Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.04.2020., 19:52   #1231
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor drle1 Pregled postova
sve osim tog blesavog borderlands radi ok
probao dotu2, pubg, destiny2, grim dawn
Ne želim biti "that guy" koji kaže "pa nemoj igrati tu igru" što brko spominje, ali zar nije borderlands 3 u teškom kurtzu? Ostalo ti radi normalno... Probaj još stvari...

Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
Gledam nitro vec dva dana prst na okidacu ljut san ka pas sad ,jbt drajvere opet ,citam po netu nigdje ih ne spominju nitro,pulse sve ok.Ko tu koga.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Pa jesmo maloprije imali lika koji je opet povukao priču u driverima koji se žalio na zrnatu sliku ili štoliveć, pa svi već krenuli "jeboiotac i drivere" pa na kraju lik imao uključen grain effect u igri...

Ili sam driver apologent ili ne skačem na prvu, čim je nešto odmah se upre u drivere. BtW pritom se želim ograditi - Drleta u Borderlands 3 možda stvarno jebu driveri, samo kažem ne skačem na prvu

Jeboi otac, očete da ja uzmem neku Navi pa da vidimo te jebene drivere

Ja se tog ne bojim ni 0.5% ali očekujem neki veliki pricedrop relativno uskoro. Te grafičke ne vrijede ni blizu te novce... U meni isto čuči mali agi, volim bang for buck, pa jel jebeni links neki dan prodavao 5700XT za 2500kn (istina jeftilen cooler), a inače su 5700XT idu od 3,5-4 soma ovisno o modelu. Pa jebemu kolika je tu marža? To je trebala biti zamjena za polaris i max 2500kn za najskuplje modele...
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2020., 19:53   #1232
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,772
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Ne mogu vjerovat da nikako ne mogu složit te usrane drivere.
Nekaj drugo se tu još događa, jer da su samo driveri smeće, ama baš svi bi imali problema neovisno o generaciji kartice. Ja sam prošli tjedan složil ove 20.2.2 za RX 580 i još su k tome ostali stari nVidia driveri od prijašnje kartice.

Reko, ako ovo sad ne ode u Mp3 neće nikad. Prošlo je OK, pa tek onda DDU za nVidiju. Tak da, neka čudna kombinacija nečega uz drivere i Navi modele i ljudi nažalost imaju neobjašnjivih sranja, a hardver ni kriv ni dužan.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2020., 20:04   #1233
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Nekaj drugo se tu još događa, jer da su samo driveri smeće, ama baš svi bi imali problema neovisno o generaciji kartice. Ja sam prošli tjedan složil ove 20.2.2 za RX 580 i još su k tome ostali stari nVidia driveri od prijašnje kartice.

Reko, ako ovo sad ne ode u Mp3 neće nikad. Prošlo je OK, pa tek onda DDU za nVidiju. Tak da, neka čudna kombinacija nečega uz drivere i Navi modele i ljudi nažalost imaju neobjašnjivih sranja, a hardver ni kriv ni dužan.
A Navi da, nadam se da će RDNA 2 biti sve kako treba, i da neće trebat gledat tutoriale za štelanje drivera da bi radili kako treba.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2020., 20:08   #1234
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,772
I ja bi najrađe to isprobal s nekim Sapphire RX 5700 modelom, ali jebiga - ne treba mi tak jaka kartica, a i kakve sam sreće još bude i radilo kak spada. Ovo po netu ima svega i svačega.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2020., 20:13   #1235
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
slažem kroz tjedan/10 dana konfu sa 5700xt pulse pa cu javiti ima li kakvih anomalija, do tada upirat prstom na drajvere i cao!
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2020., 20:17   #1236
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Ja npr nisam imao problema sa 5700 xt red dragon, bilo je tu nekih random 2-3 crasha. Niti jedan black screen, stare drivere maknuo sa ddu u safe mode, ali performanse su me ostavilo ono.. Meh, nista specijalno, pogotovo to stalno fluktuiranje frameratea. Igra mi je lockana na 100 fpsa ali zato konstantno pada i to u random scenama, nebitno bilo akcije ili ne. Zato sam se i vratio na nvidiu. Moze bit da je i do mog pc-a ne kazem, ali opet sve to mi nekako cudno. Nvidiu sam samo ubacio, drivere snimio i voila, peglaj.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2020., 20:38   #1237
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,772
Mene su fascinirale Radeon Anti-Lag i Enhanced Sync opcije u kombinaciji s Chromium Wheel Smooth Scroller (add-on/plug-in) dodatkom za sve (Chrome, Opera, Vivaldi, Edge, itd.) web-preglednike bazirane na Chromiumu.

Nažalost svih ovih godina kolko ga koristim nisam pronašel alternativu za Firefox. Chromium Wheel Smooth Scroller radi besprijekorno i s nVidia karticama, ali s ovim Radeon opcijama cijela stvar je buttery-smooth kak bi se reklo.

U nastavku su postakve kod mene, pa slobodno isprobajte plug-in, neovisno o tome da li koristite Radeon ili GeForce karticu.

I evo usput stranica s finim materijalom za prije i poslije scroll efekt.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2020., 20:46   #1238
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Mene su fascinirale Radeon Anti-Lag i Enhanced Sync opcije u kombinaciji s Chromium Wheel Smooth Scroller (add-on/plug-in) dodatkom za sve (Chrome, Opera, Vivaldi, Edge, itd.) web-preglednike bazirane na Chromiumu.

Nažalost svih ovih godina kolko ga koristim nisam pronašel alternativu za Firefox. Chromium Wheel Smooth Scroller radi besprijekorno i s nVidia karticama, ali s ovim Radeon opcijama cijela stvar je buttery-smooth kak bi se reklo.

U nastavku su postakve kod mene, pa slobodno isprobajte plug-in, neovisno o tome da li koristite Radeon ili GeForce karticu.

I evo usput stranica s finim materijalom za prije i poslije scroll efekt.
probaj Brave, radio ga je isti lik kao i FF
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2020., 20:48   #1239
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,772
Krivo sam se izrazil. Htel sam reći da za ovaj plug-in nisam pronašel alternativu za Firefox. Ima nekih sličnih, ali nije to-to. Brave je vredu.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2020., 21:03   #1240
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
Meni je ovaj ray tracing genijalna stvar. Nadam se da će AMD brzo to implementirati u svoje kartice tako da bude više igara s tim i da se cijene normaliziraju. Igram Quake 2 RTX i izgleda fenomenalno.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2020., 22:18   #1241
drle1
Premium
Moj komp
 
drle1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 182
naso sam rjesenje za borderlands - Uninstall
stvar je u igri nicemu drugom
drle1 je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2020., 22:26   #1242
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Daj bože da je igra
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2020., 01:46   #1243
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor drle1 Pregled postova
naso sam rjesenje za borderlands - Uninstall
stvar je u igri nicemu drugom

Jedna od opcija ti je uninstall i reinstall iste

Također ako je yogurt verzija možda nemaš sve updejte kojim su pokušali srediti igru.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2020., 09:54   #1244
drle1
Premium
Moj komp
 
drle1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 182
Steam verzija igre je, budem probao reinstall onda
drle1 je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2020., 13:55   #1245
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
2.1.3 verzija drivera meni radi bez ikakvih problema.Verzije nakon te dovode do rušenja igre.Probaj taj driver...
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote