Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.05.2018., 22:08   #5461
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Nema prodaje nema predaje, stop loss je za cure

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 22:21   #5462
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Zadnja 2-3 mjeseca se konstantno priča o pozitivnim stvarima, veliki igrači i institucije ulaze u crypto, sve više zemalja ga odobrava i potiče, sklapaju se velika partnerstva...
Budućnost crypta je vedra, no s obzirom da je to još uvijek pre malo tržište, logično je da njime dominiraju veliki, i logično je da će veliki htjet niske cijene prije nego počmu kupovati.
Barem ja tako gledam na ovaj pad. Šta više padne, još bolje, jer zna se šta ide iza toga.
Nema potrebe FUDat bezrazložno, osim ako vam je crypto jedini izvor financija.
Gdje god da ste zapeli, investicija će vam se vratiti (i u dogledno vrijeme premašiti), samo ljudi su previše nestrpljivi i strašljivi, a većina i ne zna kako cijelo tržište zapravo "diše".

Ko je malo duže u cryptu, ovo je već doživio više puta, zapravo, ovaj pad je zanemariv usporedo s nekim drugima.

Blade, hardcore hodleri koji prodaju sve na 5k i spuše pare, nisu hardcore hodleri.
I generalno, smanji malo paranoju. Pričaš ko da idemo pred streljački vod, strašiš ljude bespotrebno.
Ovakvih dipova, i gorih, je bilo, je, i bit će. Naviknite se na to, nemojte u strahu prodavat sve i pušit pare
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.05.2018., 07:00   #5463
gloginjaR
Premium
Moj komp
 
gloginjaR's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: st
Postovi: 594
Pošto nema teme o Mjenjačnicama! kratko pitanje...
u vezi TRX (tron coin) jel sam ja dobro shvatio da Bitrexx podržava migraciju trona na njihovu mrežu???
https://support.bittrex.com/hc/en-us...kchain-upgrade
Aako ga ne prodam, mogu slobodno da ga ostavim na Bitrrexu?


Ps:evo da nisam offtopic! Danas je lipo vrime za trgovinu! I eto nas nazad na 9keka
__________________
MinigRig*H110-D3A*5*rx570nitro8GB OC.

Zadnje izmijenjeno od: gloginjaR. 24.05.2018. u 08:38.
gloginjaR je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 09:03   #5464
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,872
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Zadnja 2-3 mjeseca se konstantno priča o pozitivnim stvarima, veliki igrači i institucije ulaze u crypto, sve više zemalja ga odobrava i potiče, sklapaju se velika partnerstva...
Budućnost crypta je vedra, no s obzirom da je to još uvijek pre malo tržište, logično je da njime dominiraju veliki, i logično je da će veliki htjet niske cijene prije nego počmu kupovati.
Barem ja tako gledam na ovaj pad. Šta više padne, još bolje, jer zna se šta ide iza toga.
Nema potrebe FUDat bezrazložno, osim ako vam je crypto jedini izvor financija.
Gdje god da ste zapeli, investicija će vam se vratiti (i u dogledno vrijeme premašiti), samo ljudi su previše nestrpljivi i strašljivi, a većina i ne zna kako cijelo tržište zapravo "diše".

Ko je malo duže u cryptu, ovo je već doživio više puta, zapravo, ovaj pad je zanemariv usporedo s nekim drugima.

Blade, hardcore hodleri koji prodaju sve na 5k i spuše pare, nisu hardcore hodleri.
I generalno, smanji malo paranoju. Pričaš ko da idemo pred streljački vod, strašiš ljude bespotrebno.
Ovakvih dipova, i gorih, je bilo, je, i bit će. Naviknite se na to, nemojte u strahu prodavat sve i pušit pare
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 09:34   #5465
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ko je malo duže u cryptu, ovo je već doživio više puta, zapravo, ovaj pad je zanemariv usporedo s nekim drugima.

Blade, hardcore hodleri koji prodaju sve na 5k i spuše pare, nisu hardcore hodleri.
I generalno, smanji malo paranoju. Pričaš ko da idemo pred streljački vod, strašiš ljude bespotrebno.
Ovakvih dipova, i gorih, je bilo, je, i bit će. Naviknite se na to, nemojte u strahu prodavat sve i pušit pare
A čuj tema se ipak zove Kutak za trejdere, a ne HODL-ere

Slažem se s tobom...BTC umire i propada već 8 godina.

