Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.09.2009., 08:19   #211
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Ja nisam.
Jesi to dobio preko maila ili kako. Vidim da je i dalje ono sve staro u ponudi za produljenje ugovora.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2009., 12:24   #212
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
Da, preko maila. NIje sve staro, ubacili su prijenosni disk od 320gb...
Paxton je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.09.2009., 12:28   #213
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Mene ocito ne vole, a i vidim da je na njihovoj stranici samo disk od 250. More link od toga od 320.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2009., 13:05   #214
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
Da, 250 je, sorry... Pretpostavio sam da je 320, jer je on isao u prosloj anketi...
Paxton je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2009., 20:16   #215
veki19
Premium
Moj komp
 
veki19's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Viškovo,Rijeka
Postovi: 488
Da,preko mail-a je to stiglo.Ne mora značit da baš tebe ne vole ,nisam ni ja prije ništa dobivao,a evo sad jesam,možda idu slučajnim odabirom.
I provjeri si da li ti je uključen newsletter od t-coma,možda ti zato nije došlo.

Zadnje izmijenjeno od: veki19. 05.09.2009. u 20:17. Razlog: ...newsletter od 't-coma'...
veki19 je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 01:31   #216
tole_
Casual Racist
Moj komp
 
tole_'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Sneed's feed and seed (formerly Chuck's)
Postovi: 418
dobio sam i ja taj newsletter i takodjer stisnuo hd cam, iako ne bi imao nish protiv ps2 ili car nav. samo da ne bude neki skupi kramp

valjda bude nova ponuda za produljenje ugvora kroz 2-3mj. jer ovaa trenutna je bleh
tole_ je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 10:45   #217
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor tole_ Pregled postova
dobio sam i ja taj newsletter i takodjer stisnuo hd cam, iako ne bi imao nish protiv ps2 ili car nav. samo da ne bude neki skupi kramp

valjda bude nova ponuda za produljenje ugvora kroz 2-3mj. jer ovaa trenutna je bleh
ola tole

nazalost, to sto klikate je (barem po mom iskustvu) - bezveze. meni ovaj mjesec istice 24 mjeseca ugovora, i jedino sto su mi ponudili je ruter za kunu, jamaha pojacalo za 600 kuna, neka osiguranja kuce i pojma nemam sta, i nesto cetvrto. nikakav eksterni hard, nista "zanimljivo", sve blah.

a i ja sam kliknuo na monitor kad je isla slicna anketa prije par mjeseci, u nadi da ce mi ponuditi monitor. jea, mozes si misliti............

uglavnom, friska figa od lijepih produzenja ugovora, kao i zamjene bodova (jebo ih onaj ruksak.....). rekao mi frend koji radi u tkomu .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 13:02   #218
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
CUj, ako si kliknuo na monitor, to ne znaci da ces ga dobit... Sve ovisi koji uredjaj dobije najvise glasova. A dodali su prijenosni disk opet u ponudu, tako da ne mozes reci da nema nista...
Paxton je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 13:16   #219
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
standardna ponuda samo su stavili jos disk od svega 250GB na usb i to je to dobio sam opet kao na e-mail sto ocu, odabrao sam fotic trebam fotic kojeg nemam, a opet cisto sumnjam da ce uci HD kamera u ponudu ikad jer vjerojatno za HD kameru ce trebati dati minimum 600-700kn i to za srot marku i karakteristike

prije sam kliko za bezicne sluske no nisu stavili ni sluske ni monitor od tih stvari koje bih zelio i trebao, no zapravo nista nisu stavili novo od tih ponuda, cak ni za hard od 320GB vec samo 250GB to nas oni samo zadrzavaju kak mi cekamo za nove stvari, a ono corak
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 13:43   #220
tole_
Casual Racist
Moj komp
 
tole_'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Sneed's feed and seed (formerly Chuck's)
Postovi: 418
oj

Mislim da nije bez veze jer sjecam se ne tako davno ovjde je neko poslao slicnu tcomovu anketu (ali za nove korisnike) di se izmedju ostalog mogao izabrati ps2, pa je zbilja nakon par mjeseci pocela akcija s ps2

