Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.09.2010., 14:37   #1
bAKa-47
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: zg
Postovi: 157
Might & Magic: Heroes 6

Ubisoft radi na novom nastavku legendarnog PC serijala Heroes of Might & Magic samo je sada preimenovan u Might & Magic: Heroes 6.
Za sada je tu kratki teaser trailer.

http://mightandmagic.uk.ubi.com/heroes6/

Might & Magic Heroes VI Gamescom 2010 Interview: Erwan LeBret


http://gamescom.gamespot.com/video/6273976/
bAKa-47 je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2010., 15:00   #2
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Ja sam vjerojatno konzerva, ali sto se tocno kod Solmyra i ekipae moglo poboljsati nakon Succession Warsa, jer je vec u Restoration of Erathiai bilo najmanje 30% olaksano i prilagodjeno pacerima i maloj djeci? Osim hardverskih zahtijeva, jelte...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.09.2010., 16:01   #3
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 945
Meni izgleda prešareno, ko warcraft koji mi nikad nije sjeo.

Dvojka i trojka su mi najbolje iz serijala, trojku igram skoro svaki dan. Imam ritual, probudim se skuham si kavu i igram trojku uz cigaretu...na laptopu u kuhinji random mapa...
markecSMB je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2010., 20:00   #4
Sharkaat
Vjeverica
Moj komp
 
Sharkaat's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Stockholm
Postovi: 100
Meni je petica bila prekrasna i sa zadovoljstvom sam je zavrsio. Ovo mi se cini nastavak "slicnoga", a to ne mora biti losa stvar - pogledajte samo sc2.
Sharkaat je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2010., 22:46   #5
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Također, trojka i petica su mi najbolje.

I ne bi se složio da je HOMM3 bila lagana igra. Sve zavisi o postavkama na kojima igraš, ne možeš igrat na "easy" i očekivat tešku borbu.
Ali ja sam ionako najviše vremena proveo igrajući multiplayer (hotseat ftw!).
  Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 12:34   #6
P@nj@bi!!!
Premium
Moj komp
 
P@nj@bi!!!'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Pred kompom
Postovi: 29
Trojka je definitivno najbolji dio serijala. Četvorka je uvela neke promjene koje nisu dobro prošle kod većine okorjelih HOMM igrača ali meni je bila ok. Petica se vratila na stari koncept i možda je jednako dobra kao i trojka ali možda zbog broja odigranih partija na trojci nije mi bilo lako preći na novu tehnologiju . Naravno jos se katkad odigra dvojka koja je isto tako legendarna, jedinicu imam negdje zakopanu te mi se i neda tražiti. Nadam se da će šestica nadmašiti sve nastavke mada sumnjam ali nek bude bar jednako dobra kao trojka
P@nj@bi!!! je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2010., 21:56   #7
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,207
a rekli su da su minjali neke stvari, tj da ce minjat, od resursa ce samo kristali ostat sve drugo da ce bit prominjeno, i da ce se dvorac moc pretvarat u drugi(tu sam malo skeptican) al otom potom bas me zanima

bte dvojka je najbolja a trojka i petica su iste samo sta je petica unaprjeđena, četvorka nisu homm to je neka druga igra samo su eto dali to ime :P
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 17:15   #8
phyx
Premium
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: varazdin
Postovi: 28
dakle i oni su skuzili da se para vrti kod MMO pa su i oni odlucili napraviti HoMM MMO. igra je zasad u beti. nije nesto oglasavana pa ne znam sto oni misle napraviti. mozda racunaju na playerbase koja je velika al je pitanje dal ce kupit HoMM MMO>
phyx je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 20:08   #9
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 738
Citiraj:
Autor phyx Pregled postova
dakle i oni su skuzili da se para vrti kod MMO pa su i oni odlucili napraviti HoMM MMO. igra je zasad u beti. nije nesto oglasavana pa ne znam sto oni misle napraviti. mozda racunaju na playerbase koja je velika al je pitanje dal ce kupit HoMM MMO>
Heroesi I i II i III - hotseat! Cijeli vikend smo igrali ko sumanuti, pili pivo, pekli rostilj i igrali heroese.

