Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.12.2013., 17:37   #1
Cooler Master
Registered User
 
Cooler Master's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Europe-Holland
Postovi: 27
Cooler Master

Poštovani čitatelji i forumaši PCEksperta,

Od danas će Vam ured Cooler Master Balkan sa sjedištem u Beogradu, na PCEkspert forumu pokušati pružiti maksimalnu podršku i odgovore na sva pitanja u vezi ponude, proizvoda i servisa tvrtke Cooler Master. Kao tvrtka s najsveobuhvatnijom ponudom računalnih kućišta, napajanja, svih vrsta hlađenja za desktop i prijenosna računala, gaming opreme i mnogo toga drugog – želimo Vam pokazati koliko se zapravo razlikujemo od drugih i koliko nam je stalo do zadovoljstva kupaca naših proizvoda.

Cooler Master već godinama uspješno posluje u cijeloj regiji Balkana, a znamo da na PCEkspert forum I portal dolaze i brojni čitatelji i korisnici foruma. Možemo reći kako je od svih proizvođača ovog tipa uređaja, samo Cooler Master i službeno lokalno prisutan sa uredom na Balkanu i spreman je osim bogatog portfolia uređaja, kupcima ponuditi stabilnu i pouzdanu garanciju, brz servis ili zamjenu uređaja, sigurnost korištenja, kvalitetnu podršku – između ostalog i na ovaj način.

I ne samo to…želja nam je na ovim stranicama od Vas čuti prijedloge, ideje, za nove uređaje ili unaprjeđenje postojećih. Cooler Master je kompanija drugačija od ostalih: osluškujemo, pratimo zahtjeve korisnika i tržišta. Uvijek smo spremni saslušati, razgovarati i razmotriti mogućnosti. I nagraditi dobre ideje, zašto ne?

Imamo izvanredne proizvode, svjesni smo toga: ali tu smo da Vas savjetujemo, odgovorimo na nedoumice, pružimo dodatna objašnjenja, damo informaciju o pristizanju novih uređaja. Tu smo ako se želite požaliti na nešto, kritike su također sastavni dio posla, i od odgovornosti ne bježimo.

Cooler Master Balkan tim raspolaže s dovoljno znanja, vremena i informacija koje Vam može pružiti. Ne ustručavajte se pitati nas, zbog toga je uostalom ovaj “thread” u dogovoru s administracijom PCEksperta i otvoren. Stojimo Vam apsolutno na raspolaganju, ne ustručavajte se!

Želimo se zahvaliti administraciji PCEksperta, koja nam je omogućila da na ovaj način budemo aktivni na forumu.

Srdačan pozdrav,

Cooler Master Balkan tim
Cooler Master je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2013., 18:38   #2
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Pozdrav i vama...
Kao što i piše u pozdravnom postu, ovdje možete pitati direktno CM sve što vas zanima vezano za njihove proizvode i podršku, pa sretno
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.12.2013., 18:58   #3
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Pozdrav

da probijem led, da li će se i kada u HR/EU pojavit CM Elite 110? tnx
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2013., 20:55   #4
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Pohvalno. Za PCE i za Cooler Master. Ovakva, down to earth, podrška je rijetka. Svaka čast.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2013., 10:25   #5
Cooler Master
Registered User
 
Cooler Master's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Europe-Holland
Postovi: 27
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Pozdrav

da probijem led, da li će se i kada u HR/EU pojavit CM Elite 110? tnx
Pozdrav,

Elite 110 je proizveden za USA trziste.Za sada nije u planu da bude dostupan u EU.
Cooler Master je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2013., 11:46   #6
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Moguće je da će mi biti potreban top panel za Cosmos Pure kućište.

Imali ste ga na skladištu u Nizozemskoj prije kojih godinu-dvije, ali ga više ne vidim.

Da li ga je moguće nabaviti?

Unaprijed hvala!
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2013., 18:02   #7
Cooler Master
Registered User
 
Cooler Master's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Europe-Holland
Postovi: 27
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Moguće je da će mi biti potreban top panel za Cosmos Pure kućište.

Imali ste ga na skladištu u Nizozemskoj prije kojih godinu-dvije, ali ga više ne vidim.

Da li ga je moguće nabaviti?

Unaprijed hvala!
Pozdrav,

Na zalost , dobili smo informaciju da nece vise biti u ponudi
Cooler Master je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2013., 18:19   #8
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
Citiraj:
Autor Cooler Master Pregled postova
Cooler Master i službeno lokalno prisutan sa uredom na Balkanu i spreman je osim bogatog portfolia uređaja, kupcima ponuditi stabilnu i pouzdanu garanciju, brz servis ili zamjenu uređaja, sigurnost korištenja, kvalitetnu podršku – između ostalog i na ovaj način.
znači ovako, kućište iz mog potpisa, centurion 534.

najkraći opis problema je da ne želi upaliti iz prve. dva, nekad i tri puta je potrebno pritisnuti 'power' tipku da se računalo konačno boota.

druge komponente su isključene kao potencijalni problem, probano je s različitim pločama/napajanjima, stalno isti rezultat.

