Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.11.2007., 23:09   #1
Skorn
Premium
Moj komp
 
Skorn's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 604
ljubaznost osoblja u HR shopovima

gdje su vas najvise razocarali a gdje najvise odusevili (ne)profesionalnim pristupom kupcima? u HG Šrotu, VeceMulju, GnjiLinksu? negdje drugdje?
__________________
~ Reductio ad Absurdum ~

igre za PS ONE / PS2 koje me zanimaju
Skorn je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2007., 23:35   #2
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Bilo je već nekoliko tema o tome, ja mislim.
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.11.2007., 23:40   #3
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
najvise mi je digno tlak lik iz adma al nema veze prodavac je mora pokusati uvaljati nesto drugo ako nema ono sto ja trebam...

inace prema svima se postavim tako da uglavnom vide sto trebam i to je to .... nije da bi isao na kavu ni sa jednim
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2007., 00:23   #4
Ovca
KozajeZakon.
Moj komp
 
Ovca's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 303
ne sjecam se vise.
Ali da i ja zapitam,zar nije lagana inflacija ovakvih tema?ajd se kladimo da smo svi mi cesce kolutali ocima na ljudsku glupost koju cesto pokazu oni u redu,prije nas, na blagajni, ili pultu sa onim svojim suludim pitanjima i neinformiranim glavama A svadjalachkim stavovima a teze im je ugodit nego Marii Antoinetti prije giljotiniranja.
evo,nek bude 60:40 omjer u korist budalastina i bezobrazluka kupaca
__________________



Ovca je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2007., 01:01   #5
Seba78
Premium
 
Seba78's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 155
Stvar je u tome da komp nije ves masina da malo sipas praska te okrenes programator na vec nesto, a sto je velika vecina bar par puta usrala.

Bar 70% kupaca (tu su ti koji niti nesto jednostavno poput primjera iznad koji put zeznu) nezna sto kupuje ili kad kupi nezna raditi s kupljenim..

Uglavnom, s obzirom da dosta visim po trgovinama... ja osobno to nebi izdrzao...
Sto sam sve cuo, svaka cast prodavacima (cesto niti krivi ni duzni).

A osobno sam najvise profiitirao sa trgovinama iza ugla (2*4m2)... zasto? Zato.
Seba78 je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2007., 07:29   #6
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Zar je stvarno potrebna još jedna ovakva tema? Bilo ih je masa, nikad ništa pametno se nije moglo zaključiti, tema ubrzo nakon otvaranja preraste u OT i spamaru, nerijetko i međusobno vrijeđanje....
tor je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2007., 09:34   #7
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
U HgSpotu je katastrofa, moras prakticki molit da se neko smiluje nekaj ti pokazat ili pomoc, zato tamo uglavnom ni ne kupujem, u Ve-Milu je prilicno ljubazno osoblje i cim dodjes, pitaju te mogu li pomoci, zato tamo najcesce kupujem, u Info-gami isto nisu tolko losi, al uglavnom nemaju pojma o onom kaj prodaju, kazu ..imate tu prospekte..u Technomaxu katastrofa..u Diskontu24 nemas kaj..narucis i dodjes po to kaj si kupio..u Conicomu su me bas odusevili...u ADM ili kak se vec zove Aquisitum Magnitum??(kako li vec)..predaleko su pa sam slucajno naletila u njihovu poslovnicu u Španskom koji ne prodaju informatiku i uzas..lika cekala pred vratima..nemam pojma di je bio..i onako ne, ne prodajemo mi monitore, pa sve vam pise naweb stranici..hmm otisla sam bez pozdrava..uhh..
  Reply With Quote
Staro 14.11.2007., 10:58   #8
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
svugdje i svagdje budete naletili na neljubazno osoblje ali zato postoje mail adrese na koje se možete obratiti ako vma se ne sviđa usluga/osoblje.

iskreno ne shvaćam ovu temu. ko da će me loše osoblje spriječiti da kupim nekaj u hg spotu ako znam kaj oću i nemam dodatnih pitanja. prije kupnje se odite informirati na net tako da olakšate sebi i osoblju dućana život.
Hamm je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na