Zivi bili pa vidjeli, ja vec god. dana cekam neku stvar vrijednu produljivanja ugovora, al do sad mi bas nista nije odgovaralo :f
tole_ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.09.2009., 18:10   #221
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor tole_ Pregled postova
oj

Mislim da nije bez veze jer sjecam se ne tako davno ovjde je neko poslao slicnu tcomovu anketu (ali za nove korisnike) di se izmedju ostalog mogao izabrati ps2, pa je zbilja nakon par mjeseci pocela akcija s ps2

Zivi bili pa vidjeli, ja vec god. dana cekam neku stvar vrijednu produljivanja ugovora, al do sad mi bas nista nije odgovaralo :f
al da PS2 to je vrijedilo za nove korisnike, a ne za postojece ko da ih je bas briga za postojece korisnike, nek oni cekaju kad ce biti bolja ponuda ili ono kao u stilu uzmi ili ostavi to sta ti se nudi
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 12:08   #222
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Stara je danas isla platit racun t-com interneta i potpisala je ugovor na 18mj snjima, i pise u papiru koji je donjela da cu dobit neku CPE opremu

jel mi moze neko objasnit sta je cpe oprema?
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 12:52   #223
darQ
I'm nightrider
Moj komp
 
darQ's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 718
Citiraj:
Autor DaNiJ3L Pregled postova
problem je u tome sto taj papir s user i pass dodje nakon uredjaja i onda ljudi zovu da se spoje na net, dobiju novi pass i onda kada dodje papir upisuju podatke s papira koji NEVRIJEDE je je jebeni pass promjenjen kad ste zvali SZK

EDIT: PODRZANA INSTALACIJA SE NE NAPLACUJE AKO JE GRESKA NA STRANI T-COMa TAKO DA ....
nij naplaćena podržana neg poziv
podržane nije ni bilo ak je lik udaljeno sve podesio
__________________
plug & pray

Lenovo L440

Intel iCore i7 4702MQ
16GB DDR3
Intel HD 4600 GPU
14-inch LED-backlit fHD IPS (1920 x 1080, 300 nit) matte display
Intel Wireless-N 7260, BlueTooth
Samsung 850PRO 1TB
Logitech M705
6cell baterija
Windows 10 Pro 64bit

Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4
darQ je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 13:05   #224
darQ
I'm nightrider
Moj komp
 
darQ's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 718
Citiraj:
Autor vedran031 Pregled postova
Stara je danas isla platit racun t-com interneta i potpisala je ugovor na 18mj snjima, i pise u papiru koji je donjela da cu dobit neku CPE opremu

jel mi moze neko objasnit sta je cpe oprema?
na 18 mj za kunu ide samo disk
__________________
plug & pray

Lenovo L440

Intel iCore i7 4702MQ
16GB DDR3
Intel HD 4600 GPU
14-inch LED-backlit fHD IPS (1920 x 1080, 300 nit) matte display
Intel Wireless-N 7260, BlueTooth
Samsung 850PRO 1TB
Logitech M705
6cell baterija
Windows 10 Pro 64bit

Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4
darQ je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 13:22   #225
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
ako je hard disk onda sam zadovoljan
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 13:26   #226
darQ
I'm nightrider
Moj komp
 
darQ's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 718
a gle, pa probaj nazvat 0800 9000 i pitat, besplatan ti je poziv, s bilo čeg da zoveš
ja pretpostavljam, nisam 100% siguran, al jedno 80 jesam
__________________
plug & pray

Lenovo L440

Intel iCore i7 4702MQ
16GB DDR3
Intel HD 4600 GPU
14-inch LED-backlit fHD IPS (1920 x 1080, 300 nit) matte display
Intel Wireless-N 7260, BlueTooth
Samsung 850PRO 1TB
Logitech M705
6cell baterija
Windows 10 Pro 64bit

Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4
darQ je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 15:25   #227
darQ
I'm nightrider
Moj komp
 
darQ's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 718
brisat
__________________
plug & pray

Lenovo L440

Intel iCore i7 4702MQ
16GB DDR3
Intel HD 4600 GPU
14-inch LED-backlit fHD IPS (1920 x 1080, 300 nit) matte display
Intel Wireless-N 7260, BlueTooth
Samsung 850PRO 1TB
Logitech M705
6cell baterija
Windows 10 Pro 64bit

Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4
darQ je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 15:28   #228
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
bash me zanima koliko double postova po stranici mozesh napraviti
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 16:00   #229
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,756
Citiraj:
Autor E-mil Pregled postova
@ Joke & ostali
kako se (i u kojem roku) mijenja taj profil: prijavom kvara ili je dovoljno teti u službi za korisnike to reći ?