2 god garancije su prošle, pa bi isplativost investiranja u neki ozbiljniji popravak bila prilično upitna, stoga neki savjet kako doskočiti ovom problemu? da li je bilo sličnih slučajeva i drugdje?

hvala.
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2013., 18:50   #9
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor Cooler Master Pregled postova
Pozdrav,

Elite 110 je proizveden za USA trziste.Za sada nije u planu da bude dostupan u EU.
Zbog?


Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
znači ovako, kućište iz mog potpisa, centurion 534.

najkraći opis problema je da ne želi upaliti iz prve. dva, nekad i tri puta je potrebno pritisnuti 'power' tipku da se računalo konačno boota.

druge komponente su isključene kao potencijalni problem, probano je s različitim pločama/napajanjima, stalno isti rezultat.

2 god garancije su prošle, pa bi isplativost investiranja u neki ozbiljniji popravak bila prilično upitna, stoga neki savjet kako doskočiti ovom problemu? da li je bilo sličnih slučajeva i drugdje?

hvala.
Spoji paljenje na reset tipku
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2013., 22:42   #10
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
Koliko su kvalitetna ova Vaša napajanja što dolaze s kućištem konkretno me zanima
http://www.edigital.hr/Kucite-p47439.html u koju bi ih klasu svrstali nižu, srednju, višu ili negdje između ove tri navedene s obzirom na ponudu napajanja na našem tržišu i tko je uopće proizvođač Vaših napajanja Vi ili !?
__________________
Moje trgovine: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24
branuschi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.12.2013., 08:30   #11
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2013., 10:51   #12
Cooler Master
Registered User
 
Cooler Master's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Europe-Holland
Postovi: 27
Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
znači ovako, kućište iz mog potpisa, centurion 534.

najkraći opis problema je da ne želi upaliti iz prve. dva, nekad i tri puta je potrebno pritisnuti 'power' tipku da se računalo konačno boota.

druge komponente su isključene kao potencijalni problem, probano je s različitim pločama/napajanjima, stalno isti rezultat.

2 god garancije su prošle, pa bi isplativost investiranja u neki ozbiljniji popravak bila prilično upitna, stoga neki savjet kako doskočiti ovom problemu? da li je bilo sličnih slučajeva i drugdje?

hvala.
Pozdrav,

Rezervni deo je dostupan na nasem web-shopu.Mozes pokusati da napravis porudzbinu da vidis koliko bi kostalo total sa dostavom.

http://www.cmstore.eu/cases/centurio...on-off-module/
Cooler Master je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2013., 15:37   #13
Cooler Master
Registered User
 
Cooler Master's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Europe-Holland
Postovi: 27
Citiraj:
Autor branuschi Pregled postova
Koliko su kvalitetna ova Vaša napajanja što dolaze s kućištem konkretno me zanima
http://www.edigital.hr/Kucite-p47439.html u koju bi ih klasu svrstali nižu, srednju, višu ili negdje između ove tri navedene s obzirom na ponudu napajanja na našem tržišu i tko je uopće proizvođač Vaših napajanja Vi ili !?
Pozdrav,

Po item kodu koji vidimo (RC-241-KKP500-N1) verovatno je u pitanju napajanje iz naseg pod brenda Thermal Master.Znaci u pitanju je napajanje Thermal Master 500W koje bi svrstali u nizu klasu,zadovoljavajuce za office PC.Ti modeli kuciste+napajanje sa tim TM -PSU iskljucivo su isla nasim partnerim za system integraciju (asembliranje racunara) Tog napajanja inace nigde nema u retail verziji.Taj model (RC-241-KKP500-N1)nikada zvanicno nije uvozen preko partnera (Linksa/Feniksa) na trziste Hrvatske.Verovatno je neko uvezo iz Madjarske ili Nemacke .

Kao i sve ostale kompanije, po pitnju napajanja sto se tice same elektronike imamo saradnju sa vise OEM proizvodjaca.Mada se mi trudimo da ne bude standardna OEM platforma i nasa nalepnica, vec dizajniramo i pokusavamo da unapredimo.Lep primer moze biti nasa V serija.Seasonic je OEM i njihova platforma ali je malo unaprdjena elektronika,ventilator,kablovi samo kuciste napajanja ...
Cooler Master je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2013., 22:57   #14
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Htio bih samo ovim putem pohvaliti CM 690 seriju kućišta s kojima sam jako zadovoljan već više od pola desetljeća (prvo sa RC-690-KKN1-GP i trenutno sa RC-692B-KKN5), pa me jako zanima kada će u Hrvatskoj biti dostupan najnoviji model (CMS-693-KKN1)?


