Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.07.2010., 18:48   #1
losebiramnickov
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12
Frontier Wizard

Frontier Wizard
Osim sto sam poprilicno siguran da je napajanje "sumnjivog morala" nemam konkretno nista za reci o ovome. A izgleda solidno. I jeftin je. A reviewa nema ni za lijeka na netu. Imate ikakvih info?
losebiramnickov je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2010., 20:37   #2
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Kučište izgleda OK, ali napajanje je vjerojatno neki šroteks tipa MS ili Linkđiđimiđi i ostali koji spadaju tu.Vjerojatno bi i zadovoljilo neke potrebe HTPC-a ili nezahtjevu konfiguraciju za net,office,skladištenje podataka i sl. ali ništa više od toga.
ECHO je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.07.2010., 17:28   #3
losebiramnickov
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Kučište izgleda OK, ali napajanje je vjerojatno neki šroteks tipa MS ili Linkđiđimiđi i ostali koji spadaju tu.Vjerojatno bi i zadovoljilo neke potrebe HTPC-a ili nezahtjevu konfiguraciju za net,office,skladištenje podataka i sl. ali ništa više od toga.
Napajanje bi odmah zamjenio Corsair 450W (cx mislim) tako da je to najmanji problem, to napajanje ide u smece di mu je i mjesto. Zanima me ako je netko imao priliku uzivo vidjet kuciste, jer ima stvarno dosta ventova, mjesta pa cak i izgleda dobro ^^.
losebiramnickov je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2010., 17:53   #4
Campeonato
Premuim
 
Campeonato's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,747
Meni osobno je kuciste ogavno prema slikama...
Za tu lovu imas antec, coolermaster, gigabyte, cak i thermaltake kucista koja su ljepsa i kvalitetnija od toga tvoga... Cak su i jeftinija...
I na velikoj vecini kucista, idu naprijed i odzada 12 cm ventovi, tako da ni po tom pitanju nije bolje od pravih kucista...
Campeonato je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na