Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.06.2012., 18:06   #1
John_Doe
Premium
Moj komp
 
John_Doe's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 275
Preporuka wireless slušalica

Pozdrav, mislim si uzet neke nove, wrieless, slušalice. Bitna mi je kvaliteta zvuka, a da opet nisu preskupe, nekih 600-tinjak kn bi potrošio, za neke stvarno dobre bi dao i nešto više, ako opravdavaju cijenu. Mikrofon nije na odmet, ali nije ni potreba, lako uzmem neki standalone mikrofon, barem to nije skupo.

Koliko je u slučaju wireless slušalica bitna zvučna, s obzirom da ne ovise o njenoj jačini (ili griješim)?
__________________
Bez linkova u sigu
John_Doe je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2012., 13:35   #2
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Citiraj:
Autor John_Doe Pregled postova
Koliko je u slučaju wireless slušalica bitna zvučna, s obzirom da ne ovise o njenoj jačini (ili griješim)?
Ako su usb, a najcesce jesu, onda ti zvucna ni ne treba jer imaju svoju...
Ja imam logitech clear chat wireless, i ok su za skype/gtalk, al za dugo igranje
ili muziku i nisu neka sreca.. I bluetooth su pa nije neki domet u usporedbi s rf..
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.06.2012., 12:27   #3
John_Doe
Premium
Moj komp
 
John_Doe's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 275
Isprva sam mislio uzet neke wireless i to model Sennheiser RS 120, ali sam onda skužio da i nisu toliko dobre jer signal ide preko FM transmitter-a i to je dosta loše rješenje zbog smetnji itd. Onda sam si mislio uzet Sennheiser RS 170, one su po mnogim review-ovim odlične, super zvuk, koriste neku posebnu tehnologiju prenosa zvuka, dakle nije ni infrared, ni fm, ni bluetooth, nego neki "Kleer's uncompressed digital wireless audio transmission". Uglavnom zainteresirale su me one, no onda sam skužio da je cijena u Ronisu nekih 1600kn za njih, što je puno. Mišljenja sam da bi neke "wired" slušalice u tom cijenovnom rangu bile ipak bolje, no možda sam u krivu, jer ih stvarno hvale!

Sad više ni sam ne znam što odabrat, toliko sam slušalica pogledao i ne mogu ni sam odabrat....

Pomagajte, molim vas! Isprva sam mislio dat nekih 800-tinajk kn, ali bi dao i više od toga, ako stvarno slušalice vrijede veće cijene, ionako ih ne mislim mijenjat narednih 3++ godina!
__________________
Bez linkova u sigu
John_Doe je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2013., 17:05   #4
SamSpade
Registered User
Moj komp
 
SamSpade's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 11
ja imam RS120 i skroz sam zadovoljan njima, ako je kanal uštiman nema nikakvih smetnji, ni kroz 5 zidova na preko 10m udaljenosti
SamSpade je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na