Meni iskreno odgovara trenutno stanje jer imam više vremena za akumulaciju, a i rigovi mi više zarađuju tako da što se mene tiče neka potraje još koju godinu (znam da neće).
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 09:51   #5466
neverin
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Istra
Postovi: 214
Steem na Hitbtc i Poloniex oko 0.00033 , a na Bittrex, Upbit i Binance oko 0.00042, naravno da je na Hitbtc ''technical maintenance" steem walleta . Ako nisu svi u nekom komplotu onda mi nije baš jasno. Jasno mi je da su na Hitbtc mogli vidjeti rast na drugom exchangeu pa odmah dići maintenance da bi sami prebacivali, ali kako uspiju držati nisku cijenu?
neverin je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 10:27   #5467
stipe1771
Premium
Moj komp
 
stipe1771's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: split
Postovi: 230
Jeli izlazite i stavljate nize naloge ili cekate bounce za prodat i nize naloge
stipe1771 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 10:55   #5468
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,968
Lijep pozdrav svima, nek vam je sa srecom, trebat ce vam, nema smisla vise ovdje trosit vrijeme... Doviđenja...
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 11:22   #5469
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Blade!!

Jedini član čije postove sam čitao sa pažnjom. Ostali samo lijepe glupe linkove bacaju nebulozna predviđanja. (što ja kao mali rudar mogu zaključiti).
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 11:22   #5470
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova

Blade, hardcore hodleri koji prodaju sve na 5k i spuše pare, nisu hardcore hodleri.
I generalno, smanji malo paranoju. Pričaš ko da idemo pred streljački vod, strašiš ljude bespotrebno.
Ovakvih dipova, i gorih, je bilo, je, i bit će. Naviknite se na to, nemojte u strahu prodavat sve i pušit pare
Tek u bear marketu vidiš ko ima muda holdat.
I pritom ne mislim na manje iznose, nego kad uletiš all in a sve se poruši.
jed2i je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.05.2018., 11:23   #5471
Malatesta
Registered User
 
Malatesta's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 35
Citiraj:
Autor Bl@de Pregled postova
Lijep pozdrav svima, nek vam je sa srecom, trebat ce vam, nema smisla vise ovdje trosit vrijeme... Doviđenja...
Doviđenja
Malatesta je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 11:37   #5472
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Sta sad ode Blade? Sta to znaci da je gotovo? vratit ce se kad dodjemo na 5000?

Nego netko je pitao gdje je dno, dno je 0, no prije trebamo proci 6600 kod mene prva linija gdje gledam da se vratim. Ako to projurimo onda 5800. Nakon toga se razno razne linije rendaju jako blizu pa cu vjerojatno na jednoj od njih se vratiti.
I slazem se da je 5000 moguce, pa i nize, ali isto tako je moguce da se na 7000 vratimo na 10000, pa to ponovimo jos nekoliko puta ove godine.

No mene vise zanima kako ce rudari nahebat zbog niskih cjena... Plus jos nesto Vitalik kuha, pa neke nove grafe dolaze... Sve u svemu burno vrijeme je pred nama.

A za Hodlere RIP, lol
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 11:49   #5473
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Sta sad ode Blade? Sta to znaci da je gotovo? vratit ce se kad dodjemo na 5000?

Nego netko je pitao gdje je dno, dno je 0, no prije trebamo proci 6600 kod mene prva linija gdje gledam da se vratim. Ako to projurimo onda 5800. Nakon toga se razno razne linije rendaju jako blizu pa cu vjerojatno na jednoj od njih se vratiti.
I slazem se da je 5000 moguce, pa i nize, ali isto tako je moguce da se na 7000 vratimo na 10000, pa to ponovimo jos nekoliko puta ove godine.

No mene vise zanima kako ce rudari nahebat zbog niskih cjena... Plus jos nesto Vitalik kuha, pa neke nove grafe dolaze... Sve u svemu burno vrijeme je pred nama.

A za Hodlere RIP, lol
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 11:52   #5474
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
No mene vise zanima kako ce rudari nahebat zbog niskih cjena... Plus jos nesto Vitalik kuha, pa neke nove grafe dolaze... Sve u svemu burno vrijeme je pred nama.

A za Hodlere RIP, lol
Ne brini se ti za rudare...kome je isplativo rudari, a kome nije već je prestao ili će prestat.
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 11:52   #5475
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Bl@de Pregled postova
Lijep pozdrav svima, nek vam je sa srecom, trebat ce vam, nema smisla vise ovdje trosit vrijeme... Doviđenja...
Otišo si sarmu probo nisi.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 11:57   #5476
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Vratit će se kad btc bude 20k
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 11:57   #5477
2slow
Premium
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 174
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Sta sad ode Blade? Sta to znaci da je gotovo? vratit ce se kad dodjemo na 5000?