Kada su se pojavili Heroesi IV, jedno popodne smo igrali i onak - nije nam sjelo. Nekako nas je podsjecala na Panzer general!?!? Previse "sterilna" je bila, nedostajalo je "magije". Peticu nismo ozbiljno ni shvatili, nemam pojma zasto, ali strasno nas je podsjecala na Pokemone...

Igrati heroese MMO? Neeema sanse. A to da ce mijenjati resurse, da ces moci mijenjati dvorce, uf samo ga kompliciraju. A kako to obicno biva, upetljat ce se u probleme, proci ce vremena, izdat ce igru nedovrsenu...
Amepshi je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 20:20   #10
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
homm 3 mi je jedna od najdrazih igra svih vremena...bilo bi lijepo kada bi napravili nastavak priblizno dobar kao i trojka
Gemmy je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.09.2010., 23:03   #11
tux-scooby
Premium
Moj komp
 
tux-scooby's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Donji Miholjac-Osijek
Postovi: 275
Sve se to da igrati ali ne nesto previse...iskreno - svidja mi se cijela ideja i prica igrice ali ne mogu mi predstaviti nista bolje od I, II i III dijela i njihovih dodataka
tux-scooby je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 23:10   #12
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
homm 3 mi je jedna od najdrazih igra svih vremena...bilo bi lijepo kada bi napravili nastavak priblizno dobar kao i trojka
isssss koji DEBELI potpis... dan danas igram tu igru. doduše sa wog dodatkom, malo je bugovito ali... nisam bolju igru igro...

EDIT: Ako hoće uskrsnuti heroje trebaju prvo vratiti hex grid u bitku!!!
Tomtam je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2010., 16:05   #13
bAKa-47
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: zg
Postovi: 157
evo malo da potaknem raspravu...zašto vam nevalja 4ka?
Jedna od stvari zašto je meni dobra je kada se makneš sa podrucija kojeg si otvorio karta se ponovo lagano zatamni ali samo toliko da ne vidiš protivnickog igraca kako se tim djelom šeta. Druga stvar, svakim prebacivanjem vojske si gubio odredenu kolicinu movementa ili cak i cijeli turn. Što je po meni dosta takticki dizalo igrivost. U III si mogao napraviti lanac od heroja. Tako da si prakticki mogao vojsku od dvorca dofurati i do par dana udaljenosti (ovisno o tome koliko si heroja ima povezanih u lanac) direktno do mjesta borbe. To si prakticicki ucinio sve u jednom turnu prebacivajuci vojsku u sljedeceg heroja i koristiti njegov movement. Po meni jedan od vecih propusta 3ke. Inace o 3ki sve najbolje
bAKa-47 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2010., 20:37   #14
tux-scooby
Premium
Moj komp
 
tux-scooby's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Donji Miholjac-Osijek
Postovi: 275
Nije da ne valja (bilo koji od dijelova nakon trojke) vec nema ono nesto...ne znam kako to opisati...nesto zbog cega se vracas na tu igricu i prelazis ponovo i ponovo i ponovo...
tux-scooby je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 18:56   #15
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 738
Citiraj:
Autor bAKa-47 Pregled postova
evo malo da potaknem raspravu...zašto vam nevalja 4ka?
Jedinica i dvojka su imale onaj old school fantasy - vise su bili kao bajka. Nekako si se mogao uzivjeti u taj svi jet carolije. Trojka se vec odmakla od toga, a cetvorka - eto, meni izgleda i "dise" kao Fantasy general (to je ona igra na engineu od Panzer generala iz 90-ih).

Petica i sada najavljena sestica su mi doslovno na razini Pokemona, Gormita i stajaznam kakvih crtica.
Amepshi je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2010., 15:25   #16
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
3ojka po meni jedina vrijedna gubljenja dijela zivota... naravno sa svim dodacima ukljucujuci i wake of gods.