Naime, meni je promijenjen profil kad sam naručio probni period maxTV i stoji kao takav još uvijek, iako sam MaxTV otkazao prije cca 20 dana.

Ne bi li se on trebao automatski promijeniti (vratiti) na početnih 4 mbita koliko imam po ugovoru.


edit: zaboravio sam reći najbitnije: da je brzina ostala na 1,7-1,8 mbita, koliko je ostalo "slobodno" nakon što je svoje "uzeo" maxTV
Citiraj:
Autor Joke Pregled postova
Eto vidis to je to.. Ali oni iz supporta te vozaju danima/mjesecima da tvoj router nevalja itd.. Uglavnom te profile na dslamu odraduje automatika koja jako lose obavlja taj posao i onda je potrebno da tamo onaj koje na centrali to rucno sredi.. Sta se tice mjenjanja profila mene su vizali dva mjeseca skoro i onda sam preko ovoga sta ga znam sta radi ko tehnicar u t-coma direktno pricao odma gore sa ovim na centrali i sve je bilo rijeseno u 5 minuta! Znaci samo preko veze izgleda drukcije ne ide, jer oni u supportu su mutavi uvijek iste stvari govore a kad ne mogu rjesit problem i vide da nisi neki balavac da ne znas o cemu se radi onda kazu zovite kasnije i slicne stvari (meni cak par puta prekinuli) a na pocetku kad zoves kaze automat tebi da ne prekidas vezu eto toliko o tekomu i njihovom supportu!

samo obavijest za buduće iste/slične slučajeve

kako mi nije bili bitno, a i godišnji su bili, odlučio sam čekati da vidim kako će se razvijati situacija ako čekam t-comovu automatiku da promijeni profil

uglavnom, do prije 4 dana, ništa se nije promijenilo (nije mi vraćena brzina na početnih 4 mbita) - znači prošlo je skoro 45 dana od odjave maxtv probnog perioda, pa sam lijepo nazvao SZK i prijavio kvar

i lijepo odmah sutradan (inače kažu da je rok 48 sati) mi je promijenjen profil, odnosno vraćen početni (ugovoreni)

slabo i ništa od te(koma) njihove automatike
E-mil je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 17:33   #230
Dr. Gogo
aka GOGZ
Moj komp
 
Dr. Gogo's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Makarska
Postovi: 174
mmm, svako koliko dolaze ti pokloni ?
mislim da imas mogucnost uzet ja sma uzeo bio one 5.1 zvucnike, kad su tek poceli dilit valjda sam opet dosa na red
__________________


Dr. Gogo je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2009., 18:20   #231
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Jel netko jos ima probleme sa stalnim disconnectanjem u ovih zadnjih par dana?
Znam da nije do mene jer prije 3 dana je oko 12 do 1 navecer dva puta pukel net, nije ga bilo kojih 15-20 minuta i kasnije sam pital 2 frenda koji su potvrdili da su i oni imali probleme.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2009., 15:56   #232
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
a joj sad sam skuzio koja je bila HD kamera u ponudi da odaberes koju oces, bas identicno izgleda mozete i sami pogledati taj srot nema niti opticki zoom, vec samo digitalni od svega 5x koji je nis koristi ko na mobu kad zariba sliku cim pomocu njega ides zoomirati

http://217.14.221.177/StartEU.ashx?_...N9Ed8Ebu7LvDDG

radije bi onda od te zadnje ankete fotic bar ima klasicnih 3x opticki zoom i mozda 4 ili 5 MP, ili jos bolje one bezzicne sluske u prosloj anketi, bas za time trenutno tragam
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2009., 12:33   #233
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Dobio sam za 1kn prenosni hdd od t-coma i uz njega sam dobio ovakav usb kabl

http://delhi.click.in/classifieds/im..._y%20cable.gif

dali kad prebacujem stvari na komp moram ukopcat oba usb-a ili samo jedan u racunalo?

