Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.08.2010., 15:40   #91
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,280
Citiraj:
Autor suedamA obmaR Pregled postova
Sad kad sam se navika na gamepad čak mi je i bolje nego miš zato šta se mogu zavalit u fotelju, krevet i igrat, dopizdilo mi vise sidit prid monitorom.
I napetije mi je za igrat zato sta moram unaprid planirat di ću, šta ću zbog sporijih reakcija nasuprot miša. ...
Mislim da je jonyb-u naglsak bio na fps-ima i strategijama, a to nema veze sa foteljom.. Fuckas to kad se ja moram koncetrirat da bi uopce hodao po mapi....
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2011., 18:21   #92
ggarfild
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 56
Nakon malo podužeg vremena ponovno sam odlučio odigrati cijeli serial Splinter cell-a. Igrajuči tako igru došao sam do jednog djela i neznam kako dalje. To je taj kad dođem u pozemnu garažu i uđem u zgradu u kojij se gradi lift. Popnem se stubištem do drugog kata izbjegavajuči kamere,uđem na drugi kat gdje se nalaze dvije prostorije gdje su compovi sa kojih uzmem što trebam i pokokam plocajce. Kad sam sve to obavio vratim se u haustor i nastavim se penjati stubištem gdje završava nedovršeni lift. Iznad tog lifta nalaze se metalne grede preko kojih se popnem do djela gdje se nalazi prva pomoč i još neka sitnica.Sada postoji na vrhu te konstrukcije otvor do kojeg nemogu nikako skočiti da izađem van ili pak u samom podrumu garaže postoji veliki otvor za lift u kojem isto nema šanse da se popnem.Ak neko zna kak da izađem dalje nek mi javi ovdje ili pvt na mail g.garfild@gmail.com
ggarfild je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.03.2012., 14:48   #93
uco73
Registered User
Moj komp
 
uco73's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Loznica(Srbija)
Postovi: 30
Pozdrav, narode! Imam jedan mali problemčić. Imao sam grafiku nvidia GeForce 9600 GSO i igaro Splinter Cell Conviction bez problema. Sada imam grafiku EVGA Nvidia GeForce GTX 550 Ti i kad pokrenem igru pojavi mi se sljedeće obavještenje:

Kliknem na Yes i igra normalno ide. Međutim, zanima me može li se kako ugasiti taj system validator. Hvala unaprijed!
uco73 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na