Nego netko je pitao gdje je dno, dno je 0, no prije trebamo proci 6600 kod mene prva linija gdje gledam da se vratim. Ako to projurimo onda 5800. Nakon toga se razno razne linije rendaju jako blizu pa cu vjerojatno na jednoj od njih se vratiti.
I slazem se da je 5000 moguce, pa i nize, ali isto tako je moguce da se na 7000 vratimo na 10000, pa to ponovimo jos nekoliko puta ove godine.

No mene vise zanima kako ce rudari nahebat zbog niskih cjena... Plus jos nesto Vitalik kuha, pa neke nove grafe dolaze... Sve u svemu burno vrijeme je pred nama.

A za Hodlere RIP, lol
Srecom da rijetko dolazim ovdje. Izgleda da je i to previse...
Tko previse gleda linije procuri mu nos. Ako pada past ce, ako raste rast ce.
2slow je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 14:05   #5478
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Evo još malo "glupih linkova"...

US Department of Justice, CFTC Probe Crypto Market Manipulation


https://twitter.com/crypto/status/99...093686272?s=19

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 24.05.2018. u 14:11.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 14:41   #5479
great9
Premium
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 187
Citiraj:
Autor neverin Pregled postova
Steem na Hitbtc i Poloniex oko 0.00033 , a na Bittrex, Upbit i Binance oko 0.00042, naravno da je na Hitbtc ''technical maintenance" steem walleta . Ako nisu svi u nekom komplotu onda mi nije baš jasno. Jasno mi je da su na Hitbtc mogli vidjeti rast na drugom exchangeu pa odmah dići maintenance da bi sami prebacivali, ali kako uspiju držati nisku cijenu?
https://cryptocoincharts.info/pair/steem/btc
Odaberi exchange-ove i pogledaj razlike na chartu. Onemogućuju arbitražu.
Svim coinovima rade maintenance kad bivaju listani na većim burzama ili izlaze na vise burzi odjednom sve dok se cijena ne stabilizira.

@svi ostali, lijepo vam je neo-st rekao.
great9 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 15:00   #5480
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,529
Generalno, isključivi hold se ne isplati. Bio je nedavno članak, čini mi se na Mediumu, s konkretnom usporedbom hold vs trade i pokazalo se da je trade opcija dosta profitabilnija.

Ja sam recimo ovih dana gledao kako WAN curi dolje s 9,74 USD na 4,2 USD. Ma, samo da sam napola tog puta izašo u USD i kupio ga dolje, popušio bih upola manje, i još za te novce kasnije kupio poveću količinu.

Izašao sam na kraju na 4,77 i ispada da ću moći kupit na kraju više WANa za te novce, ali mogao sam to još bolje odigrati da nisam bio tvrdoglavi holder.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 15:50   #5481
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Nazalost, ode nam Blade, jos jedan trader, koji je ako nista drugo pisao smislene postove, koji su bili zanimljivi za čitanje, za razliku od vecine koja ovdje piskara gluposti, tj ne vidi dalje od svog monitora ili riga (ako ga ima) i masturbiraju na 20k btc





Kad citamo ovu temu, stvarno imam osjećaj kao da sam na nekoj retard facebook crypto grupi, a ne na PcE forumu, i kad se pogleda unatrag nekoliko mjeseci, dosta (smislene ) ekipe tu vise nema, jer je previse ovih koji sve "znaju" a kurtza nemaju pojma o nicemu, pogotovo o cryptu
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 16:07   #5482
yugi
Registered User
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Blade!!

Jedini član čije postove sam čitao sa pažnjom. Ostali samo lijepe glupe linkove bacaju nebulozna predviđanja. (što ja kao mali rudar mogu zaključiti).
Ovo mi je prvi post i iskreno žao mi je da ljudi poput bladea koji su definitivno među rijetkima koji pišu normalne i argumentirane postove odlaze. Nebitno je stajalište osobe već je bitan argument kojim potkrepljuje svoj stav, a blade je uvijek pisao zašto nešto smatra ovakvim ili onakvim pa makar se nekad i ne slažem sa njim ali bar nije lupetalo kao dobar dio ostalih sudionika ovog expertnog foruma.

