Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.05.2014., 10:10   #7621
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Svejedno je, stealth nerfali su ga postupno. Prvi-drugi dan smo nas 4 u riftu i imali smo po 3-4+ legya svaki, sve t3-4 tezina, kako su dani prolazili tako je broj legya padao i padao.
Sad znamo okrenit 2-3 rifta i ne dobit legy, serveri ko da ih je linic radio, teska zalost.

Nije da znamo brojkom i slovom koji je drop rate bio prije i jel sad 100% veci, al garantirano nije kao sta je bio kad je poceo event.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2014., 11:42   #7622
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor BSA Pregled postova
Anniversary Buff Update

čini se da legnedary drop rate ostaje trajno
Odlicno, jer ko za vraga, bas ovih dana nisam imao vremena ni pokrenut igru
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.05.2014., 13:53   #7623
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Da vas priupitam. Pošto je Diablo 3 bio potpuno smeće i razočaranje od igre kada je izašao, a od toga su prošle pune 2 godine; je li sada igra konačno valja? Pod 'valja' ne mislim da je dobra ili ok, nego da je super i da je dostojna imena "Diablo". Jesu li u te dvije godine uspijeli srediti igru, riješiti sve gluposti i dostaviti dostojan nastavak? Nedavno je izašla ekspanzija i onaj ogroman patch kojim su maknuli aukcijsku kući, poboljšali loot i ostale stvari. Jel to stvarno sve tako kako na prvu izgleda na papiru ili je situacija ipak drugačija?

Pitam iz razloga jer razmišljam o kupovini, ali ne mislim žuriti ako još uvijek ne valja. Čekao sam toliko godina da izađe i onda još dvije godine nakon izlaska pa stoga mogu i još čekati ako je igra još uvijek loša.

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 22.05.2014. u 13:59.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2014., 14:19   #7624
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,467
ne.

moje subjektivno mišljenje je ne. ak ti se da igrat monotonu igru koju još dodatno blizzard raz*ebe svakim pečem, onda da.

nisu nista poboljšali loot. meni padne koristan legendary možda u prosjeku svakih 20 dana, ostalo sve smeća, govna obična.

d3 nije dostojan imena diablo.
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2014., 14:50   #7625
mahoona
Premium
Moj komp
 
mahoona's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 284
Moram se sloziti sa kolegom, D3 i dalje ne moze u istu recenicu sa prethodnikom. Nije katastrofa, ali jednostavno nije to Diablo. Osobno igram sve manje. I expanzija i novi loot sistem nisu popravili stvari.
mahoona je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2014., 20:33   #7626
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
D2 i D3 nisu iste igre, samo su isti zanr, isto kako ljudi usporeduju Dotu 1 i Dotu 2, to nisu iste igre niti ce ikad biti, to sto su svi od D3 ocekivali D2 to je opet druga stvar.

Ponovio sam to vise puta Diablo 3 ili ti je fun ili nije, nema tu igra je dobra ili nije dobra nerfovi se desavaju jer ekipa cvili po forumima i oni reagiraju na to plakanje.

Ja i dalje vidim da Leapquake barb radi bolestan dps, isto kao i vecina WD sto sretnem u pubu, jer se cesto desava da barb ili wd ubiju solo champ pack on T3 dok se drugi jedva dovuku do njega.

Diablo je takva igra nema tu nekog end game-a, sta god da naprave uvijek je to ista stvar, cisti kineski grind, sad dal je nekom to gust i opustajuce to je indvidualna stvar.

I da nebi mislili meni su nerfali SoH, nerfali su mi Thrive on chaos build, sad je nerfan i leapquake build malo, monk je za kiflu a ja se 95% vremena drzim melee klasa tako da ne branim igru ili nesto, D3 je takva igra kakva je i tu nema promjene.
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2014., 06:45   #7627
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
sad ce me napast da trollam, ali govorim potpuno subjektivno

D3 je dobar za doć sa posla, ubit vrijeme između XY obveza
i zabavit se koji sat vikednom.
Sve ostalo ti je odgovor NE.
Recimo, umoran ko pas, a ne znam više di sam stao u Skyrimu,
palim D3.
Pijem kavu prije posla, palim D3.
Slobodna subota, bez obveza, ništa pametnije za radit,palim D3.

