Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.05.2019., 15:45   #44041
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Možda je i dobra taktika, iznutra kuća avion a izvana ne baš neka sreća, da odvrati lopove, pogotovo ako je prazna kad ga nema.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 15:45   #44042
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,762
Problem je sto ne stigne zamijesati fasadu dok na godisnjem hladi jaja u hr
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.05.2019., 16:01   #44043
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
Vezano za stanje....po Trešnjevci su se pokupovali stanovi i to vidim hrpu ljudi s juga.
Južno ljudi imaju apartmane i rentaju, nije baš da se samo u Zagrebu živi.
S druge strane, cijene u Zagrebu su veće nego u dosta dijelova Hrvatske.
Je, na jugu se kuka kao "sve Zagreb, Zagreb... ", a najskuplje stanove po Trešnjevci i Središću pokupovali dalmatinci, koji onda tu lade jaja i još meni pametuju kako netko može biti siromašan, ma kao i oni to razumiju, jer eto, nije lako, a kupija se stan za keš, ne radi se nigdi, ali se na štekatu piju kave i cuga... ali eto, nije lako, Zagreb im je uzija sve...

Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ja što sam stariji to me manje zanima da vozim neko čudo od auta, iako aute obožavam i pratim 10 auto kanala na jubito

brijao sam na neku E klasu 220, to mi je oduvijek bio D AUTO, i sada volvo ima čudesa

al auto mi je faking trošak, niš više, odveze me od A do B kak se kaže, ali trenutno mislim da ima(m) tisuću pametnijih stvari di ću utopit tu lovu

kužim da netko ima stoput veću lovu i može vozit kaj oće, al ova ekipa koja vozi auto na kredu (novi passat) a doma nemaju fasadu na kući (znam ih dosta), svaka im čast
Kužim te skroz. Ja već mjesecima pričam kako ću kupiti auto i nabrijavam se, kao leasing ovaj onaj... ali mi mozak stalno kaže "ma di ćeš..."... 5 godina plaćati 2000kn plus obavezni kasko plus otkup vrijednosti na kraju 5. godine... brijem da bi za 3 mjeseca već požalio.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 16:17   #44044
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,447
i onda eto upalim jubito i čeka me



mmm

ima apple carplay, ima android auto, nema šta nema, svega ima
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 16:29   #44045
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Nema awd u kombinaciji sa dizelom...dakle otpada.

Ali novi V60 mi je vizualno unutar top 5 najboljih karavana na planeti.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 16:34   #44046
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
Ja nisam rekao da se on ne kuži jer si ne može priuštit nego da kaka po autu jer si ga ne može priuštit ili da se jednostavno ne kuži u aute jer je samo on vidio da je xc90 skroz plastičan.

Čak su pohvalili xc90 da nije ko ostali što pod aluminij stavljaju plastiku pa preko foliju, nego su dijelovi baš od aluminija.

da li ti trebam crtati??
XC90 BAZNI PAKET OPREME izgleda za kurac. AMEN. Kao i svaki auto iz te klase. Isto izgelda za kurac i BMW X5, i AUDI Q7, itd
ti pocetni paketi su govno za takvu klasu auta. jel se razumijemo?
Kada sam gledao XC90, i gledam taj bazni model, pa vidim halogene farove ko na hyndai elantri, pa crne plastike po vratima i oko prozora, pa neki plastik fantastik obicni branici, unutra isto siromasno izgleda...

da se razumijemo XC90 je lijep auto, ALI, ALIII u visokom paketu opreme.

No i tada MENI OSOBNO nije odgovarao jednostavno jer ima manje mjesta i nepraktican treci red, malen, stisnut, i ne ergonomican auto.
Fala bogu ima youtube klipova koliko hoces pa gledaj usporedbe i sto kazu i kako to izgleda.

Sto ti jos trebam objasniti. Nije stvar ni u novcima bila, na 50k, par k gore dolje nije bila neka stavka.
Gledao sam i Hondu Pilot (precijenjeni uzas od auta), onda toyote i nissane (dragi isuse, ne mogu progutati taj japanski dizajn i njihov pojam ergonomije i prakticnosti), plus sto imaju uzasne CVT mjenjace, gledao sam minivane, no oni su mi otpali jer jedino Toyota Sienna ima opciju AWD, a toyotu ne bi ni da je bila jeftinija 10k.