I samo ti i dalje iznesi svoje stajalište i mišljenje, a selo pusti neka priča.
Blade i nema odustajanja.
yugi je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 16:33   #5483
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
što bladu fali malo pozornosti kao curici od 10 godina

neka mi netko linka na što je digao nos
intel freak je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 16:41   #5484
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor yugi Pregled postova
Ovo mi je prvi post i iskreno žao mi je da ljudi poput bladea koji su definitivno među rijetkima koji pišu normalne i argumentirane postove odlaze. Nebitno je stajalište osobe već je bitan argument kojim potkrepljuje svoj stav, a blade je uvijek pisao zašto nešto smatra ovakvim ili onakvim pa makar se nekad i ne slažem sa njim ali bar nije lupetalo kao dobar dio ostalih sudionika ovog expertnog foruma.

I samo ti i dalje iznesi svoje stajalište i mišljenje, a selo pusti neka priča.
Blade i nema odustajanja.
Blejd, jel to tvoj alter ego piše?
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 16:51   #5485
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Imali ste do pred par mjeseci nekoliko clanova koje da se slusalo sto pisu se moglo dignuti masu para...a onda je sve oslo u kk sa malim minerima i ovaj thread je dobrim dijelom postao prcija.
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 17:07   #5486
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Generalno, isključivi hold se ne isplati. Bio je nedavno članak, čini mi se na Mediumu, s konkretnom usporedbom hold vs trade i pokazalo se da je trade opcija dosta profitabilnija.

Ja sam recimo ovih dana gledao kako WAN curi dolje s 9,74 USD na 4,2 USD. Ma, samo da sam napola tog puta izašo u USD i kupio ga dolje, popušio bih upola manje, i još za te novce kasnije kupio poveću količinu.

Izašao sam na kraju na 4,77 i ispada da ću moći kupit na kraju više WANa za te novce, ali mogao sam to još bolje odigrati da nisam bio tvrdoglavi holder.
je, vidio sam i ja baš izračun negdje, da si kupio 100 dolara BTC-a 2009-te i holdao sad bi imao oko 83 milijuna dolara, a da si umjesto holdanja uspio uhvatiti svaki ath i dip trejdanjem bio imao 38164352 MILIJARDI dolara...sitan problem je jedino pogoditi kad kupiti, a kad prodati, ali definitivno se isplati
I da završiš s gubitkom, šišaš ona 83 milijuna kad si mogao imati daleko više
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 18:33   #5487
yugi
Registered User
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
Blejd, jel to tvoj alter ego piše?
Svaka čast!
yugi je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 18:40   #5488
neverin
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Istra
Postovi: 214
Citiraj:
Autor great9 Pregled postova
https://cryptocoincharts.info/pair/steem/btc
Odaberi exchange-ove i pogledaj razlike na chartu. Onemogućuju arbitražu.
Svim coinovima rade maintenance kad bivaju listani na većim burzama ili izlaze na vise burzi odjednom sve dok se cijena ne stabilizira.
Mogli bi biti toliko pošteni pa ne zvati to "tehničko održavanje". To je laž a tko laže taj i krade.
Cijena bi se bez njihove intervencije stabilizirala puno prije, a ovako to nekad traje danima i tjednima. Odabrani ionako znaju unaprijed kad će što biti izlistano i kupe unaprijed jeftino, ovako se valjda osiguraju da ostali ne mogu kupiti jeftino da bi na novoj burzi mogli duže i skuplje prodavati.
neverin je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 19:45   #5489
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor neverin Pregled postova
Mogli bi biti toliko pošteni pa ne zvati to "tehničko održavanje". To je laž a tko laže taj i krade.
Cijena bi se bez njihove intervencije stabilizirala puno prije, a ovako to nekad traje danima i tjednima. Odabrani ionako znaju unaprijed kad će što biti izlistano i kupe unaprijed jeftino, ovako se valjda osiguraju da ostali ne mogu kupiti jeftino da bi na novoj burzi mogli duže i skuplje prodavati.
To stalno rade, evo ja sam dosta davno napisao na BTCTalk forumu:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2941194.0
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 19:48   #5490
hardtoget
Premium
Moj komp
 
hardtoget's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Karlovac
Postovi: 78
Blade je lijepo argumentirao svaki svoj post. Odgovaralo to nekome ili ne. Kao sto je on "sirio fud", tako mnogi hajpaju a bez argumenata. Blade vec neko vrijeme pise kako stvari stoje, a to sto mnogi ne zele da je tako...jbga.
Ruzno je za vidjeti kako se neki trude diskreditirati clana koji drugacije vidi situaciju. I kako se vesele kada se ovaj zapita "sto ja radim ovdje".
Iz istog razloga je ovdje prestalo pisati nekoliko clanova koji su imali "mota" o trejdanju.
hardtoget je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na