Tako je bilo, tako će i biti. a s obzirom da ide još jedna expanzija, navodno, ove godine, tko zna
  Reply With Quote
Staro 23.05.2014., 08:39   #7628
fedaykin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: BJ
Postovi: 57
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
sad ce me napast da trollam, ali govorim potpuno subjektivno
Tako je bilo, tako će i biti. a s obzirom da ide još jedna expanzija, navodno, ove godine, tko zna
Nije trolanje, ovaj put si napisao kako, kada i zašto
I to je tako, D3 RoS je bolji, nekoliko puta od vanila verzije ali ako ćemo iskreno to ni nije bilo teško
Ovdje padaju ista smeća samo korisnija, prije su dolazila sa smiješnim rolovima a sad ti rolovi imaju smisla a ovdje sreća ima veću ulogu nego na eurojackpotu
Ovisi od osobe do osobe, nekim frendovima se smuči od same pomisli na to a evo nas nekoliko, da ne kažem k'o majmuni ganjamo

Jedino si, mislim barem,fulao oko datuma expanzije, D3 exp neće sigurno ove godine, ne sjećam se da je Blizzard izbacio dvije expanzije iste godine ali ako imaš neki link, podijeli.
Znam da će uskoro izbacit 2.1 patch s novitetima ali to će biti za mjesec, dva, tri i to je to.
fedaykin je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2014., 12:06   #7629
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,467
Ma kakva expanzija, prica nebuloze. Mozda ju najave na blizzconu, mozda.
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2014., 14:48   #7630
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Oke uletio mi je Gidbinn sinoć....

Ovaj Secondary skill je potpuno beskoristan.
Fetishi koje spawna su duplo manji od normalnih, traju jako kratko, damage je bez veze, nisam vidio više od 2-3 komada odjednom i Carnevil ne radi na njima.

Za sve koji su se nadali da će ovime zamijeniti FS za neki drugi skill... nemojte se više nadati

Samo se nadam da Fetishi koje spawna ne ulaze u onaj limit od 15 i da ne briše postojeće svaki puta kad spawna.

Ostavit ću ga samo zato jer ima veći damage od oružja koje sam imao prije nego mi je uletio.
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.05.2014., 01:23   #7631
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Hvala. Znači više manje sve je isto Ništa, ostajem dalje kod Torchlighta 2. Torch2 je prije 2 godine lomio noge Diablu 3, a kako izgleda još uvijek je tako.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2014., 02:13   #7632
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Ne znam tocno u kojem smislu mu lomi noge ali po broju igraca i nekoj popularnosti ga ne moze ni posvrbit bez obzira sta je bolja igra. Tu je tema skroz mrtva vec pol godine.
D3 je bolji nego prije, cak znam ekipu koja ga nije htjela ni pogledat a RoS im se svidio, bar dok im nije dosadio. Meni je isto dosadio. Patchevi me nisu nest naljutili ko vecinu ali mi je jednostvano postaje dosadna kak je bilo i kod d3..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2014., 18:02   #7633
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Hvala. Znači više manje sve je isto Ništa, ostajem dalje kod Torchlighta 2. Torch2 je prije 2 godine lomio noge Diablu 3, a kako izgleda još uvijek je tako.
Imam obe igre te se nebi slozio. Kako kome, meni je TL2 dobar, a D3 vrlo dobar. D3 mi je super kad mi dođe volja za rokacinom i grindanjem. Dica spavaju, zena gembla Raymana a ja D3, cisto casual
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2014., 19:18   #7634
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ma D3 RoS je savrsen bio po izlasku, ali onda je krenio prvi mali mini patch, pa drugi, pa treci....

I sto je novo bilo u igri napravljeno, idemo nerfati WD, pa Wizza, pa barba, pa malo monka, e da i DH je na redu. A Crusader ko Crusader, meni bas i nije sjeo nesto.

Tko voli sadomazo, D3 RoS je savrsen. Acc je na pauzi/posudbi, za 6mjeseci a mozda i ranije ga opet zaigram, toliko dobrih stvari/igara u medjuvremenu treba isprobati. A mozda i D2 opet krenem.
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2014., 21:45   #7635
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Ma D3 RoS je savrsen bio po izlasku, ali onda je krenio prvi mali mini patch, pa drugi, pa treci....

I sto je novo bilo u igri napravljeno, idemo nerfati WD, pa Wizza, pa barba, pa malo monka, e da i DH je na redu. A Crusader ko Crusader, meni bas i nije sjeo nesto.

Tko voli sadomazo, D3 RoS je savrsen. Acc je na pauzi/posudbi, za 6mjeseci a mozda i ranije ga opet zaigram, toliko dobrih stvari/igara u medjuvremenu treba isprobati. A mozda i D2 opet krenem.
Da, bio je savrsen, daj molim te nemoj se nit salit sa ovim. Igra je izasla sa tonama propusta, od kojih je vecina presla iz bete, gdje su prijavljeni al blizz nije kurcem makao da ih popravi, samo su nerfali stvari bez ikakva razumjevanja. Ko da das covjeku sta nikad nije igrao D3 da balansira oruzja i skilove.

Nakon par whinera na forumu, dabogda im djeca izgledala ko karamarko, nerfan SoH, pa nerfan Frozen orb, pa malo nerf crusadera, pa sad u zadnje nerf JH seta za WD (a to sta je lako skupit 6 djelova seta, a nas igra 4 wd-a i Buljo jos nema chest) blizz nit najmanje ne zanima.

Hoces primjer? U drugi mjesec je prijavljen bug kad je blizz u svojoj infinite mudrosti odlucio da barb npr, nemoze transmogat iteme u npr marauder set od DH, i kad su to sredili zbugali su nove torment only iteme, tako da kad jednom promjenis izgled nema nacina da ga restoras na default. Gotovo 4 mjeseca to nije popravljeno.

Jos jedan primjer? Evo su rekli da su popravili enchanting, tj, da nema vise da dobijes iste enchante u ponudi za sva 3 slota. Prvo su to usrali motku tako da je DH dobijao rolove za barb skilove, umjesto da imas shanse 1:7 da dobijes afix sta hoces, sad si rolao kontra svih afixa svih klasa i skilova sta je defacto bilo 1:10000. Divno.
Pa je to hotfixano da poprave, znas kako je to izgledalo danas? Rerolam sholders sa 6% resource reduction u nesto bolje. Dobijem prvi slot 6% RR, dobijem u slot dva 6% RR.....slot tri? Pogadjas, 6% RR. Sva 3 slota isti prokleti afix sta je navodno popravljeno.

A da ne spominjemo fps dropove, sta ti i Buljo i Tenk i Pot i ja mozemo napricat tone, jer sve ide 50-60 i dodje 1 mob i imamo slide show sva 4. Il rakkis crossing gdje je fps prepolovljen kad nema moba na ekranu...
Testirali na prazan ekran kad je bio fps 60, spamali skilove i prepolovili fps, to nije bio prije problem, sta vise popravljaju vise problema iskace.



Ako netko pita zasto onda igram D3, igram jer mi je zabavno cut tenka kako razbija misa i dere se na maloga
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2014., 06:17   #7636
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Nakon par whinera na forumu, dabogda im djeca izgledala ko karamarko, nerfan SoH, pa nerfan Frozen orb, pa malo nerf crusadera, pa sad u zadnje nerf JH seta za WD (a to sta je lako skupit 6 djelova seta, a nas igra 4 wd-a i Buljo jos nema chest) blizz nit najmanje ne zanima.
Uživao sam u SoH par dana prije nerfa, dabogda im .... (nemam ideja) uglavnom... pogledaj par postova gore kako sam prošao sa rijetkim weaponom za WD i kako su WD-a totalno skenjali...

Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Jos jedan primjer? Evo su rekli da su popravili enchanting, tj, da nema vise da dobijes iste enchante u ponudi za sva 3 slota. Prvo su to usrali motku tako da je DH dobijao rolove za barb skilove, umjesto da imas shanse 1:7 da dobijes afix sta hoces, sad si rolao kontra svih afixa svih klasa i skilova sta je defacto bilo 1:10000. Divno.
Pa je to hotfixano da poprave, znas kako je to izgledalo danas? Rerolam sholders sa 6% resource reduction u nesto bolje. Dobijem prvi slot 6% RR, dobijem u slot dva 6% RR.....slot tri? Pogadjas, 6% RR. Sva 3 slota isti prokleti afix sta je navodno popravljeno.
Ehm što je tu točno "popravljeno"?!
Prije 2.0.5. otišlo par mil golda da bi dobio +10% life na Zuni chestu, kasnije sam shebao par 10 mil da bi dignio sa life 10% na 11%
Nekidan dobijem amulet sa oke rolom, idem staviti crit damage.... 20 mil golda i ostao sam bez svih Topaza koje sam imao (oke lažem, ostalo mi možda 2-3 flawless royal Topaza nakon ove egzibicije, ostalo sam sve zdrobio). Istini za volju rolao sam 98% šanse ali ipak se pitam da li je vrijedilo toliko resursa.

Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
A da ne spominjemo fps dropove, sta ti i Buljo i Tenk i Pot i ja mozemo napricat tone, jer sve ide 50-60 i dodje 1 mob i imamo slide show sva 4. Il rakkis crossing gdje je fps prepolovljen kad nema moba na ekranu...
Testirali na prazan ekran kad je bio fps 60, spamali skilove i prepolovili fps, to nije bio prije problem, sta vise popravljaju vise problema iskace.



Ako netko pita zasto onda igram D3, igram jer mi je zabavno cut tenka kako razbija misa i dere se na maloga
A ovo za Rakkis je još od prije RoS-a. Mislio sam da mi grafa preslaba ali i dan danas kad uleti ta mapa u rift šteka ko blesavo.
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2014., 13:11   #7637
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ma to s FPS dropovima je cist normalno, ja na to oguglao, pa ja nisam mogao skoro 2 tjedna da u grupi igram radi laga, samo mi skakao cim sam s nekim u grupi, onda je proradilo pa nakon desetak dana opet isti problem, a kad sam soloirao nikad problema, samo na EU serverima, pokrenem US server, latency oko 400 ali sve super, nema laga, nema stekanja.

A za skupljanje opreme, cista sreca i nist drugo u pitanju, pa i sami znate sto mi je padalo i kako, na Normalu/Expertu legendarni kao da je netko pipu odvrnio, par super itema palo, a i nisam puno igrao, na momente 4-5 sati na dan u prvih 20 dana, cak i godisnji uzeo od 1 dana kad je igra izasla. Potrosio sam oko 100M golda na prepravke itema u tih 20dana, slozio light+frozen orb wizza kako mi pasao, T3 taman krenio solirati i oni wizza poprave. Ma super. Bolje da EU servere osposobe kako spada nego da igru "popravljaju".
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2014., 14:43   #7638
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Pa ja sam na startu RoSa dobio grandeur ring za DH, tek sam ga ima 2 dana rerolao u nesto upotrebljivo. Na njega sam potrosio najmanje 40-50m. Mislim, imam golda dovoljno, jer mi nista nije palo korisno da trosim pare na reroll, al ubije te u pojam kad potrosis bogatstvo na jedan item, i jos vise kad mi za taj reroll imam shanse 1:10 da upadne sta valja a ja dobijam sve sta mi ne treba.

Neki item sta sam rerolao, jedan rerol mi je na kraju kostao 8m, potrosio budjet jedne male drzave, i na kraju item ispadne losiji od onoga sta imas, jer igra ne racuna elemental bonuse :S

Stvarno treba nac neki stat calculator da znamo prije nego sta se ubijemo, sta ce moguci rerol postic.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2014., 20:15   #7639
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Ne znam tocno u kojem smislu mu lomi noge ali po broju igraca i nekoj popularnosti ga ne moze ni posvrbit bez obzira sta je bolja igra. Tu je tema skroz mrtva vec pol godine.
D3 je bolji nego prije, cak znam ekipu koja ga nije htjela ni pogledat a RoS im se svidio, bar dok im nije dosadio. Meni je isto dosadio. Patchevi me nisu nest naljutili ko vecinu ali mi je jednostvano postaje dosadna kak je bilo i kod d3..
To sto nije igra popularna ne znaci da nije dobra Diablo 3 je ipak imao marketing i ogroman hype. Meni osobno je Torchlight bolji u svemu osim po priči. Imaj na umu da pricam o Diablu 3 kakav je bio prije 2 godine. Torchlight 2, iako je tema ovdje zamrla, ima ogromnu podršku moddera tako da sadržaja ne nedostaje

Isto kao i u svijetu FPS-a; CoD, iako je smece postao i dalje se masovno igra jer eto... zivi na staroj slavi i ima miljune fanboyeva. Tako je i sa Blizzardom. Mogu oni ne znam sto izbaciti, ljudi ce to velicati. Mene nije briga da li igru radi popularan developer ili ne, da li ima hype ili ne, mene zanima kvaliteta igre, a ne hype oko nje

Necu dalje smetat ovdje, dobio sam odgovor i zakljucio ne pruziti drugu sansu Diablu 3; barem ne jos sada
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2014., 20:44   #7640
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Danas popadalo smiješno puno geara, dosta toga direktni upgrade postojećeg geara, tako da sad u PCe klanu imamo ni više ni manje nego 4 kompletno zgirana Jade Harvester WD-a.
Torment 6 sad uopće nebi smio biti problem.

Naletili i na random pack goblina, uvijek strka čim prije ih poklati, ali sa JH-ima ide samo tako
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2014., 21:13   #7641
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Da su napravili igru kao direktnu kopiju D2 u novom grafičkom engineu, sumnjam da bi ju igrao koliko ju sad igram, a pri tome ne mislim da je D3 bolji. Činjenica je da ti D3 u ovom loot 2.0 izdanju daje puno puno zabave, igra je upravo ono što očekuješ ako ti se igra taj tip igre.

Nažalost, fixevi i nerfanje igre prilično ubijaju fun faktor ako si zagrizao za neki build, a stvarno nije potrebno da to rade. Ladder sustav o kojem se šuška ionako neće imati iste iteme, ali je najvjerojatnije da sad rade temelje za taj sustav dalje, nažalost, na štetu single i coop igrača.

Ono što sam radio u D2 radim i u D3 sada: imam hrpu opreme sa custom affixima koje kombiniram da bih dobio zabavu, a igranje na T4 i većem mi je usputna stavka.

Nažalost, zadnjih par dana me razočarala činjenica da su očito pojačali frozen elite affix (stealth "fix") da on radi dmg prije nego oni plavi kristali eksplodiraju. U razgovoru s par public igrača ovo su mi potvrdili, primjerice jedan wd mi je rekao da radi suštinski istu foru ko i ja sa smoke screenom: stoji kraj frozena tik prije nego eksplodira i onda stisne spirit walk i to je to, izbjegao frozen.
Taman sam imao 1000+ lightning resista da mi thunderstorm ne predstavlja problem i onda ovo naprave

I probio 1mil profile dps-a, sa steady aimom 1.6mil dmg in game, najjakiji sam. Pokušavam još marauder helm naći jer mi on jedini fali pa da probam kako tri vuka rokaju
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2014., 23:26   #7642
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Ovo sa frozen je istina, radi damage i prije nego kristali eksplodiraju. Možeš samo bježati.
A čini mi se i da "jailer" radi damage, iako ne u tolikoj mjeri. Još budem to provjerio jer imam max crowd control reduction (58.4 % iako bi po itemima trebao imati 70 i kusur)
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2014., 23:36   #7643
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Ma to je sve u patch notesima od 2.0.1 patcha stavljeno, međutim, u zadnja dva dana je to očigledno pojačano. Keywarden Act 1 ima jail da ti pojede pol helta na DH na T2, kamoli veće težine.

Nego, tu piše da kuglice arcanea prije nego počnu rotirati pokažu u kojem smjeru će rotirati, ja dosad nijednom nisam vidio ovaj fičr, jel to zato jer igram na najnižim detaljima?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 00:07   #7644
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Normalno da ne, normalno da ne radi :blizzard:
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 00:14   #7645
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Ma to je sve u patch notesima od 2.0.1 patcha stavljeno, međutim, u zadnja dva dana je to očigledno pojačano. Keywarden Act 1 ima jail da ti pojede pol helta na DH na T2, kamoli veće težine.