Jedini drugi minivan koji mi je bio dobar je Chrysler Pacifica, no samo je FWD, vozi se daleko losije nego Atlas, i da bi imao opremu ko u Atlasu, bio je skuplji jedno 10k.

Kada stavis sve na papir, odvazes sto zelis i sto dobijas, Atlas je bio apsolutni pobjednik.

Htio sam staviti par slika, ali mi takvi pojedinci ubiju volju za ikakvo postanje jer su svi napumpani samo na aroganciju, podjebavanje, prodavanje pameti.


malo promjena teme:
Ovo mi je vrh, https://www.youtube.com/watch?v=qtbzAfdfKVU
slozio sam si Android Auto i u Audia sada, danas se slaze backup camera, pa ce deda odjednom postati skroz moderan, sa navigacijom, bluettotohom, backup camerom, stremanje muzike..
u Atlasu dolazi tvornicki, fenomenalan proizvod.

Zadnje izmijenjeno od: Gabre. 09.05.2019. u 16:42.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 16:42   #44047
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
ne moras crtati ali daj sliku, evo trazim xc 90 basic xc90 standard i "najbaznije" sto vidim je ovo?



amena se okani
  Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 17:01   #44048
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
sve 5. XC90 je mrak auto. fantastican i u baznoj opremi. Nema boljeg.



AMEN
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 17:02   #44049
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Sto ti jos trebam objasniti. Nije stvar ni u novcima bila, na 50k, par k gore dolje nije bila neka stavka.
Zar nije bilo $25k razlike?
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 17:19   #44050
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ajmo da vidimo koliko dugo mozete prcati i trolati, imam cijeli dan, ajmo, mogu ovo raditi danima, nema problema ajmooooooooooooooooooooo ako vas to veseli
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.05.2019., 17:19   #44051
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
sve 5. XC90 je mrak auto. fantastican i u baznoj opremi. Nema boljeg.



AMEN
izmeta i penisa u pisanju i govoru se okani, koliko imas godina sram te moze biti
  Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 18:02   #44052
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,683
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
Vezano za stanje....po Trešnjevci su se pokupovali stanovi i to vidim hrpu ljudi s juga.
Južno ljudi imaju apartmane i rentaju, nije baš da se samo u Zagrebu živi.
S druge strane, cijene u Zagrebu su veće nego u dosta dijelova Hrvatske.
ali veće su i plaće
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 18:05   #44053
net
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 91
@ S7ryder, baš sam pogledao ponudu na autoscoutu, izgleda da ekipa nije uzimala takve pakete opreme. Da pogledaš možda a6 iz 2015, brijem da je tad bio facelift, a tu su negdje ali mislim da je bolja ponuda a6 modela ili nešto ćega ima u većoj mjeri na tržištu s željenom opremom.
Ako se dvoumiš radi mogućeg kvara ili slicno, ako auto ima ispod 200000km, možeš se osigurati za kvarove, mislim da izade oko 200 eura tu kod nas pa ubaciš i to u računicu i miran si, a kaj bu kasnije sam bog zna.
net je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 18:31   #44054
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Zar nije bilo $25k razlike?
Haha, to sam se i ja pitao.....
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 18:46   #44055
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Dobro jel nemate pametnijeg posla?
Napisao sam kolika je razlika, stavio linkove, a za par tisuca gore dolje sam se referirao na ostale modele, no eto nisam nacrtao pa fala penisu, eto vam materijala za podjebavanje. Xc90 nije u igri bio pa sve da je isto kostao a napisao sam i zasto.

Sam se sebi divim zasto uopce ista pisem na ovom forumu, koja hrpetina provokatora, stalno ista ekipa i nikom ništa
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 19:45   #44056
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
ajmo da vidimo koliko dugo mozete prcati i trolati, imam cijeli dan, ajmo, mogu ovo raditi danima, nema problema ajmooooooooooooooooooooo ako vas to veseli
kakav ti je bio mjenjač u tom autu?
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 19:45   #44057
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Uhhh danas potop/poplava na Autocesti A3. Vozio se ZG-OS i konstantno je padala kisha, brisaci na najjace 70% puta, na mjestima tekla voda preko obje trake kolko je bilo vode, brisaci oce da iskoce kolko mlate .
Ove moje Gume Vredstein Ultrac Vorti R u 20" su se pokazale odlicnim, nigdje me nije bacalo niti je bilo aquaplanninga, bas sma s eugodno iznenadaio kako drze na kishiu, za suho sam vec znao da su super ali nisam ih jos testirao na ovoliko vode, vozio sam vecinu 140-160 sa par djelova na 80-100 gdje su bili neki znakovi za radove (radova nravno nema po ovakvom vremenu i par kratkih izleta na 170-180 gdje je kisha bila malo slabija.

