Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.06.2006., 19:26   #1
Ikalafat
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 24
Nokia 3660

Znam da to nije kompjuter ali moram pitat jer sam luuuuuuud.

Danas mi je mobitel popizdio!!!! Slao sam SMS i u jednom trenutku mobitel se ugasio, oke nema problema, mislio sam prazna je baterija. Upalim ga ponovno, kad ono baterija na full. Krenuo sam dovrsiti sms, no kad sam htio uci u 'SMS' direktorij, on javi par errora, izmedju kojih je i: 'baza podataka ostecena, neki su podatci mozda izgubljeni' (tako nekako), sto je najgore, ja ne mogu uci u meni postavke da ja resetiram mobitel! Probao sam izbrisati SMSove rucno, no ne ide, probao sam i sa FExplorerom, ne mogu uci u njega, javi sistemska greska. Jel mu ima spasa?

EDIT: Probao sam i sa i bez MMC kartice ali nema razlike... a nist.. nosim ga na servis sutra/prekosutra

Zadnje izmijenjeno od: Ikalafat. 22.06.2006. u 19:37.
Ikalafat je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2006., 19:29   #2
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,305
Ak ima garanciju odi u servis...Vjerojatno je neki virus..
Probaj uniinstalirati porgrame sve, ili se i to cima?
blozer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.06.2006., 20:23   #3
Ikalafat
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 24
Citiraj:
Autor blozer
Ak ima garanciju odi u servis...Vjerojatno je neki virus..
Probaj uniinstalirati porgrame sve, ili se i to cima?
Nema ni garancije ni virusa. Kako mislis da uninstaliram sve programe kad mobitel ne mogu upaliti?! Citao sam na netu da kada mobitel 4x pokaze Nokia logo i onda se ugasi da je to softverski problem (to se i kod mene javlja). A nista, flashanje mu ne gine
Ikalafat je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2006., 01:54   #4
Bare_st
Banned
 
Bare_st's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Split
Postovi: 318
Probaj ga flashnit...pogledaj malo na www.symbian-freak.com ili na www.symbian-mobile.org tu ima dosta dijelova kako flesnit mob doma itd...
Bare_st je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2006., 07:36   #5
Bully
Registered User
 
Bully's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Ikalafat
Znam da to nije kompjuter ali moram pitat jer sam luuuuuuud.

Danas mi je mobitel popizdio!!!! Slao sam SMS i u jednom trenutku mobitel se ugasio, oke nema problema, mislio sam prazna je baterija. Upalim ga ponovno, kad ono baterija na full. Krenuo sam dovrsiti sms, no kad sam htio uci u 'SMS' direktorij, on javi par errora, izmedju kojih je i: 'baza podataka ostecena, neki su podatci mozda izgubljeni' (tako nekako), sto je najgore, ja ne mogu uci u meni postavke da ja resetiram mobitel! Probao sam izbrisati SMSove rucno, no ne ide, probao sam i sa FExplorerom, ne mogu uci u njega, javi sistemska greska. Jel mu ima spasa?

EDIT: Probao sam i sa i bez MMC kartice ali nema razlike... a nist.. nosim ga na servis sutra/prekosutra
imo sam isti takav problem sa nokiom 6680 smartfonovi su poznati po tom rusenju softwera!!odi u najblizi nokia servis ,oko 100 kn ti je dizanje softwera i mob ce ti letiti ko metak!!nista strasno to je normalno!!: hello2 :
Bully je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2006., 12:47   #6
Pantera-N
Premium
Moj komp
 
Pantera-N's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: In front of the monitor
Postovi: 1,592
ili probaj sa hard resetom! prilikom paljenja drži zelenu tipku, zvjezdicu i broj 3, drži tako dugo dok na mobu ne piše formating! POZOR: Ovako se gube svi podaci, stoga prije napravi backup na MMC (ako možeš)
Pantera-N je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2006., 15:13   #7
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
180kn je flashanje u mobisu u ciboni
ja nisam cuo da se jos netko na to zalio a visim dosta po symbian forumima
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2006., 17:58   #8
Ikalafat
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 24
ma..

nosim ga na flashanje u ponedjeljak ali imam jos jedno pitanje, jel moguce kako spasiti imenik? imam u njemu dosta vaznih brojeva koji ce mi kad-tad zatrebati
Ikalafat je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na