Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.11.2016., 09:21   #1
window09
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 73
Windows freeze problem - FB posting

Poštovani,

Nadam se da netko ima savjet što napraviti u ovom slučaju.
Što se rada na računalu tiče ono je uredno kao i do sada, ali unazad 2 dana pojavio se veliki brom koji ću opisati ukratko.

Kod otvaranja bilo koje internet stranice putem firefox, chrome ili opere, bez obzira što imam 20mbps brzinu interneta, stranica se otvori nakon 1sek, ali problem je u tome što gore kod thumbnaila stranice koja se otvara prvo piše Connecting, kao da se tu sekundu računalo spaja na stranicu, a ne otvara odmah kao prije.

Drugi, mnogo veći problem je taj što kada uđem u task menager vidim više od 50% servicea koje su non working tj. stopped working, kompjuter radi normalno, ali u task baru uvijek vidim ovo (slika ispod)

Treći problem je kod Facebooka (jedini problem u vezi surfanja), a on je sljedeći. Kada pokušam napraviti copy-paste bilo kojeg internet linka (recimo članak s Forbesa) na svoj wall ili page koji uređujem odmah mi se cijelo računalo smrzne i ne mogu napraviti ništa osim ugasiti browser. Bez obzira koji browser koristio, chrome, opera i firefox su testirani.

Pokušao sam otvoriti na istim browserima test profil za facebook i taj novo.otvoreni "fejk" profil može napraviti copy-paste, ali ne i moj orginalni facebook račun. Mogu share, ali ne mogu copy-paste ništa s interneta na svoj wall. Uplodanje fotografija radi kao i pisanje na zid ili dopisivanje.

Nekako mislim da je sve ovo povezano s problemom u task menageru.

Molim za savjet. Maknuo sam cookies, cache, ocistio s CC cleanerom nekih 5gb nakupljenih gluposti, zavrtio Mcafee koji nije naišao na problem.

Radi se o Windows 7 64bit

Nisam instalirao nikakav software ili hardware u zadnjih par mj.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	proglem.jpg‎
Views:	116
Size:	54.5 kB
ID:	17296  

Zadnje izmijenjeno od: nino. 19.11.2016. u 09:34.
window09 je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na