Nego, moram reci, bio sam sad 5 dana u ZG i vozikao se redovno okolnim cestama ZG-velika Gorica i u centru grada i ljudi pa to je katastrifa, cast izuzecima ali tamo 90% ljudi ne daj zmigavce ni kad skrecu lijeveo a kamo li desno .
Situacija 1 - stojim na semaforu, ulazim u raskrizje (2 trake sa svake strane) i cekama da skrenem lijevo (sa upaljenim zmigavcem naravno ) i prekoputa njih cetvrotica stoje u traci za ravno/desno i prva trojica skrenu desno i nijedan ne daje zmigavac i cetvrti ide ravno, da je onaj prvi doa zmigavac mogo sam davno skrenuti (i onih 5 auta iza mene) a ne cekati ko debil misleci da idu ravno . Arghhh.
Situacija 2 - izlaze iz kruznih tokova redovito bez zmigavca a ja cekam ko pravi da udjem u kruzni misleci da ide jos jedna izlaz.....
Situacija 3 - prestrojavanja po dvostrukim i trotrukim trakam dionica po gradu/Avenijama, niko ne tepe dat zmigavac .

Bemti, kao da ce se potrosit ako ga koriste, uzas...
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je online   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 20:02   #44058
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Ja nikad ne puštam ekipu koja se iz trake pored mene žele ubacit u moju traku ako nisu dali žmigavac. Neću i bok. Isto tako Horvaćanska npr, dvije desne trake su za most a dvije lijeve za ravno. I čekam u koloni u desnoj traci, dolazim do semafora i onda se počnu mudraci pojavljivat u lijevoj traci (za ravno) i hoće se ubacit. Neću te pustit. Zašto? Jer si krkan. A na kružne tokove bi stavio kamere i lijepo slao doma čestitke svim krkanima koji su nesposobni dat žmigavac prilikom izlaska s njega.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 20:35   #44059
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
kakav ti je bio mjenjač u tom autu?

Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 21:21   #44060
S7ryder
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Osijek
Postovi: 5
Citiraj:
Autor net Pregled postova
@ S7ryder, baš sam pogledao ponudu na autoscoutu, izgleda da ekipa nije uzimala takve pakete opreme. Da pogledaš možda a6 iz 2015, brijem da je tad bio facelift, a tu su negdje ali mislim da je bolja ponuda a6 modela ili nešto ćega ima u većoj mjeri na tržištu s željenom opremom.
Ako se dvoumiš radi mogućeg kvara ili slicno, ako auto ima ispod 200000km, možeš se osigurati za kvarove, mislim da izade oko 200 eura tu kod nas pa ubaciš i to u računicu i miran si, a kaj bu kasnije sam bog zna.
Hvala sto si si uzeo vremena. Uspio sam pronaci jedan za ccca 23k eura sa 35k na satu, virtualnim kokpitom, s line, drive select, ma sve sve jediiino sto nema led svijetla haha

Razmisljao sam o A5 ali isti mi klinac skoro ko starija A4 tako da bi onda prije uze stariji A4, no o A6 nisam razmišljao pa bacim svakako pogled.
S7ryder je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 22:09   #44061
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Dobro jel nemate pametnijeg posla?
Napisao sam kolika je razlika, stavio linkove, a za par tisuca gore dolje sam se referirao na ostale modele, no eto nisam nacrtao pa fala penisu, eto vam materijala za podjebavanje. Xc90 nije u igri bio pa sve da je isto kostao a napisao sam i zasto.

Sam se sebi divim zasto uopce ista pisem na ovom forumu, koja hrpetina provokatora, stalno ista ekipa i nikom ništa
Nije ovdje hrpa provokatora nego ti na svakom postu skaces i trolas i onda se cudis kao pura dreku kad dobiješ isto natrag i tražiš neku pravdu . Poradi malo na svom nastupu, djelujes kao neurotik koji je zaboravio popiti tablete

Evo gore te netko pitao za sliku tog baseline XC90 a ti odmah popizdis. Pa jbt ako ne možeš normalno funkcionirati na forumu onda ni nemoj...

Nisi nikome dužan objašnjavati svoje odluke ali ne moraš ni tako preseratorski nastupati👍

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 22:13   #44062
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 954
Citiraj:
Autor S7ryder Pregled postova
Hvala sto si si uzeo vremena. Uspio sam pronaci jedan za ccca 23k eura sa 35k na satu, virtualnim kokpitom, s line, drive select, ma sve sve jediiino sto nema led svijetla haha



Razmisljao sam o A5 ali isti mi klinac skoro ko starija A4 tako da bi onda prije uze stariji A4, no o A6 nisam razmišljao pa bacim svakako pogled.
Pa jel ima ksenonska? Ksenska su jeftinija za održavati, a upitno je koliko bolje svjetle LED od ksenona.

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 22:44   #44063
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Nije ovdje hrpa provokatora nego ti na svakom postu skaces i trolas i onda se cudis kao pura dreku kad dobiješ isto natrag i tražiš neku pravdu . Poradi malo na svom nastupu, djelujes kao neurotik koji je zaboravio popiti tablete

Evo gore te netko pitao za sliku tog baseline XC90 a ti odmah popizdis. Pa jbt ako ne možeš normalno funkcionirati na forumu onda ni nemoj...

Nisi nikome dužan objašnjavati svoje odluke ali ne moraš ni tako preseratorski nastupati��

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

kad me se prestane preseratorski prozivati i provocirati, tada cu prestati. Procitaj od pocetka do kraja diskusiju pa mozemo dalje.

netko me lijepo pitao oko auta, a onda je krenula pljuvacina i provokacije dezurnih provokatora na racun moje odluke. Ovo je postala spranca na forumu.
Izokrece se napisano, selektivno cita, i onda hvataju slamke i provocira ako se netko ne izrazi 1000% tocno, jer su si eto, sami sebi smijesni takvim djecjim provokacijama, jer eto, analiza svakog posta a svi znamo sto se htjelo reci.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2019., 08:20   #44064
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Da ali ti si taj koji godinama po forumima zajebava ljude i živčani na svaku sitnicu i ljudi te uzmu na zub baš zato što znaju da je obrnuta situacija da bi ti prvi sad tražio sliku tog baseline XC90...

Ili općenito promijeni način komunikacije ili se navikni da ti se vraća istim načinom ...

Ja sam prvi koji će te(i ostale koji vole podjebavati a ne vole primiti natrag) podjebavati baš zato što si takav živčan i podjebljiv dok ne dobiješ natrag, onda se odmah zalis adminu i moderatorima.


Ajmo natrag na temu. Stvarno ne nalazim ta halogena svijetla na XC90 u ponudama? Iako da se razumijemo u ovom odabiru smatram da nisi pogriješio jer je prevelika razlika u cijeni

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2019., 08:23   #44065
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
Pitanje za znalce i vlasnike auta s automatskim mjenjačem. Na Passatu B5.5 u zadnje vrijeme šaltanje u niže brzine ponekad nije baš "glatko". Znači, osjeti se "trzanje". Ne vozim ga stalno, ali po svojem iskustvu od ponedjeljka, primjetio sam da se to događa kad se ulje ugrije. Na hladno je ok. Isto tako, šaltanje u više brzine je glatko. To trzanje se osjeti isključivo kod prebacivanje u niže (5. -> 4. i 4. -> 3.) i iz P u D. Neki veći problem u pitanju ili "sitnica"?
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2019., 08:30   #44066
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Kolko km auto ima?
Da li je ikada mijenjano ulje u mjenjaču?
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2019., 08:52   #44067
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
Kolko km auto ima?
Da li je ikada mijenjano ulje u mjenjaču?
355k. Bilo je mijenjano na 150 ili 200k, nisam siguran. Trebao bih provjeriti po papirima jer nije moj auto.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2019., 09:03   #44068
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
To je normalno za dsg. Niti jedan kojeg sam vozio ne salta glatko u nizu.
A obzirom na kilometre nije ni čudo. Jesu li ikad mijenjane lamele?


Gesendet von meinem TA-1012 mit Tapatalk
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2019., 09:06   #44069
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
https://driving.ca/volvo/xc90



Početna cijena 60k tak da prestanite srat ako ni guglat neznate
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2019., 09:26   #44070
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Zakaj onaj s mog linka kosta 59k a momentum oprema je? Izvadio sam linkove i postao screenshot, u tome je problem. Jer se nekaj pise bez da se provjeri.
jed2i je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na