Za ovo se nadam da nece biti djetinjasto, iako sumnjam da ce ju bas nesto posebno razraditi i ubaciti toliku razinu igrivosti kao sto je to imala 3ojka.

5ica je imho fail, svako dijete koje je naucilo slova ju moze igrati.
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 08:06   #17
Hazarder
Registered User
Moj komp
 
Hazarder's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Sisak
Postovi: 27
Prva asocijacija na screenshotove šestice mi je bila "DOTA". Slažem se s većinom da je trojka definitivno imala ono nešto što nas je tjeralo na bezbroj sati multiplayera .
Hazarder je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 09:08   #18
Zagi_d
Premium
Moj komp
 
Zagi_d's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 46
Meni je najbolja trojka u cjelom serijalu to su legendarni heroesi i na njih se iplati stvarno gubiti vrijeme a sad da vidim kaj ce s novim napraviti bas me zanima.
Zagi_d je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 16:13   #19
s4vgR
Premium
 
s4vgR's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Igrao sam sve nastavke Heroesa. A peticu i preko Hamachija Koliko znam trojka i petica su najpopularnije. Sjećam se kad sam jedinicu vidio kod frenda još davno ... good old times
s4vgR je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2011., 21:22   #20
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Svi nastavci i svi dodaci su odigrani i preigrani još davno... 3-ca mi je naravno najdraža i iskreno se nadam da će 6-ica opravdati ime...

Navodno bi trebala izaci sljedeceg mjeseca, osim ako ja citam krive sajtove
Franf je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2011., 00:15   #21
Čevap
Premium
Moj komp
 
Čevap's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Split
Postovi: 47
Nema šanse da se približi trici jer mi se čini da će opet probati egzibicije ko i u četvorci sa
tim mjenjanjima dvorca i sl., al to sam samo ja.A i da nekim čudom bude bolja 6ica od 3ce,
heroji 3 ostaju svejedno instalirani jer koliko se vremena utuklo na tu igru, zaslužila je.
Čevap je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2011., 00:38   #22
Noj
Premium
Moj komp
 
Noj's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 186
Svi nastavci osim cetvorke su mi odlicni, tako da jedva cekam i šesti dio. Cujem da ce uvest borbe protiv bossova i nekakvi reputation system. Bumo vidli ce to ispast.
Noj je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2011., 02:03   #23
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Zasto to smece od igre usminkano izlazi?

Nadam se da je samo za konzole

Zar je toliki problem napraviti igru na enginu od trojke sa novim lokacijama i jedinicama(ono malo samo da bude bolja grafika jer bez tog ocito danas nejde)

A ne oni rade crtic za djecu
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2011., 02:47   #24
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Nadam se da nece biti onih glupih međuscena nabacanih ko u petici! to mi je unistilo igru! u trici se to svodilo na pokretnu sliku između mapa i sve ostalo je bilo prepušteno mašti! ko kod dobre knjige...

U petici svaka međuscena ista... neki lik priča i prilikom svake malo naglašene izjave digne mač/štap i on zasvijetli, zablijesne itd!! wtf je to trebalo predstaljati??? to mi je doslovno uništilo cijeli doživljaj... a da ne pričam kolko su me raspizdili oni likovi što su jahali dinosaure ili štalisu već bili....

jedva cekam igru ali sve se bojim kad je docekam...
Franf je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2011., 09:45   #25
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 738
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Zasto to smece od igre usminkano izlazi?

Nadam se da je samo za konzole

Zar je toliki problem napraviti igru na enginu od trojke sa novim lokacijama i jedinicama(ono malo samo da bude bolja grafika jer bez tog ocito danas nejde)

A ne oni rade crtic za djecu
Tesko je reci u kojem smjeru uopce ide HOMM. Davno su prosli dani Panzer generala, Fantasy generala i Heroesa III kada smo s gustom igrali u hot seatu s gajbom pive i hrpom mesa s rostilja. Sve mi se cini da su novi Heroesi pod utjecajem Pokemona, barem tako izgleda.