__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2013., 10:22   #15
Cooler Master
Registered User
 
Cooler Master's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Europe-Holland
Postovi: 27
Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
Htio bih samo ovim putem pohvaliti CM 690 seriju kućišta s kojima sam jako zadovoljan već više od pola desetljeća (prvo sa RC-690-KKN1-GP i trenutno sa RC-692B-KKN5), pa me jako zanima kada će u Hrvatskoj biti dostupan najnoviji model (CMS-693-KKN1)?


Pozdrav,

Hvala na pohvalama

Kuciste 693 je u ponudi , ima ga Links .

http://www.links.hr/?naziv=kuciste-c...kl=052.607.181
Cooler Master je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2013., 14:01   #16
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Citiraj:
Autor Cooler Master Pregled postova
Pozdrav,

Na zalost , dobili smo informaciju da nece vise biti u ponudi
Ok, hvala na odgovoru.

Da li ima nekih najava za bočnu stranicu sa prozorom za Cosmos II?
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2013., 14:52   #17
Mario_ZG
vucibatina
Moj komp
 
Mario_ZG's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 45
Poštovani,
zanima me kada će se (opet) u prodaji naći kučište model Cooler Master N200 ??

Hvala unaprijed.
LP
__________________
Potpis
Mario_ZG je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2013., 15:05   #18
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Ja bih samo htio pohvaliti Coolermaster, kućišta su im izvrsna, kao i periferija općenito, te imaju solidan support koji je ovim putem postao još bolji i pristupačniji (nadam se). Sretno!
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2013., 15:19   #19
Cooler Master
Registered User
 
Cooler Master's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Europe-Holland
Postovi: 27
Citiraj:
Autor Mario_ZG Pregled postova
Poštovani,
zanima me kada će se (opet) u prodaji naći kučište model Cooler Master N200 ??

Hvala unaprijed.
LP
Poštovanje Mario,

N200 kućišta ne držimo više na lageru u Evropi.Tako da naši partneri i distributeri za Hrvatsku ,imaju samo mogućnost da robu uvezu iz Hong Konga.Za to treba malo vremena i sigurno se neće ubrzo pojaviti u Hrvatskoj.
Cooler Master je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2013., 15:35   #20
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,156
Imate li u planu na hrvatsko tržište plasirati mehaničke tipkovnice?
Zainteresiran sam za ovaj model sa Cherry MX-blue switchevima, velikim enterom, kvalitetno utisnutim slovima i hrvatskim znakovima
domis je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2013., 15:36   #21
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Citiraj:
Autor Cooler Master Pregled postova
Poštovanje Mario,

N200 kućišta ne držimo više na lageru u Evropi.Tako da naši partneri i distributeri za Hrvatsku ,imaju samo mogućnost da robu uvezu iz Hong Konga.Za to treba malo vremena i sigurno se neće ubrzo pojaviti u Hrvatskoj.
Khm khm

http://www.uzishop.hr/kucista/1733-c...ster-n200.html
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2013., 16:51   #22
Cooler Master
Registered User
 
Cooler Master's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Europe-Holland
Postovi: 27
Hvala u svakom slucaju

Mi smo u mogucnosti da vidimo lagere partnera koji uvoze direktno od nas kao i njihovo stanje naseg lagera.Ostale prodaje koje saradjuju sa njima, nemamo u uvidu.
Cooler Master je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2013., 17:39   #23
Cooler Master
Registered User
 
Cooler Master's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Europe-Holland
Postovi: 27
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
Imate li u planu na hrvatsko tržište plasirati mehaničke tipkovnice?
Zainteresiran sam za ovaj model sa Cherry MX-blue switchevima, velikim enterom, kvalitetno utisnutim slovima i hrvatskim znakovima
Pozdrav,

Mehaničkih tipkovnica već ima u ponudi na Hrvatskom tržištu.Na žalost, kod mehaničkih tipkovnica neće biti mogućnosti da budu lokalizovani layout.Bice isključivo US i US-International layout.Konkretno model za koji si pitao,Links je u Novembru uvezao neku količinu sa Cherry Blue-Switch.Pokušaj da proveriš da li im je ostalo još u ponudi.

Na njihovom web-u možeš videti i ostale modele u ponudi..Mech,Quick Fire Ultimate . TK...
Cooler Master je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2013., 22:26   #24
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Ok, hvala na odgovoru.