Nego, tu piše da kuglice arcanea prije nego počnu rotirati pokažu u kojem smjeru će rotirati, ja dosad nijednom nisam vidio ovaj fičr, jel to zato jer igram na najnižim detaljima?
Ni ja to ne vidim, a probao sam primjetit. Blizzard, sta reci.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 00:20   #7646
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Jedino što se vidi je na kojem mjestu izlazi zraka i to je sve, meni je i to dovoljno iako ako su već napisali da će pisat u kojem će smjeru ić...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2014., 00:54   #7647
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Skompletirao i prvog lika koji može T6 bez većih problema igrati, čitaj danas Kadala dala Marauder helm, i to kao treći leg zaredom od nje (broken crown dva puta, pa onda marauder), nakon duuugo što mi nije dala.

Zanimljivo je da sam ukupno s opreme skinuo 60% bonusa na fire i damage je pao za bar 250k dps, ali 5 sentrya, svaki sa Cluster Arrow to debelo nadoknađuju dok sam u chest napucao all resist gemove i u helm %life.

Chest je Cloak of the Garwulf tako da sad 5 monstera bodyblocka, dok ih ukupno 9 napada

Sljedeći korak: prebaciti na physical build jer i petovi profitiraju od toga.

I dok ovo pišem ženi pao i drugi witching hour. Nemrem vjerovat. Ona ima sreće sa dropovima, ja imam sreće s rerollom, sve sam danas dobio unutar 5 rerolla.

U zadnjih tjedan dana 6 Stone of Jordan, jedan phy skills ready. I to joj sve pada predamnom, znači ja odradim 2h igre, dam njoj na pol sata-sat i njoj sve popada. Ja sjednem nazad, niš ne pada.

Negooo idemo farmat T6?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2014., 02:54   #7648
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Skompletirao i prvog lika koji može T6 bez većih problema igrati, čitaj danas Kadala dala Marauder helm, i to kao treći leg zaredom od nje (broken crown dva puta, pa onda marauder), nakon duuugo što mi nije dala.

Zanimljivo je da sam ukupno s opreme skinuo 60% bonusa na fire i damage je pao za bar 250k dps, ali 5 sentrya, svaki sa Cluster Arrow to debelo nadoknađuju dok sam u chest napucao all resist gemove i u helm %life.

Chest je Cloak of the Garwulf tako da sad 5 monstera bodyblocka, dok ih ukupno 9 napada

Sljedeći korak: prebaciti na physical build jer i petovi profitiraju od toga.

I dok ovo pišem ženi pao i drugi witching hour. Nemrem vjerovat. Ona ima sreće sa dropovima, ja imam sreće s rerollom, sve sam danas dobio unutar 5 rerolla.

U zadnjih tjedan dana 6 Stone of Jordan, jedan phy skills ready. I to joj sve pada predamnom, znači ja odradim 2h igre, dam njoj na pol sata-sat i njoj sve popada. Ja sjednem nazad, niš ne pada.


Negooo idemo farmat T6?
sad još reci da žena igra monka (kao moja) i sve mi jasno...
odradio danas nekih cca 40tak riftova = 10 legs , i to možda.
ona sjela , igrala sat i kusur , 5 komada i naravno, našla sebi SOJ...
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2014., 17:53   #7649
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Ma kaki, kad sam ju konačno nagovorio da proba igrat D, pokažm joj sve likove i kaže ona da bi jakog lika na daljinu da puca, reko onda ćeš DH. I sve druge klase je probala ali kaže da joj je ovo sve ostalo presporo (danetta set + cindercoat = infinite vault + stun)

Upravo sam joj složio drugog DH od "viška" opreme, pošto ona ionako više od T3 ne ide, ovo je sasvim ok, čak je i mene iznenadilo. Sad mi je žao što sam rastopio marauder ekstra shouldere i pantse, dobro bi došli za nju (za chest mi nije žao jer sam ga dao )
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2014., 18:01   #7650
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Došao je primjereni glodavac doma, sad će dobiti vatreno krštenje, a ja mogu lijepo samo s jednom rukom igrati

SLIKA
__________________


Zadnje izmijenjeno od: potemkin.hr. 29.05.2014. u 18:11.
potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na