Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.09.2012., 23:04   #1
<Gogz>
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 138
DVD player kao AV reciever

Ideja mi je komp spojit na DVD player radi optike (sad imam analogno spojeno kućno koje ima cox). Imam 2 playera, jedan ima samo cox, a drugi samo toss, a pošto mi ploča nema cox, samo toss, odlučio sam (i kupio) toss kabel. fora je to što nikad nisam spajao optički kabel i ne znam jesam li što propustio, al to ne radi. kabal je uštekan drito u ploču i u player. i onda zvučnici u 5.1. u biti je jednostavnije nego spajat analogno, i bed mi je pisat o tome da ne znam spojit 2 kabla, al eto... NE RADI
HELP!
__________________
Problem with the common sense is that is not so common anymore.....
<Gogz> je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2012., 11:22   #2
afterburner
Premium
Moj komp
 
afterburner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: USA/Split
Postovi: 523
Citiraj:
Autor Pregled postova
Ideja mi je komp spojit na DVD player radi optike (sad imam analogno spojeno kućno koje ima cox). Imam 2 playera, jedan ima samo cox, a drugi samo toss, a pošto mi ploča nema cox, samo toss, odlučio sam (i kupio) toss kabel. fora je to što nikad nisam spajao optički kabel i ne znam jesam li što propustio, al to ne radi. kabal je uštekan drito u ploču i u player. i onda zvučnici u 5.1. u biti je jednostavnije nego spajat analogno, i bed mi je pisat o tome da ne znam spojit 2 kabla, al eto... NE RADI
HELP!
Prvo provjeri jesi li na dvd playeru usteka u optical IN ne optical out. Jel nanisteno na windowsima da ti ide zvuk preko optike ne preko obicnih zvucnika. I na kraju u opcijama dvd playera mora bit nesto da ti isto ide zvuk preko optike.
afterburner je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.09.2012., 13:36   #3
driftwood
Premium
 
driftwood's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: .
Postovi: 660
Naravno da ne radi kad je to izlaz na dvd playeru. Nisam još vidio neki (nekineski) dvd player da ima optički ulaz.
__________________
Dazed and confused
driftwood je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na