Kompliciraju previse s tim Heroesima, traze se, a po prodajnim rezultatima vidi se da na kraju i dalje nisu uspjeli pronaci neku novu vojsku fanova :-(

Heroesi III bi mogli biti dobra osnova za nov pocetak, dalo bi se tu jako puno toga doraditi, pregrst ideja dodati. Vidjet cemo sto ce biti sa novim Heroesima, ali mogu se kladiti da ce ljudi kod nas i dalje igrati tricu s WOG-om!
Amepshi je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2011., 22:56   #26
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
WOG je odličan primijer što fanovi žele.... na kraju krajeva i napravljen je od fanova!
uzeti igru koja je fenomenalna, ne mijenjati je nego dodati pregršt novih opcija i mogučnosti.... uspijeh zagarantiran
Franf je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2011., 00:41   #27
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor Amepshi Pregled postova
Tesko je reci u kojem smjeru uopce ide HOMM. Davno su prosli dani Panzer generala, Fantasy generala i Heroesa III kada smo s gustom igrali u hot seatu s gajbom pive i hrpom mesa s rostilja. Sve mi se cini da su novi Heroesi pod utjecajem Pokemona, barem tako izgleda.

Kompliciraju previse s tim Heroesima, traze se, a po prodajnim rezultatima vidi se da na kraju i dalje nisu uspjeli pronaci neku novu vojsku fanova :-(

Heroesi III bi mogli biti dobra osnova za nov pocetak, dalo bi se tu jako puno toga doraditi, pregrst ideja dodati. Vidjet cemo sto ce biti sa novim Heroesima, ali mogu se kladiti da ce ljudi kod nas i dalje igrati tricu s WOG-om!
eh , II i III -ja sam jedan dobar dio ljeta imao komp vani u dvorištu na stolu sa kotačima(kad bi završili ,samo bi ga zgurali u hodnik), piva,roštilj i nas četvero buljimo u 15"crt do zore... ispikalo nas milijon komaraca ali je bilo vrijedno
prek dana se radile mape a navečer igralo ...

zasad mi 6 zgleda dobro i igrivo,ali znamo da to nemože imati onaj štih III-ce.
nadam se da to nebude još jedan naslov u moru *prosječnih pokušaja*.

jedina igra koja mi je donekle pogodila legendarnu 3-jku je Kings Bounty i Kings Bounty:Crossworlds.
Crossworlds još nisam probao ,ali koliko čitam ,bolji je od originala.
moja preporuka ,ako niste igrali ,probajte -bar dok ne izađe 6
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.

Zadnje izmijenjeno od: BSA<AK-47>. 13.02.2011. u 00:50.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2011., 10:38   #28
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Uz prvi dio Stalkera, HOMM V je bila igra koju sam mozda najvise cekao (i docekao naravno) te mi je bila odlicna. Slazem se da je trojka legendarna, ali mi je petica bila draza.
Nadam se samo da nove Heroje nece zeznit te da ih nece unistit "sarenilom" te se oslanjati vecinom samo na graficki dio vec da ce poraditi i na igrivosti sto je imho najvazniji dio, ali danas je ocito ekipi (citaj mladoj populaciji vecinom) najvaznije da igra ima ultraturbodobru grafiku te je igrivost na drugom mjestu. Rijetki danas igraju npr. HOMM III.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2011., 10:52   #29
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
zamjerka 5etici koju sam prvi put neki dan igrao, inače 3ojka ftw, je da necromancer ima one neke death pointove i nemre rezurektat maltene ništa jel fali tih bodova... a nema bolje vojske od 9999 skeletona
syss je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2011., 10:55   #30
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
.... Rijetki danas igraju npr. HOMM III.

ma vraga rijetki ,hrpa ljudi igra trojku ,a ja još ponekad zaigram i II ...
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na