Da li ima nekih najava za bočnu stranicu sa prozorom za Cosmos II?
Čisto da ponovim pitanje za prozirnu Cosmos 2 bočnu stranicu.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2013., 18:35   #25
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,908
Da li su CoolerMaster PC kučišta zaštićena od elektromagnetskih interferencija (EMI) i ako jesu koja?
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2013., 19:59   #26
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Ovo je vrlo zanimljivo pitanje - u pravilu sva kućišta koja su od lima 1,2mm debljine su ok šta se toga tiče. Ispod toga ne, pogotovo ova poplava kućišta sa limom od 0,8mm.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2013., 10:51   #27
Cooler Master
Registered User
 
Cooler Master's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Europe-Holland
Postovi: 27
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Čisto da ponovim pitanje za prozirnu Cosmos 2 bočnu stranicu.
Pozdrav,

Za sada nema nikakvih najava i nije u planu.
Cooler Master je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2013., 12:35   #28
Cooler Master
Registered User
 
Cooler Master's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Europe-Holland
Postovi: 27
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Da li su CoolerMaster PC kučišta zaštićena od elektromagnetskih interferencija (EMI) i ako jesu koja?
EMI zavisi od mnogo stvari ukljucujuci i komponente koje su unutra.EMI se odnosi na test celog sistema ne samo da li je kuciste EMI zasticeno.

Mi zvanicno imamo samo jedan projekat da je kuciste FULL EMI bez obzira na komponente unutar sistema .To kuciste je silencio 551 ali ono se prodaje samo sistem integratoru u Nemackoj, nema ga u slobodnog prodaji.
Vise oko samog pojasnjenja oko EMI mozes proveriti na linku ispod.

http://www.tomshardware.co.uk/forum/...assis-shielded
Cooler Master je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2013., 12:40   #29
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,908
Citiraj:
Autor Bluzer Pregled postova
Ovo je vrlo zanimljivo pitanje - u pravilu sva kućišta koja su od lima 1,2mm debljine su ok šta se toga tiče. Ispod toga ne, pogotovo ova poplava kućišta sa limom od 0,8mm.
Debljina više-manje, ali kučišta koja imaju bočni plexi ziher nisu OK po tom pitanju. Tu su i rupe za vodeno, 5.25" rupe na koje se uglavnom ne može vratiti limić nakon što ga se skine, debele plastične letvice, široki meshovi... a širina mesha ne bi trebala biti 1/20 valne duljine inače se ponaša kao slot antena... pa plastične vodilice za HDD i ODD zbog kojih diskovi nisu uzemljeni na kučište (u serverima su uvijek metalne), itd.

EDIT: CoolerMaster, hvala na odgovoru. Pitao sam jer sam čitao da neki proizvođači špricaju plastike i gume metalnim lakom upravo zbog EMI zaštite, na serverima obavezno. Mislio sam dobiti možda više info za CM kučišta budući da službeno nije ništa objavljeno i budući da kupujem novo kučište nakon 13god pa se sad dvoumim između 690 II Advanced i 690 III. Na II mi se sviđa X-Dock, a na III veći propuh
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m

Zadnje izmijenjeno od: medo. 16.12.2013. u 12:51.
medo je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2013., 13:32   #30
Cooler Master
Registered User
 
Cooler Master's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Europe-Holland
Postovi: 27
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Debljina više-manje, ali kučišta koja imaju bočni plexi ziher nisu OK po tom pitanju. Tu su i rupe za vodeno, 5.25" rupe na koje se uglavnom ne može vratiti limić nakon što ga se skine, debele plastične letvice, široki meshovi... a širina mesha ne bi trebala biti 1/20 valne duljine inače se ponaša kao slot antena... pa plastične vodilice za HDD i ODD zbog kojih diskovi nisu uzemljeni na kučište (u serverima su uvijek metalne), itd.

EDIT: CoolerMaster, hvala na odgovoru. Pitao sam jer sam čitao da neki proizvođači špricaju plastike i gume metalnim lakom upravo zbog EMI zaštite, na serverima obavezno. Mislio sam dobiti možda više info za CM kučišta budući da službeno nije ništa objavljeno i budući da kupujem novo kučište nakon 13god pa se sad dvoumim između 690 II Advanced i 690 III. Na II mi se sviđa X-Dock, a na III veći propuh
Oficijalno samo model Silencio 551, sto smo i naveli.On je radjen za Nemacko trziste za partnera koji se bavi sklapanjem PC-a.Pored svih stavki koje si naveo, takodje nije moguce da budu EMI koja su farbana crno unutra.

Sto se tice metalnog laka, mi barem nemamo te informacije ali provericemo sa nasom fabrikom oko takvih mogucnosti.

Hvala
Cooler Master je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na