dali je jedan usb na kablu data cable a drugi napajanje?
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2009., 13:12   #234
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
1.oba
2.da
Paxton je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2009., 15:07   #235
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Citiraj:
Autor Paxton Pregled postova
1.oba
2.da
a jel se moze kupit kabl koji ima i data i napajanje u jednom usb? tj all in one
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2009., 15:16   #236
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
ne.
Paxton je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2009., 21:03   #237
kekec
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 16
Citiraj:
Autor Paxton Pregled postova
ne.
zanimljivo, ja imam FSC externi HDD s kojim sam dobio obican jednostruki USB kabel i strujni adapter... disk je od 250 GB i najcesce radi samo sa USB kablom, bez napajanja... jedino mora biti ustekan otraga u plocu a ne u front panel... i nece radit s pnim jadnim uSB kablima od kuruza-MP3 playera vec mora bit bas onaj pravi "debeli", ne znam kak da drukcije objasnim...
kekec je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2009., 00:11   #238
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor kekec Pregled postova
zanimljivo, ja imam FSC externi HDD s kojim sam dobio obican jednostruki USB kabel i strujni adapter... disk je od 250 GB i najcesce radi samo sa USB kablom, bez napajanja... jedino mora biti ustekan otraga u plocu a ne u front panel... i nece radit s pnim jadnim uSB kablima od kuruza-MP3 playera vec mora bit bas onaj pravi "debeli", ne znam kak da drukcije objasnim...
zavisi koji je disk u pitanju dal je 1.8, 2.5 za njih netreba posebno napajanje, dok za 3.5 treba jer je on previden za 12V, a USB daje samo 5V
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2009., 17:53   #239
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor vedran031 Pregled postova
Dobio sam za 1kn prenosni hdd od t-coma i uz njega sam dobio ovakav usb kabl

http://delhi.click.in/classifieds/im..._y%20cable.gif

dali kad prebacujem stvari na komp moram ukopcat oba usb-a ili samo jedan u racunalo?

dali je jedan usb na kablu data cable a drugi napajanje?
imam doticni hdd (takoder od tcome), i evo upravo je sada spojen samo preko "debljeg" usb-a. i to na prednju plocu (dakle, ne iza direkt u maticnu), i upravo se prebacuje cca 120GB filmova. bez ikakvog problema..........

btw, ne mozes kupiti jedan kabel koji ti nadomjestava dva, jer su sa razlogom dva. tj, jedan (recimo primarni, deblji) ti je i za napajanje, i za prijenos podataka, dok je drugi kabel samo dodatno napajanje. cisto logicno, jer je svaki usb na kucistu ili na maticnoj fizicki odvojen od drugog, te ima svoje napajanje. ne znam jesi me razumio sto hocu reci.

a inace su dva kabla jer ponekad najcesce ovi prednji usb-i na kucistu znaju davati premalo struje (izvedeni sa maticne), a ponekad i sa laptopa.
uglavnom, bolje je sa oba kabela odmah u zugu raditi, sigurnije .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2009., 13:47   #240
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Imam problem.

Do prije dva dana mi se počelo dešavat sljedeće. Modem SE555.

Zablinka ADSL lampica 2-3 puta i opet nastavi svijetliti normalno kao da se ništa nije desilo, ali od tog trenutka više net ne radi, pojavi mi se dole Limited or no conectivity i to je to, moram ga ručno resetirat u CP-u, i onda radi 6-10 minuta, pa opet tako. Ponekad zna odraditi u komadu normalno, ako je u CP-u postavljeno always on, iako zna mu se i ovak zalomiti da se isto navedeno gore dogoditi i na tom načinu spajanja. Na maunalnoj konekciji se svakih 6-10 minuta to dogodi. Jel to do modema ili njih? Brijem da rikava modem. :/
Matth€w je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na