Zadnje izmijenjeno od: kopija. 24.05.2015. u 20:28.
kopija je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na